Debreceni Sportcentrum Közhasznú Nonprofit Kft.

  • Hajdú-Bihar
  • Debrecen
  • 4032 Debrecen, Oláh Gábor u. 5.
  • 06- 52-514-400


  • Név
  • Szül.év
  • KARAFFA Ferenc Áron
  • 2007
  • FARKAS Bálint
  • 2007
  • NAGY Zsófia Sára
  • 2009
  • NAGY Martin
  • 2008
  • BERCZI Tamás
  • 2007
  • KIS Keve József
  • 2008
  • GRÉCZI Tamás
  • 2008
  • HANDARI Máté
  • 2007
  • GOMBÁCSI Tamás
  • 2008
  • SZAPORÁN Roland
  • 2007
  • KAZAMÉR Lilla Adél
  • 2008
  • MOLNÁR Luca
  • 2008
  • SZABÓ Csanád
  • 2008
  • GYURKA Csanád
  • 2008
  • SZILÁGYI Csanád
  • 2008
  • PUSKÁS Sámuel István
  • 2008
  • BARABÁS Iván Lajos
  • 2009
  • HUSZKA Dániel Zsolt
  • 2008
  • NYIKA Roland
  • 2008
  • MEGYESI-SZABÓ Zoltán
  • 2008
  • KOVÁCS Szabolcs Miklós
  • 2007
  • MILÁNIK Jázmin
  • 2008
  • TANYI Péter
  • 2008
  • KRICSFALUSI Anna
  • 2008
  • PAPP G. Simon
  • 2008
  • BALÁZS István
  • 2008
  • POPOVICS Dénes
  • 2008
  • KÁLLAI Péter
  • 2008
  • FODOR Fanni
  • 2008
  • ÖLVETI Dóra
  • 2008
  • NÉMETH Erik
  • 2008
  • BÉKÉSI Zsombor
  • 2008
  • RÓNAI Balázs
  • 2008
  • FRANK Borbála
  • 2008
  • MÁRTON Hella Alma
  • 2008
  • MÁRTON Kincső
  • 2007
  • NAGY Barbara
  • 2008
  • SZEGEDI Zsóka
  • 2008
  • NAGY Gréta
  • 2007
  • NÉMETH Hédi
  • 2008
  • DEBRECZENI Ádám
  • 2008
  • KALA Lőrinc
  • 2010
  • DALMI-DIENES Borka
  • 2008
  • DALMI-DIENES Kende
  • 2010
  • KREKK Bíborka
  • 2009
  • OLÁH Enikő Júlia
  • 2007
  • SŐRÉS Máté
  • 2009
  • FAZEKAS Zoltán
  • 2010
  • DELI Márton
  • 2010
  • SZŰCS János
  • 2010
  • GULYÁS Csanád Tamás
  • 2009
  • BALOGH Dávid
  • 2007
  • PAPP Szilárd
  • 2011
  • KERTÉSZ Henrik
  • 2010
  • SZABÓ János
  • 2006
  • MODROVICS Ádám
  • 2007
  • KATONA Levente
  • 2009
  • HORTOBÁGYI Csenge
  • 2008
  • SZILÁGYI Mihály
  • 2010
  • SZILÁGYI Hanna
  • 2009
  • PÉTER Csongor Levente
  • 2011
  • PÉTER Panna Sára
  • 2009
  • NAGY Sándor
  • 2010
  • VOLOSINOVSZKI Erik
  • 2009
  • FEDORA Sándor
  • 2010
  • GARAMVÖLGYI Attila
  • 2008
  • SZILÁGYI Milán
  • 2009
  • SZOBONYA Mihály Gyula
  • 2010
  • NAGY István Bence
  • 2009
  • HOMOVICS Marcell
  • 2011
  • FARKAS Bence
  • 2011
  • ÁSZTAI Károly
  • 2008
  • FERENCZ Csanád György
  • 2011
  • BODÓ Béla Bendegúz
  • 2010
  • TÓTH Lina
  • 2009
  • SZABÓ Benjamin
  • 2010
  • BÓNÉ Márton Erik
  • 2010
  • SZABÓ Zalán
  • 2009
  • KISS Kamilla
  • 2011
  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • KRIUCHKOV SZERHIJOVICS Valentin
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • JUHÁSZ Zita Lili
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • SZABÓ Lea
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 3
  • Diák B
  • -49
  • WLADIMIR Danica
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • -48
  • BALOGH Péter
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • FEDORA Ferenc
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 1
  • Diák C
  • -39
  • SÜVEGES Fanni Beatrix
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • GÖNCZI Dorina
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • -44
  • GÖNCZI Mirtill
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • -44
  • PUSZTAI Botond
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • -42
  • PAPP Bálint
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • PUSZTAI Botond
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -42
  • WLADIMIR Danica
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • SÜVEGES Fanni Beatrix
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • KRIUCHKOV SZERHIJOVICS Valentin
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • KORLÁTH Iván
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • JUHÁSZ Zita Lili
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • DOBOS Dominik
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • REJTŐ Balázs
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • FEDORA Ferenc
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 1
  • Diák C
  • -39
  • CSERVENÁK Anna
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2018.03.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • GÖNCZI Dorina
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2018.03.17
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • GÖNCZI Mirtill
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2018.03.17
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • JUHÁSZ Zita Lili
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • KORLÁTH Iván
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • KRIUCHKOV SZERHIJOVICS Valentin
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • RAUS Kíra Emma
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 3
  • Diák B
  • -30
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • BALOGH Péter
  • XVI. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.17
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • WLADIMIR Danica
  • XVI. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.17
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • NAGY Orsolya Zsófi
  • XVI. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.17
  • 2
  • Ifjúsági
  • +70
  • GÖNCZI Dorina
  • XVI. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.17
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • KRIUCHKOV SZERHIJOVICS Valentin
  • Serdülő B fiú Diákolimpia
  • 2018.02.04
  • 1
  • Serdülő B
  • -36
  • OROSZ Botond
  • Serdülő B fiú Diákolimpia
  • 2018.02.04
  • 2
  • Serdülő B
  • -45
  • CSERVENÁK Anna
  • Felnőtt és Junior férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.03
  • 3
  • Felnőtt-junior
  • -63
  • PUSZTAI Botond
  • Ifjúsági férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • CSERVENÁK Anna
  • Felnőtt és Junior férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.21
  • 1
  • Felnőtt-junior
  • -63
  • PUSZTAI Botond
  • Serdülő A fiú-leány Országos Bajnokság
  • 2017.11.25
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • WLADIMIR Danica
  • Serdülő A fiú-leány Országos Bajnokság
  • 2017.11.25
  • 2
  • Serdülő
  • -48
  • NAGY Orsolya Zsófi
  • Serdülő A fiú-leány Országos Bajnokság
