Ceglédi Vasutas Se

  • Pest
  • Cegléd
  • BÍRÓ Sándor
  • BÍRÓ Sándor
  • 2700 Cegléd, Damjanich u. 3.
  • 0653310694
  • cvsejudo@gmail.com


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • IKLÓDI Anna
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • POMÁZI Dominik
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 1
  • Serdülő
  • -45
  • ÜRÖGDI Dominik
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • KEREKES Patrik
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • HEGEDŰS Lilla
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • HAJDÚ Lili
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • SÁGI Nikolett
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -63
  • HEGEDŰS Levente
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -46
  • SZEGEDI Dániel
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -60
  • SZELECZKI Szabina
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • BORSOS Janka
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • SÁGI Zsolt
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • EICHMÜLLER Boglárka
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák C
  • -40
  • VÉG Luca
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák B
  • -33
  • VÉG Luca
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • ŐZBAS Yasin
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • SÁGI Zsolt
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • POMÁZI Dominik
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • KEREKES Patrik
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • KŐGYESI Gábor
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • ZSILKA Adrienn
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • EICHMÜLLER Boglárka
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák C
  • -40
  • HAJDÚ Lili
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Serdülő
  • -48
  • SÁGI Nikolett
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Serdülő
  • -63
  • SZELECZKI Szabina
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • SÁGI Nikolett
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • U16 Euroliga
  • -63
  • OHÁT Zalán
  • Európa-kupa, Pozsony
  • 2017.09.09
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • SÁGI Zsolt
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • ŐZBAS Yasin
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -40
  • SZÁRAZ Lőrinc
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • U16 Euroliga
  • +81
  • SÁGI Zsolt
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 1
  • U11
  • -33
  • SÁGI Nikolett
  • Tenkes Kupa 2017 Serdülő ORV
  • 2017.08.20
  • 1
  • Serdülő
  • -57
  • ŐZBAS Szofi
  • Ifjúsági világbajnokság, Santiago de Chile
  • 2017.08.09
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • ÁRVAI Péter
  • Junior Európa-kupa, Prága
  • 2017.07.22
  • 3
  • Junior
  • -100
  • KLEIN Dorina
  • Junior Európa-kupa, Prága
  • 2017.07.22
  • 3
  • Junior
  • -44
  • ŐZBAS Szofi
  • Ifjúsági Európa-bajnokság, Kaunas
  • 2017.06.30
  • 1
  • Ifjúsági
  • -52
  • UNGVÁRI Attila
  • Grand Prix, Cancún
  • 2017.06.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • HEGEDŰS Lilla
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • KEREKES Patrik
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • ÜRÖGDI Dominik
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • SÁGI Nikolett
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • POMÁZI Dominik
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • SÁGI Zsolt
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • EICHMÜLLER Boglárka
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • SZEGEDI Dániel
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • HEGEDŰS Levente
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -42
  • DÉTÁRI Dániel
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • ÓCSAI Ádám
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • VÉG Luca
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • SZELECZKI Szabina
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • UNGVÁRI Attila
  • Grand Slam, Jekaterinburg
  • 2017.05.20
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • KLEIN Dorina
  • Ifjúsági Európa-kupa, Bielsko Biala
  • 2017.05.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • ŐZBAS Szofi
  • Ifjúsági Európa-kupa, Bielsko Biala
  • 2017.05.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • SZEGEDI Dániel
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 1
  • Junior
  • -55
  • JUHÁSZ István
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 1
  • Junior
  • -66
  • TAMASI Szandra
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 2
  • Junior
  • -57
  • ŐZBAS Szofi
  • Junior Európa-kupa, Ploiesti
  • 2017.05.06
  • 1
  • Ifjúsági
  • -52
  • POMÁZI Dominik
  • 20. Internationaler Thüringer Messe-Cup 2017 Férfi-Női U16
  • 2017.05.06
  • 3
  • U16(DJB)
  • -43
  • ÜRÖGDI Dominik
  • 20. Internationaler Thüringer Messe-Cup 2017 Férfi-Női U16
  • 2017.05.06
  • 3
  • U16(DJB)
  • -50
  • POMÁZI Dominik
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • ÜRÖGDI Dominik
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • HEGEDŰS Lilla
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • SÁGI Nikolett
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • HEGEDŰS Levente
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • Ifjúsági
  • -42
  • SZEGEDI Dániel
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • KEREKES Gréta
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • Ifjúsági
  • -57
  • EICHMÜLLER Gergő
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • SZELECZKI Szabina
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • VÉG Luca
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • SÁGI Zsolt
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • ZSILKA Adrienn
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • EICHMÜLLER Boglárka
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • ŐZBAS Szofi
  • Ifjúsági Európa-kupa, Teplice
  • 2017.04.08
  • 1
  • Ifjúsági
  • -52
  • SZELECZKI Szabina
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • VÉG Luca
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • POMÁZI Dominik
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 1
  • Ifjúsági
  • -42
  • HEGEDŰS Levente
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 2
  • Ifjúsági
  • -42
  • DÉTÁRI Dániel
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • HEGEDŰS Lilla
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 2
  • Ifjúsági
  • -44
  • KLEIN Dorina
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 2
  • Junior
  • -44
  • ŐZBAS Szofi
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 1
  • Junior
  • -57
  • DÉTÁRI Dániel
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -60
  • ÁRVAI Péter
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 1
  • Junior
  • -100
  • TAMASI Szandra
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 2
  • Junior
  • -52
  • ŐZBAS Szofi
  • Ifjúsági Európa-kupa, Zágráb
  • 2017.03.11
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • UNGVÁRI Miklós
  • Grand Slam, Baku
  • 2017.03.10
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • ÜRÖGDI Dominik
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • HAJDÚ Lili
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • HEGEDŰS Lilla
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • KEREKES Patrik
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • POMÁZI Dominik
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • SÁGI Nikolett
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • SIMONCSIK Zoltán
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 2
  • Junior
  • -66
  • ÁRVAI Péter
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 1
  • Junior
  • -100
  • TAMASI Szandra
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 1
  • Junior
  • -52
  • UNGVÁRI Attila
  • Grand Prix, Düsseldorf
  • 2017.02.24
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • HEGEDŰS Levente
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 1
  • Ifjúsági
  • -42
  • POMÁZI Dominik
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • ÜRÖGDI Dominik
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • DÉTÁRI Dániel
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • ÓCSAI Sándor
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • VÉG Zsombor
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • KLEIN Dorina
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • ŐZBAS Szofi
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • KLEIN Dorina
  • Ifjúsági Európa-kupa, Follonica
  • 2017.02.11
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • ŐZBAS Szofi
  • Ifjúsági Európa-kupa, Follonica
  • 2017.02.11
  • 1
  • Ifjúsági
  • -52
  • ŐZBAS Yasin
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 3
  • Serdülő B
  • -40
  • KŐGYESI Gábor
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 1
  • Serdülő B
  • -55
  • TAMASI Szandra
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 2
  • Felnőtt
  • -52
  • UNGVÁRI Attila
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • VÉG Zsombor
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • -90
  • ÁRVAI Péter
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 1
  • Junior
  • -100
  • TAMASI Szandra
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • -52
  • ŐZBAS Szofi
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 1
  • Junior
  • -57
  • VÉG Zsombor
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 1
  • Ifjúsági
  • -90
  • KLEIN Dorina
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • -44
  • IKLÓDI Anna
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • HEGEDŰS Levente
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 1
  • Ifjúsági
  • -42
  • POMÁZI Dominik
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • DÉTÁRI Dániel
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • ÓCSAI Sándor
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • KLEIN Dorina
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • POMÁZI Dominik
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • SZEGEDI Dániel
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 1
  • Serdülő
  • -50
  • SZÁRAZ Lőrinc
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 2
  • Serdülő
  • -81
  • MESTER Dániel
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 1
  • Felnőtt
  • -73
  • VÉG Luca
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • ŐZBAS Szofi
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 1
  • U18
  • -52
  • SZEGEDI Dániel
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 3
  • U16
  • -50
  • ŐZBAS Szofi
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -52
  • TAMASI Szandra
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -52
  • KELIGER Bernadett
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • KEREKES Gréta
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • ÁRVAI Péter
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • ÓCSAI Sándor
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -66
  • VÉG Zsombor
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -90
  • KLEIN Dorina
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -40
  • HEGEDŰS Lilla
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -40
  • ŐZBAS Szofi
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -52
  • KEREKES Gréta
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -63
  • HEGEDŰS Levente
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -42
  • SZEGEDI Dániel
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -50
  • VÉG Milán
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Serdülő B
  • -36
  • KEREKES Patrik
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 2
  • Serdülő B
  • -50
  • KŐGYESI Gábor
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Serdülő B
  • -55
  • ÁRVAI Péter
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 2
  • Junior B
  • -100
  • SIMONCSIK Zoltán
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Junior B
  • -66
  • VÉG Zsombor
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 2
  • Junior B
  • -90
  • SZELECZKI Szabina
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 2
  • Diák B
  • -30
  • KŐGYESI Gábor
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 1
  • Diák A
  • -54
  • HAJDÚ Lili
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • SÁGI Nikolett
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 1
  • Diák A
  • -56
  • TAMASI Szandra
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • SZELECZKI Szabina
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák B
  • -30
  • POMÁZI Dominik
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • SZEGEDI Dániel
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Serdülő
  • -50
  • VÉG Luca
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • SZÁRAZ Lőrinc
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • KLEIN Dorina
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • ŐZBAS Yasin
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • KŐGYESI Gábor
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák A
  • -54
  • SZEGEDI Dániel
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • DÉTÁRI Dániel
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • HEGEDŰS Levente
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -42
  • EICHMÜLLER Gergő
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák B
  • -41
  • KLEIN Dorina
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • SZELECZKI Szabina
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák B
  • -30
  • VÉG Luca
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • POMÁZI Dominik
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • SZEGEDI Dániel
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Serdülő
  • -50
  • SZŐKE Szabolcs
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • ŐZE Máté
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • SZÁRAZ Lőrinc
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • KLEIN Dorina
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • ŐZBAS Yasin
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • SÁGI Nikolett
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • KŐGYESI Gábor
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák A
  • -54
  • HAJDÚ Lili
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • SÁGI Nikolett
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák A
  • -56
  • UNGVÁRI Attila
  • Férfi-Női European Open, Tallin
  • 2016.09.10
  • 1
  • Felnőtt
  • -81
  • SÁGI Nikolett
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • POMÁZI Dominik
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • SZŐKE Szabolcs
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • OHÁT Zalán
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 1
  • U23
  • -100
  • ÁRVAI Péter
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 3
  • U23
  • -100
  • ŐZBAS Szofi
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 3
  • U23
  • -52
  • TAMASI Szandra
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 3
  • U23
  • -52
  • KEREKES Gréta
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 2
  • U23
  • -63
  • DÉTÁRI Dániel
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • ÓCSAI Sándor
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -66
  • KELIGER Bernadett
  • Európa-kupa, Pozsony
  • 2016.07.09
  • 3
  • Felnőtt
  • -52
  • UNGVÁRI Attila
  • Budapest Grand Prix
  • 2016.06.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • SIMONCSIK Zoltán
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 1
  • Junior
  • -66
  • TAMASI Szandra
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 2
  • Junior
  • -48
  • VÉG Milán
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • ÜRÖGDI Dominik
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • SZEGEDI Dániel
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 1
  • Serdülő
  • -50
  • KLEIN Dorina
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • HAJDÚ Lili
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • SÁGI Nikolett
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák A
  • -56
  • EICHMÜLLER Gergő
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • SZELECZKI Szabina
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák B
  • -30
  • KELEMEN Réka
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák B
  • -40
  • KŐGYESI Gábor
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák A
  • -49
  • ÁRVAI Péter
  • Ifjúsági Európa-kupa, Bielsko Biala
  • 2016.05.21
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • ÁRVAI Péter
  • Ifjúsági Európa-kupa, Kolozsvár
  • 2016.05.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -90
  • SÁGI Nikolett
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • U13
  • -56
  • ÜRÖGDI Dominik
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • SZEGEDI Dániel
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • SZÁRAZ Lőrinc
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • HEGEDŰS Levente
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • Ifjúsági
  • -42
  • KLEIN Dorina
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • ÓCSAI Sándor
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • Ifjúsági
  • -60
  • SÁGI Nikolett
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • TAMASI Szandra
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • Ifjúsági
  • -48
  • KEREKES Gréta
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • KŐGYESI Gábor
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • U13
  • -49
  • KLEIN Dorina
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -44
  • KEREKES Gréta
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 1
  • Junior
  • -63
  • SZEGEDI Dániel
  • 19. Internationaler Thüringer Messe-Cup 2016 Férfi-Női U16
  • 2016.04.23
  • 1
  • U16(DJB)
  • -50
  • HEGEDŰS Levente
  • 19. Internationaler Thüringer Messe-Cup 2016 Férfi-Női U16
  • 2016.04.23
  • 1
  • U16(DJB)
  • -37
  • SIMONCSIK Zoltán
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 2
  • Junior
  • -60
  • ÁRVAI Péter
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 2
  • Junior
  • -100
  • VÉG Luca
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • EICHMÜLLER Gergő
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • SZELECZKI Szabina
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 2
  • Diák B
  • -30
  • ÁRVAI Péter
  • Ifjúsági Európa-kupa, Teplice
  • 2016.04.16
  • 1
  • Ifjúsági
  • -90
  • EICHMÜLLER Gergő
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • SZELECZKI Szabina
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák B
  • -30
  • KELEMEN Réka
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák B
  • -40
  • KŐGYESI Gábor
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák A
  • -49
  • HAJDÚ Lili
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • SÁGI Nikolett
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák A
  • -56
  • HEGEDŰS Levente
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • PÁLINKÁS Milán
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • BUCZKÓ András
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • TAMASI Szandra
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • KEREKES Gréta
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • SZEGEDI Dániel
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 1
  • Serdülő
  • -50
  • SZŐKE Szabolcs
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • SZÁRAZ Lőrinc
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • UNGVÁRI Attila
  • African Open, Casablanca
  • 2016.03.12
  • 1
  • Felnőtt
  • -81
  • SIMONCSIK Zoltán
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 2
  • Junior
  • -60
  • HEGEDŰS Levente
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • DÉTÁRI Dániel
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • TAMASI Szandra
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -48
  • SZÁRAZ Lőrinc
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • HAJDÚ Lili
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • HEGEDŰS Lilla
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • KLEIN Dorina
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • SÁGI Nikolett
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • ÁRVAI Péter
  • Ifjúsági Európa-kupa, Follonica
  • 2016.02.20
  • 1
  • Ifjúsági
  • -90
  • POMÁZI Dominik
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • SZEGEDI Dániel
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 1
  • Serdülő
  • -45
  • ÜRÖGDI Dominik
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 2
  • Serdülő
  • -45
  • KEREKES Patrik
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • SZŐKE Szabolcs
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 1
  • Serdülő
  • -50
  • KŐGYESI Gábor
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 2
  • Serdülő
  • -50
  • SZEGEDI Dániel
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • -46
  • DÉTÁRI Dániel
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • ÓCSAI Sándor
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • -60
  • ÁRVAI Péter
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • -90
  • KLEIN Dorina
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • TAMASI Szandra
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • -48
  • KEREKES Gréta
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • -63
  • SIMONCSIK Zoltán
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 1
  • Junior
  • -60
  • PÁLINKÁS Milán
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 3
  • Junior
  • -55
  • POMÁZI Dominik
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 2
  • Serdülő B
  • -36
  • ÜRÖGDI Dominik
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 1
  • Serdülő B
  • -45
  • KEREKES Patrik
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 3
  • Serdülő B
  • -45
  • SIMONCSIK Zoltán
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 2
  • Felnőtt
  • -60
  • SZEGEDI Dániel
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 1
  • Ifjúsági
  • -46
  • ÁRVAI Péter
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 1
  • Ifjúsági
  • -90
  • KLEIN Dorina
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 2
  • Ifjúsági
  • -40
  • TAMASI Szandra
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • KEREKES Gréta
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • HEGEDŰS Levente
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • SZEGEDI Dániel
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • PÁLINKÁS Milán
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 1
  • Serdülő
  • -50
  • ÓCSAI Sándor
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • VÉG Zsombor
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 1
  • Serdülő
  • -73
  • KLEIN Dorina
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • KEREKES Gréta
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • SIMONCSIK Zoltán
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 1
  • Felnőtt
  • -60
  • SZELECZKI Szabina
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • KLEIN Dorina
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 2
  • U14
  • -40
  • KELEMEN Réka
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • VÉG Zsombor
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -73
  • ÁRVAI Péter
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -90
  • KLEIN Dorina
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -40
  • TAMASI Szandra
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -48
  • KEREKES Gréta
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -57
  • SZEGEDI Dániel
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • PÁLINKÁS Milán
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • VÉG Zsombor
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • ÁRVAI Péter
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -90
  • KLEIN Dorina
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • TAMASI Szandra
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -48
  • KEREKES Gréta
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • SZEGEDI Dániel
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -46
  • PÁLINKÁS Milán
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -50
  • VÉG Milán
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Serdülő B
  • -33
  • SZEGEDI Dániel
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 1
  • Serdülő B
  • -44
  • SZÁRAZ Lőrinc
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Serdülő B
  • -63
  • SIMONCSIK Zoltán
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Junior B
  • -60
  • ÁRVAI Péter
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 2
  • Junior B
  • -90
  • KŐGYESI Gábor
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 1
  • Diák B
  • -45
  • HAJDÚ Lili
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 1
  • Diák B
  • -36
  • SÁGI Nikolett
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • TAMASI Szandra
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -48
  • SIMONCSIK Zoltán
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -60
  • KEREKES Patrik
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • KELEMEN Réka
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • ÜRÖGDI Konrád Zoltán
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • KŐGYESI Gábor
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák B
  • -45
  • HAJDÚ Lili
