Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület

  • Budapest
  • Budapest
  • HETÉNYI Antal Gábor dr.
  • HETÉNYI Antal Gábor dr.
  • 1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.
  • 06-30-606-5858
  • hetenyi.antal@ksi.hu


  • Név
  • Szül.év
  • ALFÖLDI István
  • 2000
  • BALOGH Márton
  • 2002
  • LÉNÁRT Judit
  • 1998
  • MAROS Ede
  • 1964
  • RADVÁNYI Attila Csaba
  • 2003
  • PAP Ádám
  • 2004
  • PÉTER Fanni Emese
  • 1996
  • BOR-FEJÉRVÁRY Péter
  • 2010
  • CSÁNYI Franciska
  • 2010
  • DOROGI Mátyás
  • 2010
  • FEJES Marcell Szabolcs
  • 2009
  • HAMPL-TÓTH Szofi
  • 2009
  • KISS Alina
  • 2009
  • KISS Patrik
  • 2006
  • KOVÁCS Éliás
  • 2011
  • LATKY Mór
  • 2010
  • PRINCZ Richárd
  • 2009
  • RUZIC Dániel
  • 2009
  • SZIKI Tibor
  • 2010
  • TÓTH Zsófia
  • 2010
  • TRENKA Botond
  • 2007
  • GEBRI Tímea
  • 1979
  • BOZI Renátó
  • 2007
  • DARAI Krisztián
  • 2008
  • RUSZÓ Erik Krisztián
  • 2008
  • SEBŐK András
  • 2009
  • TRAN Duy Nam
  • 2008
  • BUBORI Máté
  • 2007
  • BODOR Dávid
  • 2007
  • MÜLLER Vilmos
  • 2007
  • CESKEL Barbara Hanna
  • 2011
  • ÉRDI Áron
  • 2010
  • GELB Simon
  • 2009
  • HORVÁTH-VARGA István
  • 2010
  • PELIKÁN Bendegúz
  • 2010
  • SZÁSZ Nándor
  • 2010
  • SZLÁVIK-SZEMEREI Péter
  • 2011
  • BÚZA Botond
  • 2002
  • COLON Lael
  • 2005
  • CSAJÁGI Márton
  • 2010
  • FEJES András
  • 2012
  • FÖLDVÁRI Sámuel
  • 2012
  • JÓKAI Simon
  • 2011
  • JONÁSCH Dóra
  • 2012
  • JONÁSCH Zalán
  • 2011
  • KÁNTOR Csaba
  • 2011
  • KECSKÉS Kincső
  • 2009
  • KECSKÉS Zalán
  • 2011
  • LAKOS Dóra
  • 2009
  • PAPP Anna
  • 2011
  • PAPP-LUKÁCSI Benjamin
  • 2004
  • PAPP-LUKÁCSI Dávid
  • 2010
  • ALMAGANBETOV Daniel
  • 2010
  • BENKÓ Márton
  • 2011
  • SCHERMANN Fruzsina
  • 2001
  • KAISER Márk
  • 2009
  • GYŐRFI Dominik
  • 2009
  • GÓMAN Rikárdó
  • 2007
  • BURKA Róbert
  • 2008
  • HORVÁTH Zoltán
  • 2008
  • GOGA Levente
  • 2008
  • BOGDÁN István
  • 2008
  • CHEN Haoyu
  • 2009
  • ENKHTUMEN Enkhsergelen
  • 2008
  • RUZSA Zsolt
  • 2007
  • SOMFAI Eper
  • 2011
  • SOMFAI Bodza
  • 2013
  • GÁSPÁR Csaba
  • 2013
  • SZLOBODA Mara
  • 2007
  • CSÁSZÁR Edina
  • 2010
  • CSER Attila
  • 2010
  • CSORBA Zsuzsanna
  • 2011
  • GYALOG Ákos
  • 2010
  • HUDÁK Barbara
  • 2011
  • STRAUSZ Lukács
  • 2011
  • SZABÓ Zsombor
  • 2009
  • BAKOS Bálint
  • 2010
  • DUKA László
  • 2010
  • IFT Miklós
  • 2011
  • KIS Erik
  • 2011
  • KLOTZ Barnabás
  • 2010
  • LENDVAI Zoltán
  • 2009
  • LUPPA Fruzsina
  • 2010
  • PÁLL Anna
  • 2010
  • SÁNDOR Szonja
  • 2010
  • SZENDREI Gergely
  • 2010
  • PERES Makszim
  • 2011
  • KALÁCSKA Petra
  • 2011
  • KISS Bálint
  • 2009
  • ALAMI-CSÁSZI Omar Dániel
  • 2003
  • ERDŐDI Péter
  • 2013
  • ERDŐKÖZI Ábris
  • 2010
  • FORGÓ Alex Olivér
  • 2013
  • NYÍRI Sándor
  • 2010
  • SOCOSAN Márk
  • 2005
  • SZABÓ Ágoston
  • 2014
  • SZABÓ Jeremiás
  • 2011
  • TEMESI Gábor
  • 2013
  • VICZIÁN Gergő
  • 2011
  • BARI Rodrigó
  • 2008
  • PAPP Kárlító
  • 2008
  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • GŐZ Roland
  • Junior Európa Kupa
  • 2018.07.28
  • 3
  • Junior
  • -81
  • BERINGER Fatime
  • Junior Európa Kupa
  • 2018.07.28
  • 3
  • Junior
  • -44
  • GŐZ Roland
  • Junior EJU CUP
  • 2018.07.14
  • 2
  • Junior
  • -81
  • BERINGER Fatime
  • Junior EJU CUP
  • 2018.07.14
  • 2
  • Junior
  • -44
  • TÓTH Fanni
  • Junior EJU CUP
  • 2018.07.14
  • 2
  • Junior
  • -78
  • GŐZ Roland
  • Európa-kupa, Belgrád
  • 2018.06.09
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • VERES Márton
  • Európa-kupa, Belgrád
  • 2018.06.09
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • KÁRPÁTI Dávid
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2018.06.09
  • 3
  • Junior
  • -60
  • DOMOSZLAI Zóra
  • 11. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2018.06.02
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • SZIKI Evelin
  • 11. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2018.06.02
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • LAKK Zsombor József
  • 11. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2018.06.02
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • BERINGER Fatime
  • Junior Európa-kupa, Leibnitz
  • 2018.06.02
  • 3
  • Junior
  • -44
  • ÜVEGES Attila
  • 11. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2018.06.02
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • KALÁSZ Ádám
  • 11. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2018.06.02
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • KOVÁCS Amina Viktória
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 3
  • Diák B
  • -44
  • BOROS Iván
  • Ifjúsági Európa-kupa, Bielsko Biala (ORV)
  • 2018.05.19
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • HUSZÁR Regina Terézia
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 3
  • Diák A
  • -56
  • DOMOSZLAI Zóra
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • HAMPL-TÓTH Szonja
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • TÓTH Ármin
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • KITTLER Rudolf Kevin
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • -66
  • VARGA Bernát
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • VARGA Donát
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • +90
  • KALÁSZ Ákos
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • -46
  • BERINGER Fatime
  • Junior Európa-kupa, Kaunas
  • 2018.05.12
  • 1
  • Junior
  • -44
  • TÓTH Ármin
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • ENDRÉDI Milán
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • DOMOSZLAI Zóra
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • ÜVEGES Attila
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • VARGA Bernát
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • KALÁSZ Ákos
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • DOMOSZLAI Zóra
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 2
  • U13
  • -35
  • HUSZÁR Regina Terézia
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 3
  • U13
  • -56
  • VARGA Brigitta Tímea
  • African Cadet Cup
  • 2018.04.21
  • 1
  • Ifjúsági
  • -57
  • GŐZ Roland
  • Junior Európa-kupa, Lignano
  • 2018.04.07
  • 3
  • Junior
  • -81
  • BERINGER Fatime
  • Junior Európa-kupa, Lignano
  • 2018.04.07
  • 1
  • Junior
  • -44
