Miskolci Vasutas SC

  • Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Miskolc
  • 3515 Miskolc, Egyetem u. 2.
  • 06-70-263-1477
  • mvsc@proxynet.hu


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • TURÁNSZKI Zalán
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -90
  • KRIZA Anna
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -44
  • KÖVESI Karina Dóra
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • GECSEI Dorottya
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • FARAGÓ Petra
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • +70
  • FECZKÓ Csanád
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -55
  • PONGÓ Martin
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • NAGYVÁRI Zsolt
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák B
  • -50
  • NAGY Pentele
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák B
  • +60
  • BAZSÁNYI Dorka
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák B
  • -33
  • PONGÓ Melinda
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák B
  • -40
  • MUNTYÁN Eszter
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák B
  • -44
  • TÓTH Ádám
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • KISS Csanád
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • SÁRKÖZI Márton
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Serdülő
  • -66
  • SÁRKÖZI Zsuzsa
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák C
  • -40
  • KRIZA Anna
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Serdülő
  • -44
  • VALKÓ Véda
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Serdülő
  • -63
  • BALÁZS Bálint
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • TORNAI Zoltán
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák A
  • -60
  • PÁSZTOR Eszter
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák A
  • -56
  • SZABAD Mirella
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák A
  • -56
  • GÁLL Dániel
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • FECZKÓ Csanád
  • Ifjúsági világbajnokság, Santiago de Chile
  • 2017.08.09
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • TÓTH Apor
  • Junior Európa-kupa, Prága
  • 2017.07.22
  • 3
  • Junior
  • -90
  • FECZKÓ Csanád
  • Ifjúsági Európa-bajnokság, Kaunas
  • 2017.06.30
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • KRIZA Anna
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • TÓTH Ádám
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • JOBBÁGY Domonkos
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • SÁRKÖZI Zsuzsa
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -40
  • GECSEI Dorottya
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -57
  • FECZKÓ Csanád
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -55
  • TURÁNSZKI Zalán
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -90
  • SÁFRÁNY Péter Marcell
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • PÁSZTOR Eszter
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák A
  • -56
  • NAGYVÁRI Zsolt
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák B
  • -50
  • TAKÁCS Nikolett
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák B
  • -30
  • BAZSÁNYI Dorka
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák B
  • -33
  • BÁTOR Roland
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • BALÁZS Bálint
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • DARAB Dániel
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák A
  • -49
  • PEKÁR Levente
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák A
  • -60
  • FECZKÓ Csanád
  • Ifjúsági Európa-kupa, Bielsko Biala
  • 2017.05.20
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • FARAGÓ Petra
  • Junior Európa-kupa, Ploiesti
  • 2017.05.06
  • 1
  • Ifjúsági
  • +70
  • KRIZA Anna
  • 20. Internationaler Thüringer Messe-Cup 2017 Férfi-Női U16
  • 2017.05.06
  • 3
  • U16(DJB)
  • -40
  • SZABAD Mirella
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • U13
  • -56
  • KRIZA Anna
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • KIS-TÖRŐ Angelika
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • Serdülő
  • -44
  • TURÁNSZKI Zalán
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • SALÉTROS Boldizsár
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • GECSEI Dorottya
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 2
  • Ifjúsági
  • -57
  • FECZKÓ Csanád
  • Ifjúsági Európa-kupa, Teplice
  • 2017.04.08
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • NAGYVÁRI Zsolt
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • JANDL Dàvid
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • DARAB Dániel
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • PEKÁR Levente
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 2
  • Diák A
  • -60
  • MUNTYÁN Eszter
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 2
  • Diák B
  • -40
  • BAZSÁNYI Dorka
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -33
  • FECZKÓ Csanád
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 1
  • Ifjúsági
  • -55
  • KRIZA Áron
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 2
  • Ifjúsági
  • -73
  • TURÁNSZKI Zalán
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • SALÉTROS Boldizsár
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • KRIZA Anna
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • KIS-TÖRŐ Angelika
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • KÖVESI Karina Dóra
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • GECSEI Dorottya
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 1
  • Ifjúsági
  • -57
  • FARAGÓ Petra
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 1
  • Ifjúsági
  • +70
  • TÓTH Apor
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 1
  • Junior
  • -90
  • FARAGÓ Petra
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -78
  • FECZKÓ Csanád
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -55
  • FECZKÓ Csanád
  • Ifjúsági Európa-kupa, Zágráb
  • 2017.03.11
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • KRIZA Anna
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • FECZKÓ Csanád
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 1
  • Ifjúsági
  • -50
  • SALÉTROS Boldizsár
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • KRIZA Anna
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • FARAGÓ Petra
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 1
  • Ifjúsági
  • +70
  • FECZKÓ Csanád
  • Ifjúsági Európa-kupa, Follonica
  • 2017.02.11
  • 1
  • Ifjúsági
  • -50
  • HERCZEG Martin
