Pécsi Küzdősport Egyesület

  • Baranya
  • Pécs
  • 7635 Pécs, Középdeindoli u. 25/B
  • +36 30 261 9 262
  • pkse.judo@freemail.hu


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • HERNÁDI István
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 3
  • Diák B
  • -60
  • SCHÖNBERGER Máté
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • HODOSI Krisztián
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2018.03.17
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • KISKÓ Gergő
  • Felnőtt és Junior férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.03
  • 3
  • Felnőtt-junior
  • -81
  • LUCZAI Dalma
  • Felnőtt és Junior férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.03
  • 3
  • Felnőtt-junior
  • -44
  • KELLER Bettina
  • Felnőtt és Junior férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.03
  • 1
  • Felnőtt-junior
  • -57
  • MOLNÁR Evelin Márta
  • Felnőtt és Junior férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.03
  • 3
  • Felnőtt-junior
  • -57
  • HODOSI Norbert
  • MEFOB 2017/18
  • 2017.11.18
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • KELLER Bettina
  • MEFOB 2017/18
  • 2017.11.18
  • 2
  • Felnőtt
  • -57
  • KISKÓ Gergő
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.11.12
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • KELLER Bettina
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.11.12
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • BODÓ Bernadett
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.11.12
  • 2
  • Felnőtt
  • +78
  • SCHÖNBERGER Máté
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • SCHÖNBERGER Máté
  • Tenkes Kupa 2017 Serdülő ORV
  • 2017.08.20
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • HODOSI Krisztián
  • Tenkes Kupa 2017 Ifjúsági ORV
  • 2017.08.19
  • 1
  • Ifjúsági
  • -42
  • SCHÖNBERGER Máté
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • HODOSI Krisztián
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -42
  • TARNAI Bálint
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • VIG Roland Zoltán
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 3
  • Serdülő B
  • -73
  • HODOSI Krisztián
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • VÉGVÁRI Dániel
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • HODOSI Norbert
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 2
  • Felnőtt
  • -66
  • SCHOBERT Zsombor
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • ROMVÁRY Barbara
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 3
  • Felnőtt
  • -48
  • KÁRPÁTI Gábor
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 1
  • Felnőtt
  • -81
  • KISKÓ Gergő
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 1
  • Felnőtt
  • -90
  • SCHÖNBERGER Máté
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Serdülő B
  • +73
  • HODOSI Krisztián
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • HODOSI Ákos
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • KÉMÉNDY Tamás
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -66
  • TARNAI Bálint
  • Tenkes Kupa U11, U13 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • HODOSI Krisztián
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • VÉGVÁRI Dániel
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • KÉMÉNDY Tamás
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -66
  • TORNYOS Balázs
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 1
  • Junior
  • -100
  • HODOSI Krisztián
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • HODOSI Krisztián
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • SCHÖNBERGER Máté
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 3
  • Serdülő B
  • -73
  • KÉMÉNDY Tamás
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 1
  • Felnőtt
  • -60
  • SCHMELÁS András
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 1
  • Felnőtt
  • -66
  • HODOSI Norbert
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 2
  • Felnőtt
  • -66
  • VARGA Balázs
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • ZÖRÉNYI Bendegúz
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • LUCZAI Dalma
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 1
  • Felnőtt
  • -48
  • ROMVÁRY Barbara
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 1
  • Felnőtt
  • -52
  • KÉMÉNDY Tamás
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -60
  • KÉMÉNDY Tamás
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -60
  • VÉGVÁRI Dániel
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Serdülő B
  • -44
  • TORNYOS Balázs
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • +100
  • TARNAI Kevin
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Ifjúsági
  • -46
  • SCHÖNBERGER Máté
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 3
  • U13
  • -66
  • HODOSI Krisztián
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • VÉGVÁRI Dániel
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • KEREKES Attila
  • XIV. Tenkes Kupa U23+Felnőtt
  • 2015.08.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • KÉMÉNDY Tamás
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • HODOSI Norbert
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 2
  • Ifjúsági
  • -66
  • BOGOLIN Patrik
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • KELLER Bettina
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -57
  • BODÓ Bernadett
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 2
  • Felnőtt
  • +78
  • SCHÖNBERGER Máté
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák A
  • -66
  • KELLER Bettina
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 2
  • Junior
  • -52
  • KÉMÉNDY Tamás
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • SCHÖNBERGER Máté
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 3
  • Diák A
  • -66
  • TORNYOS Balázs
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 2
  • Junior
  • -100
  • KÉMÉNDY Tamás
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • TARNAI Kevin
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • TARNAI Kevin
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • TORNYOS Balázs
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • -100
  • KELLER Bettina
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 2
  • Junior
  • -52
  • HODOSI Krisztián
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 3
  • Serdülő B
  • -33
  • KÁRPÁTI Gábor
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • KÁRPÁTI Gábor
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 1
  • Felnőtt
  • -81
  • TORNYOS Balázs
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 2
  • Felnőtt
  • -100
  • KÉMÉNDY Tamás
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -66
  • SCHÓBERT Soma
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 2
  • Felnőtt
  • -66
  • BÖRÖCZ Olivér
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • ROMVÁRY Barbara
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -48
  • TORNYOS Balázs
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 1
  • Junior B
  • -100
  • HODOSI Krisztián
  • Diák „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.05
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • NAGY-IVÁN Nikol
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 3
  • U23
  • -52
  • GARD Balázs
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 3
  • Junior
  • -55
  • TORNYOS Balázs
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 2
  • Junior
  • -100