TOTO Sport Sportegyesület

  • Pest
  • 2120 Dunakeszi, Magdolna u. 1.
  • URBANCSOK Tamás Sándor
  • URBANCSOK Tamás Sándor
  • 2120 Dunakeszi, Magdolna u. 1.
  • 06209309722
  • tamas.urbancsok@gmail.com


  • Név
  • Szül.év
  • FELDE Kolos
  • 2008
  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • SZŐLLŐSI Benjamin
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • SZŐLLŐSI Benjamin
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • KRISKA Ferenc
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • DOBOS Levente
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák A
  • -66
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Serdülő
  • -48
  • KRISKA Ferenc
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • BERLIK Dorottya
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • SÁNTA Botond
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • KRISKA Ferenc
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • DOBOS Levente
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák A
  • -66
  • BERLIK Dorottya
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • SZABÓ Dominik
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • SZŐLLŐSI Gergely
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -45
  • SÁNTA Botond
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 3
  • U13
  • -41
  • KRISKA Ferenc
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 1
  • U13
  • -45
  • DOBOS Levente
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 1
  • U13
  • -66
  • BERLIK Dorottya
  • Tenkes Kupa 2017 U13, U11 meghívásos verseny
  • 2017.08.20
  • 1
  • U13
  • -41
  • SZŐLLŐSI Benjamin
  • Tenkes Kupa 2017 Serdülő ORV
  • 2017.08.20
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • Tenkes Kupa 2017 Serdülő ORV
  • 2017.08.20
  • 1
  • Serdülő
  • -48
  • SZŐLLŐSI Gergely
  • Tenkes Kupa 2017 Ifjúsági ORV
  • 2017.08.19
  • 2
  • Ifjúsági
  • -46
  • FÓNAY Zsolt
  • Tenkes Kupa 2017 Ifjúsági ORV
  • 2017.08.19
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • TÖRÖK Dénes
  • Krajkó Gyula Emlékverseny 2017
  • 2017.06.24
  • 1
  • Diák A
  • -54
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 1
  • Serdülő
  • -48
  • STRBIK Réka
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 2
  • Serdülő
  • -57
  • DOBOS Levente
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák A
  • -66
  • BERLIK Dorottya
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • NYÍRI Nikolett
  • Junior Európa-kupa, Ploiesti
  • 2017.05.06
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • 20. Internationaler Thüringer Messe-Cup 2017 Férfi-Női U16
  • 2017.05.06
  • 1
  • U16(DJB)
  • -48
  • DOBOS Levente
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • U13
  • -66
  • BERLIK Dorottya
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • U13
  • -41
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • Serdülő
  • -48
  • STRBIK Réka
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 2
  • Serdülő
  • -57
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • Ifjúsági
  • -48
  • TÖRÖK Dénes
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 2
  • Diák A
  • -54
  • DOBOS Levente
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák A
  • -66
  • SZABÓ Dominik
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • SÁNTA Botond
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • TÖRÖK Dénes
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • BERLIK Dorottya
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • NYÍRI Nikolett
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 2
  • Ifjúsági
  • -57
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -48
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 1
  • Serdülő
  • -48
  • STRBIK Réka
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 1
  • Serdülő
  • -57
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • NYÍRI Nikolett
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • SZŐLLŐSI Benjamin
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 3
  • Serdülő B
  • -36
  • SZŐLLŐSI Benjamin
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • KRISKA Ferenc
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Serdülő
  • -45
  • BERLIK Dorottya
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Serdülő
  • -48
  • STRBIK Réka
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Serdülő
  • -57
  • SÁNTA Botond
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • KRISKA Ferenc
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • SZABÓ Dominik
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák B
  • -29
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 1
  • Serdülő
  • -44
  • STRBIK Réka
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 2
  • Serdülő
  • -52
  • NYÍRI Nikolett
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 1
  • Serdülő
  • -57
  • SZABÓNÉ PINCZI Tímea
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 2
  • Felnőtt
  • -48
  • FÓNAY Zsolt
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 1
  • Felnőtt
  • -60
  • SZLEZÁK János
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • KŐSZEGI Rebeka Rita
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -44
  • NYÍRI Nikolett
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -57
  • SZŐLLŐSI Benjamin
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Serdülő B
  • -33
  • BERLIK Dorottya
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 3
  • Diák B
  • -36
  • TÖRÖK Dénes
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 3
  • Diák B
  • -55
  • DOBOS Levente
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 2
  • Diák B
  • +60
  • KRISKA Ferenc
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 2
  • Diák B
  • -41