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • -36
  • SÁGI Nikolett
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • ÜRÖGDI Dominik
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • KEREKES Patrik
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • DÉTÁRI Dániel
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • PÁLINKÁS Milán
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Serdülő
  • -50
  • ÓCSAI Ádám
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Serdülő
  • -50
  • ÓCSAI Sándor
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • VÉG Zsombor
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • KLEIN Dorina
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • KEREKES Gréta
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • DÉTÁRI Dániel
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • PÁLINKÁS Milán
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • SIMONCSIK Zoltán
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • ÁRVAI Péter
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Ifjúsági
  • -90
  • KLEIN Dorina
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Ifjúsági
  • -40
  • KEREKES Gréta
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Ifjúsági
  • -57
  • EICHMÜLLER Gergő
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • EICHMÜLLER Gergő
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • KELEMEN Réka
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • ÜRÖGDI Konrád Zoltán
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • KŐGYESI Gábor
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák B
  • -45
  • HAJDÚ Lili
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák B
  • -36
  • SÁGI Nikolett
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • EICHMÜLLER Gergő
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • SZEGEDI Dániel
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Serdülő
  • -45
  • DÉTÁRI Dániel
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • PÁLINKÁS Milán
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Serdülő
  • -50
  • ÓCSAI Ádám
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Serdülő
  • -50
  • KLEIN Dorina
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • VÉG Milán
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • KEREKES Patrik
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • ÜRÖGDI Dominik
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • DÉTÁRI Dániel
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 1
  • Ifjúsági
  • -46
  • PÁLINKÁS Milán
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 1
  • Ifjúsági
  • -50
  • ÓCSAI Ádám
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • SIMONCSIK Zoltán
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • ÓCSAI Sándor
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • VÉG Zsombor
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 1
  • Ifjúsági
  • -73
  • KEREKES Patrik
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 3
  • U13
  • -45
  • SÁGI Nikolett
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 1
  • U13
  • -56
  • SZEGEDI Dániel
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 1
  • Serdülő
  • -45
  • KLEIN Dorina
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • KEREKES Gréta
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 1
  • Serdülő
  • -57
  • TAMASI Szandra
  • Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF), Tbiliszi
  • 2015.07.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • MAJER Tibor
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -66
  • MESTER Dániel
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • UNGVÁRI Zoltán
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • MOLNÁR Sándor
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • UNGVÁRI Attila
  • Asian Open, Taipei
  • 2015.07.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • KELIGER Bernadett
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -52
  • TAMASI Szandra
  • Junior Európa-kupa, Paks
  • 2015.07.11
  • 1
  • Junior
  • -44
  • UNGVÁRI Attila
  • Grand Prix, Ulánbátor
  • 2015.07.03
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • UNGVÁRI Miklós
  • Grand Prix, Budapest
  • 2015.06.13
  • 1
  • Felnőtt
  • -73
  • SZEGEDI Dániel
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • ÓCSAI Sándor
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 1
  • Serdülő
  • -55
  • VÉG Zsombor
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 2
  • Serdülő
  • -66
  • KLEIN Dorina
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • KEREKES Gréta
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 1
  • Serdülő
  • -57
  • VERES Huba
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák C
  • -42
  • KELEMEN Réka
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • PÉTER Júlia
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • VÉG Milán
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • KEREKES Patrik
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • ÜRÖGDI Dominik
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • HAJDÚ Lili
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák B
  • -33
  • SÁGI Nikolett
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • ÁRVAI Péter
  • Ifjúsági Európa-kupa, Kolozsvár
  • 2015.05.09
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • UNGVÁRI Miklós
  • Grand Slam, Baku
  • 2015.05.08
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • KLEIN Dorina
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • DÉTÁRI Dániel
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 1
  • Serdülő
  • -45
  • ÓCSAI Sándor
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 1
  • Serdülő
  • -55
  • SIMONCSIK Zoltán
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • KŐGYESI Gábor
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • TAMASI Szandra
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 1
  • Junior
  • -44
  • SZEGEDI Dániel
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • ÓCSAI Sándor
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 1
  • Serdülő
  • -55
  • VÉG Zsombor
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 1
  • Serdülő
  • -66
  • KLEIN Dorina
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • KLEIN Dorina
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -40
  • TAMASI Szandra
  • Junior Európa-kupa, Lignano (2015. 03. 28-29.)
  • 2015.03.28
  • 3
  • Junior
  • -44
  • SZEGEDI Dániel
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • ÓCSAI Ádám
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 1
  • Serdülő
  • -45
  • ÓCSAI Sándor
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 1
  • Serdülő
  • -55
  • VÉG Zsombor
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • KLEIN Dorina
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • KEREKES Gréta
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 1
  • Serdülő
  • -57
  • MAJER Tibor
  • Európa-kupa, Szarajevó
  • 2015.03.21
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • KELIGER Bernadett
  • Európa-kupa, Szarajevó
  • 2015.03.21
  • 2
  • Felnőtt
  • -52
  • ÜRÖGDI Dominik
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • ÜRÖGDI Konrád Zoltán
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák B
  • -32
  • KŐGYESI Gábor
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák B
  • -45
  • HAJDÚ Lili
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák B
  • -33
  • SÁGI Nikolett
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • ÁRVAI Péter
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -90
  • KLEIN Dorina
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -40
  • TAMASI Szandra
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -44
  • UNGVÁRI Miklós
  • Santiago de Chile (CHI) Continental Open
  • 2015.03.07
  • 1
  • Felnőtt
  • -73
  • UNGVÁRI Attila
  • Santiago de Chile (CHI) Continental Open
  • 2015.03.07
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • UNGVÁRI Miklós
  • Panamerican Open, Santiago (2015. 03. 07-08.)
  • 2015.03.07
  • 1
  • Felnőtt
  • -73
  • UNGVÁRI Attila
  • Panamerican Open, Santiago (2015. 03. 07-08.)
  • 2015.03.07
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • ÓCSAI Sándor
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -50
  • ÓCSAI Sándor
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • ÁRVAI Péter
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -90
  • KLEIN Dorina
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • ÜRÖGDI Dominik
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 2
  • Serdülő B
  • -44
  • SZEGEDI Dániel
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 1
  • Serdülő B
  • -40
  • MAJER Tibor
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -66
  • MESTER Dániel
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -73
  • KELIGER Bernadett
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -52
  • SIMONCSIK Zoltán
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -60
  • ÁRVAI Péter
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • TAMASI Szandra
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • KELIGER Bernadett
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 1
  • Felnőtt
  • -52
  • MAJER Tibor
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • DÉTÁRI Dániel
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -42
  • ÓCSAI Ádám
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -42
  • SIMONCSIK Zoltán
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -60
  • ÁRVAI Péter
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -90
  • TAMASI Szandra
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -44
  • KŐGYESI Gábor
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 1
  • Diák C
  • -42
  • HAJDÚ Lili
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • PÁLINKÁS Milán
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • ÓCSAI Sándor
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • DÉTÁRI Dániel
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • SZEGEDI Dániel
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • ÁRVAI Péter
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 1
  • Junior B
  • -90
  • SIMONCSIK Zoltán
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • ÁRVAI Péter
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -90
  • DÉTÁRI Dániel
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • ÓCSAI Ádám
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • SZEGEDI Dániel
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 2
  • Serdülő
  • -40