Barcs Városi Se

  • Somogy
  • Barcs
  • TÁLOSI György
  • TÁLOSI György
  • 7570 Barcs, Bajcsy-Zs. Út 46.
  • 06 20 4107055
  • jana67@index.hu


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • BONEVÁCZ Bianka
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női Országos Baknokság
  • 2018.10.28
  • 2
  • Felnőtt
  • +78
  • KISS Milán
  • Diák A, B fiú - lány Országos Bajnokság
  • 2018.10.21
  • 3
  • Diák A
  • -60
  • SZOKOL Botond
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • LANTOS Zoltán
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • SZOKOL Máté
  • XXXVII. Atom Kupa Diák C Magyar Kupa
  • 2018.09.22
  • 3
  • Diák C
  • +55
  • BONEVÁCZ Bianka
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - Felnőtt
  • 2018.08.25
  • 2
  • Felnőtt
  • +78
  • SZOKOL Botond
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • CSORDÁS Klaudia
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • +70
  • SZOKOL Máté
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 1
  • Diák C
  • -55
  • KISS Milán
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 3
  • Diák A
  • -60
  • MARÁZ Nándor
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 3
  • Diák B
  • +60
  • BONEVÁCZ Bianka
  • Felnőtt és Junior férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.03
  • 2
  • Felnőtt-junior
  • +78
  • BONEVÁCZ Bianka
  • Felnőtt és Junior férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.21
  • 3
  • Felnőtt-junior
  • +78
  • BONEVÁCZ Bianka
  • MEFOB 2017/18
  • 2017.11.18
  • 3
  • Felnőtt
  • +78
  • BONEVÁCZ Bianka
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.11.12
  • 3
  • Felnőtt
  • +78
  • BONEVÁCZ Bianka
  • U23 férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.01
  • 3
  • U23
  • +78
  • TÁRNOKI András
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • KOVÁCS Áron
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák C
  • -50
  • MARÁZ Nándor
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák C
  • +55
  • KISS Milán
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák B
  • -55
  • GELENCSÉR Brigitta
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • KISS Milán
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -55
  • LANTOS Zoltán
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • BONEVÁCZ Bianka
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 3
  • Junior
  • +78
  • SZOKOL Botond
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • LANTOS Zoltán
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 2
  • Diák C
  • -42
  • BONEVÁCZ Bianka
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 2
  • Felnőtt
  • +78
  • GELENCSÉR Brigitta
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák B
  • -33
  • LUDVIG Eszter
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák A
  • -50
  • BONEVÁCZ Bianka
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 3
  • Junior
  • +78
  • HERKLI Virág
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -56
  • SZOKOL Botond
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • TÁRNOKI András
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • BONEVÁCZ Bianka
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 3
  • Felnőtt
  • +78
  • BONEVÁCZ Bianka
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 2
  • Felnőtt
  • +78
  • TÁRNOKI András
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • LUDVIG Eszter
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 2
  • Diák B
  • -44
  • HERKLI Virág
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • +49
  • BANA Dénes
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • HONVÁRI Hunor
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 3
  • Diák A
  • -66
  • GELENCSÉR Brigitta
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • BANA Dénes
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • SZOKOL Levente
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • HONVÁRI Nimród
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • +55
  • GELENCSÉR Brigitta
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • HONVÁRI Nimród
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • +55
  • BONEVÁCZ Bianka
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 1
  • Junior
  • +78
  • GELENCSÉR Brigitta
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • BANA Dénes
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • SZOKOL Levente
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák A
  • -49
  • HERKLI Virág
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • +49
  • BONEVÁCZ Bianka
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 1
  • Junior
  • +78
  • BANA Dénes
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • BANA Dénes
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • SZOKOL Levente
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • HERKLI Virág
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • +49
  • BONEVÁCZ Bianka
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • +78
  • SZOKOL Levente
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • HONVÁRI Hunor
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -60
  • BANA Dénes
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -38