Soproni Judo SE

  • Győr-Moson-Sopron
  • Sopron
  • BARASITS György
  • BARASITS György
  • 9400 Sopron, Paprét 27.
  • 06-20-9265-564
  • motorhaz@sopron.hu


  • Név
  • Szül.év
  • CIRJENICS Dániel
  • 1983
  • NIKL Gábor
  • 1976
  • NAGY Rafael
  • 2002
  • HORVÁTH László
  • 1954
  • BATHOLD Temulen
  • 1984
  • NAGY Zoltán
  • 1968
  • NAGY Márk
  • 2000
  • NAGY Norbert
  • 1994
  • BINDER Gábor
  • 1980
  • ID. GÁL Miklós
  • 1977
  • BALÁZS József
  • 1987
  • BARASITS Dávid
  • 1990
  • BARASITS Péter
  • 1988
  • BÁRDOS Zsolt
  • 1988
  • ZVADA Péter
  • 2004
  • SÁMSON Márton
  • 2007
  • NÉMETH Csanád
  • 2010
  • TÜCSÖK Gergő
  • 2010
  • DONRONYI Botond
  • 2004
  • PÖLCZ Claudia
  • 1976
  • SZÉPLAKINÉ CZIFRA Bernaderr
  • 1979
  • CZIFRA Máté
  • 2004
  • BAGI Laura
  • 2000
  • BERKI Dorottya Zsófia
  • 2000
  • BÖDE Dániel
  • 2000
  • FLISZÁR Máté
  • 2000
  • GÁL Károly
  • 2000
  • HÁBERL Richárd
  • 2001
  • HENITS Kristóf
  • 2000
  • KIS Bence
  • 2000
  • KAUFMANN Domonkos
  • 2001
  • KERTÉSZ Máté
  • 2000
  • KOLLER Gyula Ádám
  • 2001
  • MEGYESI Bálint
  • 2000
  • NAGY János László
  • 2000
  • PÁLFI Levente
  • 2000
  • PIRI Gábor
  • 2000
  • SCHNIDER Levente
  • 2000
  • SERES Bence
  • 2000
  • SZABÓ Florentin
  • 1998
  • SZABÓ Máté
  • 2000
  • SZAKÁL Gergő
  • 2000
  • TAKÁCS Ervin
  • 2000
  • TANISZTER Alexandra
  • 2000
  • TÓTH István Endre
  • 2000
  • VARGA Bálint
  • 2000
  • VARGA Mátyás
  • 2000
  • VEZENDI Erik
  • 2001
  • VIMMER Áron
  • 2000
  • ZELEI Gyula
  • 1999
  • BECK Antal Richárd
  • 2000
  • BEDECS Csaba
  • 2001
  • BORSOS Tamás Zsolt
  • 2000
  • BÖLCSFÖLDI Balázs
  • 2001
  • DÓBIÁS Bence
  • 2000
  • ERDŐDI Attila
  • 2000
  • HAJTÓ Péter bendek
  • 2001
  • HORESTA Milán Attila
  • 2001
  • KISS Levente
  • 2000
  • MAJSA Áron
  • 2000
  • MURÁNYI Nimród
  • 2000
  • NYERS Flórián József
  • 2000
  • OCSKAY Tamás
  • 2001
  • OKRES Bence Ferenc
  • 2000
  • POLLÁK Csaba
  • 2000
  • SÁRI Zsombor
  • 2000
  • SIPŐCZ Bence Károly
  • 1999
  • SÖVEGES Fébién
  • 2001
  • STERMECZKI Barnabás Dániel
  • 1999
  • SÜVEG Béla János
  • 2000
  • SZMOLINSZKY Ádám
  • 2000
  • SZÚCS András
  • 2001
  • SEBŐK Attila
  • 2006
  • FÁBIÁNKOVITS Benedek
  • 2003
  • LESI Ádám
  • 2004
  • KŐHALMY Soma
  • 2009
  • BARTHA Nimród
  • 2011
  • DR. BARTHA Tibor
  • 1972
  • SALGA Márton
  • 2012
  • SALGA Martin
  • 1976
  • SALGA Mátyás
  • 2010
  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • HORVÁTH Attila
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • -42
  • SZÉPLAKI Márk
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • HORVÁTH Attila
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • GÁL Miklós
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • HORVÁTH Attila
  • XVI. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.17
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • HORVÁTH Attila
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • SZÉPLAKI Márk
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák A
  • -49
  • NAGY Norbert
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 2
  • Felnőtt
  • -60
  • NAGY Norbert
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • NAGY Ádám
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • HERMANN Benedek
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • HORVÁTH Attila
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • HERMANN Benedek
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • HORVÁTH Attila
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • HORVÁTH Attila
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 3
  • Serdülő B
  • -33
  • HERMANN Benedek
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • GÁL Miklós
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -55
  • GÁL Miklós
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • -55
  • VAJDA Tamás
  • III. oszt. felnőtt férfi-női OB
  • 2014.11.23
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • HORVÁTH Attila
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • GÁL Miklós
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • -55