Újpesti Torna Egylet

  • Budapest
  • Budapest
  • PETRÁNYI Imre
  • PETRÁNYI Imre
  • 1044 Budapest, Megyeri út 13.
  • 06-1-2271227, 06-1-3697042 06-20-9810401
  • ute1885@t-online.hu


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • BARÁTH Vilmos Károly
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • MONORI Dániel
  • Junior Európa-kupa, Kaunas
  • 2017.05.13
  • 3
  • Junior
  • -55
  • WACZULIK Richárd
  • Junior Európa-kupa, Kaunas
  • 2017.05.13
  • 3
  • Junior
  • +100
  • HEGEDŰS Bendegúz
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 2
  • Junior
  • -73
  • SÁRHEGYI Gábor Máté
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 1
  • Junior
  • -81
  • ILLÉS Tamás Antal
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 3
  • Junior
  • -81
  • WACZULIK Richárd
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 3
  • Junior
  • -90
  • MARÓTI Alexandra
  • Junior Európa-kupa, Ploiesti
  • 2017.05.06
  • 1
  • Ifjúsági
  • -57
  • HORVÁTH Laura Anna
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 2
  • U13
  • -50
  • BALOG Máté Tamás
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • ANTAL Erik
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • MAUKS Ákos
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • SZATMÁRI György
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • HARMATH Eszter
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • Ifjúsági
  • -44
  • BARÁTH Vilmos Károly
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • MONORI Dániel
  • Junior Európa-kupa, Lignano
  • 2017.04.08
  • 1
  • Junior
  • -55
  • LAJTOS Erik Attila
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • BOGNÁR Inez
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • MONORI Dániel
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 1
  • Felnőtt
  • -60
  • HEGEDŰS Bendegúz
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • KÁRMÁN Andrea
  • Pánamerikai Junior Kontinentális Kupa (Pan American Junior Cup), Dominika
  • 2017.04.01
  • 3
  • Junior
  • -52
  • SÁRHEGYI Gábor Máté
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • MARÓTI Alexandra
  • Pánamerikai Junior Kontinentális Kupa (Pan American Junior Cup), Dominika
  • 2017.04.01
  • 2
  • Junior
  • -57
  • VERES Márton
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • BALOG Laura
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 1
  • Felnőtt
  • -70
  • KÁRMÁN Andrea
  • Pánamerikai Ifjúsági Kontinentális Kupa (Pan American Cadet Cup), Dominika
  • 2017.03.31
  • 1
  • Ifjúsági
  • -52
  • MARÓTI Alexandra
  • Pánamerikai Ifjúsági Kontinentális Kupa (Pan American Cadet Cup), Dominika
  • 2017.03.31
  • 1
  • Ifjúsági
  • -57
  • MAUKS Ákos
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • SZATMÁRI György
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • HARMATH Eszter
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 2
  • Ifjúsági
  • -40
  • HARMATH Eszter
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -44
  • LÖRINC Renáta
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 1
  • Junior
  • -70
  • BALOG Laura
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 2
  • Junior
  • -70
  • MARÓTI Alexandra
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -57
  • PONGRÁCZ Bence
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 1
  • Junior
  • -60
  • SZATMÁRI György
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 2
  • Junior
  • -60
  • MONORI Dániel
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 1
  • Junior
  • -55
  • WACZULIK Richárd
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 1
  • Junior
  • +100
  • SÁRHEGYI Gábor Máté
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 2
  • Junior
  • -73
  • HEGEDŰS Bendegúz
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -73
  • VERES Márton
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 2
  • Junior
  • -81
  • KÁRMÁN Andrea
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 1
  • Junior
  • -52
  • KÁRMÁN Andrea
  • Ifjúsági Európa-kupa, Zágráb
  • 2017.03.11
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • MARÓTI Alexandra
  • Ifjúsági Európa-kupa, Zágráb
  • 2017.03.11
  • 1
  • Ifjúsági
  • -57
  • HEGEDŰS Hanga
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 3
  • Junior
  • -63
  • LÖRINC Renáta
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 1
  • Junior
  • -70
  • MONORI Dániel
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 1
  • Junior
  • -55
  • HARMATH Ádám
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 2
  • Junior
  • -55
  • PONGRÁCZ Bence
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 1
  • Junior
  • -60
  • HEGEDŰS Bendegúz
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 3
  • Junior
  • -73
  • VERES Márton
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 1
  • Junior
  • -81
  • WACZULIK Richárd
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 1
  • Junior
  • +100
  • SZATMÁRI György
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 2
  • Ifjúsági
  • -60
  • HARMATH Eszter
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 2
  • Ifjúsági
  • -40
  • KÁRMÁN Andrea
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • MARÓTI Alexandra
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 1
  • Ifjúsági
  • -57
  • KÁRMÁN Andrea
  • Ifjúsági Európa-kupa, Follonica
  • 2017.02.11
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • NAGY Máté Tibor
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 2
  • Serdülő B
  • -45
  • LÖRINC Renáta
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 2
  • Felnőtt
  • -70
  • WACZULIK Richárd
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • +100
  • NAGY Máté Tibor
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • BÓI Bálint
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • BAKÓ Huba
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Serdülő
  • -55
  • HANGYA Gergő
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • NAGYGYÖRGY Erik
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • BOGNÁR Inez
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • FERENCZ Petra Anita
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Serdülő
  • -44
  • ZELE Vivien
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Serdülő
  • -57
  • ZELE Bernadett
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • SZÜLE Péter
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • BARÁTH Vilmos Károly
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • PONGRÁCZ Bence
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 1
  • Junior
  • -60
  • MONORI Dániel
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 2
  • Junior
  • -60
  • SÁRHEGYI Gábor Máté
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 1
  • Junior
  • -73
  • VERES Márton
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • -81
  • WACZULIK Richárd
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 2
  • Junior
  • +100
  • KÁRMÁN Andrea
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 1
  • Junior
  • -52
  • MARÓTI Alexandra
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • -57
  • HEGEDŰS Hanga
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • -63
  • LÖRINC Renáta
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 1
  • Junior
  • -70
  • BALOG Laura
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 2
  • Junior
  • -70
  • TRINGLI Angéla
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • -78
  • WACZULIK Dániel
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • PRIBOJSZKI István
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • +90
  • HARMATH Eszter
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • KÁRMÁN Andrea
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 1
  • Ifjúsági
  • -52
  • MARÓTI Alexandra
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 1
  • Ifjúsági
  • -57
  • MAUKS Ákos
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • SZATMÁRI György
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • HARMATH Eszter
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • ZELE Vivien
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • HARMATH Ádám
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 2
  • Serdülő
  • -50
  • ÖTVÖS Patrik
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 1
  • Serdülő
  • -66
  • ANTAL Erik
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • KÁRMÁN Andrea
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 2
  • U18
  • -52
  • HEGEDŰS Hanga
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 2
  • Felnőtt
  • -63
  • TERJÉK Zoltán
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • ERDŐS Szabolcs
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 2
  • Felnőtt
  • -73
  • ILLÉS Tamás Antal
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • PONGRÁCZ Bence
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -60
  • GORJÁNÁCZ Zsolt
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • SÁRHEGYI Gábor Máté
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • BALOG Laura
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -70
  • SZATMÁRI György
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -60
  • ÖTVÖS Patrik
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -66
  • WACZULIK Dániel
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -81
  • SÁRY Botond
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -81
  • KÁRMÁN Andrea
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -52
  • MARÓTI Alexandra
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -57
  • MAUKS Ákos
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -50
  • BALOG Máté
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 2
  • Serdülő B
  • -60
  • ANTAL Erik
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 1
  • Serdülő B
  • -73
  • MAUKS Ákos
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 2
  • Junior B
  • -50
  • HEGEDŰS Bendegúz
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 2
  • Junior B
  • -73
  • PONGRÁCZ Bence
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 1
  • Junior B
  • -60
  • WACZULIK Richárd
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Junior B
  • +100
  • SZÜLE Péter
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • BOGNÁR Inez
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 2
  • Diák B
  • -40
  • LAJTOS Erik Attila
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • NAGY Máté Tibor
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • FERENCZ Petra Anita
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • ZELE Bernadett
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 3
  • Diák A
  • -56
  • BALOG Laura
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -70
  • BERLIK Dorottya
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák B
  • -40
  • TÓTH Dániel
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • ANTAL Erik
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • PRIBOJSZKI István
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • +81
  • NAGY Máté Tibor
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • ZELE Vivien
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Serdülő
  • -57
  • CSÁK Bojta
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • FERENCZ Petra Anita
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • ZELE Bernadett
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák A
  • -56
  • BARÁTH Vilmos Károly
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • DUNAJCSIK Péter László
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák B
  • -50
  • TÖRÖK Dénes
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák B
  • -55
  • DOBOS Levente
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák B
  • +60
  • BERLIK Dorottya
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák B
  • -40
  • SZABÓ Dominik
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • PRIBOJSZKI István
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Serdülő
  • +81
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Serdülő
  • -44
  • STRBIK Réka
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • NYÍRI Nikolett
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Serdülő
  • -57
  • NAGY László
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 1
  • U16 Euroliga
  • -44
  • STRBIK Réka
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 1
  • U16 Euroliga
  • -52
  • NYÍRI Nikolett
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 1
  • U16 Euroliga
  • -57
  • NAGY László
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • KRISKA Ferenc
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • DUNAJCSIK Péter László
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 2
  • Diák B
  • -50
  • DOBOS Levente
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák B
  • +60
  • BERLIK Dorottya
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 3
  • Diák B
  • -40
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 1
  • Serdülő
  • -44
  • STRBIK Réka
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 1
  • Serdülő
  • -52
  • NYÍRI Nikolett
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 1
  • Serdülő
  • -57
  • MONORI Dániel
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 3
  • U23
  • -60
  • VERES Márton
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 3
  • U23
  • -81
  • WACZULIK Richárd
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 2
  • U23
  • +100
  • KÁRMÁN Andrea
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 2
  • U23
  • -52
  • TRINGLI Angéla
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 3
  • U23
  • -78
  • PONGRÁCZ Bence
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • SZATMÁRI György
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -60
  • ÖTVÖS Patrik
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • HEGEDŰS Bendegúz
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -73
  • ILLÉS Tamás Antal
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • HARMATH Eszter
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • KÁRMÁN Andrea
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -52
  • HEGEDŰS Hanga
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -57
  • MARÓTI Alexandra
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • BALOG Laura
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -70
  • MARÓTI Alexandra
  • Ifjúsági Európa-bajnokság, Vantaa
  • 2016.07.01
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • MONORI Dániel
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 1
  • Junior
  • -60
  • ILLÉS Tamás Antal
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 2
  • Junior
  • -73
  • ERDŐS Szabolcs
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 3
  • Junior
  • -73
  • VERES Márton
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 1
  • Junior
  • -81
  • BERÉNYI Bence
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 1
  • Junior
  • -90
  • WACZULIK Richárd
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 1
  • Junior
  • +100
  • ÖTVÖS Patrik
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • BALOG Máté
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • ANTAL Erik
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • PRIBOJSZKI István
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 1
  • Serdülő
  • +81
  • HARMATH Eszter
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 1
  • Serdülő
  • -44
  • NYÍRI Nikolett
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • NAGY Zsófia
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • KRISKA Ferenc
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák B
  • -41
  • DUNAJCSIK Péter László
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák B
  • -45
  • FEHÉR Levente
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • DOBOS Levente
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák B
  • +60
  • BERLIK Dorottya
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák B
  • -36
  • BOGNÁR Inez
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák B
  • -40
  • PONGRÁCZ Bence
  • Ifjúsági Európa-kupa, Bielsko Biala
  • 2016.05.21
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • MARÓTI Alexandra
  • Ifjúsági Európa-kupa, Bielsko Biala
  • 2016.05.21
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • MARÓTI Alexandra
  • Ifjúsági Európa-kupa, Kolozsvár
  • 2016.05.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • MONORI Dániel
  • Junior Európa-kupa, Kaunas
  • 2016.05.07
  • 3
  • Junior
  • -55
  • ÖTVÖS Patrik
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • BALOG Máté
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • PRIBOJSZKI István
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Serdülő
  • +81
  • HARMATH Eszter
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • Serdülő
  • -44
  • SZATMÁRI György
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • ZELE Vivien
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • Serdülő
  • -57
  • NYÍRI Nikolett
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • HARMATH Eszter
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • Ifjúsági
  • -40
  • KÁRMÁN Andrea
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • BÓI Bálint
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • U13
  • -45
  • BOGNÁR Inez
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • U13
  • -38
  • KÁRMÁN Andrea
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 2
  • Junior
  • -48
  • MARÓTI Alexandra
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 2
  • Junior
  • -52
  • FERENCZ Brigitta Kitti
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -63
  • TRINGLI Angéla
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 2
  • Junior
  • -78
  • ÖTVÖS Patrik
  • 19. Internationaler Thüringer Messe-Cup 2016 Férfi-Női U16
  • 2016.04.23
  • 3
  • U16(DJB)
  • -60
  • MONORI Dániel
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 1
  • Junior
  • -55
  • SZATMÁRI György
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -55
  • PONGRÁCZ Bence
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -60
  • VERES Márton
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 2
  • Junior
  • -81
  • BERÉNYI Bence
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -90
  • WACZULIK Richárd
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 2
  • Junior
  • +100
  • NAGY László
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 2
  • Diák B
  • -32
  • BARÁTH Vilmos Károly
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • DUNAJCSIK Péter László
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák B
  • -45
  • FEHÉR Levente
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák B
  • -50
  • DOBOS Levente
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák B
  • +60
  • BERLIK Dorottya
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák B
  • -36
  • LAJTOS Erik Attila
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 2
  • Diák B
  • -41
  • KRISKA Ferenc
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • TÖRÖK Dénes
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 2
  • Diák B
  • -50
  • DOBOS Levente
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák B
  • +60
  • BOGNÁR Inez
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 2
  • Diák B
  • -40
  • MONORI Dániel
  • Junior Európa-kupa, Lignano
  • 2016.04.09
  • 2
  • Junior
  • -55
  • WACZULIK Richárd
  • Junior Európa-kupa, Lignano
  • 2016.04.09
  • 3
  • Junior
  • +100
  • NAGY Máté
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • MAUKS Ákos
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 1
  • Ifjúsági
  • -46
  • HEGEDŰS Bendegúz
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • ILLÉS Tamás Antal
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 1
  • Ifjúsági
  • -73
  • WACZULIK Dániel
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • BALÁZS Hanga
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • FERENCZ Brigitta Kitti
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • HARMATH Ádám
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 1
  • Serdülő
  • -45
  • ÖTVÖS Patrik
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • PRIBOJSZKI István
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 1
  • Serdülő
  • +81
  • BALÁZS Hanga
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 1
  • Serdülő
  • -48
  • STRBIK Réka
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • NYÍRI Nikolett
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 2
  • Serdülő
  • -57
  • PONGRÁCZ Bence
  • Ifjúsági Európa-kupa, Zágráb
  • 2016.03.12
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • MONORI Dániel
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 1
  • Junior
  • -55
  • VERES Márton
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 3
  • Junior
  • -81
  • BERÉNYI Bence
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 3
  • Junior
  • -90
  • WACZULIK Richárd
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 1
  • Junior
  • +100
  • MAUKS Ákos
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -46
  • HARMATH Ádám
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -46
  • ÖTVÖS Patrik
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • PONGRÁCZ Bence
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -66
  • HARMATH Eszter
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -40
  • ÖTVÖS Patrik
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • ANTAL Erik
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • PRIBOJSZKI István
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 1
  • Serdülő
  • +81
  • HARMATH Eszter
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 1
  • Serdülő
  • -44
  • BALÁZS Hanga
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 2
  • Serdülő
  • -48
  • STRBIK Réka
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • NYÍRI Nikolett
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 1
  • Serdülő
  • -57
  • PONGRÁCZ Bence
  • Ifjúsági Európa-kupa, Follonica
  • 2016.02.20
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • MARÓTI Alexandra
  • Ifjúsági Európa-kupa, Follonica
  • 2016.02.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • HARMATH Ádám
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • MAUKS Ákos
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • -46
  • HARMATH Ádám
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • SZATMÁRI György
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • PONGRÁCZ Bence
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • ÖTVÖS Patrik
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • MARÓTI Alexandra
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • FERENCZ Brigitta Kitti
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • BERÉNYI Bence
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 2
  • Junior
  • -90
  • WACZULIK Richárd
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 1
  • Junior
  • +100
  • MARÓTI Alexandra
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 2
  • Junior
  • -52
  • MONORI Dániel
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 1
  • Junior
  • -55
  • BALOG Máté
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 1
  • Serdülő B
  • -55
  • MENTES Péter
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 3
  • Serdülő B
  • -55
  • WACZULIK Richárd
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 3
  • Felnőtt
  • +100
  • PETKA Roland
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • BERÉNYI Bence
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • MAUKS Ákos
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 2
  • Ifjúsági
  • -46
  • PONGRÁCZ Bence
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • ÖTVÖS Patrik
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 2
  • Ifjúsági
  • -60
  • HARMATH Eszter
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • MARÓTI Alexandra
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • PETKA Roland
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 2
  • Felnőtt
  • -66
  • GORJÁNÁCZ Zsolt
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • WACZULIK Richárd
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 3
  • Felnőtt
  • +100
  • MAUKS Ákos
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 2
  • Serdülő
  • -45
  • HARMATH Ádám
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • SZATMÁRI György
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • ÖTVÖS Patrik
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • HARMATH Eszter
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • NYÍRI Nikolett
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 1
  • Serdülő
  • -57
  • NAVRATYIL László Levente
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 2
  • Felnőtt
  • -90
  • PONGRÁCZ Bence
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.15
  • 1
  • U18
  • -60
  • TRINGLI Angéla
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 3
  • Felnőtt
  • -78
  • PONGRÁCZ Bence
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.15
  • 1
  • U18 Férfi Csapat
  • -60
  • WACZULIK Richárd
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.15
  • 1
  • U18 Férfi Csapat
  • +81
  • ILLÉS Tamás Antal
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 2
  • Felnőtt
  • -73
  • PONGRÁCZ Bence
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 2
  • U18
  • -60
  • MAUKS Ákos
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 3
  • U16
  • -42
  • KRISKA Ferenc
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 2
  • Diák C
  • -39
  • DUNAJCSIK Péter László
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • ZSIGMOND Levente
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • FERENCZ Brigitta Kitti
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 3
  • U16
  • -57
  • FEHÉR Levente
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -50
  • DOBOS Levente
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 2
  • Diák C
  • +55
  • ÖTVÖS Patrik
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 1
  • U14
  • -55
  • HARMATH Eszter
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 3
  • U14
  • -36
  • NYÍRI Nikolett
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 2
  • U14
  • -57
  • HORVÁTH Laura Anna
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -40
  • PONGRÁCZ Bence
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -60
  • HEGEDŰS Bendegúz
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -66
  • KÁRMÁN Andrea
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -48
  • MARÓTI Alexandra
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -52
  • FERENCZ Brigitta Kitti
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -57
  • BALOG Laura
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -70
  • LABODICS Dorka
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • +70
  • PONGRÁCZ Bence
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • HEGEDŰS Bendegúz
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -66
  • KÁRMÁN Andrea
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • MARÓTI Alexandra
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • FERENCZ Brigitta Kitti
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -57
  • BALOG Laura
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -70
  • LABODICS Dorka
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • MAUKS Ákos
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -42
  • KLIMOV Misa
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Serdülő B
  • -48
  • ÖTVÖS Patrik
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 1
  • Serdülő B
  • -57
  • PRIBOSZKY István
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Serdülő B
  • +70
  • MONORI Dániel
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 1
  • Junior B
  • -55
  • PONGRÁCZ Bence
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Junior B
  • -60
  • ERDŐS Szabolcs
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Junior B
  • -66
  • BERÉNYI Bence
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 1
  • Junior B
  • -90
  • WACZULIK Richárd
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 1
  • Junior B
  • -100
  • NAGY Máté
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 2
  • Diák B
  • -38
  • ZELE Bernadett
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 1
  • Diák B
  • -49
  • BERÉNYI Bence
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -90
  • WACZULIK Richárd
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 2
  • U23
  • +100
  • KÁRMÁN Andrea
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -48
  • FERENCZ Brigitta Kitti
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -57
  • BALOG Laura
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -70
  • KONCZ Gabriella
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -78
  • PETKA Roland
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 1
  • U23
  • -60
  • PONGRÁCZ Bence
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 2
  • U23
  • -60
  • MONORI Dániel
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -60
  • ZELCSÉNYI Miklós
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • BAKÓ Huba
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • LUCHTERHAND Ottó
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • MENTES Péter
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • ANTAL Erik
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 1
  • Diák A
  • -66
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • BALÁZS Hanga
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • STRBIK Réka
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 2
  • Diák A
  • -50
  • ZELE Vivien
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 2
  • Diák A
  • -56
  • BERLIK Dorottya
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • -40
  • BERLIK Dorottya
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • -40
  • NAGY Máté
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák B
  • -38
  • ZELE Bernadett
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • -49
  • LUCHTERHAND Ottó
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • MENTES Péter
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák A
  • -54
  • BALOG Máté
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák A
  • -60
  • ANTAL Erik
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák A
  • -66
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • STRBIK Réka
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák A
  • -50
  • ZELE Vivien
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák A
  • -56
  • PRIBOSZKY István
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Serdülő
  • +81
  • NYÍRI Nikolett
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • NAGY László
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • FERENCZ Brigitta Kitti
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • KRISKA Ferenc
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • -39
  • BALOG Laura
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Ifjúsági
  • -70
  • NAGY László
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • DUNAJCSIK Péter László
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • ZSIGMOND Levente
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • KRISKA Ferenc
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • -39
  • DUNAJCSIK Péter László
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • ZSIGMOND Levente
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • TÖLGYESI Krisztián
  • Veterán világbajnokság, Amszterdam
  • 2015.09.21
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • MENTES Péter
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák A
  • -54
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • STRBIK Réka
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák A
  • -50
  • WEINWURM Nikolett
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák B
  • +49
  • KRISKA Ferenc
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • ZSIGMOND Levente
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • BERLIK Dorottya
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák C
  • -40
  • PRIBOSZKY István
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Serdülő
  • +81
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • STRBIK Réka
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • NYÍRI Nikolett
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Serdülő
  • -57
  • LUCHTERHAND Ottó
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • HUSZÁR Gergely
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 2
  • U13
  • -45
  • STRBIK Réka
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 1
  • U13
  • -50
  • ÖTVÖS Patrik
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • NYÍRI Nikolett
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 2
  • Serdülő
  • -57
  • KÁRMÁN Andrea
  • XIV. Tenkes Kupa U23+Felnőtt
  • 2015.08.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -48
  • MARÓTI Alexandra
  • XIV. Tenkes Kupa U23+Felnőtt
  • 2015.08.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -52
  • HARMATH Ádám
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • ÖTVÖS Patrik
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 1
  • Ifjúsági
  • -55
  • HARMATH Eszter
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • KÁRMÁN Andrea
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 1
  • Ifjúsági
  • -48
  • MARÓTI Alexandra
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 1
  • Ifjúsági
  • -52
  • LABODICS Dorka
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • GORJÁNÁCZ Zsolt
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -66
  • PETKA Roland
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • WACZULIK Richárd
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 3
  • Felnőtt
  • +100
  • TAMÁSI Ibolya
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 3
  • Felnőtt
  • +78
  • PONGRÁCZ Bence
  • Junior Európa-kupa, Paks
  • 2015.07.11
  • 3
  • Junior
  • -55
  • SZATMÁRI György
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 2
  • Serdülő
  • -50
  • HUSZÁR Gergely
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • KÁRMÁN Andrea
  • Ifjúsági Európa-kupa, Bielsko Biala
  • 2015.06.06
  • 2
  • Ifjúsági
  • -44
  • HARMATH Eszter
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • NYÍRI Nikolett
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • PAPP Petra
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 2
  • Serdülő
  • -63
  • LABODICS Dorka
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 3
  • Serdülő
  • +63
  • ZSIGMOND Levente
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • BALÁZS Hanga
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • ZELE Vivien
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák A
  • -56
  • ZELE Bernadett
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák B
  • -44
  • PONGRÁCZ Bence
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 2
  • Junior
  • -60
  • WACZULIK Richárd
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 2
  • Junior
  • +100
  • KONCZ Gabriella
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 2
  • Junior
  • -78
  • MONORI Dániel
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 1
  • Junior
  • -55
  • HARMATH Eszter
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • SZATMÁRI György
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 1
  • Serdülő
  • -50
  • WACZULIK Richárd
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • HARMATH Eszter
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • KÁRMÁN Andrea
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 2
  • Ifjúsági
  • -44
  • MARÓTI Alexandra
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 1
  • Ifjúsági
  • -48
  • BALOG Laura
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • LABODICS Dorka
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 2
  • Ifjúsági
  • +70
  • ANTAL Erik
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 2
  • Diák A
  • -60
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • STRBIK Réka
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • ZELE Vivien
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 2
  • Diák A
  • -56
  • BALOG Laura
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 3
  • Junior
  • -70
  • LABODICS Dorka
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 2
  • Junior
  • -78
  • MONORI Dániel
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 3
  • Junior
  • -55
  • BERÉNYI Bence
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 2
  • Junior
  • -90
  • MARÓTI Alexandra
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 3
  • Junior
  • -48
  • FERENCZ Brigitta Kitti
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 3
  • Junior
  • -57
  • MAUKS Ákos
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • SZATMÁRI György
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 1
  • Serdülő
  • -50
  • ÖTVÖS Patrik
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 2
  • Serdülő
  • -50
  • PRIBOSZKY István
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 2
  • Serdülő
  • +81
  • HARMATH Eszter
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • LABODICS Dorka
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 2
  • Serdülő
  • +63
  • WACZULIK Richárd
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • +90
  • HARMATH Eszter
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • KÁRMÁN Andrea
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -48
  • MARÓTI Alexandra
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • BALOG Laura
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -70
  • LABODICS Dorka
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • MONORI Dániel
  • Junior Európa-kupa, Lignano (2015. 03. 28-29.)
  • 2015.03.28
  • 3
  • Junior
  • -55
  • SZATMÁRI György
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • HUSZÁR Gergely
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 2
  • Serdülő
  • -50
  • NYÍRI Nikolett
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • BALOG Máté
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák A
  • -54
  • ANTAL Erik
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák A
  • -60
  • STRBIK Réka
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • BALÁZS Hanga
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • ZELE Vivien
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák A
  • -56
  • ZELE Bernadett
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • -44
  • PONGRÁCZ Bence
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -55
  • WACZULIK Richárd
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • +90
  • KÁRMÁN Andrea
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -44
  • MARÓTI Alexandra
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -48
  • FERENCZ Brigitta Kitti
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -57
  • BALOG Laura
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -70
  • LABODICS Dorka
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • +70
  • SZATMÁRI György
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -46
  • SZATMÁRI György
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -46
  • PONGRÁCZ Bence
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -55
  • WACZULIK Richárd
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • +90
  • KÁRMÁN Andrea
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -44
  • MARÓTI Alexandra
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • FERENCZ Brigitta Kitti
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -57
  • BALOG Laura
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • LABODICS Dorka
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • +70
  • MONORI Dániel
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 1
  • Junior
  • -55
  • PONGRÁCZ Bence
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 2
  • Junior
  • -55
  • KIRÁLYHÁZI Dénes
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • -73
  • VERES Márton
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 2
  • Junior
  • -81
  • BERÉNYI Bence
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • -90
  • WACZULIK Richárd
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • -100
  • FERENCZ Brigitta Kitti
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • -57
  • BALOG Laura
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 2
  • Junior
  • -70
  • KONCZ Gabriella
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 1
  • Junior
  • -78
  • LUCHTERHAND Ottó
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 3
  • Serdülő B
  • -44
  • ANTAL Erik
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 2
  • Serdülő B
  • -57
  • PRIBOSZKY István
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 3
  • Serdülő B
  • +70
  • TELEK Máté
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 1
  • Serdülő B
  • -33
  • GORJÁNÁCZ Zsolt
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • VERES Márton
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • BERÉNYI Bence
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • VINCZE Vivien
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • KONCZ Gabriella
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -78
  • SZATMÁRI György
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -46
  • ÖTVÖS Patrik
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -46
  • PONGRÁCZ Bence
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -55
  • KIRÁLYHÁZI Dénes
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • WACZULIK Richárd
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • +90
  • HARMATH Eszter
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -40
  • KÁRMÁN Andrea
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -44
  • MARÓTI Alexandra
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • FERENCZ Brigitta Kitti
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • BALOG Laura
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -70
  • LABODICS Dorka
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • KONCZ Gabriella
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 1
  • Felnőtt
  • -78
  • BERÉNYI Bence
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • OSZLÁNYI Viktor
  • III. oszt. felnőtt férfi-női OB
  • 2014.11.23
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • HUSZÁR Gergely
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -50
  • PONGRÁCZ Bence
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -55
  • KIRÁLYHÁZI Dénes
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -73
  • WACZULIK Richárd
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • +90
  • KÁRMÁN Andrea
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -44
  • MARÓTI Alexandra
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -48
  • FERENCZ Brigitta Kitti
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -57
  • BALOG Laura
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -70
  • ERDŐS Szabolcs
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 1
  • Felnőtt
  • -66
  • OSZLÁNYI Viktor
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • SZABÓNÉ PINCZI Tímea
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 2
  • Felnőtt
  • -48
  • FERENCZ Petra Anita
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • SÁRY Botond
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • HARMATH Eszter
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • KÁRMÁN Andrea
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 1
  • Serdülő
  • -44
  • MARÓTI Alexandra
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 1
  • Serdülő
  • -48
  • NYÍRI Nikolett
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • FERENCZ Brigitta Kitti
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 1
  • Serdülő
  • -57
  • MAUKS Ákos
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • MONORI Dániel
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 1
  • Junior B
  • -55
  • PONGRÁCZ Bence
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 2
  • Junior B
  • -55
  • BERÉNYI Bence
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 2
  • Junior B
  • -90
  • WACZULIK Richárd
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 3
  • Junior B
  • -100
  • LUCHTERHAND Ottó
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 2
  • Diák B
  • -41
  • BALOGH Máté
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 2
  • Diák B
  • -50
  • ANTAL Erik
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 1
  • Diák B
  • -55
  • ZELE Vivien
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -49
  • ZELCSÉNYI Miklós
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • TELEK Máté
  • Diák „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.05
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • BERÉNYI Bence
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 2
  • U23
  • -90
  • MAUKS Ákos
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • PRIBOSZKY István
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • PONGRÁCZ Bence
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 1
  • Junior
  • -55
  • MONORI Dániel
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 3
  • Junior
  • -55