Orosházi Judo Sportegyesület

  • Békés
  • Orosháza
  • TÓTH Béla
  • 5900 Orosháza, Gyöngyvirág u. 9.
  • 06-20-988-8913
  • orosjudo@gmail.com


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • SZŰCS Roland
  • Serdülő "B" fiú Országos Bajnokság, Junior férfi Országos Bajnokság
  • 2018.11.11
  • 3
  • Serdülő B
  • -33
  • BŐTE Dominik
  • Diák A, B fiú - lány Országos Bajnokság
  • 2018.10.21
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • PATYI Anna
  • Diák A, B fiú - lány Országos Bajnokság
  • 2018.10.21
  • 3
  • Diák A
  • -50
  • GYÖRKI Dániel
  • Zsoldos Zsolt Emlékverseny
  • 2018.10.06
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • PATYI Anna
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 3
  • Diák A
  • -50
  • BŐTE Dominik
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • PATYI Anna
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 2
  • Diák A
  • -50
  • BŐTE Dominik
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • PATYI Ákos Levente
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - U18
  • 2018.08.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • PATYI Ákos Levente
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2018.06.09
  • 3
  • Junior
  • -55
  • PATYI Anna
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 1
  • Diák A
  • -50
  • PATYI Ákos Levente
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • PATYI Anna
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 1
  • Diák A
  • -50
  • BŐTE Dominik
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • PATYI Anna
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 2
  • Diák A
  • -50
  • PATYI Anna
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • CSIK Vivien
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • FÜLÖP Anna
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • PATYI Anna
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 3
  • Diák B
  • -44
  • SZŰCS Roland
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • BŐTE Dominik
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák B
  • -29
  • PATYI Anna
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák B
  • -44
  • BŐTE Dominik
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • BŐTE Dominik
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • PATYI Anna
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák B
  • -44
  • PATYI Ákos Levente
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • U16 Euroliga
  • -50
  • PATYI Ákos Levente
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • BŐTE Dominik
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • SZŰCS Roland
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • PATYI Anna
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák B
  • -40
  • GULYÁS-SZABÓ István
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 2
  • Serdülő B
  • -60
  • PATYI Ákos Levente
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • TÓTH Ervin
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • BŐTE Dominik
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • PATYI Anna
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 1
  • Diák C
  • -40
  • BŐTE Dominik
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • PATYI Anna
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák C
  • -40
  • BŐTE Dominik
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • PATYI Anna
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák C
  • -40
  • SZŰCS Roland
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • PATYI Anna
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -40
  • BŐTE Dominik
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • PATYI Anna
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák C
  • -40
  • GYÖRKI Dániel
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 3
  • Serdülő B
  • -36
  • PATYI Ákos Levente
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • SÁRKÖZI Gergő
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • GULYÁS-SZABÓ István
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák B
  • -50
  • FÜLÖP Anna
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák B
  • -36
  • PATYI Ákos Levente
  • Oros-Honvéd-kupa, Orosháza
  • 2015.04.18
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • SÁRKÖZI Gergő
  • Oros-Honvéd-kupa, Orosháza
  • 2015.04.18
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • BALOGH Bence
  • Oros-Honvéd-kupa, Orosháza
  • 2015.04.18
  • 1
  • Serdülő
  • -55