  • 2017.11.25
  • 3
  • Serdülő
  • +63
  • RAUS Kíra Emma
  • Diák C fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.11.11
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • KRIUCHKOV SZERHIJOVICS Iván
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 2
  • Serdülő B
  • -45
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 3
  • Serdülő B
  • -55
  • GÖNCZI Mirtill
  • Ifjúsági B férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -40
  • WLADIMIR Danica
  • Ifjúsági B férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -48
  • GÖNCZI Dorina
  • Ifjúsági B férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.07
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -40
  • CSERVENÁK Anna
  • U23 férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.01
  • 1
  • U23
  • -63
  • OROSZ Botond
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • NAGY Gergő László
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • KORLÁTH Iván
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • KRIUCHKOV SZERHIJOVICS Valentin
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 2
  • Diák B
  • -38
  • PUSZTAI Botond
  • Varsó U15 Open
  • 2017.09.30
  • 3
  • U15
  • 38
  • JUHÁSZ Zita Lili
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 2
  • Diák B
  • -36
  • SÜVEGES Bendegúz
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • MAGYAR Attila
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • PUSZTAI Botond
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • MILÁNIK Tamás
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 2
  • Serdülő
  • -45
  • WLADIMIR Danica
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 2
  • Serdülő
  • -48
  • RAUS Kíra Emma
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • JUHÁSZ Zita Lili
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák B
  • -36
  • PUSZTAI Botond
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • MILÁNIK Tamás
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • HÁMORI Attila
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • RAUS Kíra Emma
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • FEDORA Nóra Napsugár
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • GÖNCZI Mirtill
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • WLADIMIR Danica
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • MAGYAR Attila
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • SÜVEGES Bendegúz
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • FEDORA Nóra Napsugár
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • NAGY Gergő László
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • KRIUCHKOV SZERHIJOVICS Valentin
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • KORLÁTH Iván
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák B
  • -38
  • KRIUCHKOV SZERHIJOVICS Valentin
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • Diák B
  • -38
  • KORLÁTH Iván
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • JUHÁSZ Zita Lili
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • Diák B
  • -33
  • RAUS Kíra Emma
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • PUSZTAI Botond
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • U16 Euroliga
  • -40
  • MILÁNIK Tamás
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • U16 Euroliga
  • -45
  • BALOGH Péter
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • U16 Euroliga
  • -55
  • GÖNCZI Mirtill
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -44
  • SÜVEGES Bendegúz
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 3
  • U13
  • -35
  • PUSZTAI Botond
  • Tenkes Kupa 2017 Serdülő ORV
  • 2017.08.20
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • MILÁNIK Tamás
  • Tenkes Kupa 2017 Serdülő ORV
  • 2017.08.20
  • 2
  • Serdülő
  • -45
  • GRÉCZY Balázs
  • Tenkes Kupa 2017 Ifjúsági ORV
  • 2017.08.19
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • NAGY Orsolya Zsófi
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • +63
  • PUSZTAI Botond
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • RAUS Kíra Emma
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • NAGY Gergő László
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • KRIUCHKOV SZERHIJOVICS Valentin
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • JUHÁSZ Zita Lili
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák B
  • -33
  • MAGYAR Attila
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • GÖNCZI Mirtill
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • GÖNCZI Mirtill
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • NAGY Orsolya Zsófi
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • MAGYAR Attila
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • U13
  • -32
  • SÜVEGES Bendegúz
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • BÖKÖNYI Áron Zalán
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • LUSTYIK Alexander
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • GLAVOSITS Bende
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • KORLÁTH Iván
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • KRIUCHKOV SZERHIJOVICS Valentin
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • SÜVEGES Bendegúz
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • JUHÁSZ Zita Lili
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -33
  • MILÁNIK Tamás
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • GÖNCZI Mirtill
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • CSERVENÁK Anna
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 1
  • Junior
  • -63
  • WLADIMIR Danica
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 2
  • Serdülő
  • -48
  • PAPP Bálint
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 1
  • Serdülő
  • -73
  • PUSZTAI Botond
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • CSERVENÁK Anna
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 1
  • Junior
  • -63
  • GÖNCZI Mirtill
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • CSERVENÁK Anna
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 2
  • Felnőtt
  • -63
  • CSERVENÁK Anna
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • -63
  • GÖNCZI Mirtill
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • -40
  • KRIUCHKOV SZERHIJOVICS Valentin
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • KORLÁTH Iván
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • MILÁNIK Tamás
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Serdülő B
  • -40
  • PAPP Bálint
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 1
  • Serdülő B
  • -66
  • OROSZ Botond
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • SÜVEGES Bendegúz
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 2
  • Diák B
  • -32
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 2
  • Diák A
  • -54
  • GÖNCZI Dorina
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • GÖNCZI Mirtill
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • OROSZ Botond
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • OROSZ Botond
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • BÖKÖNYI Áron Zalán
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • KRIUCHKOV SZERHIJOVICS Valentin
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • KORLÁTH Iván
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • JUHÁSZ Zita Lili
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • MILÁNIK Tamás
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • GRÉCZY Balázs
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • ÁRVA Zalán
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • NAGY Orsolya Zsófi
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Serdülő
  • +63
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • GÖNCZI Dorina
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • GÖNCZI Mirtill
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • MAGYAR Attila
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • SÜVEGES Bendegúz
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • WLADIMIR Danica
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • VÖLGYI Gréta
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • NAGY Orsolya Zsófia
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • +63
  • MILÁNIK Tamás
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • PUSZTAI Botond
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • GRÉCZY Balázs
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • HALÁSZ Árpád Armand
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 2
  • Serdülő
  • -66
  • PUSZTAI Botond
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • GÖNCZI Dorina
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • GÖNCZI Mirtill
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • MAGYAR Attila
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • OROSZ Botond
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • KORLÁTH Iván
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • JUHÁSZ Zita Lili
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • GÖNCZI Dorina
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • U13
  • -32
  • BODNÁR Emese
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • U13
  • -32
  • OROSZ Blanka
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -57
  • CSERVENÁK Anna
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -63
  • SZUTOR Beáta
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -70
  • SZILÁGYI Zsanett
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -70
  • GÖRÖG János
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -90
  • OROSZ Botond
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • BODNÁR Emese
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • GÖNCZI Dorina
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • GÖNCZI Mirtill
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • PUSZTAI Botond
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • BODNÁR Emese
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • VÖLGYI Gréta
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • CSERVENÁK Anna
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 3
  • Junior
  • -63
  • OROSZ Blanka
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • BODNÁR Emese
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • KÁNYÁSI Roland
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 2
  • Junior
  • -81
  • GÖRÖG János
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 3
  • Junior
  • -90
  • OROSZ Blanka
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 2
  • Junior
  • -57
  • CSERVENÁK Anna
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 1
  • Junior
  • -63
  • SZUTOR Beáta
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 1
  • Junior
  • -70
  • MILÁNIK Tamás
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 3
  • Serdülő B
  • -40
  • PAPP Bálint
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 2
  • Serdülő B
  • -60
  • CSERVENÁK Anna
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 2
  • Felnőtt
  • -63
  • SZUTOR Beáta
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 2
  • Felnőtt
  • -70
  • KÁNYÁSI Roland
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • GÖRÖG János
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • OROSZ Blanka
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • SZILÁGYI Zsanett
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • KÁNYÁSI Roland
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • CSERVENÁK Anna
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • MAGYAR Attila
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • SÜVEGES Bendegúz
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • OROSZ Botond
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • OLÁH Flóra
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • OROSZ Blanka
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -57
  • OROSZ Blanka
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • PUSZTAI Botond
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 2
  • Serdülő B
  • -33
  • MILÁNIK Tamás
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Serdülő B
  • -40
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 1
  • Diák B
  • -50
  • GÖNCZI Dorina
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 2
  • Diák B
  • -30
  • BODNÁR Emese
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • GÖRÖG János
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -90
  • CSERVENÁK Anna
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -63
  • SZUTOR Beáta
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -63
  • PUSZTAI Botond
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • GÖNCZI Dorina
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák B
  • -30
  • GÖNCZI Mirtill
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • -30
  • BODNÁR Emese
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • PUSZTAI Botond
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • VÖLGYI Gréta
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák A
  • -56
  • OROSZ Blanka
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • OROSZ Botond
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • CSERVENÁK Anna
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • OROSZ Botond
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • PAPP Bálint
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák A
  • -60
  • LEEL-ŐSSY Luca
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • VÖLGYI Gréta
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák A
  • -56
  • NÉMETI Erik
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák B
  • -50
  • GÖNCZI Mirtill
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák B
  • -30
  • GÖNCZI Dorina
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák B
  • -30
  • BODNÁR Emese
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • SÜVEGES Bendegúz
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • OROSZ Botond
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • OLÁH Flóra
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • PUSZTAI Botond
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • PUSZTAI Botond
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 2
  • U13
  • -35
  • KÁNYÁSI Roland
  • XIV. Tenkes Kupa U23+Felnőtt
  • 2015.08.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -81
  • OROSZ Botond
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • OLÁH Flóra
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • PUSZTAI Botond
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • PAPP Bálint
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák A
  • -60
  • VÖLGYI Gréta
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák A
  • -56
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • GÖNCZI Mirtill
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák B
  • -30
  • BODNÁR Emese
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • SÜVEGES Bendegúz
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • KÁNYÁSI Roland
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 3
  • Junior
  • -81
  • SZUTOR Beáta
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 2
  • Junior
  • -63
  • CSERVENÁK Anna
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 3
  • Junior
  • -63
  • SZILÁGYI Zsanett
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 2
  • Junior
  • -70
  • CSERVENÁK Anna
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 1
  • Ifjúsági
  • -63
  • VÖLGYI Gréta
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 3
  • Diák A
  • -56
  • GÖRÖG János
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 3
  • Junior
  • -90
  • CSERVENÁK Anna
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 2
  • Junior
  • -63
  • SZUTOR Beáta
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 3
  • Junior
  • -63
  • SZUTOR Beáta
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • PUSZTAI Botond
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • PAPP Bálint
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -60
  • VÖLGYI Gréta
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák A
  • -56
  • NAGY Milán
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • KRIUCHOV Iván
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák B
  • -38
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák B
  • -50
  • GÖNCZI Mirtill
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • -30
  • BODNÁR Emese
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • OROSZ Blanka
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • CSERVENÁK Anna
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -63
  • SZUTOR Beáta
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • OROSZ Blanka
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • CSERVENÁK Anna
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -63
  • SZUTOR Beáta
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • GÖRÖG János
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 2
  • Junior
  • -90
  • OROSZ Blanka
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • -52
  • CSERVENÁK Anna
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 2
  • Junior
  • -63
  • SZUTOR Beáta
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • -63
  • SZILÁGYI Zsanett
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • -70
  • OROSZ Blanka
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • CSERVENÁK Anna
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • SZILÁGYI Zsanett
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • CSERVENÁK Anna
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 2
  • Felnőtt
  • -63
  • CSERVENÁK Anna
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -63
  • SZUTOR Beáta
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -63
  • NAGY Milán
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • GÖNCZI Mirtill
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • SZILÁGYI Zsanett
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • +63
  • KÁNYÁSI Roland
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 1
  • Junior B
  • -73
  • PUSZTAI Botond
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • KÁNYÁSI Roland
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 1
  • U23
  • -73