Pécsi Vasutas Sportkör

  • Baranya
  • Pécs
  • 7600 Pécs, Verseny u. 11.
  • 06-20-311-6688
  • iroda@pvsk.hu


  • Név
  • Szül.év
  • JANCSI Levente
  • 2011
  • DANI Balázs
  • 2008
  • ANGYAL Csaba
  • 1971
  • DOBRÁTER Csaba
  • 1972
  • FÁBIÁN Klára
  • 1985
  • HERENDI Tímea
  • 1983
  • LACZA Ibolya
  • 1980
  • NAGY Zoltán
  • 1975
  • NAGY Gábor
  • 1982
  • PETROVICS Mária
  • 1983
  • ORSÓS Györgyné
  • 1980
  • SZEITZ Mónika
  • 1980
  • SZŰCS Zsolt
  • 1989
  • SZŰCS Zoltán
  • 1979
  • BOGDÁN Éva
  • 1976
  • LEMSZIDER István
  • 1981
  • NAGY László
  • 1984
  • SCHUM Gábor
  • 1971
  • MUZÁR József
  • 1997
  • KISS Zsombor
  • 2007
  • CSÖKLI Bence
  • 2008
  • HEGYI Rebeka
  • 2010
  • CSUKA-DEÁK Edina Elizabett
  • 2010
  • BÖJTHE András balázs
  • 2009
  • TÖLGYESI Debóra
  • 2008
  • SZABÓ Bence
  • 2008
  • BENKŐ Jázmin
  • 2007
  • JAKAB Viktória
  • 2007
  • LÁSZLÓ Richárd János
  • 2007
  • ORSÓS Dániel Antal
  • 2007
  • ORSÓS Dorina
  • 2007
  • TOMMER Zsófia
  • 2008
  • HORVÁTH Sebestyén
  • 2007
  • BENCZE Hunor
  • 2008
  • RÓZSAVÖLGYI Imre
  • 2007
  • TAKÁCS Dominik
  • 2006
  • DÓCZI István
  • 2007
  • KORDÉ Lili
  • 2005
  • KULINA Dániel Krisztián
  • 2005
  • TOMMER Kristóf
  • 2006
  • BODNÁR Roland
  • 2006
  • HORVÁTH Márk
  • 2007
  • FEKETE Marcell
  • 2008
  • FEKETE Hunor
  • 2009
  • KÁDÁR Zsolt
  • 2008
  • JENÁK Ákos
  • 2010
  • DOMJÁN Péter Boldizsár
  • 2010
  • JENÁK Máté
  • 2007
  • SZABÓ Balázs György
  • 2003
  • PAVLUS Laura
  • 2002
  • BUGNER Máté
  • 2001
  • FAZEKAS Nikolett
  • 2000
  • KŐVÁRI Vanessza
  • 2001
  • ORSÓS Klaudia Krisztina
  • 2001
  • GRÁDI Dániel
  • 2000
  • HOCK Zoltán Pál
  • 2002
  • KOVÁCS Ramóna
  • 2001
  • MUSZTÁCS József
  • 2002
  • ORSÓS Nikolasz
  • 2002
  • TÓTH Krisztián
  • 2003
  • ERŐS Zoltán Kornél
  • 2002
  • GAZDAG Dáriusz Barnabás
  • 2001
  • HRUDINSZKI Klaudia
  • 2002
  • BUZÁS Alexandra
  • 2003
  • FAZEKAS Richárd Márkó
  • 2003
  • PETROVICS Dzsenifer
  • 2001
  • PETROVICS Ramóna
  • 2003
  • RÁNICS Renáta
  • 2004
  • SZABÓ Imre
  • 2002
  • KOVÁCS Balázs Máté
  • 2003
  • SZALÓKI Mariann Rózsa
  • 2003
  • PETROVICS Sándor martin
  • 2004
  • RAFFAEL Patrik
  • 2004
  • BAGÓ Csaba Rikardó
  • 2002
  • BALÁZS Dániel
  • 2004
  • CSUKA Miklós
  • 2004
  • KOVÁCS József
  • 2004
  • PETROVICS Bence Tibor
  • 2004
  • ORSÓS Alexandra Kitti
  • 2006
  • ORSÓS Katalin Zsanett
  • 2005
  • PÁPAI Tamás
  • 2005
  • RÁNOCS Olívia Vanessza
  • 2004
  • BONYÁR Adrienn
  • 2005
  • KOLLÁR Balázs László
  • 2004
  • PAVLUS Noémi
  • 2004
  • PAVLUS Klaudia Ramóna
  • 2003
  • LÁSZLÓ Alexandra
  • 2004
  • RÓZSAVÖLGYI Krisztina
  • 2004
  • FÓNAY Gergely
  • 2005
  • SZALÓKI Gábor Benedek
  • 2005
  • KÖKÉNY Ármin
  • 2004
  • RÓZSAVÖLGYI Elizabet
  • 2001
  • KOVÁCS Viktória
  • 2006
  • TÓTH Viktória
  • 2006
  • DUDÁS Gabriella
  • 2006
  • SZALÓKI Miklós Vitéz
  • 2008
  • LŐRINCZ János
  • 2002
  • ORSÓS Sándor
  • 2003
  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • PÁL Alexa
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -40
  • MISÁK Maja
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • PÁL Alexa
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • VARGA Levente
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák A
  • -54
  • GRASSY Márk
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • KENDERESI Péter
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák A
  • -66
  • VECSERNYÉS Mária Judit
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák A
  • -56
  • PAPP István Nándor
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák C
  • -45
  • NAGY Bence
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • KOSZTOR-NEMES Marcell
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • PALÁSTI Ármin
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák B
  • -55
  • KENDERESI Péter
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák A
  • +66
  • PAPP István Nándor
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 1
  • U11
  • -45
  • NAGY Bence
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 1
  • U13
  • -35
  • KOSZTOR-NEMES Marcell
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 2
  • U13
  • -38
  • PALÁSTI Ármin
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 2
  • U13
  • -54
  • KENDERESI Péter
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 1
  • U13
  • +66
  • KŐSZEGI Levente
  • Tenkes Kupa 2017 Serdülő ORV
  • 2017.08.20
  • 2
  • Serdülő
  • -50
  • LIGETI Márk
  • Tenkes Kupa 2017 Serdülő ORV
  • 2017.08.20
  • 1
  • Serdülő
  • +81
  • BÖNGYIK Anna
  • Tenkes Kupa 2017 Serdülő ORV
  • 2017.08.20
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • KENYERES Anna
  • Tenkes Kupa 2017 Felnőtt
  • 2017.08.19
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • KUBAI Virág
  • Tenkes Kupa 2017 Ifjúsági ORV
  • 2017.08.19
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • RÁCZ Bálint
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 2
  • Serdülő
  • -45
  • PAPP István Nándor
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -42
  • GRASSY Dóra Hanna
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • +70
  • BÖNGYIK Anna
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -44
  • PÁL Alexa
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • RÁCZ Bálint
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -46
  • KŐSZEGI Levente
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • NAGY Bence
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • VARGA Levente
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • KENDERESI Péter
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák A
  • -66
  • VECSERNYÉS Mária Judit
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák A
  • -50
  • KENDERESI Péter
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 2
  • U13
  • -66
  • PÁL Alexa
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • PAPP István Nándor
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Diák C
  • -42
  • HORVÁTH Alexa
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -30
  • KENDERESI Péter
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák A
  • -66
  • VECSERNYÉS Mária Judit
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 2
  • Diák A
  • -50
  • GRASSY Dóra Hanna
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • KŐSZEGI Levente
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • LIGETI Márk
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • PÁL Alexa
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • BEÖTHE Mátyás
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • KENDERESI Péter
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 3
  • Serdülő B
  • -66
  • RÁCZ Bálint
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 1
  • Serdülő B
  • -45
  • KERSICS Dávid
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • KENYERES Anna
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 1
  • Felnőtt
  • -70
  • MISÁK Maja
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 1
  • Felnőtt
  • -48
  • USZKAY Csilla
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • ALPÁR Tamás
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • KUBAI Virág
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • NAGY Bence
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • PALÁSTI Ármin
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • -55
  • SZABÓ ZSOLT
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 1
  • Felnőtt
  • +100
  • KENYERES Anna
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 3
  • Felnőtt
  • -70
  • NAGY Balázs
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 2
  • Felnőtt
  • -100
  • KERSICS Dávid
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 2
  • Felnőtt
  • -90
  • KŐSZEGI Levente
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 2
  • Serdülő B
  • -45
  • VECSERNYÉS Mária Judit
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 2
  • Diák B
  • -49
  • RÁCZ Bálint
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • KISS VARGA István
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 2
  • Diák A
  • -66
  • PÁL Alexa
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • GRASSY Márk
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • KENDERESI Péter
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák B
  • +60
  • VECSERNYÉS Mária Judit
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák B
  • -49
  • NAGY Bence
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • KOSZTOR-NEMES Marcell
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • RÁCZ Bálint
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • PÁL Alexa
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • KENDERESI Péter
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 2
  • Diák B
  • +60
  • HAJÓS Máté
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -45
  • KŐSZEGI Levente
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -45
  • PÁL Alexa
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • KŐSZEGI Levente
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 2
  • Serdülő
  • -45
  • RÁCZ Bálint
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • REITH Dominik
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • PÁL Alexa
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • BÖNGYIK Anna
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • CSERVENKA Máté
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • VARGA Levente
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák B
  • -50
  • VECSERNYÉS Mária Judit
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák B
  • -44
  • NAGY Bence
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • RÁCZ Bálint
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • PÁL Alexa
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • U13
  • -32
  • CSERVENKA Máté
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • KENDERESI Péter
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák B
  • -60
  • VECSERNYÉS Mária Judit
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 2
  • Diák B
  • -44
  • RÁCZ Bálint
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • PÁL Alexa
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • BÖNGYIK Anna
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • REITH Dominik
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • KERSICS Dávid
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 2
  • Felnőtt
  • -90
  • KERSICS Dávid
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • KENYERES Anna
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 2
  • Felnőtt
  • -63
  • NAGY Balázs
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • SZABÓ ZSOLT
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 2
  • Felnőtt
  • +100
  • CSERVENKA Máté
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • VECSERNYÉS Mária Judit
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 2
  • Diák C
  • -40
  • HARMAT Ágoston
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • RÁCZ Bálint
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • PÁL Alexa
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 1
  • Diák B
  • -30
  • BÖNGYIK Anna
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -33
  • NAGY Balázs
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -100
  • RÁCZ Bálint
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • PÁL Alexa
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák B
  • -30
  • BÖNGYIK Anna
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák B
  • -33
  • KUBAI Virág
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Serdülő
  • -63
  • VIROVECZ Boglárka
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Serdülő
  • -63
  • CSERVENKA Máté
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • CSERVENKA Máté
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • HAJÓS Máté
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 2
  • U13
  • -41
  • BEÖTHE Mátyás
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 3
  • U13
  • -60
  • PÁL Alexa
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 1
  • U13
  • -32
  • BÖNGYIK Anna
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 2
  • U13
  • -32
  • KUBAI Virág
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 1
  • Serdülő
  • -63
  • NAGY Balázs
  • XIV. Tenkes Kupa U23+Felnőtt
  • 2015.08.29
  • 2
  • Felnőtt
  • -100
  • KUBAI Virág
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • KERSICS Dávid
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -100
  • VARGA Levente
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák C
  • -42
  • RÁCZ Bálint
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • BÖNGYIK Anna
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák B
  • -30
  • PÁL Alexa
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -30
  • KUBAI Virág
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -57
  • PÁL Alexa
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák B
  • -30
  • RONTA Fruzsina
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • -44
  • KERSICS Dávid
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -90
  • KERSICS Dávid
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • KOZMA Gyula
  • III. oszt. felnőtt férfi-női OB
  • 2014.11.23
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • NAGY Iván Nikol
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -57
  • KENYERES Anna
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 1
  • Felnőtt
  • -63
  • PÁL Alexa
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • LOVÁSZ Bence
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -35