Szatymazi SE

  • Csongrád
  • 6763 Szatymaz II.ker. 115.
  • SZABÓ Csaba
  • SZABÓ Csaba
  • 6763 Szatymaz, Barcsay u. 3.
  • 06-30-9982404
  • iroda@quintax.hu


  • Név
  • Szül.év
  • KÁTAI Fanni
  • 1999
  • AMBRUS Zoltán
  • 1996
  • ÁRVA Krisztián
  • 2004
  • BALOGH Sára
  • 1999
  • DORN Balázs
  • 1998
  • DORN Csanád
  • 2001
  • GUBA Levente
  • 1998
  • GYÖNGYI László
  • 2004
  • LÉNÁRT Benedek
  • 2002
  • MICZIZ Nóra Laura
  • 2002
  • PÖLÖS Nándor
  • 2004
  • SÁNDOR Péter
  • 2002
  • SZABÓ Csaba
  • 1974
  • TETLÁK Abigél
  • 2004
  • TRAVÁNY Kata
  • 2000
  • VESZELOVSZKI Kevin
  • 1994
  • BALOGH Márton
  • 2004
  • CZIMBALMOS Olivér
  • 2001
  • FEHÉRVÁRI Vivien
  • 1999
  • KISS Dániel Sándor
  • 2002
  • NÉMETH Ákos
  • 2000
  • PAP Márk
  • 2004
  • SZEKERES Réka
  • 2002
  • TOMPA Márton Bence
  • 2002
  • TOMPA Péter Gergő
  • 2000
  • ZÁDORI Bálint
  • 2003
  • GÁLFI Róbert
  • 1975
  • KORMÁNYOS Dániel
  • 1997
  • NAGY Kitti
  • 1996
  • SIPOS László
  • 2004
  • SIPOS Dorina
  • 2003
  • NAGYGYÖRGY Levente
  • 2007
  • SZÁNTÓ Lajos
  • 2007
  • ANDÓDI Marcell
  • 2005
  • ANDÓDI Bálint
  • 2006
  • KISS Bence
  • 2007
  • MAKOVICZKA Máté
  • 2005
  • TÚRI Alex
  • 2006
  • KŐHEGYI Fanni
  • 2006
  • KÓNYA Ádám
  • 2006
  • FARKAS Ramóna
  • 2005
  • PÖLÖS Milán
  • 2006
  • GODÓ Lívia
  • 2000
  • SZŰCS Milán Zsolt
  • 2005
  • SÜLI Bence
  • 2004
  • FEHÉRVÁRI Krisztián
  • 2002
  • GODÓ Áron
  • 2003
  • ERŐS Richárd
  • 2004
  • VARGA Kitti
  • 2005
  • BERCZELI Ákos
  • 1999
  • HRIVNÁK András
  • 1977
  • CSALA Dávid
  • 2005
  • NAGY Fruzsina
  • 2006
  • NAGY Dániel
  • 2006
  • NAGYGYÖRGY Natália
  • 2004
  • NEMES-NAGY Dóra
  • 2004
  • NEMES-NAGY Anna
  • 2005
  • FARSANG Fanni
  • 2007
  • BORBÁS Bence
  • 2007
  • SISÁK Dániel
  • 2007
  • KASZA Domonkos
  • 2006
  • TAKÓ Valentin
  • 2006
  • CSABAI Zsombor
  • 2006
  • ZÁDORI Eszter Panna
  • 2006
  • KOROM Kristóf
  • 1999
  • LÁSZLÓ Gellért
  • 2006
  • GUGLAVA Zoltán
  • 2006
  • MOKBEL Tamás
  • 2006
  • SZEKERES Katalin
  • 2006
  • KOVÁCS Bence Árpád
  • 1994
  • HEGEDŰS Máté
  • 2006
  • KISS Máté
  • 2006
  • RAFAEL Ábrahám
  • 2007
  • SZIROVICZA Lara
  • 2005
  • GYÉMÁNT Zoltán Levente
  • 2003
  • VARGA Kende
  • 2007
  • BUTTERER Nóra Zsuzsanna
  • 2007
  • SZAKÁL Milán
  • 2005
  • BALÁZS Jázmin
  • 2007
  • NAGY Petra
  • 1999
  • BANCSOV Alex
  • 2005
  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • GUBA Levente
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 2
  • Junior
  • -66
  • KORMÁNYOS Dániel
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 3
  • Junior
  • -81
  • LÉNÁRT Benedek
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 2
  • Junior
  • +100
  • TRAVÁNY Kata
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 3
  • Junior
  • -63
  • BALOGH Sára
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 1
  • Junior
  • -70
  • TÚRI Alex
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • U13
  • +66
  • SIPOS Dorina
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • Serdülő
  • -52
  • RAFAEL Ábrahám
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • TOMPA Péter Gergő
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • LÉNÁRT Benedek
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • TRAVÁNY Kata
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • PÖLÖS Milán
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 2
  • U13
  • -32
  • ANDÓDI Marcell
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • BANCSOV Alex
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • MAKOVICZKA Máté
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák A
  • +66
  • FARKAS Ramóna
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • KÓNYA Ádám
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • PÖLÖS Milán
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • TAKÓ Valentin
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • TÚRI Alex
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 2
  • Diák B
  • +60
  • ZÁDORI Eszter Panna
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák B
  • -30
  • SZEKERES Katalin
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 2
  • Diák B
  • -40
  • KŐHEGYI Fanni
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák B
  • -44
  • SISÁK Dániel
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • RAFAEL Ábrahám
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • BALÁZS Jázmin
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • TÚRI Alex
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • +60
  • NAGY Dániel
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák B
  • -50
  • PÖLÖS Milán
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • KÓNYA Ádám
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • MAKOVICZKA Máté
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • +66
  • NAGY Fruzsina
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 2
  • Diák B
  • -44
  • KŐHEGYI Fanni
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -44
  • SZEKERES Katalin
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 2
  • Diák B
  • -36
  • ZÁDORI Eszter Panna
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 2
  • Diák B
  • -30
  • GODÓ Lívia
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 2
  • Felnőtt
  • -63
  • BALOGH Sára
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 2
  • Felnőtt
  • -70
  • TOMPA Péter Gergő
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • SIPOS Dorina
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • MICZIZ Nóra Laura
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • BALOGH Sára
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -70
  • TRAVÁNY Kata
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -63
  • ZÁDORI Bálint
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • SIPOS Dorina
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 1
  • Serdülő
  • -52
  • BALOGH Sára
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 3
  • Junior
  • -70
  • TOMPA Péter Gergő
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • DORN Csanád
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • TRAVÁNY Kata
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • NAGY Kitti
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 2
  • Felnőtt
  • +78
  • MICZIZ Zoltán Patrik
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • -90
  • TRAVÁNY Kata
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • -57
  • BALOGH Sára
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • -70
  • TOMPA Péter Gergő
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • TOMPA Márton Bence
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • TRAVÁNY Kata
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • GODÓ Lívia
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • NAGY Kitti
  • African Open, Tunisz
  • 2017.01.14
  • 3
  • Felnőtt
  • +78
  • SIPOS Dorina
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 1
  • Serdülő
  • -52
  • LÉNÁRT Benedek
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 2
  • Serdülő
  • +81
  • TOMPA Péter Gergő
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • DORN Balázs
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • NAGY Dániel
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 1
  • Diák C
  • -50
  • TÚRI Alex
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • +55
  • SZEKERES Katalin
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • NAGY Fruzsina
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • KOPASZ Fanni
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 3
  • U18
  • -52
  • GODÓ Lívia
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • CZIMBALMOS Olivér
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 2
  • Felnőtt
  • -66
  • MICZIZ Zoltán Patrik
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • BALOGH Sára
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -70
  • NAGY Kitti Klaudia
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • +78
  • DORN Csanád
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • +90
  • LÉNÁRT Benedek
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • +90
  • TRAVÁNY Kata
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -57
  • MICZIZ Zoltán Patrik
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Junior B
  • -90
  • VARGA Kitti
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 3
  • Diák B
  • -33
  • NAGY Kitti
  • Európa-kupa, Belgrád
  • 2016.10.08
  • 3
  • Felnőtt
  • +78
  • MAKOVICZKA Máté
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 3
  • Diák B
  • +60
  • FARKAS Ramóna
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 2
  • Diák B
  • -44
  • TETLÁK Abigél
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • BALOGH Sára
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -70
  • TETLÁK Abigél
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • PÖLÖS Milán
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • NAGY Dániel
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • SÁNDOR Péter
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Serdülő
  • -66
  • LÉNÁRT Benedek
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Serdülő
  • +81
  • NAGY Fruzsina
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • KŐHEGYI Fanni
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák C
  • -45
  • SIPOS Dorina
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Serdülő
  • -52
  • MICZIZ Nóra Laura
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Serdülő
  • -63
  • MICZIZ Zoltán Patrik
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • DORN Csanád
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 3
  • U16 Euroliga
  • +81
  • TETLÁK Abigél
  • Kidcoord Kupa - Diák A
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • PÖLÖS Milán
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • KÓNYA Ádám
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • NAGY Dániel
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • TÚRI Alex
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 2
  • Diák C
  • +55
  • NAGY Fruzsina
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • ANDÓDI Marcell
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • CSALA Dávid
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • MAKOVICZKA Máté
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 3
  • Diák B
  • +60
  • FARKAS Ramóna
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 3
  • Diák B
  • -44
  • ÁRVA Krisztián
  • Kidcoord Kupa - Diák A
  • 2016.09.10
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • SIPOS László
  • Kidcoord Kupa - Diák A
  • 2016.09.10
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • SÁNDOR Péter
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 1
  • U16 Euroliga
  • -66
  • LÉNÁRT Benedek
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 1
  • Serdülő
  • +81
  • TETLÁK Abigél
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • SIPOS Dorina
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • MICZIZ Nóra Laura
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 1
  • Serdülő
  • -63
  • SIPOS László
  • Tenkes Kupa U11, U13 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • ÁRVA Krisztián
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • SÁNDOR Péter
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 1
  • Serdülő
  • -66
  • NAGY Kitti
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 1
  • U23
  • +78
  • LÉNÁRT Benedek
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • +90
  • DORN Csanád
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • MICZIZ Nóra Laura
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • BALOGH Sára
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -70
  • NAGY Kitti
  • Junior Európa-kupa, Ploiesti
  • 2016.08.20
  • 1
  • Junior
  • +78
  • NAGY Kitti
  • Atom-kupa junior Európa-kupa, Paks
  • 2016.07.09
  • 3
  • Junior
  • +78
  • TRAVÁNY Kata
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 2
  • Junior
  • -57
  • BALOGH Sára
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 2
  • Junior
  • -70
  • LÉNÁRT Benedek
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • +81
  • MICZIZ Nóra Laura
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 2
  • Serdülő
  • -57
  • NAGY Fruzsina
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • TETLÁK Abigél
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • PÖLÖS Milán
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • NAGY Dániel
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -42
  • TÚRI Alex
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • +55
  • GYÖNGYI László
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • SÁNDOR Péter
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • Serdülő
  • -66
  • LÉNÁRT Benedek
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • Serdülő
  • +81
  • MICZIZ Nóra Laura
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • Serdülő
  • -57
  • TRAVÁNY Kata
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • Ifjúsági
  • -57
  • FARKAS Ramóna
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • U13
  • -41
  • PÖLÖS Milán
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • TÚRI Alex
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 3
  • Diák C
  • +55
  • KŐHEGYI Fanni
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 2
  • Diák C
  • -40
  • ANDÓDI Marcell
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • FARKAS Ramóna
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák B
  • -40
  • MAKOVICZKA Máté
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák B
  • +60
  • GYÖNGYI László
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 2
  • Diák A
  • -54
  • TETLÁK Abigél
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • MICZIZ Zoltán Patrik
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • TRAVÁNY Kata
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 1
  • Ifjúsági
  • -57
  • SÁNDOR Péter
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 1
  • Serdülő
  • -66
  • LÉNÁRT Benedek
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 2
  • Serdülő
  • +81
  • MICZIZ Nóra Laura
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 1
  • Serdülő
  • -57
  • GUBA Levente
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 3
  • Junior
  • -60
  • TRAVÁNY Kata
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 2
  • Junior
  • -57
  • BALOGH Sára
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 3
  • Junior
  • -63
  • SÁNDOR Péter
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • LÉNÁRT Benedek
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 2
  • Serdülő
  • +81
  • MICZIZ Nóra Laura
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 2
  • Serdülő
  • -57
  • SÁNDOR Péter
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • LÉNÁRT Benedek
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • +81
  • MICZIZ Nóra Laura
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • MICZIZ Nóra Laura
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 3
  • U14
  • -57
  • SÁNDOR Péter
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 1
  • Serdülő B
  • -63
  • LÉNÁRT Benedek
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Serdülő B
  • +70
  • TETLÁK Abigél
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -36
  • TETLÁK Abigél
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák B
  • -36
  • MICZIZ Nóra Laura
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • MICZIZ Nóra Laura
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • MAKOVICZKA Máté
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • +55
  • MAKOVICZKA Máté
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • +55
  • GUBA Levente
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 2
  • Ifjúsági
  • -60
  • MICZIZ Zoltán Patrik
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • DORN Balázs
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • BALOGH Sára
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 1
  • Ifjúsági
  • -63
  • ÁRVA Krisztián
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 3
  • U13
  • -32
  • TETLÁK Abigél
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 2
  • U13
  • -35
  • SÁNDOR Péter
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • DORN Csanád
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 2
  • Serdülő
  • -81
  • LÉNÁRT Benedek
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 2
  • Serdülő
  • +81
  • MICZIZ Nóra Laura
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 1
  • Serdülő
  • -52
  • GUBA Levente
  • XIV. Tenkes Kupa U23+Felnőtt
  • 2015.08.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -66
  • TRAVÁNY Kata
  • XIV. Tenkes Kupa U23+Felnőtt
  • 2015.08.29
  • 2
  • Felnőtt
  • -52
  • BALOGH Sára
  • XIV. Tenkes Kupa U23+Felnőtt
  • 2015.08.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -63
  • MICZIZ Zoltán Patrik
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 2
  • Ifjúsági
  • -73
  • TRAVÁNY Kata
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • BALOGH Sára
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • BALOGH Sára
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • GUBA Levente
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 2
  • Junior
  • -60
  • TRAVÁNY Kata
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 1
  • Junior
  • -52
  • BALOGH Sára
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 3
  • Junior
  • -63
  • DORN Csanád
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • FARKAS Ramóna
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • TETLÁK Abigél
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák B
  • -36
  • TRAVÁNY Kata
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 3
  • Junior
  • -52
  • KOPASZ Fanni
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 2
  • Junior
  • -48
  • SÁNDOR Péter
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • MICZIZ Nóra Laura
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • KOPASZ Fanni
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -48
  • MICZIZ Nóra Laura
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • TETLÁK Abigél
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • -33
  • KOPASZ Fanni
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • KOPASZ Fanni
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -48
  • TRAVÁNY Kata
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • SÁNDOR Péter
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 3
  • Serdülő B
  • -63
  • LÉNÁRT Benedek
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 2
  • Serdülő B
  • +70
  • KOPASZ Fanni
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -48
  • KOPASZ Fanni
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -48
  • TRAVÁNY Kata
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -52
  • KOPASZ Fanni
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 2
  • Serdülő
  • -48
  • TRAVÁNY Kata
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • GUBA Levente
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55