Budaörsi Sport Club

  • Pest
  • Budaörs
  • FAZEKAS Csaba
  • FAZEKAS Csaba
  • 2040 Budaörs, Hársfa utca 6.
  • +36-20 944 7496
  • budaorsjudo@budaorsjudo.hu


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • MURÁNYI Ádám
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 2
  • Diák B
  • -29
  • KISS Szabolcs
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • MURÁNYI Tamás
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • -73
  • VASS Fanni
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Diák C
  • -40
  • KISS Levente Gergely
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • -46
  • ÖMBÖLI Renátó
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2018.03.24
  • 3
  • Felnőtt
  • +100
  • ERDÉLYI Lilla
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2018.03.24
  • 2
  • Felnőtt
  • -48
  • SIROKI Ibolya Irma
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2018.03.24
  • 2
  • Felnőtt
  • -57
  • HORVÁTH Tamás
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2018.03.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • ÓDOR Veronika Szonja
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Serdülő
  • -63
  • VASS Fanni
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 2
  • Diák C
  • -40
  • MURÁNYI Ádám
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 2
  • Diák B
  • -29
  • KISS Szabolcs
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • HALMAI Abigél
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák B
  • -40
  • ERDŐDI Kristóf
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • HÓDI Benedek
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Diák A
  • +66
  • PÓCS Villő
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 2
  • Diák A
  • -50
  • ÓDOR Veronika Szonja
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák A
  • +56
  • KISS Levente Gergely
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • MURÁNYI Tamás
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2018.03.17
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • ÓDOR Veronika Szonja
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 3
  • Diák A
  • +56
  • MURÁNYI Ádám
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • KISS Szabolcs
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 2
  • Diák B
  • -38
  • HALMAI Abigél
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 2
  • Diák B
  • -40
  • KISS Levente Gergely
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • MURÁNYI Tamás
  • XVI. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.17
  • 1
  • Ifjúsági
  • -73
  • KISS Levente Gergely
  • Serdülő B fiú Diákolimpia
  • 2018.02.04
  • 1
  • Serdülő B
  • -45
  • MURÁNYI Tamás
  • Ifjúsági férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • ERDÉLYI Lilla
  • Felnőtt és Junior férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.21
  • 1
  • Felnőtt-junior
  • -48
  • MURÁNYI Ádám
  • Diák C fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.11.11
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • KISS Szabolcs
  • Diák C fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.11.11
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • HALMAI Abigél
  • Diák C fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.11.11
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • KISS Levente Gergely
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 3
  • Serdülő B
  • -40
  • SIROKI Ibolya Irma
  • Felnőtt férfi-női Magyar Kupa
  • 2017.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • POLYÁK Krisztina
  • Felnőtt férfi-női Magyar Kupa
  • 2017.10.29
  • 2
  • Felnőtt
  • -63
  • SIROKI Ibolya Irma
  • U23 férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.01
  • 2
  • U23
  • -63
  • KISS Levente Gergely
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • BERINGER Dominik
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • KISS Levente Gergely
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • KISS Szabolcs
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • LÁSZLÓ Botond
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák C
  • -50
  • MURÁNYI Ádám
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • KISS Levente Gergely
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • KISS Szabolcs
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • LÁSZLÓ Botond
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák C
  • -50
  • KISS Levente Gergely
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • MURÁNYI Ádám
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 2
  • U11
  • -27
  • KISS Szabolcs
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 1
  • U11
  • -36
  • HALMAI Abigél
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 1
  • U11
  • -40
  • LÁSZLÓ Botond
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 2
  • U11
  • -50
  • KISS Levente Gergely
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 1
  • U13
  • -41
  • KISS Levente Gergely
  • Tenkes Kupa 2017 Serdülő ORV
  • 2017.08.20
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • BERINGER Dominik
  • Tenkes Kupa 2017 Felnőtt
  • 2017.08.19
  • 1
  • Felnőtt
  • -60
  • BLEIER Áron
  • Tenkes Kupa 2017 Felnőtt
  • 2017.08.19
  • 2
  • Felnőtt
  • -66
  • BLEIER Áron
  • Tenkes Kupa 2017 Ifjúsági ORV
  • 2017.08.19
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • MURÁNYI Tamás
  • Tenkes Kupa 2017 Ifjúsági ORV
  • 2017.08.19
  • 1
  • Ifjúsági
  • -73
  • BERINGER Fatime
  • Junior Európa-kupa, Leibnitz
  • 2017.06.03
  • 3
  • Junior
  • -44
  • MURÁNYI Ádám
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • KISS Szabolcs
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • LÁSZLÓ Botond
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -50
  • HALMAI Abigél
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • BERINGER Dominik
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • ÓDOR Veronika Szonja
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák B
  • +49
  • KISS Levente Gergely
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • MURÁNYI Ádám
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • KISS Szabolcs
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • BERINGER Dominik
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • Ifjúsági
  • -55
  • KISS Levente Gergely
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • U13
  • -38
  • KISS Levente Gergely
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • ÖMBÖLI Renátó
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • ERDÉLYI Lilla
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 1
  • Felnőtt
  • -48
  • POLYÁK Krisztina
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 1
  • Felnőtt
  • -63
  • BERINGER Dominik
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • ERDÉLYI Lilla
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 1
  • Felnőtt
  • -48
  • BURJÁN László Tamás
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 1
  • Felnőtt
  • -66
  • SIROKI Ibolya Irma
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • ŐRI Felicián
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • POLYÁK Krisztina
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • ÖMBÖLI Renátó
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • HORVÁTH Tamás
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • TAKÁCS Tamás
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • HALMAI Abigél
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • KISS Levente Gergely
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • MURÁNYI Ádám
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • KISS Szabolcs
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • BERINGER Dominik
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 2
  • Junior
  • -55
  • MURÁNYI Tamás
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • BERINGER Dominik
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 1
  • Felnőtt
  • -60
  • KOVÁCS Bence
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 1
  • Felnőtt
  • -90
  • HORVÁTH Tamás
  • Veterán világbajnokság, Florida
  • 2016.11.18
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • MOLNÁR SOMOGYVÁRI Bence
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 2
  • Diák C
  • -55
  • ŐRI Felicián
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • SIROKI Ibolya Irma
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • POLYÁK Krisztina
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -63
  • ÖMBÖLI Renátó
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • HORVÁTH Tamás
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • KISS Levente Gergely
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • KISS Levente Gergely
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • KISS Levente Gergely
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • BERINGER Dominik
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -55
  • KISS Levente Gergely
  • Tenkes Kupa U11, U13 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • SIROKI Ibolya Irma
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 3
  • U23
  • -57
  • POLYÁK Krisztina
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 1
  • U23
  • -63
  • BERINGER Dominik
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • MURÁNYI Tamás
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • BERINGER Fatime
  • Junior Európa-kupa, Prága
  • 2016.07.23
  • 3
  • Junior
  • -44
  • BERINGER Fatime
  • Atom-kupa junior Európa-kupa, Paks
  • 2016.07.09
  • 3
  • Junior
  • -44
  • HORVÁTH Tamás
  • Veterán Európa-bajnokság, Porec
  • 2016.06.23
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • MURÁNYI Tamás
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 3
  • Junior
  • -66
  • KOVÁCS Bence
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 3
  • Junior
  • -90
  • BERINGER Fatime
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 1
  • Junior
  • -44
  • KISS Levente Gergely
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • BERINGER Fatime
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • Ifjúsági
  • -48
  • KISS Levente Gergely
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • U13
  • -35
  • BERINGER Fatime
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 1
  • Junior
  • -48
  • BERINGER Dominik
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • MURÁNYI Tamás
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • BERINGER Fatime
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 2
  • Ifjúsági
  • -48
  • ÖMBÖLI Renátó
  • Európa-kupa, Szarajevó
  • 2016.03.19
  • 2
  • Felnőtt
  • -100
  • SÁRHEGYI Gábor Máté
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 3
  • Junior
  • -73
  • BERINGER Fatime
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 3
  • Junior
  • -48
  • BERINGER Fatime
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -48
  • BERINGER Fatime
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • BERINGER Fatime
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 1
  • Junior
  • -48
  • ÖMBÖLI Renátó
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 2
  • Felnőtt
  • -100
  • HORVÁTH Tamás
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • BERINGER Fatime
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 1
  • Felnőtt
  • -48
  • MOHÁCSI Szandra
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -70
  • SÁRHEGYI Gábor Máté
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • BERINGER Fatime
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 1
  • Ifjúsági
  • -48
  • ZÁMBORI Bence
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • HORVÁTH Tamás
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 2
  • Felnőtt
  • -100
  • ÖMBÖLI Renátó
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • BERINGER Fatime
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 2
  • Felnőtt
  • -48
  • SIROKI Ibolya Irma
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 2
  • Felnőtt
  • -57
  • POLYÁK Krisztina
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 1
  • Felnőtt
  • -63
  • MURÁNYI Tamás
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • KISS Levente Gergely
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • MURÁNYI Tamás
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -60
  • BERINGER Dominik
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • MURÁNYI Tamás
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • BERINGER Dominik
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -46
  • SÁRHEGYI Gábor Máté
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Junior B
  • -73
  • ÖMBÖLI Renátó
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -100
  • SIROKI Ibolya Irma
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -57
  • POLYÁK Krisztina
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 1
  • U23
  • -63
  • HRANECZ Balázs Sándor
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • KISS Levente Gergely
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • KISS Levente Gergely
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • HORVÁTH Tamás
  • Veterán világbajnokság, Amszterdam
  • 2015.09.21
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • BÜKI Péter
  • Veterán világbajnokság, Amszterdam
  • 2015.09.21
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • CSATÓ Barnabás
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • KISS Levente Gergely
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • BLEIER Áron
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • MURÁNYI Tamás
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • KOVÁCS Bence
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 2
  • Junior
  • -90
  • BERINGER Fatime
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 2
  • Junior
  • -48
  • SIROKI Ibolya Irma
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 1
  • Junior
  • -63
  • BREITENBACH Anett
  • Grand Prix, Budapest
  • 2015.06.13
  • 3
  • Felnőtt
  • -70
  • KISS Levente Gergely
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • CSATÓ Barnabás
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • SÁRHEGYI Gábor Máté
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 1
  • Junior
  • -73
  • SIROKI Ibolya Irma
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 2
  • Junior
  • -57
  • POLYÁK Krisztina
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 1
  • Junior
  • -63
  • MURÁNYI Tamás
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • BERINGER Fatime
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 2
  • Ifjúsági
  • -48
  • SIROKI Ibolya Irma
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 3
  • Junior
  • -57
  • POLYÁK Krisztina
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 1
  • Junior
  • -63
  • BERINGER Fatime
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • BACZONI Sára
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • MURÁNYI Tamás
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • MURÁNYI Tamás
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • CSATÓ Barnabás
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • SÁRHEGYI Gábor Máté
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • -73
  • SIROKI Ibolya Irma
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 2
  • Junior
  • -57
  • POLYÁK Krisztina
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 1
  • Junior
  • -63
  • HORVÁTH Tamás
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • SIROKI Ibolya Irma
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -57
  • POLYÁK Krisztina
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • BACZKÓ Bernadett
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -70
  • POLYÁK Krisztina
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • HORVÁTH Tamás
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • BERINGER Fatime
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -48
  • MURÁNYI Tamás
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • SÁRHEGYI Gábor
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 3
  • Junior B
  • -73
  • POLYÁK Krisztina
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 3
  • U23
  • -63
  • BERINGER Fatime
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 1
  • U23
  • -48
  • SIROKI Ibolya
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 1
  • U23
  • -57
  • SÁRHEGYI Gábor
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -73
  • MURÁNYI Tamás
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Serdülő
  • -55