Debreceni Sportcentrum Közhasznú Nonprofit Kft.

  • Hajdú-Bihar
  • Debrecen
  • 4032 Debrecen, Oláh Gábor u. 5.
  • 06- 52-514-400


  • Név
  • Szül.év
  • FEDORA Ferenc
  • 2008
  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • GÖNCZI Mirtill
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • GÖNCZI Mirtill
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • NAGY Orsolya Zsófi
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • MAGYAR Attila
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • U13
  • -32
  • SÜVEGES Bendegúz
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • BÖKÖNYI Áron Zalán
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • LUSTYIK Alexander
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • GLAVOSITS Bende
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • KORLÁTH Iván
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • KRIUCHKOV SZERHIJOVICS Valentin
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • SÜVEGES Bendegúz
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • JUHÁSZ Zita Lili
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -33
  • MILÁNIK Tamás
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • GÖNCZI Mirtill
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • CSERVENÁK Anna
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 1
  • Junior
  • -63
  • WLADIMIR Danica
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 2
  • Serdülő
  • -48
  • PAPP Bálint
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 1
  • Serdülő
  • -73
  • PUSZTAI Botond
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • CSERVENÁK Anna
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 1
  • Junior
  • -63
  • GÖNCZI Mirtill
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • CSERVENÁK Anna
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 2
  • Felnőtt
  • -63
  • CSERVENÁK Anna
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • -63
  • GÖNCZI Mirtill
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • -40
  • KRIUCHKOV SZERHIJOVICS Valentin
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • KORLÁTH Iván
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • MILÁNIK Tamás
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Serdülő B
  • -40
  • PAPP Bálint
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 1
  • Serdülő B
  • -66
  • OROSZ Botond
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • SÜVEGES Bendegúz
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 2
  • Diák B
  • -32
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 2
  • Diák A
  • -54
  • GÖNCZI Dorina
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • GÖNCZI Mirtill
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • OROSZ Botond
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • OROSZ Botond
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • BÖKÖNYI Áron Zalán
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • KRIUCHKOV SZERHIJOVICS Valentin
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • KORLÁTH Iván
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • JUHÁSZ Zita Lili
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • MILÁNIK Tamás
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • GRÉCZY Balázs
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • ÁRVA Zalán
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • NAGY Orsolya Zsófi
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Serdülő
  • +63
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • GÖNCZI Dorina
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • GÖNCZI Mirtill
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • MAGYAR Attila
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • SÜVEGES Bendegúz
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • WLADIMIR Danica
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • VÖLGYI Gréta
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • NAGY Orsolya Zsófia
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • +63
  • MILÁNIK Tamás
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • PUSZTAI Botond
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • GRÉCZY Balázs
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • HALÁSZ Árpád Armand
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 2
  • Serdülő
  • -66
  • PUSZTAI Botond
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • GÖNCZI Dorina
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • GÖNCZI Mirtill
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • MAGYAR Attila
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • OROSZ Botond
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • KORLÁTH Iván
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • JUHÁSZ Zita Lili
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • GÖNCZI Dorina
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • U13
  • -32
  • BODNÁR Emese
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • U13
  • -32
  • OROSZ Blanka
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -57
  • CSERVENÁK Anna
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -63
  • SZUTOR Beáta
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -70
  • SZILÁGYI Zsanett
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -70
  • GÖRÖG János
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -90
  • OROSZ Botond
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • BODNÁR Emese
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • GÖNCZI Dorina
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • GÖNCZI Mirtill
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • PUSZTAI Botond
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • BODNÁR Emese
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • VÖLGYI Gréta
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • CSERVENÁK Anna
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 3
  • Junior
  • -63
  • OROSZ Blanka
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • BODNÁR Emese
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • KÁNYÁSI Roland
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 2
  • Junior
  • -81
  • GÖRÖG János
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 3
  • Junior
  • -90
  • OROSZ Blanka
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 2
  • Junior
  • -57
  • CSERVENÁK Anna
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 1
  • Junior
  • -63
  • SZUTOR Beáta
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 1
  • Junior
  • -70
  • MILÁNIK Tamás
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 3
  • Serdülő B
  • -40
  • PAPP Bálint
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 2
  • Serdülő B
  • -60
  • CSERVENÁK Anna
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 2
  • Felnőtt
  • -63
  • SZUTOR Beáta
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 2
  • Felnőtt
  • -70
  • KÁNYÁSI Roland
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • GÖRÖG János
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • OROSZ Blanka
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • SZILÁGYI Zsanett
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • KÁNYÁSI Roland
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • CSERVENÁK Anna
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • MAGYAR Attila
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • SÜVEGES Bendegúz
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • OROSZ Botond
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • OLÁH Flóra
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • OROSZ Blanka
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -57
  • OROSZ Blanka
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • PUSZTAI Botond
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 2
  • Serdülő B
  • -33
  • MILÁNIK Tamás
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Serdülő B
  • -40
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 1
  • Diák B
  • -50
  • GÖNCZI Dorina
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 2
  • Diák B
  • -30
  • BODNÁR Emese
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • GÖRÖG János
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -90
  • CSERVENÁK Anna
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -63
  • SZUTOR Beáta
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -63
  • PUSZTAI Botond
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • GÖNCZI Dorina
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák B
  • -30
  • GÖNCZI Mirtill
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • -30
  • BODNÁR Emese
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • PUSZTAI Botond
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • VÖLGYI Gréta
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák A
  • -56
  • OROSZ Blanka
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • OROSZ Botond
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • CSERVENÁK Anna
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • OROSZ Botond
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • PAPP Bálint
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák A
  • -60
  • LEEL-ŐSSY Luca
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • VÖLGYI Gréta
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák A
  • -56
  • NÉMETI Erik
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák B
  • -50
  • GÖNCZI Mirtill
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák B
  • -30
  • GÖNCZI Dorina
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák B
  • -30
  • BODNÁR Emese
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • SÜVEGES Bendegúz
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • OROSZ Botond
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • OLÁH Flóra
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • PUSZTAI Botond
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • PUSZTAI Botond
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 2
  • U13
  • -35
  • KÁNYÁSI Roland
  • XIV. Tenkes Kupa U23+Felnőtt
  • 2015.08.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -81
  • OROSZ Botond
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • OLÁH Flóra
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • PUSZTAI Botond
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • PAPP Bálint
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák A
  • -60
  • VÖLGYI Gréta
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák A
  • -56
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • GÖNCZI Mirtill
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák B
  • -30
  • BODNÁR Emese
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • SÜVEGES Bendegúz
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • KÁNYÁSI Roland
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 3
  • Junior
  • -81
  • SZUTOR Beáta
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 2
  • Junior
  • -63
  • CSERVENÁK Anna
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 3
  • Junior
  • -63
  • SZILÁGYI Zsanett
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 2
  • Junior
  • -70
  • CSERVENÁK Anna
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 1
  • Ifjúsági
  • -63
  • VÖLGYI Gréta
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 3
  • Diák A
  • -56
  • GÖRÖG János
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 3
  • Junior
  • -90
  • CSERVENÁK Anna
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 2
  • Junior
  • -63
  • SZUTOR Beáta
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 3
  • Junior
  • -63
  • SZUTOR Beáta
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • PUSZTAI Botond
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • PAPP Bálint
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -60
  • VÖLGYI Gréta
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák A
  • -56
  • NAGY Milán
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • KRIUCHOV Iván
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák B
  • -38
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák B
  • -50
  • GÖNCZI Mirtill
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • -30
  • BODNÁR Emese
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • OROSZ Blanka
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • CSERVENÁK Anna
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -63
  • SZUTOR Beáta
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • OROSZ Blanka
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • CSERVENÁK Anna
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -63
  • SZUTOR Beáta
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • GÖRÖG János
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 2
  • Junior
  • -90
  • OROSZ Blanka
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • -52
  • CSERVENÁK Anna
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 2
  • Junior
  • -63
  • SZUTOR Beáta
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • -63
  • SZILÁGYI Zsanett
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • -70
  • OROSZ Blanka
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • CSERVENÁK Anna
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • SZILÁGYI Zsanett
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • CSERVENÁK Anna
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 2
  • Felnőtt
  • -63
  • CSERVENÁK Anna
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -63
  • SZUTOR Beáta
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -63
  • NAGY Milán
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • KONDÉ Levente Kristóf
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • GÖNCZI Mirtill
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • SZILÁGYI Zsanett
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • +63
  • KÁNYÁSI Roland
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 1
  • Junior B
  • -73
  • PUSZTAI Botond
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • KÁNYÁSI Roland
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 1
  • U23
  • -73