  • TÓTH Fanni
  • Junior Európa-kupa, Lignano
  • 2018.04.07
  • 2
  • Junior
  • -78
  • BERINGER Fatime
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2018.03.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -48
  • KOVÁCS Kitti
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2018.03.24
  • 1
  • Felnőtt
  • -57
  • TÓTH Fanni
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2018.03.24
  • 2
  • Felnőtt
  • -78
  • CSIZOVSZKY Ferenc
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2018.03.24
  • 1
  • Felnőtt
  • -60
  • VERES Márton
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2018.03.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • DOMOSZLAI Zolta
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • VARGA Bernát
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • DOMOSZLAI Zóra
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • SZIKI Evelin
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • KOVÁCS Amina Viktória
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 2
  • Diák B
  • -40
  • ENDRÉDI Milán
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • DOMOSZLAI Zóra
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • VARGA Donát
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2018.03.17
  • 2
  • Ifjúsági
  • +90
  • BOROS Iván
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2018.03.17
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • KALÁSZ Ákos
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2018.03.17
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • ENDRÉDI Milán
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • TÓTH Ármin
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • TATÁR Viktor Tas
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • DOMOSZLAI Zóra
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • ÜVEGES Attila
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • KALÁSZ Ádám
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • VARGA Bernát
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • DOMOSZLAI Zóra
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • SZIKI Evelin
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • BERINGER Fatime
  • Junior férfi-női OB
  • 2018.02.24
  • 1
  • Junior
  • -44
  • GŐZ Roland
  • Junior férfi-női OB
  • 2018.02.24
  • 2
  • Junior
  • -81
  • TÓTH Fanni
  • Junior férfi-női OB
  • 2018.02.24
  • 1
  • Junior
  • -78
  • VARGA Donát
  • Junior férfi-női OB
  • 2018.02.24
  • 3
  • Junior
  • +100
  • KÁRPÁTI Dávid
  • Junior férfi-női OB
  • 2018.02.24
  • 3
  • Junior
  • -60
  • PATYI Máté
  • XVI. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.17
  • 2
  • Ifjúsági
  • -66
  • BERINGER Dominik
  • XVI. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.17
  • 2
  • Ifjúsági
  • -60
  • KALÁSZ Ádám
  • XVI. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.17
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • KÁRPÁTI Emese
  • Női European Open, Róma
  • 2018.02.17
  • 3
  • Felnőtt
  • +78
  • VARGA Donát
  • Ifjúsági Európa-kupa, Follonica
  • 2018.02.10
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • VARGA Donát
  • Ifjúsági férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • +90
  • KALÁSZ Ákos
  • Ifjúsági férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -42
  • KALÁSZ Ádám
  • Ifjúsági férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • KOVÁCS Kitti
  • Felnőtt és Junior férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.21
  • 2
  • Felnőtt-junior
  • -57
  • GUZSVÁN Csaba
  • Serdülő A fiú-leány Országos Bajnokság
  • 2017.11.25
  • 2
  • Serdülő
  • -81
  • KITTLER Rudolf Kevin
  • Serdülő A fiú-leány Országos Bajnokság
  • 2017.11.25
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • TÓTH Krisztián
  • MEFOB 2017/18
  • 2017.11.18
  • 2
  • Felnőtt
  • -73
  • KÁRPÁTI Emese
  • MEFOB 2017/18
  • 2017.11.18
  • 1
  • Felnőtt
  • +78
  • BOROS Iván
  • Ifjúsági Európa-kupa, Győr
  • 2017.11.18
  • 3
  • U18
  • -81
  • VARGA Donát
  • Ifjúsági Európa-kupa, Győr
  • 2017.11.18
  • 3
  • U18
  • +90
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Ifjúsági Európa-kupa, Győr
  • 2017.11.18
  • 2
  • U18
  • -52
  • TATÁR Viktor Tas
  • Diák C fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.11.11
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • KOVÁCS Amina Viktória
  • Diák C fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.11.11
  • 3
  • Diák C
  • -40
  • KALÁSZ Ádám
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 2
  • Serdülő B
  • -40
  • DOMOSZLAI Zolta
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 2
  • Serdülő B
  • -50
  • VARGA Bernát
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 2
  • Serdülő B
  • -60
  • KALÁSZ Ákos
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 2
  • Junior B
  • -50
  • GŐZ Roland
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 1
  • Junior B
  • -90
  • BERINGER Dominik
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 2
  • Junior B
  • -60
  • KÁRPÁTI Dávid
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 3
  • Junior B
  • -60
  • VARGA Donát
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 1
  • Junior B
  • +100
  • BOROS Iván
  • Ifjúsági Európa-kupa, Koper
  • 2017.10.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • VARGA Donát
  • Ifjúsági Európa-kupa, Koper
  • 2017.10.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Ifjúsági Európa-kupa, Koper
  • 2017.10.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • KITTLER Rudolf Kevin
  • Ifjúsági B férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -55
  • KOZMA Virág Boglárka
  • Ifjúsági B férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -63
  • KALÁSZ Ádám
  • Ifjúsági B férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -42
  • VARGA Donát
  • Ifjúsági B férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.07
  • 2
  • Ifjúsági B
  • +90
  • BOROS Iván
  • Ifjúsági B férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.07
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -81
  • BERINGER Fatime
  • U23 férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.01
  • 3
  • U23
  • -48
  • TÓTH Fanni
  • U23 férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.01
  • 1
  • U23
  • -78
  • VERES Márton
  • U23 férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.01
  • 1
  • U23
  • -90
  • GŐZ Roland
  • U23 férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.01
  • 2
  • U23
  • -90
  • VARGA Brigitta Tímea
  • U23 férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.01
  • 3
  • U23
  • -52
  • KOVÁCS Kitti
  • U23 férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.01
  • 2
  • U23
  • -57
  • LAKK Zsombor József
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 1
  • Diák A
  • -54
  • ENDRÉDI Milán
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • DOMOSZLAI Zóra
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 2
  • Diák B
  • -33
  • HUSZÁR Regina Terézia
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 3
  • Diák B
  • -49
  • TÓTH Krisztián
  • Grand Prix, Zágráb (2017.09.29-10.01.)
  • 2017.09.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -90
  • VARGA Donát
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • +90
  • DOMOSZLAI Zolta
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 2
  • Serdülő
  • -50
  • KITTLER Rudolf Kevin
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • GUZSVÁN Csaba
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • SZIKI Evelin
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • KALÁSZ Ákos
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -42
  • DOMOSZLAI Zolta
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • FÜLÖP Szabolcs
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -66
  • LAKK Zsombor József
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák A
  • -54
  • ENDRÉDI Milán
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák B
  • -41
  • DOMOSZLAI Zóra
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • HUSZÁR Regina Terézia
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák B
  • -49
  • DOMOSZLAI Zóra
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák B
  • -33
  • TATÁR Viktor Tas
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • GUZSVÁN Csaba
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • LAKK Zsombor József
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák A
  • -54
  • ENDRÉDI Milán
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák B
  • -41
  • KÁRPÁTI Emese
  • Európa-kupa, Pozsony
  • 2017.09.09
  • 1
  • Felnőtt
  • +78
  • LAKK Zsombor József
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák A
  • -54
  • ENDRÉDI Milán
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák B
  • -41
  • DOMOSZLAI Zóra
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • DOMOSZLAI Zolta
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • U16 Euroliga
  • -50
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Ifjúsági világbajnokság, Santiago de Chile
  • 2017.08.09
  • 1
  • Ifjúsági
  • -48
  • VARGA Brigitta Tímea
  • EYOF
  • 2017.07.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • BERINGER Fatime
  • Junior Európa-kupa, Prága
  • 2017.07.22
  • 3
  • Junior
  • -44
  • ERDÉLYI-JOÓ Abigél
  • Európa-kupa, Saarbrücken
  • 2017.07.15
  • 2
  • Felnőtt
  • -78
  • BERINGER Fatime
  • Junior Európa-kupa, Paks
  • 2017.07.15
  • 2
  • Junior
  • -44
  • KOVÁCS Kitti
  • Junior Európa-kupa, Paks
  • 2017.07.15
  • 3
  • Junior
  • -57
  • TÓTH Fanni
  • Junior Európa-kupa, Paks
  • 2017.07.15
  • 3
  • Junior
  • -78
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Junior Európa-kupa, Paks
  • 2017.07.15
  • 3
  • Junior
  • -48
  • GŐZ Roland
  • Junior Európa-kupa, Paks
  • 2017.07.15
  • 3
  • Junior
  • -81
  • TÓTH Krisztián
  • Európa-kupa, Celje-Podcetrtek
  • 2017.06.17
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • JOÓ Abigél
  • Európa-kupa, Celje-Podcetrtek
  • 2017.06.17
  • 1
  • Felnőtt
  • -78
  • KÁRPÁTI Emese
  • Európa-kupa, Celje-Podcetrtek
  • 2017.06.17
  • 3
  • Felnőtt
  • +78
  • GUZSVÁN Csaba
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • KÁRPÁTI Emese
  • European Open, Bukarest
  • 2017.06.03
  • 3
  • Felnőtt
  • +78
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Junior Európa-kupa, Leibnitz
  • 2017.06.03
  • 3
  • Junior
  • -48
  • KALÁSZ Ádám
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • DOMOSZLAI Zolta
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • ENDRÉDI Máté
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -55
  • PATYI Máté
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • DOMOSZLAI Zolta
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • TÓTH Ármin
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • ENDRÉDI Milán
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • DOMOSZLAI Zóra
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák B
  • -30
  • HUSZÁR Regina Terézia
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák B
  • -49
  • LAKK Zsombor József
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • TÓTH Krisztián
  • Grand Slam, Jekaterinburg
  • 2017.05.20
  • 2
  • Felnőtt
  • -90
  • JOÓ Abigél
  • Grand Slam, Jekaterinburg
  • 2017.05.20
  • 3
  • Felnőtt
  • -78
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Junior Európa-kupa, Ploiesti
  • 2017.05.06
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • KÁRPÁTI Emese
  • Európa-kupa, Szarajevó
  • 2017.04.29
  • 3
  • Felnőtt
  • +78
  • GUZSVÁN Csaba
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • KÁRPÁTI Dávid
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • FÜLÖP Szabolcs
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 2
  • Ifjúsági
  • -66
  • VARGA Donát
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 2
  • Ifjúsági
  • +90
  • LAKK Zsombor József
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • U13
  • -49
  • JOÓ Abigél
  • Európa-bajnokság, Varsó
  • 2017.04.20
  • 3
  • Felnőtt
  • -78
  • TÓTH Fanni
  • Junior Európa-kupa, Lignano
  • 2017.04.08
  • 3
  • Junior
  • -78
  • ENDRÉDI Milán
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 2
  • Diák B
  • -41
  • TÓTH Ármin
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 2
  • Diák B
  • -38
  • DOMOSZLAI Zóra
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák B
  • -30
  • KÁRPÁTI Emese
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 1
  • Felnőtt
  • +78
  • TÓTH Krisztián
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 1
  • Felnőtt
  • -66
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Ifjúsági Európa-kupa, Tula
  • 2017.04.01
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • GŐZ Roland
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • BOROS Iván
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • VARGA Donát
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 2
  • Ifjúsági
  • +90
  • TÓTH Fanni
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 1
  • Junior
  • -78
  • KOVÁCS Kitti
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -57
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 1
  • Junior
  • -48
  • VARGA Donát
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • +100
  • JOÓ Abigél
  • Grand Slam, Baku
  • 2017.03.10
  • 3
  • Felnőtt
  • -78
  • GUZSVÁN Csaba
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • KOVÁCS Kitti
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 1
  • Junior
  • -57
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 2
  • Junior
  • -48
  • BOROS Iván
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • VARGA Donát
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 2
  • Ifjúsági
  • +90
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • JOÓ Abigél
  • Női European Open, Oberwart
  • 2017.02.18
  • 3
  • Felnőtt
  • -78
  • KALÁSZ Ádám
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 3
  • Serdülő B
  • -40
  • DOMOSZLAI Zolta
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 3
  • Serdülő B
  • -45
  • KOVÁCS Kitti
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 1
  • Felnőtt
  • -57
  • TAKÁCS Márton
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 2
  • Felnőtt
  • -73
  • JOÓ Abigél
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 1
  • Felnőtt
  • -78
  • JOÓ Ákos
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 2
  • Felnőtt
  • +100
  • DOMOSZLAI Zóra
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák B
  • -30
  • RUZIC Rebeka
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák B
  • -49
  • KALÁSZ Ádám
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • DOMOSZLAI Zolta
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • GUZSVÁN Csaba
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • CSERNI Eszter
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Serdülő
  • -44
  • HORVÁTH Tamara
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Serdülő
  • -52
  • LAKK Zsombor József
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • LEPKÓ Bence
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák B
  • -38
  • ENDRÉDI Milán
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • GÁSPÁR Dominik
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • BUCSÁNYI Barnabás
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák B
  • -55
  • TATÁR Viktor Tas
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • GŐZ Roland
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • -81
  • JOÓ Ákos
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 1
  • Junior
  • +100
  • MIHALOVITS Kincső Klára
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • -48
  • BOROS Iván
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • VARGA Donát
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 1
  • Ifjúsági
  • +90
  • KOZMA Virág Boglárka
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • KALÁSZ Ádám
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • KOZMA Virág Boglárka
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 2
  • Serdülő
  • -57
  • GEBAUER Ervin
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • KALÁSZ Ákos
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • KITTLER Rudolf Kevin
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 2
  • Serdülő
  • -45
  • GUZSVÁN Csaba
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • ENDRÉDI Milán
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • DOMOSZLAI Zóra
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • HUSZÁR Regina Terézia
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • GŐZ Roland
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 3
  • U18
  • -81
  • JOÓ Abigél
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -78
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -48
  • KOVÁCS Kitti
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 2
  • Felnőtt
  • -57
  • KÁRPÁTI Emese
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 1
  • Felnőtt
  • +78
  • JOÓ Ákos
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 2
  • Felnőtt
  • +100
  • FÜLÖP Szabolcs
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -60
  • BOROS Iván
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -73
  • VARGA Donát
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • +90
  • KITTLER Rudolf Kevin
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Serdülő B
  • -50
  • GUZSVÁN Csaba
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 2
  • Serdülő B
  • -73
  • JOÓ Márk
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Junior B
  • -50
  • FÜLÖP Szabolcs
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Junior B
  • -60
  • LAKK Zsombor József
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • KÁRPÁTI Emese
  • Európa-kupa, Belgrád
  • 2016.10.08
  • 3
  • Felnőtt
  • +78
  • JOÓ Abigél
  • Grand Prix, Taskent
  • 2016.10.06
  • 1
  • Felnőtt
  • -78
  • KALÁSZ Ádám
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • TSIKKOU Stella
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • SZIKI Evelin
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • KŐFALVY Sára
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 3
  • Diák A
  • -50
  • LAKK Zsombor József
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák B
  • -45
  • PETRIK Péter
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák B
  • -55
  • KITTLER Rudolf Kevin
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Serdülő
  • -45
  • ENDRÉDI Milán
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák C
  • -39
  • DOMOSZLAI Zóra
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • PULSZTER Csaba
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • DOMOSZLAI Zolta
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • SZEBENI Botond
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • HORVÁTH Tamara
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák A
  • -50
  • VARGA Donát
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • JOÓ Abigél
  • Grand Prix, Zágráb (2016.09.23-25.)
