Leányvár SE

  • Komárom-Esztergom
  • Leányvár
  • 2518 Leányvár, Bécsi u. 83.
  • 06-20-430-6350
  • pfluger.antal@gmail.com


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • SZABÓ Frigyes
  • Európa-kupa, Szarajevó
  • 2017.04.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • TANDI Alexa
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • TANDI Alexa
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • TANDI Zsanett
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • FARKAS Szilvia
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • +78
  • TANDI Zsanett
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -70
  • TANDI Alexa
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 3
  • Junior
  • -63
  • TANDI Zsanett
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 2
  • Junior
  • -70
  • TANDI Alexa
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • TANDI Zsanett
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • FARKAS Szilvia
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • SZABÓ Frigyes
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 1
  • Felnőtt
  • -73
  • TANDI Zsanett
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -70
  • FARKAS Szilvia
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • +78
  • TANDI Alexa
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • TANDI Zsanett
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • -70
  • FARKAS Szilvia
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • +70
  • FARKAS Szilvia
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 1
  • Serdülő
  • +63
  • TANDI Zsanett
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 2
  • Serdülő
  • +63
  • ANDÓ Fruzsina
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 1
  • Felnőtt
  • -78
  • FARKAS Szilvia
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 2
  • U16
  • +70
  • ZORICS Richárd
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 2
  • Felnőtt
  • -60
  • FARAGÓ Norbert
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • SZABÓ Frigyes
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -73
  • TANDI Alexa
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • VADAS Dániel
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • KERSTNER Róbert
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • +100
  • TANDI Zsanett
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -70
  • FARKAS Szilvia
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • +70
  • SZABÓ Frigyes
  • Európa-kupa, Belgrád
  • 2016.10.08
  • 2
  • Felnőtt
  • -73
  • ZORICS Richárd
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 2
  • U23
  • -60
  • SZABÓ Frigyes
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 1
  • U23
  • -73
  • RÁBAI László
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 2
  • U23
  • -100
  • VERES Kinga
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 2
  • U23
  • -48
  • TANDI Alexa
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 3
  • U23
  • -63
  • VERES Attila
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • FARKAS Szilvia
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 2
  • Serdülő
  • +63
  • TANDI Zsanett
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Serdülő
  • -63
  • FARKAS Szilvia
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • Serdülő
  • +63
  • VERES Kinga
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • FARKAS Szilvia
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • Ifjúsági
  • +70
  • FARKAS Szilvia
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • +78
  • KÓTAI Barnabás
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • TANDI Zsanett
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 2
  • Serdülő
  • -63
  • FARKAS Szilvia
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 1
  • Serdülő
  • +63
  • VERES Kinga
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 2
  • Junior
  • -44
  • TANDI Alexa
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 2
  • Junior
  • -63
  • ANDÓ Fruzsina
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 3
  • Junior
  • -78
  • TANDI Zsanett
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • FARKAS Szilvia
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • +70
  • VERES Kinga
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • TANDI Zsanett
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • -70
  • FARKAS Szilvia
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • VERES Kinga
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 1
  • Junior
  • -44
  • TANDI Alexa
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 3
  • Junior
  • -63
  • ANDÓ Fruzsina
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 3
  • Junior
  • -78
  • RÁBAI László
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • TANDI Alexa
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • TANDI Zsanett
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • FARKAS Szilvia
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 2
  • Ifjúsági
  • +70
  • SZABÓ Frigyes
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 1
  • Felnőtt
  • -73
  • KERSTNER Róbert
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 2
  • Felnőtt
  • +100
  • RÁBAI Attila
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 2
  • Felnőtt
  • -90
  • FÁBIÁN Attila
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 2
  • Felnőtt
  • +100
  • NAGY Antónia
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 2
  • Felnőtt
  • -70
  • ANDÓ Fruzsina
