OLC T-TRANS Gemenc Judo Klub Egyesület

  • Tolna
  • Szekszárd, Hegyalja u. 3.
  • 7100 Szekszárd, Hegyalja u. 3.
  • 06-30-336-3604
  • szepipapa@freemail.hu


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • TRUNK Zita
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2018.06.09
  • 3
  • Junior
  • -52
  • VASKÓ Kamilla
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2018.06.09
  • 3
  • Junior
  • -63
  • HILBERT József
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 2
  • Diák A
  • -66
  • SÁROSDI Ákos
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • SÁNDOR Máté
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • SÁROSDI Ákos
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • SÁNDOR Máté
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 2
  • Diák A
  • -54
  • MÓGA Martin
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 1
  • Diák A
  • -60
  • HILBERT József
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 1
  • Diák A
  • -66
  • VARGA-AMBRUS Sebestyén
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • KOVÁCS Patrik
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 3
  • Diák C
  • -50
  • PETŐ Léna
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • HILBERT József
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 2
  • U13
  • -66
  • PETŐ Léna
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • METZGER Botond
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • SÁROSDI Ákos
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • SÁNDOR Máté
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 2
  • Diák A
  • -54
  • MÓGA Martin
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 1
  • Diák A
  • -60
  • HILBERT József
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 1
  • Diák A
  • -66
  • LUCZ Máté
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • VARGA-AMBRUS Sebestyén
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • MÁTICS András
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2018.03.24
  • 2
  • Felnőtt
  • -73
  • MÁTICS András
  • Felnőtt és Junior férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.03
  • 3
  • Felnőtt-junior
  • -73
  • MÁTICS András
  • Felnőtt és Junior férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.21
  • 1
  • Felnőtt-junior
  • -73
  • ÁCS Balázs
  • Felnőtt és Junior férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.21
  • 2
  • Felnőtt-junior
  • -60
  • VASKÓ Kamilla
  • Serdülő A fiú-leány Országos Bajnokság
  • 2017.11.25
  • 3
  • Serdülő
  • -63
  • BERLINGER Gábor Márk
  • MEFOB 2017/18
  • 2017.11.18
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • BERLINGER Gábor Márk
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.11.12
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • DÓR Dávid
  • Diák C fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.11.11
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • DÖBRÖSY Álmos
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 3
  • Serdülő B
  • -45
  • MARCZY Tivadar
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • HUNYADI Panna
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 2
  • Serdülő
  • -52
  • VASKÓ Kamilla
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 1
  • Serdülő
  • -63
  • SÁRECZ Márton
  • U23 férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.01
  • 3
  • U23
  • -100
  • ÁCS Balázs
  • U23 férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.01
  • 3
  • U23
  • -66
  • MÁTICS András
  • U23 férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.01
  • 3
  • U23
  • -73
  • LENGYEL-HEFNER Annamária
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 3
  • Diák A
  • -50
  • SÁROSDI Ákos
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • SÁNDOR Máté
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • MÓGA Martin
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 3
  • Diák B
  • -55
  • HILBERT József
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 1
  • Diák B
  • -60
  • LENGYEL-HEFNER Annamária
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák A
  • -56
  • DÓR Dávid
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • METZGER Botond
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • SÁROSDI Ákos
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • ANDORKA Kende
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák B
  • -50
  • SÁNDOR Máté
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • MÓGA Martin
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák B
  • -55
  • HILBERT József
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák B
  • -60
  • SÁROSDI Ákos
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • ANDORKA Kende
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • Diák B
  • -50
  • MÓGA Martin
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • Diák B
  • -55
  • DÓR Dávid
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • VASKÓ Kamilla
  • Tenkes Kupa 2017 Serdülő ORV
  • 2017.08.20
  • 2
  • Serdülő
  • -63
  • DÓR Dávid
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 1
  • U11
  • -30
  • ANDORKA Kende
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 2
  • U13
  • -49
  • MÓGA Martin
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 1
  • U13
  • -54
  • LENGYEL-HEFNER Annamária
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 1
  • U13
  • -56
  • DÖBRÖSY Álmos
  • Tenkes Kupa 2017 Serdülő ORV
  • 2017.08.20
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • MARCZY Tivadar
  • Tenkes Kupa 2017 Serdülő ORV
  • 2017.08.20
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • TRUNK Zita
  • Tenkes Kupa 2017 Serdülő ORV
  • 2017.08.20
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • HUNYADI Panna
  • Tenkes Kupa 2017 Serdülő ORV
  • 2017.08.20
  • 2
  • Serdülő
  • -52
  • BERLINGER Gábor Márk
  • Tenkes Kupa 2017 Felnőtt
  • 2017.08.19
  • 2
  • Felnőtt
  • -73
  • MÁTICS András
  • Tenkes Kupa 2017 Felnőtt
  • 2017.08.19
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • SÁRECZ Márton
  • Tenkes Kupa 2017 Felnőtt
  • 2017.08.19
  • 2
  • Felnőtt
  • -90
  • DÖBRÖSY Álmos
  • Tenkes Kupa 2017 Ifjúsági ORV
  • 2017.08.19
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • GARABÁS Gergő
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • MARCZY Tivadar
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 1
  • Serdülő
  • -50
  • SÁNDOR Gábor
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 2
  • Serdülő
  • -50
  • TRUNK Zita
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 1
  • Serdülő
  • -48
  • HUNYADI Panna
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 1
  • Serdülő
  • -52
  • VASKÓ Kamilla
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 1
  • Serdülő
  • -63
  • NAGY Bence
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • SÁROSDI Ákos
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 1
  • Diák B
  • -41
  • ANDORKA Kende
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 1
  • Diák B
  • -45
  • SÁNDOR Máté
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 1
  • Diák B
  • -50
  • HILBERT József
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 1
  • Diák B
  • -60
  • DÓR Dávid
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • METZGER Botond
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • MÓGA Martin
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 1
  • Diák B
  • -55
  • LENGYEL-HEFNER Annamária
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák A
  • -50
  • METZGER Botond
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • SÁROSDI Ákos
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák B
  • -41
  • SÁNDOR Máté
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • MÓGA Martin
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák B
  • -55
  • HILBERT József
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák B
  • -60
  • MÁTICS András
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 1
  • Junior
  • -73
  • BERLINGER Gábor Márk
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 2
  • Junior
  • -81
  • SÁRECZ Márton
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 1
  • Junior
  • -90
  • NAGY Bence
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • HARSÁNYI Márton
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • KOVÁCS Hanna
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • LENGYEL-HEFNER Annamária
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 2
  • Diák A
  • -50
  • METZGER Botond
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • ANDORKA Kende
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák B
  • -45
  • SÁNDOR Máté
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 2
  • Diák B
  • -50
  • MÓGA Martin
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák B
  • -55
  • HILBERT József
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák B
  • -60
  • SÁRECZ Márton
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 2
  • Junior
  • -90
  • ÁCS Balázs
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -66
  • MÁTICS András
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 1
  • Junior
  • -73
  • SÁRECZ Márton
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 3
  • Junior
  • -90
  • ÁCS Balázs
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • -66
  • MÁTICS András
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • -73
  • METZGER Botond
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • SÁROSDI Ákos
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 2
  • Diák C
  • -39
  • ANDORKA Kende
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • -42
  • SÁNDOR Máté
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 2
  • Diák C
  • -50
  • MÓGA Martin
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • -50
  • ÁCS Balázs
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 1
  • Felnőtt
  • -66
  • BERLINGER Gábor Márk
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 1
  • Felnőtt
  • -73
  • SÁRECZ Márton
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 2
  • Felnőtt
  • -90
  • MÁTICS András
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 2
  • Felnőtt
  • -73
  • KURITYÁK Máté
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • LENGYEL-HEFNER Annamária
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 3
  • Diák B
  • -44
  • DÖBRÖSY Álmos
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • HUNYADI Panna
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • LENGYEL-HEFNER Annamária
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák B
  • -44
  • DÖBRÖSY Bese
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • ANDORKA Kende
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák C
  • -42
  • MÓGA Martin
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák C
  • -50
  • HUNYADI Panna
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • HUNYADI Panna
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • SÁRECZ Márton
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 3
  • U23
  • -90
  • ÁCS Balázs
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 2
  • Junior
  • -66
  • BERLINGER Gábor Márk
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 3
  • Junior
  • -73
  • SÁRECZ Márton
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 3
  • Junior
  • -81
  • HUNYADI Panna
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • DÖBRÖSY Bese
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • SÁROSDI Ákos
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák C
  • -39
  • DÖBRÖSY Álmos
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • SÁNDOR Máté
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • MÓGA Martin
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -50
  • ÁCS Balázs
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -66
  • BERLINGER Gábor Márk
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -73
  • MOLNÁR András
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • +100
  • METZGER Botond
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • ANDORKA Kende
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 2
  • Diák C
  • -39
  • SÁROSDI Ákos
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • MÓGA Martin
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • SÁNDOR Máté
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 2
  • Diák C
  • -45
  • HARSÁNYI Márton
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • VARGA Bendegúz
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 3
  • Diák B
  • -55
  • KOVÁCS Hanna
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 2
  • Diák B
  • -40
  • BERLINGER Gábor Márk
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 3
  • Junior
  • -73
  • MOLNÁR András
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 3
  • Junior
  • +100
  • SÁRECZ Márton
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 1
  • Felnőtt
  • -81
  • MOLNÁR András
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 3
  • Felnőtt
  • +100
  • ÁCS Balázs
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 1
  • Junior B
  • -60
  • BERLINGER Gábor Márk
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 1
  • Junior B
  • -73
  • MÁTICS András
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 2
  • Junior B
  • -73
  • MOLNÁR András
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Junior B
  • +100
  • DÖBRÖSY Álmos
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • HUNYADI Panna
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -44
  • DÖBRÖSY Álmos
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • SZEPESI Dávid
  • Veterán világbajnokság, Amszterdam
  • 2015.09.21
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • HUNYADI Panna
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 3
  • U13
  • -45
  • MÁTICS András
  • XIV. Tenkes Kupa U23+Felnőtt
  • 2015.08.29
  • 2
  • Felnőtt
  • -73
  • SÁRECZ Márton
  • XIV. Tenkes Kupa U23+Felnőtt
  • 2015.08.29
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • ÁCS Balázs
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • MÁTICS András
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • ÁCS Balázs
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 1
  • Junior
  • -60
  • MÁTICS András
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 1
  • Junior
  • -66
  • BERLINGER Gábor Márk
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 1
  • Junior
  • -73
  • SÁRECZ Márton
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 3
  • Junior
  • -81
  • ÁCS Balázs
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 3
  • Junior
  • -60
  • MÁTICS András
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 2
  • Junior
  • -66
  • SÁRECZ Márton
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • -81
  • MOLNÁR András
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • +100
  • KOHÁRI Tibor
  • III. oszt. felnőtt férfi-női OB
  • 2014.11.23
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • IHOS Iringó
  • III. oszt. felnőtt férfi-női OB
  • 2014.11.23
  • 3
  • Felnőtt
  • -70
  • HUNYADI Bence
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • HUNYADI Panna
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • MOLNÁR András
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 3
  • Junior B
  • +100
  • MÁTICS András
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -66