Morcos Harcosok Sport Club

  • Pest
  • 2330 Dunaharaszti, Erzsébet u. 27.
  • NOVOTA Richárd
  • NOVOTA Richárd
  • 1238 Budapest, Láng Endre u. 52.
  • +36 70 310 5141
  • scmoha@gmail.com


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • DRABIK Zsófia
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 1
  • Diák B
  • -40
  • BERECZKI Blanka
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • TASKÓ Bálint Viktor
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák B
  • -38
  • DRABIK Zsófia
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák B
  • -40
  • DRABIK Zsófia
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák B
  • -40
  • BERECZKY Bálint
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • BERECZKI Blanka
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • MENKÓ Anita
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • DRABIK Zsófia
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák B
  • -40
  • DRABIK Zsófia
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák B
  • -40
  • BERECZKY Bálint
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • PORGA Tamás
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • BERECZKI Blanka
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • DRABIK Zsófia
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -36
  • BERECZKI Blanka
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • DRABIK Zsófia
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák B
  • -36
  • TASKÓ Balázs Hunor
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • MÁRKUS Botond
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Serdülő
  • -66
  • TASKÓ Bálint Viktor
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • KISS Zoltán
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 3
  • Felnőtt
  • +100
  • DRABIK Zsófia
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 2
  • Diák C
  • -40
  • DRABIK Zsófia
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák C
  • -36