Ledényi Judo Iskola (Közhasznú Sportegyesület)

  • Budapest
  • Budapest
  • LEDÉNYI Levente
  • 1126 Budapest, Beethoven u. 4.
  • 06-20-411-1911
  • ledenyijudo@gmail.com


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • LEDÉNYI Levente
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női Országos Baknokság
  • 2018.11.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • CSISZÁR Gergely
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női Országos Baknokság
  • 2018.11.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -60
  • SZOMORJAI Gergely
  • Serdülő fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2018.11.24
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • Serdülő fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2018.11.24
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • Serdülő fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2018.11.24
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • SZOMORJAI Gergely
  • Serdülő "B" fiú Országos Bajnokság, Junior férfi Országos Bajnokság
  • 2018.11.11
  • 3
  • Serdülő B
  • -50
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • Serdülő "B" fiú Országos Bajnokság, Junior férfi Országos Bajnokság
  • 2018.11.11
  • 1
  • Serdülő B
  • -33
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • Diák A, B fiú - lány Országos Bajnokság
  • 2018.10.21
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • Diák A, B fiú - lány Országos Bajnokság
  • 2018.10.21
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • KIS Levente Bátor
  • Diák A, B fiú - lány Országos Bajnokság
  • 2018.10.21
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • LENGYEL Csanád
  • Diák A, B fiú - lány Országos Bajnokság
  • 2018.10.21
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • RAFFAY Barnabás
  • Diák A, B fiú - lány Országos Bajnokság
  • 2018.10.21
  • 2
  • Diák B
  • -38
  • STOPP Patrik
  • Diák A, B fiú - lány Országos Bajnokság
  • 2018.10.21
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • RAFFAY Levente
  • Diák A, B fiú - lány Országos Bajnokság
  • 2018.10.21
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • SZOMORJAI Gergely
  • Ifjúsági B Férfi-Női Országos Egyéni Bajnokság Minetechnik Kupa
  • 2018.10.14
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -46
  • ADORJÁNI Gergely
  • Zsoldos Zsolt Emlékverseny
  • 2018.10.06
  • 1
  • Ifjúsági
  • -55
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • Zsoldos Zsolt Emlékverseny
  • 2018.10.06
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • Zsoldos Zsolt Emlékverseny
  • 2018.10.06
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • URBÁNFY Márton
  • Zsoldos Zsolt Emlékverseny
  • 2018.10.06
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • VARGA Olivér
  • Zsoldos Zsolt Emlékverseny
  • 2018.10.06
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • ADORJÁNI András
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • LENGYEL Csanád
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • RAFFAY Barnabás
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • ADORJÁNI András
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • LENGYEL Csanád
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • KIS Levente Bátor
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • STOPP Patrik
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • RAFFAY Levente
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • Judo Euro Liga 2018
  • 2018.09.08
  • 1
  • U16 Euroliga
  • -33
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • Judo Euro Liga 2018
  • 2018.09.08
  • 1
  • U16 Euroliga
  • -36
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - U13, U11
  • 2018.08.26
  • 1
  • U13
  • -32
  • ADORJÁNI András
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - U13, U11
  • 2018.08.26
  • 2
  • U13
  • -32
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - U13, U11
  • 2018.08.26
  • 1
  • U13
  • -35
  • KIS Levente Bátor
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - U13, U11
  • 2018.08.26
  • 2
  • U13
  • -35
  • STOPP Patrik
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - U13, U11
  • 2018.08.26
  • 2
  • U13
  • -38
  • RAFFAY Barnabás
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - U13, U11
  • 2018.08.26
  • 3
  • U13
  • -38
  • KUBÁSZ András Ferenc
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - U13, U11
  • 2018.08.26
  • 3
  • U11
  • -40
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - Serdülő
  • 2018.08.26
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - Serdülő
  • 2018.08.26
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • URBÁNFY Márton
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - Serdülő
  • 2018.08.26
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • SZOMORJAI Gergely
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - Serdülő
  • 2018.08.26
  • 2
  • Serdülő
  • -50
  • ADORJÁNI Gergely
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - U18
  • 2018.08.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • 11. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2018.06.02
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • LENGYEL Csanád
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • ADORJÁNI András
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 2
  • Diák B
  • -32
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • ADORJÁNI Gergely
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 1
  • U13
  • -32
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • SZABÓ Marcell
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • VARGA Olivér
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • GYŐRFI Domonkos
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • SALGA MÉSZÁROS András
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • LENGYEL Csanád
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • ADORJÁNI András
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 2
  • Diák B
  • -32
  • KIS Levente Bátor
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • RAFFAY Barnabás
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • STOPP Patrik
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • Serdülő B fiú Diákolimpia
  • 2018.02.04
  • 1
  • Serdülő B
  • -33
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • Serdülő B fiú Diákolimpia
  • 2018.02.04
  • 3
  • Serdülő B
  • -33
  • SZABÓ Marcell
  • Serdülő B fiú Diákolimpia
  • 2018.02.04
  • 2
  • Serdülő B
  • -50
  • STOPP Patrik
  • Diák C fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.11.11
  • 1
  • Diák C
  • -39
  • NEMES Szófia Mercédesz
  • Diák C fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.11.11
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • SZABÓ Marcell
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 2
  • Diák A
  • -49
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • ADORJÁNI András
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • KIS Levente Bátor
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • LENGYEL Csanád
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • STOPP Patrik
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák C
  • -39
  • RAFFAY Levente
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • STOPP Patrik
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • URBÁNFY Márton
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • SZOMORJAI Gergely
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • SZABÓ Marcell
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák B
  • -32
  • URBÁNFY Márton
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • SZOMORJAI Gergely
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • LENGYEL Csanád
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • ADORJÁNI András
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • RAFFAY Levente
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • VARGA Olivér
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -45
  • ADORJÁNI Gergely
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -50
  • LENGYEL Csanád
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 3
  • U11
  • -30
  • RAFFAY Barnabás
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 3
  • U11
  • -33
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 1
  • U13
  • -32
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 2
  • U13
  • -32
  • SZOMORJAI Gergely
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 2
  • U13
  • -41
  • ADORJÁNI Gergely
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • LENGYEL Csanád
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • STOPP Patrik
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • URBÁNFY Márton
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • SZOMORJAI Gergely
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • SZABÓ Marcell
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • SZABÓ Marcell
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • U13
  • -45
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • SZABÓ Marcell
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • URBÁNFY Márton
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 1
  • Serdülő B
  • -33
  • RAFFAY Barnabás
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • STOPP Patrik
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • RAFFAY Levente
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • ADORJÁNI Gergely
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Serdülő
  • -45
  • SZOMORJAI Gergely
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • URBÁNFY Márton
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • SZABÓ Marcell
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • ADORJÁNI András
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • KIS Levente Bátor
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • PLANK Attila
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 3
  • U14
  • -34
  • PLANK Attila
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Serdülő B
  • -33
  • SÁNTA Botond
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • URBÁNFY Márton
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • SZABÓ Marcell
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • PLANK Attila
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • VARGA Olivér
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • MERKULOV Száva
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 1
  • Diák A
  • -60
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • PLANK Attila
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • VARGA Olivér
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • MERKULOV Száva
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák A
  • -60
  • SZABÓ Marcell
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • SZABÓ Marcell
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák B
  • -41
  • KOLLÁR Sebestyén István
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • ADORJÁNI Gergely
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • PLANK Attila
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • SZOMORJAI Gergely
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • PLANK Attila
  • Tenkes Kupa U11, U13 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • SZOMORJAI Gergely
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák B
  • -32
  • KOLLÁR Ágoston Csaba
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • PLANK Attila
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • VARGA Olivér
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • MERKULOV Száva
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -60
  • PLANK Attila
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • U13
  • -32
  • MERKULOV Száva
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • U13
  • -60
  • SÁNTA Botond
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • SZABÓ Marcell
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • PLANK Attila
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • VARGA Olivér
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • MERKULOV Száva
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák A
  • -60
  • URBÁNFY Márton
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • SZOMORJAI Gergely
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • DEMETER Marcell
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • DEMETER Bendegúz
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 3
  • Serdülő B
  • -50
  • SÁNTA Botond
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • DEMETER Bendegúz
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 2
  • Serdülő B
  • -48
  • DEMETER Marcell
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 2
  • Serdülő B
  • -57
  • PLANK Attila
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • VARGA Olivér
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • MERKULOV Száva
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 1
  • Diák B
  • -55
  • DEMETER Bendegúz
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • DEMETER Marcell
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 1
  • Diák A
  • -60
  • VARGA Olivér
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • ADORJÁNI Gergely
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • DEMETER Bendegúz
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • DEMETER Marcell
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák A
  • -60
  • URBÁNFY Márton
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • URBÁNFY Márton
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • TELEK Gergő
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -55
  • TELEK Gergő
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -55
  • DEMETER Marcell
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák A
  • -60
  • SZENTGYÖRGYI Dániel
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • VARGA Olivér
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • SÁNTA Botond
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • DEMETER Bendegúz
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Serdülő
  • -45
  • ADORJÁNI Gergely
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • DEMETER Bendegúz
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • MONDOK Máté
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák A
  • -49
  • PLANK Attila
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 2
  • U13
  • -32
  • DEMETER Bendegúz
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 1
  • U13
  • -45
  • MONDOK Máté
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 2
  • U13
  • -49
  • DEMETER Marcell
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 1
  • U13
  • -60
  • CSISZÁR Gergely
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • KOVÁTS Balázs
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • SZABÓ Marcell
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • DEMETER Bendegúz
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • ADORJÁNI Gergely
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • DEMETER Marcell
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák A
  • -54
  • PLANK Attila
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • SZENTGYÖRGYI Dániel
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • MERKULOV Száva
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák B
  • -55
  • DEMETER Bendegúz
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • DEMETER Marcell
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 2
  • Diák A
  • -54
  • KOVÁCS Bence
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • KOVÁCS Attila
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • DEMETER Bendegúz
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • DEMETER Marcell
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák A
  • -54
  • PLANK Attila
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák B
  • -29
  • CSISZÁR Gergely
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • PLANK Attila
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • SZENTGYÖRGYI Dániel
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • VARGA Olivér
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • MERKULOV Sláva
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 1
  • Diák C
  • -50
  • DEMETER Bendegúz
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 1
  • Diák B
  • -41
  • DEMETER Marcell
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 2
  • Diák B
  • -55