Vasas Judo Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Budapest
  • 1139 Budapest, Fáy u. 58.
  • 1139 Budapest, Fáy u. 58.
  • 0613294074
  • elnokseg@vasassc.hu


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • KISS Levente Gergely
  • Serdülő "B" fiú Országos Bajnokság, Junior férfi Országos Bajnokság
  • 2018.11.11
  • 2
  • Serdülő B
  • -50
  • BERTÓK Krisztofer
  • Serdülő "B" fiú Országos Bajnokság, Junior férfi Országos Bajnokság
  • 2018.11.11
  • 3
  • Junior B
  • -81
  • KURTÁCS Zsófi
  • Diák A, B fiú - lány Országos Bajnokság
  • 2018.10.21
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • SEBESTYÉN Zora
  • Diák A, B fiú - lány Országos Bajnokság
  • 2018.10.21
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • KORÁNYI Laura
  • Diák A, B fiú - lány Országos Bajnokság
  • 2018.10.21
  • 1
  • Diák A
  • -50
  • MOGYORÓSI Máté
  • Diák A, B fiú - lány Országos Bajnokság
  • 2018.10.21
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • GÉCS Kristóf
  • Diák A, B fiú - lány Országos Bajnokság
  • 2018.10.21
  • 1
  • Diák A
  • -54
  • KISS Szabolcs
  • Diák A, B fiú - lány Országos Bajnokság
  • 2018.10.21
  • 2
  • Diák B
  • -41
  • BERTÓK Krisztofer
  • Ifjúsági B Férfi-Női Országos Egyéni Bajnokság Minetechnik Kupa
  • 2018.10.14
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -81
  • BERTÓK Krisztofer
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • SEBESTYÉN Zora
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • KORÁNYI Laura
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 1
  • Diák A
  • -50
  • KISS Szabolcs
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 2
  • Diák B
  • -41
  • KORÁNYI Laura
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • KURTÁCS Zsófi
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • MOGYORÓSI Máté
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • BARKÓCZI Botond
  • XVIII. TÓTH PÉTER Emlékverseny Országos JUDO Rangsorverseny
  • 2018.09.15
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • MOGYORÓSI Máté
  • XVIII. TÓTH PÉTER Emlékverseny Országos JUDO Rangsorverseny
  • 2018.09.15
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • GÉCS Kristóf
  • XVIII. TÓTH PÉTER Emlékverseny Országos JUDO Rangsorverseny
  • 2018.09.15
  • 1
  • Diák A
  • -54
  • MAGYAR Boldizsár
  • XVIII. TÓTH PÉTER Emlékverseny Országos JUDO Rangsorverseny
  • 2018.09.15
  • 3
  • Diák A
  • +66
  • SEBESTYÉN Zora
  • XVIII. TÓTH PÉTER Emlékverseny Országos JUDO Rangsorverseny
  • 2018.09.15
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • KORÁNYI Laura
  • XVIII. TÓTH PÉTER Emlékverseny Országos JUDO Rangsorverseny
  • 2018.09.15
  • 1
  • Diák A
  • -50
  • KISS Szabolcs
  • XVIII. TÓTH PÉTER Emlékverseny Országos JUDO Rangsorverseny
  • 2018.09.15
  • 1
  • Diák B
  • -41
  • KURTÁCS Zsófi
  • XVIII. TÓTH PÉTER Emlékverseny Országos JUDO Rangsorverseny
  • 2018.09.15
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • PULSZTER Csaba
  • XVIII. TÓTH PÉTER Emlékverseny Országos JUDO Rangsorverseny
  • 2018.09.15
  • 1
  • Serdülő
  • -45
  • GÉCS Kristóf
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 1
  • Diák A
  • -54
  • SEBESTYÉN Zora
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • KORÁNYI Laura
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • KISS Szabolcs
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 2
  • Diák B
  • -41
  • KURTÁCS Zsófi
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • SEBESTYÉN András Szilveszter
  • Judo Euro Liga 2018
  • 2018.09.08
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -73
  • KORÁNYI Laura
  • Judo Euro Liga 2018
  • 2018.09.08
  • 2
  • U16 Euroliga
  • -44
  • MOGYORÓSI Máté
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • MOGYORÓSI Máté
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - U13, U11
  • 2018.08.26
  • 2
  • U13
  • -41
  • GÉCS Kristóf
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - U13, U11
  • 2018.08.26
  • 1
  • U13
  • -54
  • KURTÁCS Zsófi
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - U13, U11
  • 2018.08.26
  • 1
  • U13
  • +56
  • PULSZTER Csaba
  • XVII. „THERMAL SPA” Tenkes Kupa nemzetközi judo verseny - Serdülő
  • 2018.08.26
  • 1
  • Serdülő
  • -45
  • GÉCS Kristóf
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 1
  • Diák A
  • -49
  • KURTÁCS Zsófi
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 2
  • Diák B
  • +49
  • KORÁNYI Laura
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • MOGYORÓSI Máté
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • SEBESTYÉN András Szilveszter
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • MOGYORÓSI Máté
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • MAGYAR Boldizsár
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 2
  • Diák A
  • -66
  • SEBESTYÉN Zora
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • KORÁNYI Laura
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • KURTÁCS Zsófi
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 2
  • Diák B
  • +49
  • BERTÓK Krisztofer
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • GÉCS Kristóf
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 2
  • U13
  • -49
  • KORÁNYI Laura
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 2
  • U13
  • -41
  • JACKSON Kole
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • SEBESTYÉN Zora
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • KORÁNYI Laura
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 2
  • Serdülő
  • -44
  • KURTÁCS Zsófi
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • GÉCS Kristóf
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • KORÁNYI Laura
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • SEBESTYÉN Zora
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • BERTÓK Regina
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2018.03.17
  • 1
  • Ifjúsági
  • -57
  • SEBESTYÉN Zora
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • GÉCS Kristóf
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • MAGYAR Boldizsár
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 3
  • Diák A
  • -66
  • KORÁNYI Laura
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • HEGYALJAI Vivien
  • Junior férfi-női OB
  • 2018.02.24
  • 3
  • Junior
  • -52
  • JACKSON Kole
  • Serdülő B fiú Diákolimpia
  • 2018.02.04
  • 3
  • Serdülő B
  • -50
  • BERTÓK Regina
  • Ifjúsági férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -57
  • SEBESTYÉN András Szilveszter
  • Serdülő A fiú-leány Országos Bajnokság
  • 2017.11.25
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • KURTÁCS Zsófi
  • Diák C fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.11.11
  • 1
  • Diák C
  • +45
  • BERTÓK Krisztofer
  • Ifjúsági B férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -81
  • PONGRÁTZ Adrián
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • KORÁNYI Laura
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 2
  • Diák B
  • -44
  • BERTÓK Regina
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -57
  • PULSZTER Csaba
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • SEBESTYÉN András Szilveszter
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • JACKSON Kole
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák A
  • -49
  • KURTÁCS Zsófia
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák C
  • +45
  • MOGYORÓSI Máté
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • SEBESTYÉN Zora
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák B
  • -36
  • GÉCS Kristóf
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák B
  • -45
  • SEBESTYÉN Zora
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák B
  • -36
  • KORÁNYI Laura
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák B
  • -40
  • PULSZTER Csaba
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • SEBESTYÉN András Szilveszter
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Serdülő
  • -66
  • MOGYORÓSI Máté
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • JACKSON Kole
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • Diák A
  • -49
  • MOGYORÓSI Máté
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • KORÁNYI Laura
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • Diák B
  • -40
  • KURTÁCS Zsófi
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák C
  • +45
  • SZATMÁRI Tamás
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -73
  • BERTÓK Krisztofer
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • U16 Euroliga
  • -81
  • KURTÁCS Zsófia
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 1
  • U11
  • -55
  • KORÁNYI Laura
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 1
  • U13
  • -38
  • PULSZTER Csaba
  • Tenkes Kupa 2017 Serdülő ORV
  • 2017.08.20
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • BÍRÓ Botond
  • Tenkes Kupa 2017 Serdülő ORV
  • 2017.08.20
  • 1
  • Serdülő
  • -55
  • HEGYALJAI Vivien
  • Tenkes Kupa 2017 Felnőtt
  • 2017.08.19
  • 2
  • Felnőtt
  • -52
  • BERTÓK Krisztofer
  • Tenkes Kupa 2017 Ifjúsági ORV
  • 2017.08.19
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • BERTÓK Regina
  • Tenkes Kupa 2017 Ifjúsági ORV
  • 2017.08.19
  • 1
  • Ifjúsági
  • -57
  • KURTÁCS Zsófia
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 1
  • Diák C
  • +45
  • TÓTH Dorottya
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • GÉCS Kristóf
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • SEBESTYÉN Zora
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák B
  • -36
  • KORÁNYI Laura
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák B
  • -40
  • JACKSON Kole
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • MÜLLER György
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 2
  • Junior
  • -90
  • HEGYALJAI Vivien
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 1
  • Junior
  • -57
  • PONGRÁCZ Adrián
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • GÉCS Kristóf
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • MOGYORÓSI Máté
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • KORÁNYI Laura
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -40
  • SEBESTYÉN Zora
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -36
  • SEBESTYÉN András Szilveszter
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 1
  • Serdülő
  • -66
  • MÜLLER György
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 3
  • Junior
  • -90
  • SEBESTYÉN Zora
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • KORÁNYI Laura
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák B
  • -36
  • JACKSON Kole
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • BARKÓCZI Botond
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • GÉCS Kristóf
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák B
  • -41
  • SEBESTYÉN András Szilveszter
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • SZATMÁRI Tamás
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 2
  • Serdülő
  • -66
  • BERTÓK Krisztofer
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • SEBESTYÉN Zora
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • KORÁNYI Laura
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • SEBESTYÉN András Szilveszter
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 2
  • U14
  • -60
  • RUDINSZKY Ádám
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 2
  • Felnőtt
  • -100
  • SEBESTYÉN András Szilveszter
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Serdülő B
  • -60
  • HEGYALJAI Vivien
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -57
  • BARKÓCZI Botond
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • SEBESTYÉN Zora
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • KORÁNYI Laura
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • TÓTH Dorottya
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • MOGYORÓSI Máté
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • BARKÓCZI Botond
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • SEBESTYÉN Zora
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • KORÁNYI Laura
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • SEBESTYÉN András Szilveszter
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • BERTÓK Krisztofer
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Serdülő
  • -73
  • BERTÓK Regina
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -57
  • BERTÓK Krisztofer
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -73
  • BERTÓK Krisztofer
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • SZATMÁRI Tamás
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • MÜLLER György
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • BERTÓK Regina
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • TÓTH Dorottya
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -63
  • FEKETE József
  • Veterán Európa-bajnokság, Porec
  • 2016.06.23
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • GÖNDÖCS Attila
  • Veterán Európa-bajnokság, Porec
  • 2016.06.23
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • KORÁNYI Miklós
  • Veterán Európa-bajnokság, Porec
  • 2016.06.23
  • 2
  • Felnőtt
  • -60
  • MÜLLER György
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 2
  • Junior
  • -81
  • HEGYALJAI Vivien
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 1
  • Junior
  • -52
  • BERTÓK Regina
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 3
  • Junior
  • -57
  • TÓTH Dorottya
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 1
  • Junior
  • -63
  • BERTÓK Krisztofer
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • MOGYORÓSI Máté
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • SEBESTYÉN Zora
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • KORÁNYI Laura
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • SZATMÁRI Tamás
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • MÜLLER György
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • TÓTH Dorottya
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • SZATMÁRI Tamás
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • BERTÓK Krisztofer
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 1
  • Serdülő
  • -73
  • MÜLLER György
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • HEGYALJAI Vivien
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • SEBESTYÉN András Szilveszter
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • BERTÓK Krisztofer
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -73