Kőrös Judo Egészség Nevelés Segítség Sportegyesület

  • Pest
  • Nagykőrös
  • DR. HAJDÚ László
  • 2750 Nagykőrös, Vak Bottyán u. 3/A
  • 06-70-374-9525
  • hajdul@bacs.police.hu


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • BODZSÁR Béla
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • HORVÁTH Luca
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • KORNYIK Máté
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • BARTA Gábor
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák B
  • -29
  • KORNYIK Máté
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • BARTA Gábor
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • Diák B
  • -29
  • KÜRTÖSI Ádám
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • Diák B
  • -41
  • BAGÓ Boglárka
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • Diák B
  • +49
  • ZSARNAI Zsolt
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • KORNYIK Máté
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • U16 Euroliga
  • -40
  • BODZSÁR Béla
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -40
  • KORNYIK Máté
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 1
  • U13
  • -38
  • KORNYIK Máté
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • BARTA Gábor
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • FEKETE Boglárka
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák B
  • -36
  • BAGÓ Boglárka
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák B
  • +49
  • FARKAS Tamás
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • KORNYIK Máté
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • KOVÁCS Donát
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • LÁZÁR Erzsébet
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 1
  • Junior
  • -48
  • HAJDÚ Eszter
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 2
  • Junior
  • -52
  • FARKAS Tamás
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • KORNYIK Máté
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • KOVÁCS Donát
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák A
  • -49
  • BARTA Gábor
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • BUDAI Gábor
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • CAIEZZA Tiziano
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák B
  • +60
  • FEKETE Boglárka
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák B
  • -36
  • KÁROLY Petra
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 2
  • Diák B
  • -36
  • BAGÓ Boglárka
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 2
  • Diák B
  • +49
  • ZSARNAI Zsolt
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • RAGÓ Noémi
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • BARTA Gábor
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • KORNYIK Máté
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • KOCHÁN József
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 2
  • Felnőtt
  • -100
  • LÁZÁR Erzsébet
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 2
  • Felnőtt
  • -48
  • HAJDÚ Eszter
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 3
  • Felnőtt
  • -52
  • FARKAS Bálint
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • HAJDÚ Eszter
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 1
  • Ifjúsági
  • -52
  • KOCHÁN József
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -100
  • HORVÁTH Luca
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • KOCHÁN József
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 2
  • Junior
  • -100
  • LÁZÁR Erzsébet
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 1
  • Junior
  • -44
  • HAJDÚ Eszter
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 3
  • Junior
  • -52
  • HORVÁTH Luca
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • BAGÓ Balázs
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 2
  • Serdülő B
  • +73
  • KORNYIK Máté
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 2
  • Serdülő B
  • -36
  • SOÓS Szabolcs
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • -55
  • KOCHÁN József
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 2
  • Junior
  • -100
  • LÁZÁR Erzsébet
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 2
  • Junior
  • -44
  • HORVÁTH Luca
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • HAJDÚ Eszter
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • BARTA Gábor
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • CAIEZZA Tiziano
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • +55
  • FEKETE Boglárka
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • BAGÓ Boglárka
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 2
  • Diák C
  • +45
  • HAJDÚ Eszter
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 2
  • Felnőtt
  • -48
  • HAJDÚ Eszter
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -52
  • KOCHÁN József
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 1
  • Junior B
  • -100
  • KORNYIK Máté
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • HORVÁTH Luca
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • KOVÁCS Donát
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák B
  • -45
  • LÁZÁR Erzsébet
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -44
  • HAJDÚ Eszter
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -48
  • CAIEZZA Tiziano
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák C
  • +55
  • BAGÓ Boglárka
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák C
  • +45
  • GODÓ Zsófia Vilma
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • +63
  • BAGÓ Balázs
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák A
  • +66
  • HORVÁTH Luca
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • KORNYIK Máté
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • BARTA Gábor
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • CAIEZZA Tiziano
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák C
  • +55
  • HORVÁTH Luca
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • GODÓ Zsófia Vilma
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Serdülő
  • +63
  • HORVÁTH Luca
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • KORNYIK Máté
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • BARTA Gábor
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • BUDAI Gábor
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • CAIEZZA Tiziano
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 3
  • Diák C
  • +55
  • FEKETE Boglárka
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • SZABÓ Csilla
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • BAGÓ Boglárka
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 2
  • Diák C
  • +45
  • KOVÁCS Donát
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 2
  • Diák B
  • -45
  • KORNYIK Máté
  • Tenkes Kupa U11, U13 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • LÁZÁR Erzsébet
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 3
  • U23
  • -48
  • FARKAS Bálint
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • LÁZÁR Erzsébet
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -44
  • SOÓS Szabolcs
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 3
  • Junior
  • -55
  • FARKAS Bálint
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 2
  • Junior
  • -90
  • KOCHÁN József
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 2
  • Junior
  • -100
  • KÁROLY Petra
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • FEKETE Boglárka
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • HORVÁTH Luca
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • BAGÓ Boglárka
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák C
  • +45
  • KORNYIK Máté
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • BARTA Gábor
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • HORVÁTH Luca
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • U13
  • -35
  • BARTA Gábor
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • CAIEZZA Tiziano
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 2
  • Diák C
  • +55
  • FEKETE Boglárka
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • KÁROLY Petra
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • PAVOLEK Dorka Natasa
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • BAGÓ Boglárka
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 2
  • Diák C
  • +45
  • FARKAS Tamás
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • KOVÁCS Donát
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • KORNYIK Máté
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • BAGÓ Balázs
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 2
  • Diák A
  • +66
  • HORVÁTH Luca
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • HAJDÚ Eszter
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 1
  • Junior
  • -48
  • HAJDÚ Eszter
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • GODÓ Zsófia Vilma
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • +63
  • FARKAS Bálint
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • KOCHÁN József
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 3
  • Junior
  • -90
  • ZSADÁNYI Zsolt
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 3
  • Serdülő B
  • -50
  • HAJDÚ Eszter
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • KORNYIK Máté
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • KOVÁCS Donát
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • POMÁZI Dominik
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Serdülő B
  • -36
  • KOCHÁN József
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 2
  • Junior B
  • -100
  • POMÁZI Dominik
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • BAGÓ Balázs
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • +60
  • HORVÁTH Luca
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák B
  • -36
  • POMÁZI Dominik
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • ZSADÁNYI Zsolt
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • HAJDÚ Eszter
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Serdülő
  • -48
  • KOCHÁN József
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Ifjúsági
  • +90
  • LÁZÁR Erzsébet
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • HAJDÚ Eszter
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Ifjúsági
  • -48
  • KORNYIK Máté
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • KORNYIK Máté
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • SOÓS Szabolcs
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • SOÓS Norbert
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • LÁZÁR Erzsébet
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 1
  • Ifjúsági
  • -44
  • GÁL Erzsébet
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 1
  • Ifjúsági
  • -52
  • HAJDÚ Eszter
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • GODÓ Zsófia Vilma
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • ZSADÁNYI Zsolt
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 1
  • U13
  • -49
  • LÁZÁR Erzsébet
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -48
  • FARKAS Bálint
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 2
  • Junior
  • -100
  • LÁZÁR Erzsébet
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 1
  • Junior
  • -44
  • HAJDÚ Eszter
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 3
  • Junior
  • -48
  • KOVÁCS Donát
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • POMÁZI Dominik
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • ZSADÁNYI Zsolt
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • HORVÁTH Luca
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -33
  • FARKAS Tamás
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • KORNYIK Máté
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • FARKAS Tamás
  • Budapest Kupa U11
  • 2015.05.03
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • HAJDÚ Eszter
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • MOLNÁR Szabolcs
  • Oros-Honvéd-kupa, Orosháza
  • 2015.04.18
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • HAJDÚ Eszter
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • KOCHÁN József
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • POMÁZI Dominik
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • ZSADÁNYI Zsolt
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • MOLNÁR Szabolcs
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -66
  • BAGÓ Balázs
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • +60
  • KOCHÁN József
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • LÁZÁR Erzsébet
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • HAJDÚ Eszter
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • SOÓS Szabolcs
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • LÁZÁR Erzsébet
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • SOÓS Szabolcs
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • KOCHÁN József
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • FARKAS Norbert
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -42
  • KOCHÁN József
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -90
  • FARKAS Bálint
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • +81
  • POMÁZI Dominik
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • FARKAS Bálint
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Serdülő
  • +81
  • FARKAS Bálint
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 2
  • Serdülő
  • +81