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 3
  • Serdülő B
  • -45
  • HERCZEG Milán
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 3
  • Serdülő B
  • -50
  • TÓTH Apor
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • SÁFRÁNY Péter Marcell
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • TURÁNSZKI Zalán
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • KÖVESI Karina Dóra
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • FARAGÓ Petra
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • FECZKÓ Csanád
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 1
  • Ifjúsági
  • -50
  • KRIZA Anna
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • KÖVESI Karina Dóra
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • GECSEI Dorottya
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • TURÁNSZKI Zalán
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 1
  • Serdülő
  • +81
  • SÁFRÁNY Péter Marcell
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • NAGYVÁRI Zsolt
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • TAKÁCS Nikolett
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • BAZSÁNYI Dorka
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • MUNTYÁN Eszter
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • -40
  • FECZKÓ Csanád
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 1
  • U18
  • -50
  • GECSEI Dorottya
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 2
  • U16
  • -52
  • KÖVESI Karina Dóra
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -48
  • GECSEI Dorottya
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -52
  • FECZKÓ Csanád
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -50
  • FECZKÓ Csanád
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 1
  • Junior B
  • -50
  • FECZKÓ Botond
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 2
  • Junior B
  • -55
  • PUSZTAI Martin István
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Junior B
  • -66
  • TÓTH Apor
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 1
  • Junior B
  • -90
  • BÁTOR Roland
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 2
  • Diák B
  • -38
  • PEKÁR Levente
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 3
  • Diák B
  • -55
  • BARTHA Ákos
  • Európa-kupa, Belgrád
  • 2016.10.08
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • PÁSZTOR Eszter
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • KIS-TÖRŐ Angelika
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • KÖVESI Karina Dóra
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • SÁFRÁNY Péter Marcell
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • TURÁNSZKI Zalán
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Serdülő
  • +81
  • KRIZA Anna
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • KÖVESI Karina Dóra
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • GECSEI Dorottya
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • FECZKÓ Csanád
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -50
  • FARAGÓ Petra
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • +70
  • TURÁNSZKI Zalán
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • KRIZA Anna
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -40
  • JANDL Dàvid
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • BALÁZS Bálint
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • DARAB Dániel
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák B
  • -50
  • HUBERT Melinda
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák B
  • -44
  • PÁSZTOR Eszter
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • NAGYVÁRI Zsolt
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • TAKÁCS Nikolett
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • BAZSÁNYI Dorka
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • MUNTYÁN Eszter
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • BARTÓK Noémi
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • BALOGH Csaba
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • SÁFRÁNY Péter Marcell
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • TURÁNSZKI Zalán
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Serdülő
  • +81
  • KRIZA Anna
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • KIS-TÖRŐ Angelika
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • GECSEI Dorottya
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Serdülő
  • -52
  • TÓTH Gergely
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • VÉRTESSY Bence
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • TÓTH Márton
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák A
  • -66
  • VALKÓ Véda
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák A
  • +56
  • BARTHA Ákos
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 2
  • U23
  • -66
  • TÓTH Apor
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 1
  • U23
  • -90
  • JUHÁSZ Máté
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • FECZKÓ Csanád
  • Ifjúsági Európa-bajnokság, Vantaa
  • 2016.07.01
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • FECZKÓ Botond
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 1
  • Junior
  • -55
  • PUSZTAI Martin István
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 3
  • Junior
  • -66
  • KIRÁLY Máté
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • SÁFRÁNY Péter Marcell
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • TURÁNSZKI Zalán
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • KRIZA Anna
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • KÖVESI Karina Dóra
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 1
  • Serdülő
  • -48
  • GECSEI Dorottya
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 2
  • Serdülő
  • -52
  • MUNTYÁN Eszter
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • KIS-TÖRŐ Angelika
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • PÁSZTOR Eszter
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák B
  • -49
  • NAGYVÁRI Zsolt
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -42
  • BAZSÁNYI Dorka
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • FECZKÓ Csanád
  • Ifjúsági Európa-kupa, Bielsko Biala
  • 2016.05.21
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • PÁSZTOR Eszter
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • U13
  • -50
  • VALKÓ Véda
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • U13
  • -56
  • SÁFRÁNY Péter Marcell
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • TURÁNSZKI Zalán
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • FECZKÓ Csanád
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • Ifjúsági
  • -50
  • KÖVESI Karina Dóra
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • GECSEI Dorottya
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • Serdülő
  • -52
  • FARAGÓ Petra
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • Ifjúsági
  • +70
  • KIS-TÖRŐ Angelika
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • U13
  • -41
  • GECSEI Dorottya
  • 19. Internationaler Thüringer Messe-Cup 2016 Férfi-Női U16
  • 2016.04.23
  • 2
  • U16(DJB)
  • -52
  • TÓTH Apor
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 2
  • Junior
  • -90
  • BALÁZS Bálint
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 2
  • Diák B
  • -38
  • PÁSZTOR Eszter
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 2
  • Diák B
  • -49
  • BALOGH Csaba
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • KIS-TÖRŐ Angelika
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • VALKÓ Véda
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 2
  • Diák A
  • -56
  • FÜLÖP Vanda
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • KRIZA Anna
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • GECSEI Dorottya
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 1
  • Serdülő
  • -52
  • BARTHA Ákos
  • Európa-kupa, Szarajevó
  • 2016.03.19
  • 1
  • Felnőtt
  • -60
  • FECZKÓ Csanád
  • Ifjúsági Európa-kupa, Zágráb
  • 2016.03.12
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • FECZKÓ Botond
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 3
  • Junior
  • -55
  • TÓTH Apor
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 3
  • Junior
  • -90
  • FARAGÓ Petra
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • +70
  • FECZKÓ Csanád
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • BITTÓ Csenge Zoé
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • TRAVÁNY Kata
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • BALOGH Sára
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • TURÁNSZKI Zalán
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • KÖVESI Karina Dóra
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 1
  • Serdülő
  • -48
  • GECSEI Dorottya
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 1
  • Serdülő
  • -52
  • FECZKÓ Csanád
  • Ifjúsági Európa-kupa, Follonica
  • 2016.02.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • FARAGÓ Petra
  • Ifjúsági Európa-kupa, Follonica
  • 2016.02.20
  • 2
  • Ifjúsági
  • +70
  • FECZKÓ Csanád
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • -50
  • KRIZA Anna
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • KÖVESI Karina Dóra
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • TRAVÁNY Kata
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • BALOGH Sára
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • FARAGÓ Petra
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • +70
  • FECZKÓ Botond
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 3
  • Junior
  • -55
  • FECZKÓ Csanád
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • KÖVESI Karina Dóra
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • BALOGH Sára
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • FARAGÓ Petra
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 1
  • Ifjúsági
  • +70
  • BARTHA Ákos
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 2
  • Felnőtt
  • -60
  • VERÉB Balázs
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • TURÁNSZKI Zalán
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • GECSEI Dorottya
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 1
  • Serdülő
  • -48
  • KÖVESI Karina Dóra
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 2
  • Serdülő
  • -48
  • FARAGÓ Petra
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 1
  • Serdülő
  • +63
  • FECZKÓ Csanád
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 1
  • U18
  • -50
  • BÁTOR Roland
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • FECZKÓ Csanád
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 1
  • U16
  • -50
  • JUHÁSZ Máté
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 3
  • U16
  • -66
  • TRAVÁNY Kata
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 2
  • U16
  • -52
  • PEKÁR Levente
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -55
  • SÁFRÁNY Péter Marcell
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 2
  • U14
  • -60
  • TURÁNSZKI Zalán
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 2
  • U14
  • +66
  • KÖVESI Karina Dóra
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 1
  • U14
  • -48
  • GECSEI Dorottya
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 2
  • U14
  • -48
  • PÁSZTOR Eszter
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • GECSEI Dorottya
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -48
  • TRAVÁNY Kata
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -52
  • FARAGÓ Petra
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági B
  • +70
  • FECZKÓ Csanád
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -50
  • GECSEI Dorottya
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • TRAVÁNY Kata
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • FARAGÓ Petra
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • +70
  • FECZKÓ Csanád
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -50
  • SÁFRÁNY Péter Marcell
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Serdülő B
  • -57
  • TURÁNSZKI Zalán
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 1
  • Serdülő B
  • +70
  • FECZKÓ Csanád
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 1
  • Junior B
  • -50
  • FECZKÓ Botond
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 2
  • Junior B
  • -55
  • TÓTH Apor
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Junior B
  • -81
  • KOVÁCS Csaba
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • BENŐCS Dániel
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 2
  • Diák B
  • -50
  • KIS-TÖRŐ Angelika
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 2
  • Diák B
  • -36
  • TÓTH Apor
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -81
  • TRAVÁNY Kata
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 2
  • U23
  • -52
  • BITTÓ Csenge Zoé
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -52
  • BARTHA Ákos
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 2
  • U23
  • -66
  • KRIZA Anna
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • VERÉB Balázs
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • TURÁNSZKI Zalán
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • KRIZA Anna
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • KÖVESI Karina Dóra
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • GECSEI Dorottya
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • FARAGÓ Petra
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Serdülő
  • +63
  • FECZKÓ Csanád
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Ifjúsági
  • -50
  • TÓTH Apor
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • BALOGH Sára
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • FARAGÓ Petra
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Ifjúsági
  • +70
  • KRIZA Anna
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • BENŐCS Dániel
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • BALÁZS Bálint
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • HUBERT Melinda
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák C
  • -40
  • SÁFRÁNY Péter Marcell
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • TURÁNSZKI Zalán
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • KRIZA Anna
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • GECSEI Dorottya
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Serdülő
  • -48
  • KÖVESI Karina Dóra
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • TÓTH Apor
  • Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF), Tbiliszi
  • 2015.07.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • BARTHA Ákos
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -60
  • BARTHA Ákos
  • Európa-kupa, Sindelfingen
  • 2015.07.18
  • 2
  • Felnőtt
  • -60
  • TÓTH Apor
  • Ifjúsági Európa-bajnokság, Szófia
  • 2015.07.03
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • TURÁNSZKI Zalán
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 2
  • Serdülő
  • -81
  • KÖVESI Karina Dóra
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • FARAGÓ Petra
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 1
  • Serdülő
  • +63
  • BALÁZS Bálint
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • BESZTERCZEY Kristóf
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • FÜLÖP Vanda
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • KRIZA Anna
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • LENGYEL Laura
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -36
  • TÓTH Apor
  • Ifjúsági Európa-kupa, Kolozsvár
  • 2015.05.09
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • TURÁNSZKI Zalán
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • KÖVESI Karina Dóra
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • FARAGÓ Petra
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 1
  • Serdülő
  • +63
  • TÓTH Apor
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • FARAGÓ Petra
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 1
  • Ifjúsági
  • +70
  • KRIZA Anna
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • SÁFRÁNY Péter Marcell
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • CSEKE Dániel
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • NAGY Gergely
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • TURÁNSZKI Zalán
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 2
  • Serdülő
  • -81
  • KÖVESI Karina Dóra
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 2
  • Serdülő
  • -48
  • FARAGÓ Petra
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 1
  • Serdülő
  • +63
  • FARAGÓ Petra
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • +70
  • TÓTH Apor
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • SÁFRÁNY Péter Marcell
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • CSEKE Dániel
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • TURÁNSZKI Zalán
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • +81
  • KRIZA Anna
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • FARAGÓ Petra
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 1
  • Serdülő
  • +63
  • TISZA Máté Bence
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • FÜLÖP Vanda
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • KRIZA Anna
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • VÉRTESSY Gergő
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • TÓTH Márton
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák B
  • -60
  • PUSZTAI Martin István
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • TÓTH Apor
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • FARAGÓ Petra
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • PUSZTAI Martin István
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • TÓTH Apor
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • BITTÓ Csenge Zoé
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • FARAGÓ Petra
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • +70
  • KORNIDESZ Máté
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 3
  • Serdülő B
  • -44
  • SÁFRÁNY Péter Marcell
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 1
  • Serdülő B
  • -57
  • TURÁNSZKI Zalán
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 1
  • Serdülő B
  • +70
  • FARAGÓ Petra
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • +70
  • PUSZTAI Martin István
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -66
  • TÓTH Apor
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -81
  • FARAGÓ Petra
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • +70
  • TÓTH Márton
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • -55
  • LENGYEL Laura
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • SALÉTROS Boldizsár
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • BITTÓ Csenge Zoé
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • FARAGÓ Petra
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 1
  • Serdülő
  • +63
  • TÓTH Apor
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 2
  • Junior B
  • -81
  • SÁRKÖZI Márton
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -55
  • FÜLÖP Vanda
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -30
  • KRIZA Anna
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 1
  • Diák B
  • -36
  • BARTHA Ákos
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 3
  • U23
  • -60
  • JUHÁSZ Máté
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • SALÉTROS Boldizsár
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 1
  • Serdülő
  • -73
  • KRIZA Áron
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • SZLABOVINYI Áron
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • TURÁNSZKI Zalán
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 3
  • Serdülő
  • +81