  • 2016.09.23
  • 1
  • Felnőtt
  • -78
  • LAKK Zsombor József
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák B
  • -45
  • PETRIK Péter
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák B
  • -55
  • TÓTH Ármin
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • KALÁSZ Ákos
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • DÁN Bence
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • KITTLER Rudolf Kevin
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • GUZSVÁN Csaba
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • PULSZTER Csaba
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • KALÁSZ Ádám
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • RÉDER Enikő Gabriella
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • KOZMA Virág Boglárka
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Serdülő
  • -57
  • DOMOSZLAI Zolta
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • SZIKI Evelin
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • RÉDER Enikő Gabriella
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 1
  • U16 Euroliga
  • -48
  • VARGA Brigitta Tímea
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 2
  • U16 Euroliga
  • -48
  • TAKÁCS Márton
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 3
  • U23
  • -73
  • SZÉCSI Dániel
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 1
  • U23
  • -81
  • JOÓ Ákos
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 1
  • U23
  • +100
  • KOVÁCS Kitti
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 1
  • U23
  • -57
  • JOÓ Márk
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Junior Európa-kupa, Prága
  • 2016.07.23
  • 1
  • Junior
  • -44
  • KÁRPÁTI Emese
  • Atom-kupa junior Európa-kupa, Paks
  • 2016.07.09
  • 1
  • Junior
  • +78
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Atom-kupa junior Európa-kupa, Paks
  • 2016.07.09
  • 3
  • Junior
  • -44
  • TÓTH Krisztián
  • Budapest Grand Prix
  • 2016.06.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -90
  • JOÓ Abigél
  • Budapest Grand Prix
  • 2016.06.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -78
  • KÁRPÁTI Emese
  • Európa-kupa, Celj
  • 2016.06.11
  • 3
  • Felnőtt
  • +78
  • KITTLER Rudolf Kevin
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • RÁCZ Lea
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • RÉDER Enikő Gabriella
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • KOZMA Virág Boglárka
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 1
  • Serdülő
  • -52
  • TSIKKOU Stella
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • HAMPL-TÓTH Szonja
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • HUSZÁR Regina Terézia
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • CSERNI Eszter
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • TÓTH Fanni
  • Junior Európa-kupa, Leibnitz
  • 2016.05.28
  • 3
  • Junior
  • -78
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Junior Európa-kupa, Leibnitz
  • 2016.05.28
  • 3
  • Junior
  • -44
  • LAKK Zsombor József
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • TÓTH Ármin
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • KALÁSZ Ádám
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • DOMOSZLAI Zolta
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • DOMOSZLAI Zóra
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • GŐZ Roland
  • Ifjúsági Európa-kupa, Bielsko Biala
  • 2016.05.21
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Ifjúsági Európa-kupa, Bielsko Biala
  • 2016.05.21
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • GŐZ Roland
  • Ifjúsági Európa-kupa, Kolozsvár
  • 2016.05.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Ifjúsági Európa-kupa, Kolozsvár
  • 2016.05.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • KALÁSZ Ákos
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • RÁCZ Lea
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • KOZMA Virág Boglárka
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • Serdülő
  • -52
  • KOZMA Virág Boglárka
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • KALÁSZ Ádám
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • U13
  • -38
  • TSIKKOU Stella
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • U13
  • -35
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 1
  • Junior
  • -44
  • KOZMA Virág Boglárka
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -52
  • TÓTH Fanni
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 1
  • Junior
  • -78
  • KÁRPÁTI Emese
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 1
  • Junior
  • +78
  • FÜLÖP Dániel
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 2
  • Junior
  • -66
  • DÓCZY Kálmán
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -66
  • JOÓ Ákos
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 1
  • Junior
  • +100
  • TÓTH Krisztián
  • Európa-bajnokság, Kazan
  • 2016.04.21
  • 2
  • Felnőtt
  • -90
  • GŐZ Roland
  • Ifjúsági Európa-kupa, Teplice
  • 2016.04.16
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • LAKK Zsombor József
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák B
  • -41
  • KÁRPÁTI Emese
  • Junior Európa-kupa, Lignano
  • 2016.04.09
  • 2
  • Junior
  • +78
  • TÓTH Fanni
  • Junior Európa-kupa, Lignano
  • 2016.04.09
  • 3
  • Junior
  • -78
  • KALÁSZ Ádám
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • BALOGH Klára Szilvia
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • SZIKI Evelin
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • CSEH Zsófia Réka
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák A
  • -50
  • JOÓ Márk
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • VARGA Donát
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • KALÁSZ Ákos
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • KITTLER Rudolf Kevin
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 2
  • Serdülő
  • -45
  • GEBAUER Ervin
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • RÉDER Enikő Gabriella
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • KOZMA Virág Boglárka
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 2
  • Serdülő
  • -52
  • GŐZ Roland
  • Ifjúsági Európa-kupa, Zágráb
  • 2016.03.12
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • POTOSCHI Albert
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 3
  • Junior
  • -60
  • MIHALOVITS Botond
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 2
  • Junior
  • -73
  • JOÓ Ákos
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 2
  • Junior
  • +100
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 1
  • Junior
  • -44
  • KOVÁCS Kitti
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 1
  • Junior
  • -57
  • TÓTH Fanni
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 1
  • Junior
  • -78
  • KÁRPÁTI Emese
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 1
  • Junior
  • +78
  • PATYI Máté
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • FÜLÖP Szabolcs
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • VADAS Vilmos
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • GŐZ Roland
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • VARGA Donát
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • +90
  • VARGA Brigitta Tímea
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • GEBAUER Ervin
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Ifjúsági Európa-kupa, Follonica
  • 2016.02.20
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • KALÁSZ Ádám
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • PATYI Máté
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • TÓTH Krisztián
  • Grand Prix, Düsseldorf
  • 2016.02.19
  • 2
  • Felnőtt
  • -90
  • FÜLÖP Szabolcs
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • TÓTH Ákos
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • -66
  • VADAS Vilmos
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • -73
  • BOROS Iván
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • GŐZ Roland
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • VARGA Donát
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • -40
  • POTOSCHI Albert
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 2
  • Junior
  • -60
  • DÓCZY Kálmán
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 2
  • Junior
  • -66
  • FÜLÖP Dániel
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 3
  • Junior
  • -66
  • KÁROLY András
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 3
  • Junior
  • -81
  • JOÓ Ákos
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 2
  • Junior
  • +100
  • JURINA Dária
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 1
  • Junior
  • -57
  • TÓTH Fanni
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 1
  • Junior
  • -78
  • KÁRPÁTI Emese
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 1
  • Junior
  • +78
  • KITTLER Rudolf Kevin
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 2
  • Serdülő B
  • -45
  • JOÓ Ákos
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 1
  • Felnőtt
  • +100
  • JURINA Dária
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • CSIZOVSZKY Ferenc
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • TAKÁCS Márton
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 1
  • Felnőtt
  • -66
  • MIHALOVITS Botond
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 2
  • Felnőtt
  • -66
  • FÜLÖP Dániel
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • JURACSEK László
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • FÜLÖP Szabolcs
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 1
  • Ifjúsági
  • -50
  • TÓTH Ákos
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 1
  • Ifjúsági
  • -66
  • GŐZ Roland
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • VARGA Donát
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • TÓTH Krisztián
  • Grand Prix, Havanna
  • 2016.01.22
  • 2
  • Felnőtt
  • -90
  • JOÓ Abigél
  • Grand Prix, Havanna
  • 2016.01.22
  • 1
  • Felnőtt
  • -78
  • CSIZOVSZKY Ferenc
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 1
  • Felnőtt
  • -60
  • JURACSEK László
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • JOÓ Ákos
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 1
  • Felnőtt
  • +100
  • JURINA Dária
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • TÓTH Fanni
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 2
  • Felnőtt
  • -78
  • KÁRPÁTI Emese
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 2
  • Felnőtt
  • +78
  • BOROS Iván
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 1
  • Serdülő
  • -66
  • VARGA Donát
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 2
  • Serdülő
  • +81
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • KOZMA Virág Boglárka
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • KÁROLY András
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 3
  • U18
  • -73
  • GŐZ Roland
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 3
  • U18
  • -81
  • FÜLÖP Szabolcs
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 2
  • U16
  • -50
  • LAKK Zsombor József
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • VARGA Donát
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 3
  • U16
  • +81
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 1
  • U16
  • -40
  • TÓTH Ákos
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -66
  • VADAS Vilmos
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -73
  • GŐZ Roland
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -81
  • VARGA Donát
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • +90
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -40
  • KISS Rebeka
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -52
  • KÁRPÁTI Dávid
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -46
  • FÜLÖP Szabolcs
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • TÓTH Ákos
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • VADAS Vilmos
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -73
  • GŐZ Roland
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • VARGA Donát
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • KISS Rebeka
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • KÁRPÁTI Dávid
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -46
  • FÜLÖP Szabolcs
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -50
  • JOÓ Abigél
  • Grand Slam, Abu-Dzabi
  • 2015.10.30
  • 3
  • Felnőtt
  • -78
  • TÓTH Krisztián
  • Grand Slam, Abu-Dzabi
  • 2015.10.30
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • KALÁSZ Ákos
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Serdülő B
  • -33
  • PATYI Máté
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Serdülő B
  • -44
  • GUZSVÁN Csaba
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 2
  • Serdülő B
  • -70
  • FÜLÖP Szabolcs
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 2
  • Junior B
  • -50
  • KÁRPÁTI Dávid
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Junior B
  • -50
  • DÓCZY Kálmán
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 2
  • Junior B
  • -66
  • JOÓ Ákos
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 1
  • Junior B
  • +100
  • KALÁSZ Ádám
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • DOMOSZLAI Zolta
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 1
  • Diák B
  • -41
  • TSIKKOU Stella
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 2
  • Diák B
  • -33
  • FÜLÖP Dániel
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -66
  • TAKÁCS Márton
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 2
  • U23
  • -73
  • MIHALOVITS Botond
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -73
  • SZÉCSI Dániel
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 2
  • U23
  • -81
  • PALEJ Tibor Levente
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 2
  • U23
  • -100
  • JOÓ Ákos
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 1
  • U23
  • +100
  • JURINA Dária
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 1
  • U23
  • -57
  • TÓTH Patrícia
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 2
  • U23
  • -57
  • TÓTH Fanni
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 2
  • U23
  • -78
  • KÁRPÁTI Emese
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 2
  • U23
  • +78
  • CSIZOVSZKY Ferenc
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 1
  • U23
  • -66
  • DÁN Bence
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • KITTLER Rudolf Kevin
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • GUZSVÁN Csaba
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 2
  • Diák A
  • -66
  • RÁCZ Lea
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • PÉTER Fruzsina Virág
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • KALÁSZ Ádám
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • SZIKI Evelin
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • -40
  • KITTLER Rudolf Kevin
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • GUZSVÁN Csaba
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák A
  • -66
  • PÉTER Fruzsina Virág
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • BOROS Iván
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Serdülő
  • -66
  • VARGA Donát
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Serdülő
  • +81
  • VARGA Brigitta Tímea
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Serdülő
  • -44
  • KOZMA Virág Boglárka
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Serdülő
  • -48
  • KÁRPÁTI Dávid
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Ifjúsági
  • -46
  • FÜLÖP Szabolcs
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • KÁROLY András
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • VARGA Brigitta Tímea
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Ifjúsági
  • -44
  • GUZSVÁN Csaba
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák A
  • -66
  • DOMOSZLAI Zolta
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák B
  • -41
  • SÁPI Kata
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák B
  • -40
  • LAKK Zsombor József
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák C
  • -39
  • VARGA Donát
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Serdülő
  • +81
  • RÉDER Enikő Gabriella
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • KOZMA Virág Boglárka
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Serdülő
  • -48
  • DÁN Bence
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • KITTLER Rudolf Kevin
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • TÓTH Fanni
  • Ifjúsági világbajnokság, Szarajevó
  • 2015.08.05
  • 2
  • Ifjúsági
  • +70
  • TÓTH Krisztián
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -90
  • POTYI Gábor
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • CSIZOVSZKY Ferenc
  • Junior Európa-kupa, Prága
  • 2015.07.25
  • 3
  • Junior
  • -60
  • TÓTH Fanni
  • Junior Európa-kupa, Prága
  • 2015.07.25
  • 3
  • Junior
  • -78
  • JOÓ Abigél
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -78
  • TAKÁCS Márton
  • Junior Európa-kupa, Paks
  • 2015.07.11
  • 3
  • Junior
  • -66
  • TÓTH Fanni
  • Junior Európa-kupa, Paks
  • 2015.07.11
  • 3
  • Junior
  • -78
  • KÁRPÁTI Emese
  • Junior Európa-kupa, Paks
  • 2015.07.11
  • 3
  • Junior
  • +78
  • TÓTH Fanni
  • Ifjúsági Európa-bajnokság, Szófia
  • 2015.07.03
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • BOROS Iván
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • TÓTH Fanni
  • Ifjúsági Európa-kupa, Bielsko Biala
  • 2015.06.06
  • 1
  • Ifjúsági
  • +70
  • KOZMA Virág Boglárka
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 2
  • Serdülő
  • -44
  • SZAKÁL Szonja
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 2
  • Serdülő
  • -48
  • GUZSVÁN Csaba
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák A
  • -66
  • PÉTER Fruzsina Virág
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • DOMOSZLAI Zolta
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • CSIZOVSZKY Ferenc
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 3
  • Junior
  • -66
  • DÓCZY Kálmán
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 3
  • Junior
  • -66
  • SZÉCSI Dániel
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 2
  • Junior
  • -81
  • JOÓ Ákos
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 1
  • Junior
  • +100
  • MISKOLCZI Lotti Mirtill
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 3
  • Junior
  • -48
  • KOVÁCS Kitti
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 3
  • Junior
  • -57
  • TÓTH Fanni
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 1
  • Junior
  • -78
  • TÓTH Fanni
  • Ifjúsági Európa-kupa, Kolozsvár
  • 2015.05.09
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • VARGA Donát
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 2
  • Serdülő
  • +81
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • SZAKÁL Szonja
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • BOROS Iván
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 1
  • Serdülő
  • -66
  • KÁRPÁTI Dávid
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • FÜLÖP Szabolcs
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • MISKOLCZI Lotti Mirtill
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • GUZSVÁN Csaba
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 3
  • Diák A
  • -66
  • TÓTH Krisztián
  • Grand Prix, Zágráb (2015. 05. 01-03.)
  • 2015.05.01
  • 1
  • Felnőtt
  • -90
  • JOÓ Abigél
  • Grand Prix, Zágráb (2015. 05. 01-03.)
  • 2015.05.01
  • 3
  • Felnőtt
  • -78
  • TÓTH Fanni
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 1
  • Junior
  • -78
  • CSIZOVSZKY Ferenc
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 1
  • Junior
  • -60
  • FÜLÖP Dániel
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 1
  • Junior
  • -66
  • MIHALOVITS Botond
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 3
  • Junior
  • -66
  • KÁROLY András
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 2
  • Junior
  • -73
  • SZÉCSI Dániel
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 1
  • Junior
  • -81
  • JOÓ Ákos
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 1
  • Junior
  • +100
  • MIHALOVITS Kincső Klára
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 3
  • Junior
  • -48
  • KOVÁCS Kitti
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 1
  • Junior
  • -57
  • BOROS Iván
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • VARGA Donát
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 1
  • Serdülő
  • +81
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • KOZMA Virág Boglárka
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 2
  • Serdülő
  • -44
  • SZAKÁL Szonja
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • MIHALOVITS Kincső Klára
  • Ifjúsági Európa-kupa, Teplice
  • 2015.04.11
  • 2
  • Ifjúsági
  • -48
  • TÓTH Fanni
  • Ifjúsági Európa-kupa, Teplice
  • 2015.04.11
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • KOZMA Virág Boglárka
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -44
  • TÓTH Fanni
  • Junior Európa-kupa, Lignano (2015. 03. 28-29.)
  • 2015.03.28
  • 3
  • Junior
  • -78
  • KÁRPÁTI Dávid
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -46
  • KÁROLY András
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -73
  • GŐZ Roland
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -73
  • VADAS Vilmos
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • JOÓ Márk
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • PATYI Máté
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • BOROS Iván
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • VARGA Donát
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 2
  • Serdülő
  • +81
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • KOZMA Virág Boglárka
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • MÁRKUS Inez
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 2
  • Serdülő
  • -44
  • TÓTH Krisztián
  • Grand Prix, Tbiliszi (2015. 03. 20-22.)
  • 2015.03.20
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • DÁN Bence
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • KITTLER Rudolf Kevin
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • PÉTER Fruzsina Virág
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • MÁRKUS Inez
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • KALÁSZ Ádám
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • DOMOSZLAI Zolta
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • SZIKI Evelin
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • -36
  • KÁROLY András
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -73
  • GŐZ Roland
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • MIHALOVITS Kincső Klára
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -48
  • TÓTH Fanni
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -70
  • FÜLÖP Szabolcs
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -46
  • FÜLÖP Szabolcs
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -46
  • KÁRPÁTI Dávid
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • GŐZ Roland
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -73
  • KÁROLY András
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • VARGA Brigitta Tímea
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • MIHALOVITS Kincső Klára
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -48
  • TÓTH Fanni
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -70
  • CSIZOVSZKY Ferenc
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 1
  • Junior
  • -60
  • DÓCZY Kálmán
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • -60
  • TAKÁCS Márton
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • -66
  • FÜLÖP Dániel
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • -66
  • PALEJ Tibor Levente
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 2
  • Junior
  • -100
  • JOÓ Ákos
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 1
  • Junior
  • +100
  • KOVÁCS Kitti
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 1
  • Junior
  • -57
  • TÓTH Fanni
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 1
  • Junior
  • -70
  • JOÓ Abigél
  • Grand Prix, Düsseldorf (2015. 02. 20-22.)
  • 2015.02.20
  • 3
  • Felnőtt
  • -78
  • KALÁSZ Ákos
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 3
  • Serdülő B
  • -33
  • PATYI Máté
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 3
  • Serdülő B
  • -40
  • CSIZOVSZKY Ferenc
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -60
  • MIHALOVITS Botond
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -66
  • JURACSEK László
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • PALEJ Tibor Levente
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • JOÓ Ákos
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 2
  • Felnőtt
  • +100
  • TÓTH Ákos
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • KÁROLY András
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -73
  • VADAS Vilmos
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • MISKOLCZI Lotti Mirtil
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • MIHALOVITS Kincső Klára
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -48
  • JOÓ Ákos
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 3
  • Felnőtt
  • +100
  • KOVÁCS Kitti
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 1
  • Felnőtt
  • -57
  • JURINA Dária
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 2
  • Felnőtt
  • -57
  • CSIZOVSZKY Ferenc
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • JURACSEK László
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • PALEJ Tibor Levente
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • VADAS Vilmos
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -66
  • KÁROLY András
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -73
  • MÁRKUS Levente
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • +90
  • KALÁSZ Ádám
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • DOMOSZLAI Zolta
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 1
  • Diák C
  • -39
  • TSIKKON Stella
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • SZILI Evelin
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • MIHALOVITS Botond
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 3
  • Junior B
  • -66
  • JOÓ Ákos
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 1
  • Junior B
  • +100
  • GUZSVÁN Csaba
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 2
  • Diák B
  • -60
  • PÉTER Fruzsina Virág
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 2
  • Diák B
  • -36
  • DÁN Bence
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 2
  • Diák B
  • -29
  • KALÁSZ Ákos
  • Diák „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.05
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • CSIZOVSZKY Ferenc
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 1
  • U23
  • -60
  • MIHALOVITS Botond
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 1
  • U23
  • -66
  • SZÉCSI Dániel
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 3
  • U23
  • -81
  • PALEJ Tibor Levente
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 1
  • U23
  • -100
  • JOÓ Ákos
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 2
  • U23
  • +100
  • MIHALOVITS Kincső
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 2
  • U23
  • -48
  • KOVÁCS Kitti
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 2
  • U23
  • -57
  • TÓTH Fanni
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 2
  • U23
  • -70
  • KÁRPÁTI Dávid
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -46
  • DÓCZY Kálmán
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • POTOSCHI Albert
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -60
  • JOÓ Ákos
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • +90
  • PATYI Máté
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • KÁRPÁTI Dávid
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 2
  • Serdülő
  • -45
  • CSIZOVSZKY Ferenc
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 1
  • Junior
  • -60
  • POTOSCHI Albert
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 3
  • Junior
  • -60
  • MIHALOVITS Botond
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 1
  • Junior
  • -66
  • TAKÁCS Márton
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 2
  • Junior
  • -66
  • SZÉCSI Dániel
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 1
  • Junior
  • -81
  • PALEJ Tibor Levente
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 1
  • Junior
  • -100
  • JOÓ Ákos
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 1
  • Junior
  • +100