Vasas Judo Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Budapest
  • 1139 Budapest, Fáy u. 58.
  • 0613294074
  • elnokseg@vasassc.hu


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • MÜLLER György
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 2
  • Junior
  • -90
  • HEGYALJAI Vivien
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 1
  • Junior
  • -57
  • PONGRÁCZ Adrián
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • GÉCS Kristóf
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • MOGYORÓSI Máté
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • KORÁNYI Laura
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -40
  • SEBESTYÉN Zora
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -36
  • SEBESTYÉN András Szilveszter
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 1
  • Serdülő
  • -66
  • MÜLLER György
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 3
  • Junior
  • -90
  • SEBESTYÉN Zora
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • KORÁNYI Laura
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák B
  • -36
  • JACKSON Kole
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • BARKÓCZI Botond
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • GÉCS Kristóf
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák B
  • -41
  • SEBESTYÉN András Szilveszter
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • SZATMÁRI Tamás
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 2
  • Serdülő
  • -66
  • BERTÓK Krisztofer
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • SEBESTYÉN Zora
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • KORÁNYI Laura
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • SEBESTYÉN András Szilveszter
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 2
  • U14
  • -60
  • RUDINSZKY Ádám
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 2
  • Felnőtt
  • -100
  • SEBESTYÉN András Szilveszter
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Serdülő B
  • -60
  • HEGYALJAI Vivien
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -57
  • BARKÓCZI Botond
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • SEBESTYÉN Zora
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • KORÁNYI Laura
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • TÓTH Dorottya
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • MOGYORÓSI Máté
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • BARKÓCZI Botond
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • SEBESTYÉN Zora
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • KORÁNYI Laura
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • SEBESTYÉN András Szilveszter
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • BERTÓK Krisztofer
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Serdülő
  • -73
  • BERTÓK Regina
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -57
  • BERTÓK Krisztofer
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -73
  • BERTÓK Krisztofer
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • SZATMÁRI Tamás
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • MÜLLER György
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • BERTÓK Regina
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • TÓTH Dorottya
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -63
  • FEKETE József
  • Veterán Európa-bajnokság, Porec
  • 2016.06.23
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • GÖNDÖCS Attila
  • Veterán Európa-bajnokság, Porec
  • 2016.06.23
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • KORÁNYI Miklós
  • Veterán Európa-bajnokság, Porec
  • 2016.06.23
  • 2
  • Felnőtt
  • -60
  • MÜLLER György
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 2
  • Junior
  • -81
  • HEGYALJAI Vivien
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 1
  • Junior
  • -52
  • BERTÓK Regina
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 3
  • Junior
  • -57
  • TÓTH Dorottya
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 1
  • Junior
  • -63
  • BERTÓK Krisztofer
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • MOGYORÓSI Máté
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • SEBESTYÉN Zora
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • KORÁNYI Laura
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • SZATMÁRI Tamás
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • MÜLLER György
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • TÓTH Dorottya
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • SZATMÁRI Tamás
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • BERTÓK Krisztofer
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 1
  • Serdülő
  • -73
  • MÜLLER György
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • HEGYALJAI Vivien
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • SEBESTYÉN András Szilveszter
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • BERTÓK Krisztofer
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -73