Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft

  • Jász-Nagykun-Szolnok
  • Szolnok
  • TÖRÖK Ferenc
  • 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány 2.
  • 06-56-423-902
  • rozsaj@szolsport.hu


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • HOFFER NORBERT
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák B
  • -55
  • NÁDOR Adél
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • MONDOK VIKTÓRIA
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák C
  • +45
  • HAJDÚ STELLA MELODI
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • ZATKÓ GERGŐ
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • CSÖRGŐ DORINA
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • HÁRSVÖLGYI TAMARA
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • SZABÓ Dániel Zoltán
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • ZATKÓ GERGŐ
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • Diák A
  • -60
  • CSÖRGŐ DORINA
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • HÁRSVÖLGYI TAMARA
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • HOFFER NORBERT
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák B
  • -55
  • NÁDOR Adél
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • MONDOK VIKTÓRIA
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák C
  • +45
  • HÁRSVÖLGYI TAMARA
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • U16 Euroliga
  • -36
  • CSÖRGŐ DORINA
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -36
  • HÁRSVÖLGYI TAMARA
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 1
  • U13
  • -35
  • HÁRSVÖLGYI TAMARA
  • Tenkes Kupa 2017 Serdülő ORV
  • 2017.08.20
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • CSÖRGŐ DORINA
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • HAJDÚ STELLA MELODI
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 2
  • Serdülő
  • -52
  • CSÖRGŐ DORINA
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • MOLNÁR ZÉTÉNY
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 2
  • Diák B
  • -29
  • SZABÓ Dániel Zoltán
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 2
  • Diák B
  • -32
  • KOVÁCS Erik Károly
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • HOFFER NORBERT
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 2
  • Diák B
  • -50
  • NÁDOR Adél
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • DELI MILÁN
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • MONDOK VIKTÓRIA
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 1
  • Diák C
  • +45
  • MENKÓ GERGELY
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 1
  • Diák A
  • -49
  • MONDOK VIKTÓRIA
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 2
  • Diák C
  • +45
  • HOFFER NORBERT
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák B
  • -50
  • NÁDOR Adél
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • CSÖRGŐ DORINA
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • HÁRSVÖLGYI TAMARA
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • NÁDOR Adél
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 2
  • U13
  • +56
  • ZATKÓ GERGŐ
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • POCSAI HUNOR
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák A
  • -60
  • CSÖRGŐ DORINA
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • HÁRSVÖLGYI TAMARA
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • SZABÓ Dániel Zoltán
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • HOFFER NORBERT
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák B
  • -50
  • NÁDOR Adél
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • HAJDÚ LEVENTE BENCE
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • MONDOK VIKTÓRIA
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák C
  • +45
  • HOFFER NORBERT
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 2
  • Diák B
  • -50
  • CSÖRGŐ DORINA
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • HÁRSVÖLGYI TAMARA
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • NÁDOR Adél
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • NÁDOR Adél
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 1
  • Diák C
  • +45
  • CSÖRGŐ DORINA
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 2
  • Diák B
  • -33
  • HÁRSVÖLGYI TAMARA
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 3
  • Diák B
  • -33
  • HÁRSVÖLGYI TAMARA
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • CSÖRGŐ DORINA
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák B
  • -33
  • NÁDOR Adél
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák C
  • +45
  • CSÖRGŐ DORINA
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák B
  • -36
  • HOFFER NORBERT
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák C
  • -45
  • NÁDOR Adél
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák C
  • +45
  • SŰRŰ ARMAND
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák A
  • -60
  • HAJDÚ STELLA MELODI
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák A
  • -50
  • SZABÓ DOMINIK
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • HOFFER NORBERT
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 2
  • Diák C
  • -45
  • NÁDOR Adél
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák C
  • +45
  • CSÖRGŐ DORINA
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • HÁRSVÖLGYI TAMARA
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 2
  • Diák B
  • -33
  • SŰRŰ ARMAND
  • Kidcoord Kupa - Diák A
  • 2016.09.10
  • 3
  • Diák A
  • -60
  • HAJDÚ STELLA MELODI
  • Kidcoord Kupa - Diák A
  • 2016.09.10
  • 2
  • Diák A
  • -50
  • NÁDOR Adél
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák C
  • +45
  • CSÖRGŐ DORINA
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák B
  • -30
  • HÁRSVÖLGYI TAMARA
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • HOFFER NORBERT
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • SZABÓ Dániel Zoltán
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • NÁDOR Adél
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák C
  • +45
  • ZATKÓ GERGŐ
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • HORVÁTH Szabolcs
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • CSÖRGŐ DORINA
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák B
  • -30
  • HÁRSVÖLGYI TAMARA
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • CSÖRGŐ DORINA
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák B
  • -30
  • HÁRSVÖLGYI TAMARA
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák B
  • -33
  • CARVALHO BRÚNÓ
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák A
  • +66
  • CSÖRGŐ DORINA
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • DERZSI Márk Dániel
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -60
  • CSÖRGŐ DORINA
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • DERZSI Márk Dániel
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • -60
  • CSÖRGŐ DORINA
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • KERÉK GYULA
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • DERZSI Márk Dániel
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák B
  • -60
  • ZATKÓ GERGŐ
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák C
  • -45
  • CSÖRGŐ DORINA
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • HÁRSVÖLGYI TAMARA
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • MONDOK János
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • MOLNÁR GERGŐ
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • GYULAI Réka
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -70
  • CARVALHO BRÚNÓ
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -60
  • MONDOK János
  • Oros-Honvéd-kupa, Orosháza
  • 2015.04.18
  • 1
  • Serdülő
  • -66
  • MOLNÁR GERGŐ
  • Oros-Honvéd-kupa, Orosháza
  • 2015.04.18
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • KEREKES Gréta
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • KEREKES Gréta
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • MONDOK János
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 2
  • Serdülő B
  • -70
  • GYULAI Réka
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -70
  • KEREKES Gréta
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • GYULAI Réka
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 2
  • Felnőtt
  • -70
  • GYULAI Réka
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 1
  • Felnőtt
  • -70
  • BOROS Iván
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • KEREKES Gréta
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 1
  • Serdülő
  • -52
  • KEREKES Patrik
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • BOROS Iván
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 1
  • Serdülő
  • -66