Vincze Judo Club Zirc

  • Veszprém
  • Zirc
  • 8420 Zirc, Szabadság út 6.
  • 06-20-950-4673
  • sunsanyi1@gmail.com


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • BERKES Mihály
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • KERTAI Réka
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák B
  • -40
  • SÁROSSY Bence
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • KASZÁS Réka
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák C
  • -40
  • VAJDA Luca
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • FISLI Levente
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • VAJDA Luca
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • SÁROSSY Bence
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • PIEDL Erik
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • KERTAI Réka
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák B
  • -36
  • VAJDA Luca
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • VAJDA Luca
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • BICSKI Ádám
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 3
  • Junior
  • -66
  • BICSKI Ádám
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • SZILI Martin
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • VAJDA Luca
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 2
  • Diák B
  • -36
  • VAJDA Luca
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák B
  • -36
  • BERKES Mihály
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák C
  • -39
  • MIHÁLYI Bálint
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • FISLI Levente
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • MIHÁLYI Bálint
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • U13
  • -41
  • MIHÁLYI Bálint
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • VINCZE Balázs
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • VINCZE Balázs
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • PIEDL Márk
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • VINCZE Botond
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • VAJDA Luca
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • MIHÁLYI Bálint
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • VAJDA Luca
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • MIHÁLYI Bálint
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • BICSKI Ádám
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • VAJDA Luca
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • ISTENES Bence
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 3
  • Junior
  • +100
  • ISTENES Bence
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 3
  • Junior
  • +100
  • SZILI Martin
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • BICSKI Ádám
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -60
  • SZILI Martin
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -81
  • PIEDL Márk
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 2
  • Felnőtt
  • -60
  • WÁGENHOFFER Krisztián
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 3
  • Felnőtt
  • +100
  • SZILI Martin
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 1
  • Junior B
  • -81
  • SZILI Martin
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81