A Héraklész Bajnokprogram eredményei - 2009.03.27.

2001

Junior Európa-bajnokság, Budapest
1. helyezett: Bejczi Zsuzsanna (Koroncó-Tutti)
3. helyezett: Fekete Zsuzsanna (Wadokai)
5. helyezett: Köpöczi Anna (KSI SE)
7. helyezett: Szabó Gábor (KSI SE)

EYOD, Murcia (Spanyolország)
3. helyezett: Baczkó Bernadett (UTE)
3. helyezett: Milanovich Dominika (Győri Nicsi)
5. helyezett: Szögedi Klaudia (UTE)

2002

Junior-világbajnokság, Csedzsu (Dél-Korea)
1. helyezett: Szabó Brigitta (Ceglédi VSE)
2. helyezett: Rajcsányi Gergő (UTE)
3. helyezett: Ónodi Beáta (Honvéd-Kipszer)
5. helyezett: Mészáros Anett (UTE)
7. helyezett: Perge Ilona (Kecskeméti JC)

Junior Európa-bajnokság, Rotterdam (Hollandia)
1. helyezett: Szabó Brigitta (Ceglédi VSE)
3. helyezett: Rajcsányi Gergő (UTE)
5. helyezett: Budai Anita (Honvéd-Kipszer)

Ifjúsági Európa-bajnokság, Győr
1. helyezett: Baczkó Bernadett (UTE)
1. helyezett: Bor Barna (Margitszigeti AC)
3. helyezett: Csernoviczki Éva (Herman DSE)
3. helyezett: Mészáros Anett (UTE)
5. helyezett: Rácz Edina (Miskolci VSC)
5. helyezett: Zámbori Tamás (Honvéd-Kipszer)

2003
 
Junior Európa-bajnokság, Szarajevó (Bosznia-Hercegovina)
1. helyezett: Rajcsányi Gergő (UTE)
2. helyezett: Baczkó Bernadett (UTE)
2. helyezett: Mészáros Anett (UTE)
2. helyezett: Bor Barna (Paksi Atomerőmű SE)
3. helyezett: Szabó Brigitta (Ceglédi VSE)
7. helyezett: Cserháti Eszter (UTE)
7. helyezett: Szabó Gábor (KSI SE)

Ifjúsági Európa-bajnokság, Baku (Azerbajdzsán)
1. helyezett: Mészáros Anett (UTE)
3. helyezett: Tóth Lilla (UTE)
3. helyezett: Joó István (KSI SE)
3. helyezett: Szemán Gergely (KSI SE)
5. helyezett: Kiszli Gabriella (Paksi Atomerőmű SE)
5. helyezett: Rácz Edina (Miskolci VSC)
5. helyezett: Cserháti Eszter (UTE)
5. helyezett: Mester Dániel (Ceglédi VSE)
 
EYOF, Párizs (Franciaország)
1. helyezett: Mészáros Anett (UTE)
1. helyezett: Cserháti Eszter (UTE)
3. helyezett: Tóth Lilla (UTE)
7. helyezett: Győrfi Anita (UTE)

2004

Felnőtt Európa-bajnokság, Bukarest (Románia)
7. helyezett: Burján László (UTE)

U23-as Európa-bajnokság, Ljubljana (Szlovénia)
3. helyezett: Bor Barna (Paksi Atomerőmű SE)

Junior-világbajnokság, Budapest
1. helyezett: Mészáros Anett (UTE)
2. helyezett: Burján László (UTE)
2. helyezett: Bor Barna (Paksi Atomerőmű SE)
7. helyezett: Csernoviczki Éva (Herman DSE)
7. helyezett: Tóth Lilla (UTE)
7. helyezett: Gubek Zsófia (UTE)

Junior Európa-bajnokság, Szófia (Bulgária)
1. helyezett: Baczkó Bernadett (UTE)
1. helyezett: Mészáros Anett (UTE)
1. helyezett: Bor Barna (Paksi Atomerőmű SE)
5. helyezett: Farkas Bálint (Honvéd-Kipszer)
7. helyezett: Csernoviczki Éva (Herman DSE)
7. helyezett: Gubek Zsófia (UTE)
7. helyezett: Burján László (UTE)

Ifjúsági Európa-bajnokság, Rotterdam (Hollandia)
2. helyezett: Tóth Lilla (UTE)
3. helyezett: Szigetvölgyi Brigitta (UTE)
3. helyezett: Zámbori Bence (Honvéd-Kipszer)
5. helyezett: Kovács Enikő (UTE)
5. helyezett: Gáspár Eszter (Miskolci VSC)
5. helyezett: Sztraka Bálint (Honvéd-Kipszer)

2005

Felnőtt Európa-bajnokság, Rotterdam (Hollandia)
3. helyezett: Mészáros Anett (Paksi Atomerőmű SE)
5. helyezett: Bor Barna (Paksi Atomerőmű SE)

Junior Európa-bajnokság, Zágráb (Horvátország)
2. helyezett: Baczkó Bernadett (KSI SE)
2. helyezett: Csernoviczki Éva (Herman DSE)
2. helyezett: Farkas Bálint (Honvéd-Kipszer)
3. helyezett: Karakas Hedvig (Wadokai JC)
7. helyezett: Szigetvölgyi Brigitta (UTE)

Ijúsági Európa-bajnokság, Salzburg (Ausztria)
1. helyezett: Karakas Hedvig (Wadokai JC)
1. helyezett: Juhász Ádám (TFSE)
3. helyezett: Hegedűs Dóra (Wadokai JC)
5. helyezett: Szlezák János (Oroszlány)
7. helyezett: Kákonyi Ninetta (UTE)

EYOF, Lignano (Olaszország)
1. helyezett: Hegedűs Dóra (Wadokai JC)
2. helyezett: Gáspár Eszter (Miskolci VSC)
2. helyezett: Juhász Ádám (TFSE)
3. helyezett: Karakas Hedvig (Wadokai JC)
5. helyezett: Hoppál Dániel (Honvéd-Kipszer)
7. helyezett: Dávid Zsuzsanna (Wadokai JC)

2007

Felnőtt-világbajnokság, Rio de Janeiro (Brazília)
3. helyezett: Baczkó Bernadett (KSI SE)
3. helyezett: Mészáros Anett (Paksi Atomerőmű SE)
7. helyezett: Csernoviczki Éva (Herman DSE)

Felnőtt Európa-bajnokság, Belgrád (Szerbia)
7. helyezett: Mészáros Anett (Paksi Atomerőmű SE)

U23-as Európa-bajnokság, Salzburg (Ausztria)
1. helyezett: Baczkó Bernadett (KSI SE)
1. helyezett: Burján László (UTE)
1. helyezett: Bor Barna (Paksi Atomerőmű SE)
2. helyezett: Csernoviczki Éva (Herman DSE)
3. helyezett: Joó Abigél (KSI SE)
3. helyezett: Ungvári Attila (Ceglédi VSE)
9. helyezett: Maros Barbara (KSI SE)
9. helyezett: Joó István (KSI SE)

Junior Európa-bajnokság, Prága (Csehország)
2. helyezett: Karakas Hedvig (Miskolci VSC)
3. helyezett: Joó Abigél (KSI SE)
3. helyezett: Maros Barbara (KSI SE)
5. helyezett: Kákonyi Ninetta (UTE)
5. helyezett: Zámbori Bence (Honvéd-Kipszer)
5. helyezett: Ungvári Attila (Ceglédi VSE)

Ifjúsági Európa-bajnokság, La Valetta (Málta)
1. helyezett: Maros Barbara (KSI SE)
2. helyezett: Kovács Márton (Paksi Atomerőmű SE)
7. helyezett: Mihovics Szabina (Nagykanizsai TE 1866)

EYOF, Belgrád (Szerbia)
1. helyezett: Maros Barbara (KSI SE)
5. helyezett: Sass Noémi (UTE)
5. helyezett: Fogarasi Máté (Győri Nicsi)
5. helyezett: Gombár Szabolcs (Tori JC-ASE)
7. helyezett: Gulyás Kata (UTE)
7. helyezett: Véland Vivien (Koroncó-Tutti)
9. helyezett: Faragó Éva (Hírös JC)