Slide background

2018. november 16.

Grand Prix, Hága

A Hágában megrendezett olimpiai kvalifikációs Grand Prix-viadalon Pupp Réka a dobogó harmadik fokára állhatott, Cirjenics Miklós az ötödik, Ungvári Miklós pedig a hetedik helyen végzett.

Részletek

2018. november 9-11.

Grand Prix, Taskent

Ragyogóan szerepelt a hat fős magyar küldöttség a taskenti GP-n: Csernoviczki Éva és Tóth Krisztián ezüst-, Gercsák Szabina bronzérmet szerzett

Részletek

2018. november 4.

U23-as Eb, Győr

Kárpáti Emese szerezte a magyar válogatott harmadik érmét a győri U23-as Judo Európa-bajnokságon, a bronzérem mellé Szigetvári Mercédesz révén jutott egy ötödik helyezés is a mieinknek.

Részletek

2018. november 3.

A Győrben zajló U23-as Judo Európa-bajnokság második versenynapján a mieink közül Gercsák Szabina volt érdekelt a délutáni programban, a DVTK-Miskolci JC sportolója nagy küzdelemben bronzérmet szerzett a 70 kilogrammos súlycsoportban.