Békés Megyei Kano Judo Se

  • Békés
  • Békéscsaba Felső-Körös sor 25/1.
  • GYÁNI János
  • GYÁNI János
  • 5600 Békéscsaba, Felső-Körös sor 25/1.
  • (+06) 20 917-0498
  • bmkanojudo@gmail.com


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • PERECZ Márk
  • Diák C Országos Bajnokság
  • 2018.12.02
  • 3
  • Diák C
  • -50
  • LIPCSEI Attila Tibor
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női Országos Baknokság
  • 2018.11.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -100
  • VIZSNYICZAI Róbert
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női Országos Baknokság
  • 2018.11.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • LIPTÁK Fanni
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női Országos Baknokság
  • 2018.11.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -78
  • SZABÓ Karolina
  • Serdülő fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2018.11.24
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • KARA Bence
  • Serdülő "B" fiú Országos Bajnokság, Junior férfi Országos Bajnokság
  • 2018.11.11
  • 3
  • Serdülő B
  • +73
  • LÁZA György
  • Serdülő "B" fiú Országos Bajnokság, Junior férfi Országos Bajnokság
  • 2018.11.11
  • 3
  • Junior B
  • +100
  • LIPTÁK-PIKÓ Tamás
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női Országos Baknokság
  • 2018.10.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • VIZSNYICZAI Róbert
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női Országos Baknokság
  • 2018.10.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • KOVÁCS Hajnalka
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női Országos Baknokság
  • 2018.10.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • LIPTÁK Fanni
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női Országos Baknokság
  • 2018.10.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -78
  • KARA Bence
  • Diák A, B fiú - lány Országos Bajnokság
  • 2018.10.21
  • 1
  • Diák A
  • +66
  • KOVÁCS Antal
  • Diák A, B fiú - lány Országos Bajnokság
  • 2018.10.21
  • 2
  • Diák A
  • +66
  • SZABÓ Karolina
  • Diák A, B fiú - lány Országos Bajnokság
  • 2018.10.21
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • SÓCZÓ Rebeka
  • Ifjúsági B Férfi-Női Országos Egyéni Bajnokság Minetechnik Kupa
  • 2018.10.14
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -70
  • KOVÁCS Hajnalka
  • U23 férfi-női Nyílt Országos Bajnokság
  • 2018.09.29
  • 3
  • U23
  • -63
  • SÓCZÓ Rebeka
  • U23 férfi-női Nyílt Országos Bajnokság
  • 2018.09.29
  • 2
  • U23
  • -70
  • KARA Bence
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 1
  • Diák A
  • +66
  • KOVÁCS Antal
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 3
  • Diák A
  • +66
  • SZENTANDRÁSZKI Gréta
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • KISS Huba
  • XVIII. TÓTH PÉTER Emlékverseny Országos JUDO Rangsorverseny
  • 2018.09.15
  • 2
  • Serdülő
  • -45
  • KARA Bence
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 1
  • Diák A
  • +66
  • KOVÁCS Antal
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 3
  • Diák A
  • +66
  • SZABÓ Karolina
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • PERECZ Márk
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 1
  • Diák C
  • -50
  • KARA Bence
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - U13, U11
  • 2018.08.26
  • 1
  • U13
  • +66
  • KARA Bence
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - Serdülő
  • 2018.08.26
  • 2
  • Serdülő
  • +81
  • SZENTANDRÁSZKI Gréta
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - Serdülő
  • 2018.08.26
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • SÓCZÓ Rebeka
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - U18
  • 2018.08.25
  • 1
  • Ifjúsági
  • -70
  • KOVÁCS Hajnalka
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2018.06.09
  • 3
  • Junior
  • -63
  • SÓCZÓ Rebeka
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2018.06.09
  • 2
  • Junior
  • -70
  • KARA Bence
  • 11. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2018.06.02
  • 3
  • Serdülő
  • +81
  • KARA Bence
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 1
  • Diák A
  • +66
  • KOVÁCS Antal
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 2
  • Diák A
  • +66
  • PERECZ Márk
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 1
  • Diák C
  • -50
  • PERECZ Márk
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 1
  • Diák C
  • -50
  • KOVÁCS Antal
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 1
  • U13
  • +66
  • KARA Bence
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 2
  • U13
  • +66
  • KARA Bence
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 2
  • Diák A
  • +66
  • SÓCZÓ Rebeka
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2018.03.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -70
  • SÓCZÓ Rebeka
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2018.03.17
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • SZABÓ Karolina
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • KARA Bence
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 1
  • Diák A
  • +66
  • KOVÁCS Antal
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 3
  • Diák A
  • +66
  • SZIGETVÁRI Kevin
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • SZENTANDRÁSZKI Gréta
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • LÁZA György
  • Junior férfi-női OB
  • 2018.02.24
  • 3
  • Junior
  • +100
  • SZIGETVÁRI Kevin
  • Serdülő B fiú Diákolimpia
  • 2018.02.04
  • 1
  • Serdülő B
  • -60
  • KARA Bence
  • Serdülő B fiú Diákolimpia
  • 2018.02.04
  • 3
  • Serdülő B
  • +73
  • SÓCZÓ Rebeka
  • Ifjúsági férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • GYÁNI Amanda
  • Felnőtt és Junior férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.21
  • 3
  • Felnőtt-junior
  • -78
  • KOVÁCS Hajnalka
  • Felnőtt és Junior férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.21
  • 3
  • Felnőtt-junior
  • -63
  • VIZSNYICZAI Róbert
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.11.12
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • SZIGETVÁRI Kevin
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 3
  • Serdülő B
  • -55
  • LÁZA György
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 3
  • Junior B
  • +100
  • FEHÉR Dóra
  • Felnőtt férfi-női Magyar Kupa
  • 2017.10.29
  • 2
  • Felnőtt
  • -70
  • GYÁNI Amanda
  • U23 férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.01
  • 3
  • U23
  • -78
  • SZIGETVÁRI Kevin
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 2
  • Diák A
  • -54
  • SZENTANDRÁSZKI Gréta
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 1
  • Diák A
  • +56
  • KARA Bence
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 1
  • Diák B
  • +60
  • KOVÁCS Antal
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 3
  • Diák B
  • +60
  • SZABÓ Karolina
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 1
  • Diák B
  • -36
  • SZIGETVÁRI Kevin
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • Diák A
  • -54
  • SZENTANDRÁSZKI Gréta
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák A
  • +56
  • KARA Bence
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák B
  • +60
  • KOVÁCS Antal
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • Diák B
  • +60
  • CSACHÓ Balázs
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • Diák C
  • -42
  • KARA Bence
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 1
  • Diák B
  • +60
  • KOVÁCS Hajnalka
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • LÁZA György
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • +90
  • SZENTANDRÁSZKI Gréta
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák A
  • +56
  • KARA Bence
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák B
  • +60
  • SZIGETVÁRI Kevin
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák A
  • -49
  • LÁZA György
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 3
  • Junior
  • +100
  • KARA Bence
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 2
  • U13
  • +66
  • SZENTANDRÁSZKI Gréta
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • U13
  • -56
  • LÁZA György
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • KARA Bence
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák B
  • +60
  • KARA Bence
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák B
  • +60
  • SZIGETVÁRI Kevin
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 2
  • Diák A
  • -49
  • SZENTANDRÁSZKI Gréta
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák A
  • -56
  • LÁZA György
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 3
  • Junior
  • +100
  • LÁZA György
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • SZIGETVÁRI Kevin
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 1
  • Serdülő B
  • -50
  • GYÁNI Amanda
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 2
  • Junior
  • -78
  • LÁZA György
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • LÁZA György
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 1
  • Felnőtt
  • +100
  • KUTYEJ Adél
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 2
  • Felnőtt
  • -57
  • LÁZA Dzsenifer
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 3
  • Felnőtt
  • -78
  • KARA Bence
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 1
  • Diák C
  • +55
  • SZABÓ Karolina
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • VIZSNYICZAI Róbert
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 3
  • Felnőtt
  • +100
  • GYÁNI Amanda
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 3
  • Felnőtt
  • -78
  • SZIGETVÁRI Kevin
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 1
  • Diák B
  • -45
  • SZENTANDRÁSZKI Gréta
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 2
  • Diák B
  • +49
  • SZENTANDRÁSZKI Gréta
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák B
  • +49
  • KARA Bence
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák C
  • +55
  • KOVÁCS Antal
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák C
  • +55
  • SZIGETVÁRI Kevin István
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák B
  • -45
  • LÁZA György
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • +90
  • LÁZA György
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 3
  • Junior
  • +100
  • GYÁNI Amanda
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 1
  • Junior
  • -78
  • SZIGETVÁRI Kevin István
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák B
  • -45
  • ÉBER Boldizsár
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák B
  • +60
  • SZENTANDRÁSZKI Gréta
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • KARA Bence
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák C
  • +55
  • LÁZA György
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • SZIGETVÁRI Kevin István
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák B
  • -45
  • SZENTANDRÁSZKI Gréta
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • POCSAI László
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • LÁZA György
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 2
  • Ifjúsági
  • +90
  • LÁZA Dzsenifer
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 2
  • Ifjúsági
  • +70
  • LÁZA Dzsenifer
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • LÁZA György
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • KUTYEJ Adél
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • LÁZA Dzsenifer
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 2
  • Felnőtt
  • +78
  • DANADAI Beáta
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • SZIGETVÁRI Kevin István
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 2
  • Diák C
  • -42
  • SZENTANDRÁSZKI Gréta
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 1
  • Diák C
  • +45
  • SZABÓ Franciska
  • Grand Prix, Taskent
  • 2015.10.01
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • LÁZA György
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 1
  • Ifjúsági
  • +90
  • LÁZA György
  • XIV. Tenkes Kupa U23+Felnőtt
  • 2015.08.29
  • 3
  • Felnőtt
  • +100
  • LÁZA György
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 1
  • Ifjúsági
  • +90
  • DANADAI Beáta
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • SZABÓ Franciska
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -63
  • DANADAI Beáta
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 1
  • Junior
  • -57
  • SZIGETVÁRI Kevin István
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák C
  • -42
  • KRAJCSÓ Emese
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • SZENTANDRÁSZKI Gréta
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák C
  • +45
  • GYARMATI Hanna
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • +49
  • LÁZA György
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 2
  • Ifjúsági
  • +90
  • LÁZA György
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • SZENTANDRÁNSZKI János
  • III. oszt. felnőtt férfi-női OB
  • 2014.11.23
  • 2
  • Felnőtt
  • +100
  • DANADA Beáta
  • III. oszt. felnőtt férfi-női OB
  • 2014.11.23
  • 1
  • Felnőtt
  • -52
  • LÁZA Dzsenifer
  • III. oszt. felnőtt férfi-női OB
  • 2014.11.23
  • 2
  • Felnőtt
  • +78
  • OZSVÁTH Klaudia
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 1
  • Felnőtt
  • -78
  • GYÁNI Amanda
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 2
  • Felnőtt
  • +78
  • FEKETE Viktória
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 2
  • Diák C
  • +45
  • GYARMATI Hanna
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • +45