Edzőtábor a Budapest Judo Grand Prix után: jelentkezési részletek - 2016.06.17.

Kérjük a résztvevő versenyzőket és edzőket, hogy név szerint adják meg a Budapest Judo Grand Prix-t követő tatai edzőtáborban milyen dátummal és mi lesz az utolsó étkezésük (reggeli, ebéd vagy vacsora). Az első étkezés mindenki résztvevő számára 2016. június 27-én hétfőn az ebéd lesz.

A táborban résztvevők névsora:
1.       Ács Balázs
2.       Awano Jasuhiro
3.       Balogh Daniella
4.       Bartha Ákos
5.       Berényi Bence
6.       Bevíz Barnabás
7.       Bíró Tamás
8.       Bor Barna
9.       Boros Bence
10.   Burján László
11.   Cirjenics Miklós
12.   Cseh Márk
13.   Csernoviczki Csaba
14.   Csernoviczki Éva
15.   Cservenák Anna
16.   Csizovszky Ferenc
17.   Csoknyai László
18.   Demeter Bendegúz
19.   Dénes László
20.   Flórusz János
21.   Fülöp Dániel
22.   Gard Richárd
23.   Gercsák Szabina
24.   Gorjánácz Zsolt
25.   Hangyási László
26.   Huszár Martin
27.   Joó Abigél
28.   Joó Ákos
29.   Karakas Hedvig
30.   Kárpáti Emese
31.   Keliger Bernadett
32.   Knetig Emőke
33.   Kordély Péter
34.   Kovács Kitti
35.   Kovács Róbert
36.   Kozma Ákos
37.   Köller Milán
38.   Krizsán Szabolcs
39.   Lőrincz Renáta
40.   Monori Dániel
41.   Nagy András
42.   Neu Gábor
43.   Ohát Zalán
44.   Olláry Péter
45.   Ömböli Renátó
46.   Őri Csanád
47.   Őri Felicián
48.   Pál Gyula
49.   Pánczél Gábor
50.   Polgár Luca
51.   Polyák Krisztina
52.   Pupp Réka
53.   Radics Attila
54.   Salánki Evelin
55.   Sárhegyi Gábor
56.   Sassaki Yu
57.   Shima Tatsuto
58.   Simoncsik Zoltán
59.   Siroki Ibolya
60.   Stadler Ádám
61.   Szabó Csaba
62.   Szabó Ferenc
63.   Szabó Franciska
64.   Szabó Frigyes
65.   Szabó Katinka
66.   Szigetvári Mercédesz
67.   Takács Márton
68.   Toncs Péter
69.   Tóth Apor
70.   Tóth Krisztián
71.   Ungvári Attila
72.   Ungvári Miklós
73.   Varga Réka
74.   Végvári Martin
75.   Vér Gábor
76.   Waczulik Richárd
77.   Windischmann Bence
78.   Zámbori Bence

Köszönettel:
Kovács Róbert
technikai vezető