Rákosvidéke Hajtós DSE

  • Budapest
  • Budapest
  • 1171 Budapest, Kőrösszeg u. 11.
  • 06-30-9-845-898
  • rhdse@t-online.hu


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • NERPEL Gergely
  • Junior Európa-kupa, Ploiesti
  • 2017.05.06
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • FARKAS Bence
  • 20. Internationaler Thüringer Messe-Cup 2017 Férfi-Női U16
  • 2017.05.06
  • 1
  • U16(DJB)
  • -46
  • BÖTÖS Noel
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • U13
  • -54
  • TÓTH Benedek
  • Ifjúsági Európa-kupa, Berlin
  • 2017.04.29
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • FARKAS Bence
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • Serdülő
  • -45
  • VARGA Márton Antal
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • BOSCH Hunor
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • TÓTH Benedek
  • Ifjúsági Európa-kupa, Teplice
  • 2017.04.08
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • BÖTÖS Noel
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák A
  • -54
  • FARKAS Bence
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 1
  • Ifjúsági
  • -46
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 2
  • Ifjúsági
  • -48
  • GERGÁCZ Enikő
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 1
  • Ifjúsági
  • -70
  • BÖTÖS Rajmond
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -90
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -48
  • NERPEL Gergely
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -73
  • TÓTH Benedek
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 1
  • Junior
  • -81
  • NERPEL Gergely
  • Ifjúsági Európa-kupa, Zágráb
  • 2017.03.11
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • TÓTH Benedek
  • Ifjúsági Európa-kupa, Zágráb
  • 2017.03.11
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • VARGA Márton Antal
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 1
  • Serdülő
  • -55
  • FARKAS Bence
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 1
  • Serdülő
  • -45
  • KAPPERMAYER Milán
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 2
  • Serdülő
  • -81
  • BOSCH Hunor
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • NERPEL Richárd
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 3
  • Junior
  • -81
  • FARKAS Bence
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 2
  • Ifjúsági
  • -42
  • NERPEL Gergely
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 1
  • Ifjúsági
  • -73
  • TÓTH Benedek
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • BÖTÖS Rajmond
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 1
  • Ifjúsági
  • -90
  • GRAFFY Milán Attila
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 2
  • Ifjúsági
  • -90
  • GERGÁCZ Enikő
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 1
  • Ifjúsági
  • -70
  • TÓTH Benedek
  • Ifjúsági Európa-kupa, Follonica
  • 2017.02.11
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • GERGÁCZ Enikő
  • Ifjúsági Európa-kupa, Follonica
  • 2017.02.11
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • BOSCH Hunor
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 1
  • Serdülő B
  • -73
  • LAKOS Máté
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 2
  • Serdülő B
  • -73
  • BÖTÖS Noel
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 3
  • Serdülő B
  • -55
  • FARKAS Zsombor
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • SIMON Bence
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Serdülő
  • -50
  • LIU Robin Martin
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • TÓTH Áron
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • FARKAS Flávió Milán
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • BOSCH Hunor
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Serdülő
  • -81
  • GYARMATI Hanna
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Serdülő
  • +63
  • SZÉKELY Péter Trevisz
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák A
  • -49
  • BÖTÖS Noel
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák A
  • -54
  • PARONAI Viktor
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • NAGY Gábor
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • KIS Benjamin
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • NERPEL Gergely
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • -73
  • TÓTH Ferenc
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 1
  • Junior
  • -81
  • GRAFFY Milán Attila
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 1
  • Junior
  • -90
  • GERGÁCZ Enikő
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • -70
  • NERPEL Gergely
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 1
  • Ifjúsági
  • -73
  • BÖTÖS Rajmond
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • -90
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 1
  • Ifjúsági
  • -44
  • GERGÁCZ Enikő
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 1
  • Ifjúsági
  • -70
  • FARKAS Bence
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • -42
  • ADETILOYE Mike
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 2
  • Serdülő
  • -44
  • FARKAS Bence
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • VARGA Márton Antal
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • FARKAS Zsombor
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • SIMON Bence
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • NERPEL Richárd
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 1
  • Felnőtt
  • -81
  • TÓTH Benedek
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 1
  • U18
  • -81
  • GERGÁCZ Enikő
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 2
  • U18
  • -70
  • ADETILOYE Mike
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -60
  • NERPEL Gergely
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -73
  • TÓTH Benedek
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -81
  • GRAFFY Milán Attila
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -90
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -44
  • GERGÁCZ Enikő
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -70
  • FARKAS Bence
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -42
  • FARKAS Zsombor
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 2
  • Serdülő B
  • -36
  • FARKAS Bence
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 1
  • Serdülő B
  • -40
  • MOZSOLITS Bence
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Serdülő B
  • -45
  • VARGA Márton Antal
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 1
  • Serdülő B
  • -55
  • TÓTH Ferenc
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Junior B
  • -81
  • NERPEL Gergely
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Junior B
  • -73
  • GYIMESI Levente
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Junior B
  • -73
  • SZÉKELY Péter Trevisz
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 2
  • Diák B
  • -45
  • FARKAS Zsombor
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • SIMON Bence
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • FARKAS Flávió Milán
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 2
  • Diák A
  • -60
  • LAKOS Máté
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 1
  • Diák A
  • -66
  • BOSCH Hunor
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 3
  • Diák A
  • +66
  • GYARMATI Hanna
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 3
  • Diák A
  • +56
  • GERGÁCZ Enikő
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • FARKAS Bence
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • MOZSOLITS Bence
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • FARKAS Zsombor
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • SIMON Bence
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • FILÁKOVITY Martin
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • FARKAS Flávió Milán
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák A
  • -60
  • LAKOS Máté
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák A
  • -66
  • BOSCH Hunor
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák A
  • +66
  • NERPEL Gergely
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -73
  • DÉNES Bánk
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • BÖTÖS Rajmond
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • PAUER Sarolta
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -63
  • GRAFFY Milán Attila
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -90
  • PARONAI Viktor
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • FARKAS Bence
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • MOZSOLITS Bence
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Serdülő
  • -45
  • VARGA Márton Antal
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Serdülő
  • -55
  • FARKAS Zsombor
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • SIMON Bence
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • FILÁKOVITY Martin
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák A
  • -49
  • FARKAS Flávió Milán
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák A
  • -60
  • LAKOS Máté
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák A
  • -66
  • BOSCH Hunor
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák A
  • +66
  • GYARMATI Hanna
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák A
  • +56
  • FARKAS Zsombor
  • Tenkes Kupa U11, U13 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • FARKAS Bence
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • MOZSOLITS Bence
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 1
  • Serdülő
  • -45
  • NERPEL Richárd
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 3
  • Junior
  • -81
  • GERGÁCZ Enikő
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 1
  • Junior
  • -70
  • FARKAS Zsombor
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • FARKAS Bence
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • VARGA Márton Antal
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • LAKOS Máté
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák A
  • -66
  • GYARMATI Hanna
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák A
  • +56
  • BÖTÖS Noel
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • SZÉKELY Péter Trevisz
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • FARKAS Zsombor
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • SIMON Bence
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • FILÁKOVITY Martin
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • FARKAS Flávió Milán
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák A
  • -60
  • TÓTH Benedek
  • Ifjúsági Európa-kupa, Kolozsvár
  • 2016.05.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • GYARMATI Hanna
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • U13
  • +56
  • FARKAS Zsombor
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • FARKAS Bence
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • ADETILOYE Mike
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • NERPEL Gergely
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • Ifjúsági
  • -44
  • GERGÁCZ Enikő
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • Ifjúsági
  • -70
  • FARKAS Zsombor
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • U13
  • -35
  • BÖTÖS Noel
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • U13
  • -45
  • FARKAS Flávió Milán
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • U13
  • -60
  • BOSCH Hunor
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • U13
  • -66
  • PAUER Sarolta
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 2
  • Junior
  • -63
  • GERGÁCZ Enikő
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 2
  • Junior
  • -70
  • TÓTH Benedek
  • Ifjúsági Európa-kupa, Teplice
  • 2016.04.16
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • SZÉKELY Péter Trevisz
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 2
  • Diák B
  • -45
  • FARKAS Zsombor
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • FILÁKOVITY Martin
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • FARKAS Flávió Milán
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 2
  • Diák A
  • -60
  • LAKOS Máté
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák A
  • -66
  • BOSCH Hunor
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 2
  • Diák A
  • -66
  • GYARMATI Hanna
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák A
  • +56
  • NERPEL Gergely
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 2
  • Ifjúsági
  • -66
  • GRAFFY Milán Attila
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • FARKAS Bence
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • VARGA Márton Antal
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • KUSZTVÁN Zsófia
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 2
  • Serdülő
  • -48
  • TÓTH Ferenc
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 1
  • Junior
  • -81
  • GERGÁCZ Enikő
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • HEGYI Vince
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • FARKAS Dániel
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • NERPEL Gergely
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • TÓTH Benedek
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -73
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • TÓTH Benedek
  • Ifjúsági Európa-kupa, Follonica
  • 2016.02.20
  • 1
  • Ifjúsági
  • -73
  • FARKAS Bence
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • NERPEL Gergely
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • TÓTH Benedek
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • -73
  • GRAFFY Milán Attila
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • GERGÁCZ Enikő
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • -70
  • BEVIZ Barnabás
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 3
  • Junior
  • -81
  • FARKAS Zsombor
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 1
  • Serdülő B
  • -33
  • FARKAS Bence
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 1
  • Serdülő B
  • -40
  • VARGA Márton Antal
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 2
  • Serdülő B
  • -50
  • BOSCH Hunor
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 1
  • Serdülő B
  • -66
  • FARKAS Dániel
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • NERPEL Gergely
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • TÓTH Benedek
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 2
  • Ifjúsági
  • -73
  • GRAFFY Milán Attila
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • GERGÁCZ Enikő
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 1
  • Ifjúsági
  • -70
  • FARKAS Bence
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • NERPEL Gergely
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 2
  • Serdülő
  • -66
  • BÖTÖS Rajmond
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • TÓTH Benedek
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.15
  • 1
  • U18
  • -73
  • TÓTH Benedek
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.15
  • 1
  • U18 Férfi Csapat
  • -73
  • SZÉKELY Péter Trevisz
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 1
  • Diák C
  • -39
  • BÖTÖS Noel
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 1
  • Diák C
  • -42
  • GERGÁCZ Enikő
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 3
  • U16
  • -70
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 1
  • U14
  • -40
  • TÓTH Benedek
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -73
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -40
  • GERGÁCZ Enikő
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -70
  • TÓTH Benedek
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -73
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • GERGÁCZ Enikő
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -70
  • FARKAS Bence
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 1
  • Serdülő B
  • -36
  • VARGA Márton Antal
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Serdülő B
  • -48
  • NERPEL Richárd
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Junior B
  • -73
  • FARKAS Zsombor
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • FARKAS Flávió Milán
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -55
  • BOSCH Hunor
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 1
  • Diák B
  • -60
  • LAKOS Máté
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 2
  • Diák B
  • -60
  • TERÉNYI Kristóf
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • FARKAS Bence
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • VARGA Márton Antal
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • FARKAS Zsombor
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • FARKAS Flávió Milán
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák B
  • -55
  • BOSCH Hunor
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák B
  • -60
  • LAKOS Máté
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • -60
  • FARKAS Bence
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • VARGA Márton Antal
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák A
  • -49
  • KÖHLER Zsófia
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • BÖTÖS Rajmond
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • ADETILOYE Mike
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • TÓTH Benedek
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Ifjúsági
  • -73
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • SZÉKELY Péter Trevisz
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -39
  • GERGÁCZ Enikő
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Ifjúsági
  • -70
  • BÖTÖS Noel
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -42
  • SZÉKELY Péter Trevisz
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -39
  • BÖTÖS Noel
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -42
  • KAPPERMAYER Milán
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák A
  • -66
  • KÖHLER Zsófia
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • KUSZTVÁN Zsófia
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • FARKAS Zsombor
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • FILÁKOVITY Martin
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • FARKAS Flávió Milán
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák B
  • -55
  • LAKOS Máté
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák B
  • -60
  • BOSCH Hunor
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák B
  • -60
  • FELTER Gergő
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • SZÉKELY Péter Trevisz
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák C
  • -39
  • BÖTÖS Noel
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák C
  • -42
  • MOZSOLITS Bence
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • VARGA Márton Antal
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • FARKAS Bence
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • TERÉNYI Kristóf
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • FARKAS Bence
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • MOZSOLITS Bence
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • TÓTH Dániel
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • TÓTH Áron
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • VARGA Márton Antal
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák A
  • -49
  • FARKAS Zsombor
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 3
  • U13
  • -32
  • FARKAS Bence
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 1
  • U13
  • -38
  • MOZSOLITS Bence
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 2
  • U13
  • -38
  • FARKAS Bence
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • MOZSOLITS Bence
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • FARKAS Bence
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • NERPEL Gergely
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • BÖTÖS Rajmond
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • BÖTÖS Noel
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák C
  • -39
  • SZÉKELY Péter Trevisz
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák C
  • -39
  • FARKAS Bence
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • FARKAS Zsombor
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • FILÁKOVITY Martin
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • FARKAS Flávió Milán
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák B
  • -50
  • BOSCH Hunor
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -55
  • LAKOS Máté
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák B
  • -60
  • BÖTÖS Rajmond
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • FARKAS Bence
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • NERPEL Gergely
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • HEGYI Vince
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • GYIMESI Levente
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 2
  • Ifjúsági
  • -66
  • NERPEL Richárd
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 1
  • Ifjúsági
  • -73
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 2
  • Ifjúsági
  • -40
  • GERGÁCZ Enikő
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 2
  • Ifjúsági
  • -70
  • FARKAS Bence
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • VARGA Márton Antal
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • ADETILOYE Mike
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 1
  • Junior
  • -55
  • TÓTH Ferenc
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 3
  • Junior
  • -73
  • FARKAS Bence
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • BÖTÖS Rajmond
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • GERGÁCZ Enikő
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -70
  • NERPEL Gergely
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • NERPEL Richárd
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • FARKAS Bence
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • NERPEL Gergely
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • BÖTÖS Rajmond
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • FARKAS Bence
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • VARGA Márton Antal
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • KAPPERMAYER Milán
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák A
  • -60
  • KÖHLER Zsófia
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • KUSZTVÁN Zsófia
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • FARKAS Zsombor
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • FILÁKOVITY Martin
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák B
  • -45
  • FARKAS Flávió Milán
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák B
  • -50
  • BOSCH Hunor
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • -55
  • LAKOS Máté
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák B
  • -60
  • GYIMESI Levente
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • TÓTH Ferenc
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • GERGÁCZ Enikő
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • HEGYI Vince
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • TÓTH Benedek
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • TÓTH Ferenc
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -73
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -40
  • GERGÁCZ Enikő
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • FARKAS Bence
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 1
  • Serdülő B
  • -36
  • MOZSOLITS Bence
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 3
  • Serdülő B
  • -36
  • ADETILOYE Mike
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • TÓTH Benedek
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -66
  • GERGÁCZ Enikő
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -70
  • ADETILOYE Mike
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -50
  • NERPEL Gergely
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -55
  • TÓTH Ferenc
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -73
  • GERGÁCZ Enikő
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -70
  • FILÁKOVITY Martin
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • FARKAS Flávió Milán
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • LAKOS Máté
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 1
  • Diák C
  • -55
  • BOSCH Hunor
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 2
  • Diák C
  • +55
  • ADETILOYE Mike
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 1
  • Serdülő
  • -50
  • NERPEL Gergely
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • TÓTH Benedek
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 1
  • Serdülő
  • -66
  • GRAFFY Milán Attila
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • BÖTÖS Rajmond
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • KÖHLER Zsuzsanna
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • GERGÁCZ Enikő
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • +63
  • HEGYI Vince
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 3
  • Junior B
  • -50
  • KÖHLER Zsófia
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -36
  • KUSZTVÁN Zsófia
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -40
  • TERÉNYI Kristóf
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • TÜZEKKER Ádám
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 3
  • U23
  • -66
  • ADETILOYE Mike
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -50
  • HEGYI Vince
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • ADETILOYE Mike
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • NERPEL Gergely
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • TÓTH Benedek
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • GRAFFY Milán Attila
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • ADETILOYE Mike
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • NERPEL Gergely
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • BÖTÖS Rajmond
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 1
  • Serdülő
  • -73