Siklós SE

  • Baranya
  • 7800 Siklós, Kossuth tér 1
  • SZIGETVÁRI Antal
  • 7800 Siklós, Hajdú I. u. 10.
  • 06-30-310-2399
  • siklosjudo@vipmail.hu


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • MOLNÁR Ajsa
  • Judo Euro Liga 2018
  • 2018.09.08
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -48
  • SZÁSZ Hanna
  • Judo Euro Liga 2018
  • 2018.09.08
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -52
  • MOLNÁR Ajsa
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - Serdülő
  • 2018.08.26
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • SZÁSZ Hanna
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - Serdülő
  • 2018.08.26
  • 2
  • Serdülő
  • -52
  • SZÁSZ Hanna
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - U18
  • 2018.08.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • SZÁSZ Hanna
  • 11. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2018.06.02
  • 2
  • Serdülő
  • -48
  • DAKA Petra
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • SZÁSZ Hanna
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • MOLNÁR Ajsa
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • SZÁSZ Hanna
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 2
  • Serdülő
  • -48
  • MOLNÁR Ajsa
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 1
  • Serdülő
  • -44
  • SZÁSZ Hanna
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • MOLNÁR Ajsa
  • XVI. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.17
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • KALMÁR Etele
  • Serdülő B fiú Diákolimpia
  • 2018.02.04
  • 2
  • Serdülő B
  • -40
  • MOLNÁR Ajsa
  • Felnőtt és Junior férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.03
  • 2
  • Felnőtt-junior
  • -44
  • MOLNÁR Ajsa
  • Serdülő A fiú-leány Országos Bajnokság
  • 2017.11.25
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • MOLNÁR Ajsa
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • SZÁSZ Hanna
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • SZÁSZ Dávid
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • MOLNÁR Ajsa
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • SZÁSZ Hanna
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • MOLNÁR Ajsa
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • SZÁSZ Hanna
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • MOLNÁR Ajsa
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • U16 Euroliga
  • -40
  • SZÁSZ Hanna
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -44
  • MIKOLA Zétény
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 3
  • U13
  • -32
  • SZÁSZ Dávid
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 3
  • U13
  • -38
  • MOLNÁR Ajsa
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 2
  • U13
  • -41
  • SZÁSZ Hanna
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 2
  • U13
  • -45
  • MOLNÁR Ajsa
  • Tenkes Kupa 2017 Serdülő ORV
  • 2017.08.20
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • SZIGETVÁRI Szabolcs
  • Tenkes Kupa 2017 Felnőtt
  • 2017.08.19
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • SZIGETVÁRI Szabolcs
  • Tenkes Kupa 2017 Felnőtt
  • 2017.08.19
  • 1
  • Felnőtt
  • +100
  • SZÁSZ Hanna
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • MOLNÁR Ajsa
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 2
  • U13
  • -38
  • SZÁSZ Hanna
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • U13
  • -41
  • MOLNÁR Ajsa
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • SZÁSZ Hanna
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • MOLNÁR Ajsa
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • SZÁSZ Hanna
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • KALMÁR Etele
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • MOLNÁR Ajsa
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • SZÁSZ Hanna
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 1
  • Diák B
  • -36
  • SZÁSZ Hanna
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák B
  • -36
  • KALMÁR Etele
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • HANVAY Máté
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • MOLNÁR Ajsa
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 3
  • Diák B
  • -40
  • SZÁSZ Hanna
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • U13
  • -35
  • MOLNÁR Ajsa
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák B
  • -33
  • MOLNÁR Ajsa
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • SZÁSZ Hanna
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • SZÁSZ Hanna
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • MOLNÁR Ajsa
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • SZÁSZ Hanna
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • MOLNÁR Ajsa
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • POLGÁR Balázs
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • SZIGETVÁRI Szabolcs
  • XIV. Tenkes Kupa U23+Felnőtt
  • 2015.08.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -90
  • SZÁSZ Hanna
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • SCHÖNBERGER Máté
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 1
  • Diák B
  • -60
  • TARNAI Kevin
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Serdülő
  • -45