Óbudai JC

  • Budapest
  • Budapest
  • OZSVÁRNÉ Makány Rozália
  • OZSVÁR András
  • 1037 Budapest, Farkastorki u. 21.
  • 06-30-209-8182
  • obudaijc@freemail.hu


  • Név
  • Szül.év
  • TAKÁCS Attila
  • 2005
  • BARCZIKAY Ákos
  • 2003
  • BURDA Péter
  • 2004
  • CSATTOS Róbert
  • 1983
  • DÁN György
  • 2002
  • FÜLÖP Tamás
  • 2007
  • GÓMANN Renátó
  • 2002
  • GYŐRI Fortunátó
  • 2001
  • HALÁCSY Attila
  • 1959
  • HOLUP Marcell
  • 1993
  • HUBER Dominik
  • 2005
  • KÁRPÁTI Zétény
  • 2004
  • KÓCZIÁN Norbert
  • 2000
  • MADÁR Zsolt
  • 2003
  • MARKÓ Gergely Sámuel
  • 1999
  • MAROSI Bálint
  • 2002
  • NÉMETH Vilmos
  • 2006
  • OZSVÁR András
  • 1957
  • OZSVÁR Andrea
  • 1984
  • OZSVÁR Noémi
  • 1982
  • OZSVÁRNÉ Makány Rozália
  • 1957
  • PAÁR Endre Ferenc
  • 2002
  • PAÁR Viktória Margit
  • 2002
  • RAVADITS Kornél
  • 1996
  • SÁROSPATAKI Lili
  • 2006
  • SMID Lili
  • 2004
  • SZÉPVÖLGYI Gergely
  • 2004
  • SZTANKÓ Dániel
  • 2003
  • SZÜNSTEIN Dániel
  • 2003
  • TÁL Szabolcs
  • 2000
  • TORNYOS Iván
  • 2009
  • JÓRI Zsombor
  • 2007
  • GULYÁS Artúr
  • 2000
  • BÓDI Gyula
  • 1983
  • KOZÁK Bence
  • 2002
  • ZÁBORSZKY Krisztián
  • 1979
  • KIRÁLY Levente
  • 2001
  • NAGY Sándor István
  • 1952
  • SALLAY Marcell
  • 2005
  • WRÁBEL-BENCSIK Botond
  • 2006
  • STARCZ Ádám
  • 2008
  • BARTOS Kamilla
  • 2005
  • SZÉPVÖLGYI Bulcsú
  • 2005
  • SZTANKÓ Dávid
  • 2007
  • STUMPF Botond
  • 2004
  • TASNÁDI Botond
  • 2006
  • TASNÁDI József
  • 2006
  • BATA Hedvig
  • 2007
  • GALÓ Bence
  • 2007
  • KRIZBAI Dávid
  • 2008
  • MAJEK Ábel
  • 2009
  • SIKLÓSI Zalán
  • 2007
  • BAGI Adrienn
  • 1995
  • MATICS Marcell
  • 2008
  • GÓMANN Armandó
  • 2007
  • PAPP Kristóf
  • 2007
  • PAPP Gergely
  • 2005
  • MÉSZÁROS Lukács
  • 2007
  • SERES Janka
  • 2003
  • BIHARI Gergő
  • 2010
  • BIHARI Tamás
  • 2010
  • WRABEL-BENCSIK Zsombor
  • 2010
  • HEGEDŰS Csongor
  • 2005
  • TAMÁS Dávid
  • 2009
  • SZÁSZ Gergely Gábor
  • 2007
  • SALLAY Márk
  • 2008
  • POVAZSÁN Zalán
  • 2007
  • IGNÉCZI Vince
  • 2005
  • IGNÉCZI Lőrinc
  • 2008
  • JAKAB Alex
  • 2008
  • V.NAGY Zalán
  • 2008
  • URIBE-BUZA Lilla Margit
  • 2009
  • BOB György
  • 2010
  • HAUSENBLASZ Vilmos
  • 2009
  • KAPÉTER Márton Ábel
  • 2009
  • KEREKES Botond
  • 2009
  • PÁLVÖLGYI Máté
  • 2007
  • KESZTHELYI Ágota
  • 2004
  • MOLNÁR Zsombor
  • 2007
  • GUBACSI Borbála
  • 2008
  • CSÖNGEDI Johanna
  • 2006
  • CSOMÓS Zoltán
  • 2004
  • MIZIK Lóránt
  • 2007
  • NYÍRŐ Balázs
  • 1978
  • KELEMEN Zsombor
  • 2008
  • MAGYAR Balázs
  • 2008
  • SZTANKÓ Levente
  • 2008
  • DEMETER Bálint
  • 2006
  • SCHONER Anna
  • 1979
  • SIMON Márton
  • 2003
  • KOCSIS András
  • 2004
  • PAULIK Barnabás
  • 2008
  • HAJDÚ Zsombor
  • 2008
  • TÓTH Szilárd
  • 2006
  • VARGA Dávid
  • 1988
  • CSIKI Gergő Örs
  • 2007
  • BOTZHEIM Bodza
  • 2007
  • STAUDT Ádám
  • 1999
  • PALKÓ Patrik
  • 2006
  • PETRUSKA Patrik
  • 2006
  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • DÁN György
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2018.06.09
  • 2
  • Junior
  • -73
  • STAUDT Ádám
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2018.06.09
  • 3
  • Junior
  • -73
  • TÁL Szabolcs
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2018.06.09
  • 1
  • Junior
  • -90
  • PAÁR Viktória Margit
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2018.06.09
  • 3
  • Junior
  • -48
  • GALÓ Bence
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • MOLNÁR Zsombor
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • PAÁR Viktória Margit
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • CSÖNGEDI Johanna
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 2
  • Diák A
  • -50
  • GALÓ Bence
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • MOLNÁR Zsombor
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • SZTANKÓ Dávid
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • MIZIK Lóránt
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 2
  • Diák B
  • -45
  • KELEMEN Zsombor
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • SZTANKÓ Levente
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • KRIZBAI Dávid
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 2
  • Diák C
  • -39
  • MAROSI Bálint
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -55
  • HUBER Dominik
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • SZTANKÓ Levente
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • MAGYAR Balázs
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • KRIZBAI Dávid
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák C
  • -39
  • GALÓ Bence
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • MOLNÁR Zsombor
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • PÁLVÖLGYI Máté
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák B
  • -41
  • PAPP Kristóf
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • NÉMETH Vilmos
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • BURDA Péter
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • BARCZIKAY Ákos
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2018.03.17
  • 2
  • Ifjúsági
  • -46
  • GALÓ Bence
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • MIZIK Lóránt
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • SZTANKÓ Dániel
  • XVI. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.17
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • PAÁR Viktória Margit
  • XVI. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.17
  • 2
  • Ifjúsági
  • -48
  • BARCZIKAY Ákos
  • XVI. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.17
  • 1
  • Ifjúsági
  • -46
  • BARCZIKAY Ákos
  • Ifjúsági férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • MAROSI Bálint
  • Ifjúsági férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • SZTANKÓ Dániel
  • Serdülő A fiú-leány Országos Bajnokság
  • 2017.11.25
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • BARCZIKAY Ákos
  • Serdülő A fiú-leány Országos Bajnokság
  • 2017.11.25
  • 1
  • Serdülő
  • -45
  • GALÓ Bence
  • Diák C fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.11.11
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • MOLNÁR Zsombor
  • Diák C fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.11.11
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • SZTANKÓ Dávid
  • Diák C fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.11.11
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • PÁLVÖLGYI Máté
  • Diák C fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.11.11
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • TAKÁCS Attila
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 3
  • Serdülő B
  • -73
  • BURDA Péter
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 3
  • Serdülő B
  • -33
  • BARCZIKAY Ákos
  • Ifjúsági B férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.07
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -42
  • BARCZIKAY Ákos
  • Varsó U15 Open
  • 2017.09.30
  • 2
  • U15
  • 42
  • BURDA Péter
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 2
  • Serdülő
  • -33
  • MAROSI Bálint
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • DÁN György
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • GALÓ Bence
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • MOLNÁR Zsombor
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • CSÖNGEDI Johanna
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák B
  • -44
  • GALÓ Bence
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • MOLNÁR Zsombor
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • BARCZIKAY Ákos
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Serdülő
  • -45
  • HUBER Dominik
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák A
  • -60
  • BARTOS Kamilla
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák A
  • +56
  • BURDA Péter
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • U16 Euroliga
  • -33
  • MAROSI Bálint
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -55
  • PAÁR Viktória Margit
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -48
  • PAÁR Viktória Margit
  • Tenkes Kupa 2017 Ifjúsági ORV
  • 2017.08.19
  • 1
  • Ifjúsági
  • -48
  • BARCZIKAY Ákos
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • GALÓ Bence
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • BATA Hedvig
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • PAÁR Viktória Margit
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • PAÁR Viktória Margit
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 1
  • Junior
  • -44
  • BARTOS Kamilla
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • U13
  • +56
  • BARCZIKAY Ákos
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • MAROSI Bálint
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • PAÁR Viktória Margit
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • TASNÁDI Botond
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 2
  • Diák B
  • -32
  • TASNÁDI József
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • BARTOS Kamilla
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák A
  • +56
  • SZTANKÓ Dániel
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • MAROSI Bálint
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • SMID Lili
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • PAÁR Viktória Margit
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 2
  • Junior
  • -44
  • MAROSI Bálint
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • PÁLVÖLGYI Máté
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • SIKLÓSI Zalán
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák C
  • -50
  • SZTANKÓ Dániel
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Serdülő
  • -50
  • SZÜNSTEIN Dániel
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • BARTOS Kamilla
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Serdülő
  • +63
  • HUBER Dominik
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák A
  • -54
  • NÉMETH Vilmos
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • GALÓ Bence
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • PAÁR Viktória Margit
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • SZTANKÓ Dániel
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • DÁN György
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • BARTOS Kamilla
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 3
  • Diák B
  • +49
  • SMID Lili
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 3
  • Diák A
  • -50
  • PAÁR Viktória Margit
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • DÁN György
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • HUBER Dominik
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák B
  • -55
  • BARCZIKAY Ákos
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • MAROSI Bálint
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • DÁN György
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • SMID Lili
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák A
  • -56
  • PAÁR Viktória Margit
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • SZÜNSTEIN Dániel
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • SZEMLER ISTVÁN István
  • Veterán Európa-bajnokság, Porec
  • 2016.06.23
  • 1
  • Felnőtt
  • -90
  • SMID Lili
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák A
  • -50
  • BARTOS Kamilla
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák B
  • +49
  • NÉMETH Vilmos
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • SMID Lili
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák A
  • -50
  • BARCZIKAY Ákos
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • BARCZIKAY Ákos
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • BARCZIKAY Ákos
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 3
  • Serdülő B
  • -36
  • HUBER Dominik
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -50
  • MERÉNYI Anna Dóra
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • BARTOS Kamilla
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • +45
  • SMID Lili
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -49
  • BURDA Péter
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • SMID Lili
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák B
  • -49
  • BURDA Péter
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák B
  • -29
  • HARGITAI Márton
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák B
  • -41
  • SMID Lili
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák B
  • -49
  • SZÉPVÖLGYI Bulcsú
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • HUBER Dominik
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák C
  • -50
  • BARCZIKAY Ákos
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • SZTANKÓ Dániel
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • SZÜNSTEIN Dániel
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • SMID Lili
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák B
  • -44
  • BARCZIKAY Ákos
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • BURDA Péter
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • SMID Lili
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák B
  • -44
  • RAVADITS Kornél
  • III. oszt. felnőtt férfi-női OB
  • 2014.11.23
  • 2
  • Felnőtt
  • -90
  • PITTYÁK Viktória
  • III. oszt. felnőtt férfi-női OB
  • 2014.11.23
  • 1
  • Felnőtt
  • -57
  • SMID Lili
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • -40