Budaörsi Sport Club

  • Pest
  • Budaörs
  • FAZEKAS Csaba
  • FAZEKAS Csaba
  • 2040 Budaörs, Hársfa utca 6.
  • +36-20 944 7496
  • budaorsjudo@budaorsjudo.hu


  • Név
  • Szül.év
  • KÜRTI István
  • 2006
  • KÜRTI Balázs
  • 2006
  • SZEKERES Donát
  • 2006
  • CZUKOR Marcell
  • 2007
  • DÁNOS Barnabás
  • 2005
  • DÁNOS Benedek
  • 2007
  • KISS Roland
  • 1974
  • HIRI Zsolt
  • 1972
  • ÁRVAI Kolos
  • 2009
  • FIEDLER Bence
  • 2009
  • HALMAI Bendegúz
  • 2009
  • PAP Gergely
  • 1975
  • ANGYAL László
  • 1971
  • MOLNÁR SOMOGYVÁRI Márk
  • 2009
  • TÖLGYESI-KOZÁRI Álmos
  • 2007
  • TÖLGYESI-KOZÁRI Miklós
  • 2009
  • PAP Csaba
  • 2006
  • PAP Koppány
  • 2006
  • ÁBRI Krisztián
  • 1992
  • DÉKÁNY Máté
  • 2009
  • BÜKI Barna
  • 2010
  • OLÁH Zétény
  • 2011
  • HEGYES Dávid Gergely
  • 2011
  • FIEDLER Norbert
  • 2012
  • FEHÉRVÁRI Eszter
  • 1995
  • KÁLMÁN Bence
  • 2010
  • MÉSZÁROS Richárd
  • 2003
  • NAGY Levente Jenő
  • 2003
  • NAGY Barnabás Ádám
  • 2006
  • CSÁSZÁR Kolos
  • 2009
  • HARGITA Noémi
  • 2005
  • KISS Márton Áron
  • 2007
  • NAGY Johanna
  • 2009
  • ÁBRAHÁM István Aladár
  • 2010
  • MÉSZÁROS Marcell Róbert
  • 2008
  • GÖNDÖCS Vencel
  • 2003
  • HORVÁTH Szonja
  • 2005
  • HALMAI Csinszka
  • 2012
  • BACSKAI Boldizsár
  • 2005
  • HARGITA Bálint
  • 2006
  • HALMAI Gábor
  • 1976
  • KARSAI Linda
  • 1976
  • KEDVES Mónika
  • 1971
  • KOLLÁR Tímea Annamária
  • 1970
  • KÓNYA Kolos
  • 2006
  • VASS Fanni
  • 2009
  • TAKÁCS Benedek
  • 2003
  • CZÉKMÁNY Szilvia
  • 1975
  • BORNEMISZA Máté
  • 2005
  • PETŐ Flóra
  • 2005
  • CSIZMADIA Gergő
  • 2011
  • GALAMBOS Zsombor
  • 2009
  • MOCSÁRI Zoltán
  • 2011
  • CSEHY Marcell
  • 2011
  • PALÁGYI Bendegúz
  • 2012
  • ORSZÁCZKI Patrik
  • 2011
  • CSÓKAY Károly
  • 2011
  • VITÁRI Mátyás
  • 2013
  • SIPOS Benedek
  • 2012
  • VIRÁG Máté
  • 2014
  • NAGY Bori
  • 2012
  • HALTENBERGER Ádám
  • 2012
  • BETZ Benedek
  • 2011
  • BADI Darián
  • 2011
  • PATAKI Barnabás
  • 2012
  • KERTÉSZ-NAGY Dóra
  • 2013
  • FODOR Zétény
  • 2012
  • SÁGHY Fanni
  • 2012
  • ETLÉNYI Bendegúz
  • 2011
  • ETLÉNYI Szilvia
  • 1978
  • TÖLGYESI-KOZÁRI Zsigmond
  • 2011
  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • MURÁNYI Ádám
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • KISS Szabolcs
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • BERINGER Dominik
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • Ifjúsági
  • -55
  • KISS Levente Gergely
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • U13
  • -38
  • KISS Levente Gergely
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • ÖMBÖLI Renátó
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • ERDÉLYI Lilla
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 1
  • Felnőtt
  • -48
  • POLYÁK Krisztina
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 1
  • Felnőtt
  • -63
  • BERINGER Dominik
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • ERDÉLYI Lilla
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 1
  • Felnőtt
  • -48
  • BURJÁN László Tamás
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 1
  • Felnőtt
  • -66
  • SIROKI Ibolya Irma
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • ŐRI Felicián
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • POLYÁK Krisztina
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • ÖMBÖLI Renátó
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • HORVÁTH Tamás
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • TAKÁCS Tamás
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • HALMAI Abigél
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • KISS Levente Gergely
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • MURÁNYI Ádám
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • KISS Szabolcs
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • BERINGER Dominik
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 2
  • Junior
  • -55
  • MURÁNYI Tamás
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • BERINGER Dominik
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 1
  • Felnőtt
  • -60
  • KOVÁCS Bence
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 1
  • Felnőtt
  • -90
  • HORVÁTH Tamás
  • Veterán világbajnokság, Florida
  • 2016.11.18
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • MOLNÁR SOMOGYVÁRI Bence
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 2
  • Diák C
  • -55
  • ŐRI Felicián
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • SIROKI Ibolya Irma
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • POLYÁK Krisztina
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -63
  • ÖMBÖLI Renátó
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • HORVÁTH Tamás
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • KISS Levente Gergely
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • KISS Levente Gergely
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • KISS Levente Gergely
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • BERINGER Dominik
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -55
  • KISS Levente Gergely
  • Tenkes Kupa U11, U13 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • SIROKI Ibolya Irma
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 3
  • U23
  • -57
  • POLYÁK Krisztina
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 1
  • U23
  • -63
  • BERINGER Dominik
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • MURÁNYI Tamás
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • BERINGER Fatime
  • Junior Európa-kupa, Prága
  • 2016.07.23
  • 3
  • Junior
  • -44
  • BERINGER Fatime
  • Atom-kupa junior Európa-kupa, Paks
  • 2016.07.09
  • 3
  • Junior
  • -44
  • HORVÁTH Tamás
  • Veterán Európa-bajnokság, Porec
  • 2016.06.23
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • MURÁNYI Tamás
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 3
  • Junior
  • -66
  • KOVÁCS Bence
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 3
  • Junior
  • -90
  • BERINGER Fatime
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 1
  • Junior
  • -44
  • KISS Levente Gergely
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • BERINGER Fatime
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • Ifjúsági
  • -48
  • KISS Levente Gergely
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • U13
  • -35
  • BERINGER Fatime
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 1
  • Junior
  • -48
  • BERINGER Dominik
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • MURÁNYI Tamás
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • BERINGER Fatime
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 2
  • Ifjúsági
  • -48
  • ÖMBÖLI Renátó
  • Európa-kupa, Szarajevó
  • 2016.03.19
  • 2
  • Felnőtt
  • -100
  • SÁRHEGYI Gábor Máté
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 3
  • Junior
  • -73
  • BERINGER Fatime
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 3
  • Junior
  • -48
  • BERINGER Fatime
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -48
  • BERINGER Fatime
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • BERINGER Fatime
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 1
  • Junior
  • -48
  • ÖMBÖLI Renátó
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 2
  • Felnőtt
  • -100
  • HORVÁTH Tamás
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • BERINGER Fatime
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 1
  • Felnőtt
  • -48
  • MOHÁCSI Szandra
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -70
  • SÁRHEGYI Gábor Máté
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • BERINGER Fatime
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 1
  • Ifjúsági
  • -48
  • ZÁMBORI Bence
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • HORVÁTH Tamás
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 2
  • Felnőtt
  • -100
  • ÖMBÖLI Renátó
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • BERINGER Fatime
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 2
  • Felnőtt
  • -48
  • SIROKI Ibolya Irma
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 2
  • Felnőtt
  • -57
  • POLYÁK Krisztina
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 1
  • Felnőtt
  • -63
  • MURÁNYI Tamás
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • KISS Levente Gergely
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • MURÁNYI Tamás
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -60
  • BERINGER Dominik
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • MURÁNYI Tamás
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • BERINGER Dominik
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -46
  • SÁRHEGYI Gábor Máté
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Junior B
  • -73
  • ÖMBÖLI Renátó
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -100
  • SIROKI Ibolya Irma
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -57
  • POLYÁK Krisztina
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 1
  • U23
  • -63
  • HRANECZ Balázs Sándor
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • KISS Levente Gergely
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • KISS Levente Gergely
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • HORVÁTH Tamás
  • Veterán világbajnokság, Amszterdam
  • 2015.09.21
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • BÜKI Péter
  • Veterán világbajnokság, Amszterdam
  • 2015.09.21
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • CSATÓ Barnabás
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • KISS Levente Gergely
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • BLEIER Áron
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • MURÁNYI Tamás
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • KOVÁCS Bence
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 2
  • Junior
  • -90
  • BERINGER Fatime
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 2
  • Junior
  • -48
  • SIROKI Ibolya Irma
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 1
  • Junior
  • -63
  • BREITENBACH Anett
  • Grand Prix, Budapest
  • 2015.06.13
  • 3
  • Felnőtt
  • -70
  • KISS Levente Gergely
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • CSATÓ Barnabás
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • SÁRHEGYI Gábor Máté
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 1
  • Junior
  • -73
  • SIROKI Ibolya Irma
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 2
  • Junior
  • -57
  • POLYÁK Krisztina
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 1
  • Junior
  • -63
  • MURÁNYI Tamás
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • BERINGER Fatime
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 2
  • Ifjúsági
  • -48
  • SIROKI Ibolya Irma
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 3
  • Junior
  • -57
  • POLYÁK Krisztina
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 1
  • Junior
  • -63
  • BERINGER Fatime
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • BACZONI Sára
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • MURÁNYI Tamás
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • MURÁNYI Tamás
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • CSATÓ Barnabás
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • SÁRHEGYI Gábor Máté
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • -73
  • SIROKI Ibolya Irma
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 2
  • Junior
  • -57
  • POLYÁK Krisztina
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 1
  • Junior
  • -63
  • HORVÁTH Tamás
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • SIROKI Ibolya Irma
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -57
  • POLYÁK Krisztina
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • BACZKÓ Bernadett
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -70
  • POLYÁK Krisztina
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • HORVÁTH Tamás
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • BERINGER Fatime
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -48
  • MURÁNYI Tamás
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • SÁRHEGYI Gábor
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 3
  • Junior B
  • -73
  • POLYÁK Krisztina
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 3
  • U23
  • -63
  • BERINGER Fatime
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 1
  • U23
  • -48
  • SIROKI Ibolya
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 1
  • U23
  • -57
  • SÁRHEGYI Gábor
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -73
  • MURÁNYI Tamás
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Serdülő
  • -55