Nippon Sport Judo Club

  • Budapest
  • Budapest
  • NAGY Patrícia
  • NAGY Patrícia
  • 1137 Budapest, Radnóti Miklós utca 9 - 4/a
  • 06-20-3440-850
  • nagypati@freemail.hu


  • Név
  • Szül.év
  • Minősítés
  • Nagy Patrícia
  • 1979
  • IJF Academy Level 1
  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • ALACSONY Petra, Fruzsina
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 1
  • Serdülő
  • -48
  • LÉNÁRT Levente Gábor
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • TÖLGYESI Bende
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • KOVÁCS Márk
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • TÖLGYESI Bende
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • LÉNÁRT Levente Gábor
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • HALÁSZ Áron
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák C
  • -39
  • KOVÁCS Márk
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák C
  • -50
  • ALACSONY Petra, Fruzsina
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • LÉNÁRT Krisztina Lívia
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák A
  • +56
  • KOROLY Ádám
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • BÁNKI Milán
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • HAVAS Balázs
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • TÖLGYESI Bende
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • KOVÁCS Márk
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • ALACSONY Bátor Levente
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -81
  • ALACSONY Petra, Fruzsina
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • U16 Euroliga
  • -48
  • ALACSONY Petra, Fruzsina
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 2
  • Serdülő
  • -44
  • LÉNÁRT Levente Gábor
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • TÖLGYESI Bende
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • KOVÁCS Márk
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 2
  • Diák C
  • -45
  • ALACSONY Fanny
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • ALACSONY Bátor Levente
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • SZANYIKOVÁCH Sebő
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • SZÁNTI Gábor
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • ALACSONY Petra, Fruzsina
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • SZEREDÁS Botond Bence
  • Ifjúsági Európa-kupa, Bielsko Biala
  • 2017.05.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • SZEREDÁS Botond Bence
  • Junior Európa-kupa, Ploiesti
  • 2017.05.06
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • ALACSONY Petra, Fruzsina
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 2
  • U13
  • -45
  • SZLÁDOVICS Patrícia
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 2
  • Ifjúsági
  • -44
  • KOROLY Ádám
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • ALACSONY Petra, Fruzsina
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • SZEREDÁS Botond Bence
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 2
  • Ifjúsági
  • -60
  • SZLÁDOVICS Patrícia
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 1
  • Ifjúsági
  • -44
  • ALACSONY Fanny
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • SZLÁDOVICS Patrícia
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -44
  • SZANYIKOVÁCH Sebő
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • SZEREDÁS Botond Bence
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • SZLÁDOVICS Patrícia
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 2
  • Ifjúsági
  • -44
  • SZEREDÁS Botond Bence
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 2
  • Felnőtt
  • -60
  • TÖLGYESI Bende
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • SZANYIKOVÁCH Sebő
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • HAVAS Balázs
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • SZEREDÁS Botond Bence
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • -60
  • SZLÁDOVICS Patrícia
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • SZEREDÁS Botond Bence
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -60
  • SZLÁDOVICS Patrícia
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -44
  • SZÁNTI Gábor
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -46
  • SZEREDÁS Botond Bence
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Junior B
  • -60
  • ALACSONY Petra, Fruzsina
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 1
  • Diák B
  • -44
  • ALACSONY Petra, Fruzsina
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák B
  • -44
  • BÁNKI Milán
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • ALACSONY Petra, Fruzsina
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák B
  • -44
  • ALACSONY Bátor Levente
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Serdülő
  • -66
  • SZLÁDOVICS Patrícia
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Serdülő
  • -44
  • BÍRÓ Benedek
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • ALACSONY Petra, Fruzsina
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák B
  • -44
  • SZANYIKOVÁCH Sebő
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -40
  • ALACSONY Bátor Levente
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 2
  • U16 Euroliga
  • -66
  • SZLÁDOVICS Patrícia
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 2
  • Serdülő
  • -44
  • KOROLY Ádám
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • SZANYIKOVÁCH Sebő
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • ALACSONY Bátor Levente
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • SZEREDÁS Botond Bence
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • BÁNKI Milán
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • ALACSONY Petra, Fruzsina
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák B
  • -40
  • ALACSONY Fanny
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 2
  • Ifjúsági
  • -57
  • SZEREDÁS Botond Bence
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • SZLÁDOVICS Patrícia
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 2
  • Serdülő
  • -44
  • SZLÁDOVICS Patrícia
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • SZEREDÁS Botond Bence
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • SZLÁDOVICS Patrícia
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • ALACSONY Fanny
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • ALACSONY Petra, Fruzsina
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • SZLÁDOVICS Patrícia
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -44
  • SZEREDÁS Botond Bence
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -55
  • SZLÁDOVICS Patrícia
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • SZEREDÁS Botond Bence
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -55
  • SZANYIKOVÁCH Sebő
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • ALACSONY Petra, Fruzsina
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • SZLÁDOVICS Patrícia
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • SZEREDÁS Botond Bence
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • ALACSONY Fanny
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • BÍRÓ Benedek
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • ALACSONY Petra, Fruzsina
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • SZANYIKOVÁCH Sebő
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • SZANYIKOVÁCH Sebő
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • SZEREDÁS Botond Bence
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • SZEREDÁS Botond Bence
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • ALACSONY Bátor Levente
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 3
  • Serdülő B
  • -57
  • SZANYIKOVÁCH Sebő
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 2
  • Serdülő B
  • -33
  • SZEREDÁS Botond Bence
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • ALACSONY Fanny
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • HORVÁTH Róbert
  • III. oszt. felnőtt férfi-női OB
  • 2014.11.23
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • SZEREDÁS Botond Bence
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -55
  • SZEREDÁS Botond Bence
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 1
  • Serdülő
  • -55
  • ALACSONY Fanny
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 1
  • Serdülő
  • -63
  • SZANYIKOVÁCH Sebő
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • SZEREDÁS Botond Bence
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 1
  • Serdülő
  • -55