Széchenyi István Egyetem Sportegyesület

  • Győr-Moson-Sopron
  • Győr
  • GYIMES Nikolett
  • 9026 Győr, Egyetem tér 1.
  • 06-96-503-456, 06-30-2862696
  • gyimes@sze.hu


  • Név
  • Szül.év
  • CSUPOR Csaba
  • 2004
  • CSUPOR Dávid Barnabás
  • 2004
  • HORVÁTH Ákos
  • 2002
  • JASKÓ László
  • 1981
  • LAPOSA Ádám
  • 2005
  • LAPOSA Norbert
  • 2001
  • SZOMBAT Beatrix
  • 1974
  • SZŐLŐSI Levente
  • 2008
  • SCHMEIDL Péter
  • 2007
  • LUKÁCS Artúr
  • 2006
  • LUKÁCS Zelma
  • 2008
  • NÉMETH Gergő
  • 2006
  • CZEIZER Tamás
  • 2006
  • LOSONCZI Árpád
  • 2005
  • DUBI Péter
  • 2005
  • SIPŐCZ Júlia
  • 1999
  • SZOLNOKI Bence
  • 2006
  • RESS Dominik
  • 2006
  • TRUCZER Renátó
  • 2006
  • SÓS-TÓVIZI Richárd
  • 2007
  • DACZI Hanna
  • 2009
  • KOVÁCS Richárd
  • 2008
  • NEMES Gabriella
  • 2008
  • NÉMETH Csilla
  • 2009
  • NÉMETH Hanna
  • 2008
  • OLÁH Bálint
  • 2008
  • OLÁH Dalma
  • 2008
  • LUKÁCSY Márk
  • 2008
  • KOVÁCS Márk
  • 2008
  • KOMONDI Benjamin
  • 2006
  • GÁNCSFALVI Eszter
  • 2007
  • BARANYAI Máté
  • 2007
  • JUHÁSZ Bence
  • 2006
  • KELEMEN Vivien
  • 2006
  • KISS Martin
  • 2006
  • MÉSZÁROS Lizett
  • 2007
  • NYERGES Bíborka
  • 2006
  • POLYÁK Mihály
  • 2007
  • SARMAN Lorina
  • 2006
  • STIPSITS Dániel
  • 2007
  • STIPSITS Kata
  • 2007
  • SZERI Dominik
  • 2006
  • SZIRTES Olivér
  • 2006
  • TÓTH Richárd
  • 2006
  • UNGER Gergő
  • 2007
  • VÁCZI Balassa
  • 2006
  • BARA Kira
  • 2006
  • BALOGH Boglárka
  • 2006
  • BAROSS Krisztián
  • 2006
  • BODÓ Natália
  • 2006
  • GUTLÉDER Szófia
  • 2006
  • HALÁSZ Milán
  • 2006
  • HODOSSY Fruzsina
  • 2006
  • HORVÁTH Rozi
  • 2007
  • SZIFFER Márton
  • 2001
  • KARIKÁS Dominik
  • 2008
  • TÓTH Ádám
  • 2009
  • BOGNÁR Gábor
  • 2006
  • SCHEER Csaba
  • 2004
  • KÁLMÁN jÁZMIN
  • 2008
  • KARÁCSONY Liza
  • 2008
  • TAKÁCS Bence
  • 2009
  • BOGNÁR András
  • 2007
  • CZANEK Bálint
  • 2007
  • CSALLÓ Gergő
  • 2007
  • DÓRA Maecell
  • 2007
  • GÁL Petra
  • 2007
  • KISS Benjamin
  • 2007
  • BLAHÓ Anna
  • 2006
  • HAJAGOS Réka
  • 2006
  • DARÁZS Bendegúz
  • 2008
  • KÖRMENDI Petra
  • 2006
  • HORVÁTH Gergő
  • 2008
  • BARALOVICS Norbert
  • 2004
  • TEJFEL Ármin
  • 2009
  • BALOGH Olivér
  • 2008
  • HORVÁTH Péter
  • 2008
  • BOGDÁN Dániel
  • 2009
  • BOGNÁR Nikolett
  • 2008
  • BAKONYI Benjamin
  • 2007
  • HORVÁTH Dominik
  • 2007
  • KRIVÁCS Levente
  • 2008
  • FEKETE Mór
  • 2007
  • GARBUJA PUN Sujit
  • 2010
  • CSIZMAZIA Milán
  • 2010
  • SKLÁNICZ Judit
  • 2009
  • STINNER Roland
  • 2009
  • JÓNÁS Zalán
  • 2009
  • CSÖRNYEI Bálint
  • 2008
  • TARDI Roland
  • 2008
  • ANGYAL Hunor
  • 2008
  • VÖRÖS Hanna
  • 2008
  • CSAPÓ Anna Veronika
  • 2008
  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • SIPŐCZ Richárd
  • Ifjúsági Európa-bajnokság
  • 2018.06.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • +90
  • SZARKA Zsombor
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2018.06.09
  • 2
  • Junior
  • -66
  • CSICSÓ Gyula Sorin
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2018.06.09
  • 3
  • Junior
  • -66
  • KŐHALMI Zoltán
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2018.06.09
  • 3
  • Junior
  • -81
  • VOLTER Márk
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2018.06.09
  • 3
  • Junior
  • -81
  • INOTAI Péter
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2018.06.09
  • 1
  • Junior
  • +100
  • SIPŐCZ Richárd
  • Ifjúsági Európa-kupa, Bielsko Biala (ORV)
  • 2018.05.19
  • 1
  • Ifjúsági
  • +90
  • SZARKA Zsombor
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • MÜNNICH Gergő
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 2
  • Diák C
  • -55
  • ERDÉLYI Boglárka
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • SIPŐCZ Richárd
  • Junior Európa-kupa, Kaunas
  • 2018.05.12
  • 3
  • Junior
  • +100
  • SIPŐCZ Richárd
  • Junior Európa-kupa, Lignano
  • 2018.04.07
  • 1
  • Junior
  • +100
  • SCHLAG Krisztián
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 2
  • Serdülő
  • -50
  • OLASZ Attila
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • SZATMÁRI Zsigmond
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • ÁBRAHÁM Dániel
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • MÜNNICH Gergő
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák C
  • -55
  • WEISZ Bence
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák C
  • +55
  • ERDÉLYI Boglárka
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • SIPŐCZ Richárd
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2018.03.17
  • 1
  • Ifjúsági
  • +90
  • SIPŐCZ Richárd
  • Ifjúsági Európa-kupa, Zágráb
  • 2018.03.10
  • 1
  • Ifjúsági
  • +90
  • INOTAI Péter
  • Junior férfi-női OB
  • 2018.02.24
  • 2
  • Junior
  • +100
  • CSICSÓ Gyula Sorin
  • Felnőtt és Junior férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.03
  • 3
  • Felnőtt-junior
  • -60
  • INOTAI Péter
  • Felnőtt és Junior férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.03
  • 3
  • Felnőtt-junior
  • +100
  • INOTAI Péter
  • Felnőtt és Junior férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.21
  • 3
  • Felnőtt-junior
  • +100
  • NÉMETH Zsolt
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.11.12
  • 3
  • Felnőtt
  • +100
  • NÉMETH Zsolt
  • Felnőtt férfi-női Magyar Kupa
  • 2017.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • +100
  • SIPŐCZ Richárd
  • EYOF
  • 2017.07.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • +90
  • TRIMMEL Adrienn Katalin
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 2
  • Felnőtt
  • +78
  • MARHOLD Victoria
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák A
  • -56
  • MARHOLD Victoria
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -50
  • MARHOLD Victoria
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • U13
  • -50
  • MARHOLD Victoria
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -49
  • MARHOLD Victoria
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • -49
  • MARHOLD Victoria
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák B
  • -49
  • MARHOLD Victoria
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák B
  • -49
  • ERDÉLYI Réka Virág
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -44
  • SIPŐCZ Richárd
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • SZILLI Nóra
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -57
  • SZILLI Nóra
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -57
  • MARKOLD Viktória
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • SIPŐCZ Richárd
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 1
  • Serdülő
  • +81
  • SZILLI Nóra
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 2
  • Serdülő
  • -57
  • SIPŐCZ Richárd
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 2
  • Serdülő
  • +81