Diósdi Diák Se

  • Pest
  • Diósd
  • CSETNEK Béla
  • CSETNEK Béla
  • 2049 Diósd, Gárdonyi G. utca 14.
  • (+06) 70 204-2607
  • info@judoklub.hu


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • BARANYAI Botond
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák B
  • -45
  • RÉVAY Balázs György
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák C
  • -42
  • JÜTTNER Janka
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • VARGHA Zsolt
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • HAJDÚ Ilang Anna
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Serdülő
  • -44
  • BÜKI Viktória
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Serdülő
  • -52
  • KOVÁCS Boglárka
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Serdülő
  • -57
  • BODOR Sára Vera
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • BALOG Bálint
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • BÜKI Viktória
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák A
  • -50
  • KOVÁCS Boglárka
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák A
  • -56
  • JÜTTNER Ábel
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • BALOG Bálint
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • BÜKI Viktória
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák A
  • -50
  • KOVÁCS Boglárka
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák A
  • -56
  • HORVÁTH Nándor
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák C
  • -42
  • RÉVAY Balázs György
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • Diák C
  • -42
  • JÜTTNER Janka
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • HAJDÚ Ilang Anna
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • U16 Euroliga
  • -44
  • HAJDÚ Ilang Anna
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • KOVÁCS Boglárka
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • HORVÁTH Nándor
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 2
  • Diák C
  • -42
  • JÜTTNER Janka
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • KOVÁCS Boglárka
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák A
  • -56
  • BALOG Bálint
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • BÜKI Viktória
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • U13
  • -50
  • KOVÁCS Boglárka
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • U13
  • -56
  • BALOG Bálint
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • BÜKI Viktória
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák A
  • -50
  • HAJDÚ Ilang Anna
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • HAJDÚ Ilang Anna
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 1
  • Serdülő
  • -44
  • VARGHA Zsolt
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • BÜKI Viktória
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • RIEDL Dóra
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • BODOR Sára Vera
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • VARGHA Zsolt
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Serdülő
  • -66
  • HAJDÚ Ilang Anna
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • BODOR Sára Vera
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • KOVÁCS Boglárka
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 1
  • Diák B
  • -49
  • KURDI Benedek
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 2
  • Diák A
  • +66
  • HAJDÚ Ilang Anna
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • BALOG Bálint
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • BÜKI Viktória
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák B
  • -44
  • KOVÁCS Boglárka
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák B
  • -49
  • HAJDÚ Ilang Anna
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • KURDI Benedek
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák A
  • +66
  • RIEDL Dóra
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák A
  • -50
  • VERES Marcell
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 2
  • U16 Euroliga
  • -73
  • BODOR Sebestyén
  • Tenkes Kupa U11, U13 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • KURDI Benedek
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • +66
  • RIEDL Dóra
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • JÜTTNER Ábel
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • BÜKI Viktória
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák B
  • -44
  • KOVÁCS Gergő
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • BARANYAI Botond
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • SARKADI Szabó Benjámin
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • BÜKI Viktória
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • U13
  • -41
  • BÜKI Viktória
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák B
  • -44
  • ZIMEK Sándor
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 2
  • Ifjúsági
  • -46
  • TÓTH Patrik
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 2
  • Ifjúsági
  • -60
  • BODOR Sára Vera
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 2
  • Serdülő
  • -52
  • VARGHA Zsolt
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 3
  • Serdülő B
  • -60
  • TÓTH Patrik
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • TÓTH Patrik
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • BÜKI Viktória
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 1
  • Diák C
  • -40
  • RIEDL Dóra
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -40
  • VARGHA Zsolt
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 2
  • Diák A
  • -60
  • HAJDÚ Ilang Anna
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • BÜKI Viktória
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -40
  • KOVÁCS Boglárka
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • -45
  • BÜKI Viktória
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -40
  • KOVÁCS Boglárka
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • -45
  • RIEDL Dóra
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • -40
  • VARGHA Zsolt
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák A
  • -60
  • HAJDÚ Ilang Anna
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • DÁVID Éva
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák A
  • +56
  • TÓTH Patrik
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • VARGHA Zsolt
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák A
  • -60
  • LÁSZLÓ Olivér
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • VERES Marcell
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • LÁSZLÓ Olivér
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 3
  • U13
  • -35
  • SARKADI Szabó Benjámin
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 3
  • U13
  • -38
  • RIEDL Dóra
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 1
  • U13
  • -38
  • ZIMEK Sándor
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • TÓTH Patrik
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 1
  • Serdülő
  • -55
  • VERES Marcell
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • BÜKI Viktória
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • KOVÁCS Boglárka
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák C
  • -40
  • BÍRÓ Botond
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • VARGHA Zsolt
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák A
  • -54
  • SARKADI Szabó Benjámin
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • RIEDL Dóra
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -36
  • VARGHA Zsolt
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • HAJDÚ Ilang Anna
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • TÓTH Patrik
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • VERES Marcell
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • HAJDÚ Ilang Anna
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • SZTANKÓ Richárd Martin
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • VARGHA Zsolt
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • HAJDÚ Ilang Anna
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • RIEDL Dóra
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák B
  • -36
  • SARKADI Szabó Ábrahám
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 3
  • Serdülő B
  • -52
  • SZTANKÓ Richárd Martin
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 3
  • Serdülő B
  • -70
  • RIEDL Dóra
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • VARGHA Zsolt
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • HAJDÚ Ilang Anna
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -33
  • ZIMEK Sándor
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • TÓTH Patrik
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 2
  • Serdülő
  • -50
  • VERES Marcell
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 3
  • Serdülő
  • -50