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 2
  • Felnőtt
  • -78
  • SZIKORA Kristóf
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • VERES Kinga
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 3
  • Felnőtt
  • -48
  • TANDI Alexa
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 2
  • Felnőtt
  • -63
  • ZORICS Richárd
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 2
  • Felnőtt
  • -60
  • GARD Balázs
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • FARAGÓ Norbert
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 2
  • Felnőtt
  • -66
  • VERES Kinga
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -44
  • TANDI Alexa
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -63
  • TANDI Zsanett
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -70
  • VERES Kinga
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -44
  • TANDI Alexa
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • TANDI Zsanett
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • RÁBAI László
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 2
  • U23
  • -90
  • KERSTNER Róbert
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • +100
  • GARD Richárd
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • RÁBAI László
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -90
  • VADAS Dániel
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • KERSTNER Róbert
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 3
  • Felnőtt
  • +100
  • FARAGÓ Norbert
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 3
  • Junior
  • -60
  • RÁBAI Attila
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 1
  • Junior
  • -90
  • VERES Kinga
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 2
  • Junior
  • -44
  • TANDI Zsanett
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 2
  • Junior
  • -70
  • FARKAS Szilvia
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 2
  • Junior
  • +78
  • KARDOS Tímea
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • VERES Kinga
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 3
  • Junior
  • -44
  • TANDI Alexa
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 3
  • Junior
  • -63
  • TANDI Zsanett
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 3
  • Junior
  • -70
  • FARKAS Szilvia
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 3
  • Junior
  • +78
  • KARDOS Tímea
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • FARKAS Szilvia
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 3
  • Serdülő
  • +63
  • KARDOS Tímea
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • TANDI Zsanett
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • +63
  • VERES Kinga
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • TANDI Alexa
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • TANDI Zsanett
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • +63
  • GARD Balázs
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • -55
  • VERES Kinga
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 2
  • Junior
  • -44
  • VERES Attila
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 3
  • Serdülő B
  • -40
  • RÁBAI László
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • PÉNTEK Zoltán
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 3
  • Felnőtt
  • +100
  • VERES Kinga
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • TANDI Alexa
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • KERSTNER Róbert
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 2
  • Felnőtt
  • +100
  • SZABÓ Frigyes
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 1
  • Felnőtt
  • -73
  • RÁBAI László
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 2
  • Felnőtt
  • -90
  • ZORICS Richárd
  • III. oszt. felnőtt férfi-női OB
  • 2014.11.23
  • 1
  • Felnőtt
  • -60
  • FARAGÓ Norbert
  • III. oszt. felnőtt férfi-női OB
  • 2014.11.23
  • 2
  • Felnőtt
  • -60
  • HERTLIK Péter
  • III. oszt. felnőtt férfi-női OB
  • 2014.11.23
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • VADAS Dániel
  • III. oszt. felnőtt férfi-női OB
  • 2014.11.23
  • 1
  • Felnőtt
  • -90
  • OLÁH Szilárd
  • III. oszt. felnőtt férfi-női OB
  • 2014.11.23
  • 2
  • Felnőtt
  • -100
  • ANDÓ Fruzsina
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • +70
  • ZORICS Richárd
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • FARAGÓ Norbert
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • SZERDAHELYI Soma
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • SZIKORA Kristóf
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • OLÁH Szilárd
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • KARDOS Tímea
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • TANDI Alexa
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 2
  • Serdülő
  • -63
  • HANGYA Gergő
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • KARDOS Orsolya
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -33
  • HERTLIK Máté
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • RÁBAI Attila
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 3
  • U23
  • -90
  • SZIKORA Kristóf
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 3
  • U23
  • -100
  • GARZÓ Rebeka
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 3
  • U23
  • -78
  • SZABÓ Frigyes
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 1
  • Junior
  • -73
  • RÁBAI Attila
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 2
  • Junior
  • -90
  • RÁBAI László
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 3
  • Junior
  • -90