Domaszéki Judo Ifjúsági Esélyegyenlőségi SE

  • Csongrád
  • Domszék
  • 6781 Domaszék, Tulipán u. 17.
  • 06-30-388-1913
  • szabomiki55@freemail.hu


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • SZIGETI Sára Klára
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 2
  • U13
  • -56
  • NAGY Bence
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • SÁNTA Brigitta
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • SZIGETI Sára Klára
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák A
  • -56
  • HONGMANY Alex
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • SÁNTA Brigitta
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • SZIGETI Sára Klára
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • -56
  • GUNICS Endre
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 1
  • Junior
  • -73
  • BÓKA Botond
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • NAGY Bence
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • BÓKA Bendegúz
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 2
  • Junior
  • -60
  • BÓKA Bendegúz
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • BÓKA Bendegúz
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • -60
  • NAGY Bence
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • BÓKA Botond
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • BALOGH Kinga
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • SÁNTA László
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -55
  • NAGY Bence
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 1
  • Serdülő B
  • -36
  • BÓKA Botond
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 1
  • Serdülő B
  • -50
  • GUNICS Endre
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 1
  • Junior B
  • -73
  • BÓKA Bendegúz
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 2
  • Junior B
  • -60
  • BÓKA Brúnó
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 2
  • Diák B
  • -29
  • SÁNTA Brigitta
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 1
  • Diák B
  • -30
  • SZIGETI Sára Klára
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 3
  • Diák B
  • +49
  • SÁNTA Brigitta
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák B
  • -30
  • SZIGETI Sára Klára
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • BÓKA Bendegúz
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -60
  • NAGY Dávid
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 1
  • U16 Euroliga
  • +81
  • BÓKA Brúnó
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • BÓKA Botond
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -50
  • SÁNTA László
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 3
  • Junior
  • -55
  • GUNICS Endre
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 1
  • Junior
  • -73
  • BÓKA Botond
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • SÁNTA Brigitta
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák B
  • -30
  • SZIGETI Sára Klára
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák B
  • -49
  • SÁNTA László
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • BALOGH Kinga
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -57
  • GUNICS Endre
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -73
  • SÁNTA Brigitta
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 3
  • Diák B
  • -30
  • SÁNTA Brigitta
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák B
  • -30
  • SZIGETI Sára Klára
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák B
  • -49
  • SÁNTA László
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 1
  • Ifjúsági
  • -50
  • SÁNTA László
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • BÓKA Bendegúz
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • SÁNTA László
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • BÓKA Bendegúz
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • NAGY Dávid
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • NAGY Róbert
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 3
  • Junior
  • -100
  • NAGY Bence
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 1
  • Serdülő B
  • -36
  • BÓKA Botond
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 3
  • Serdülő B
  • -45
  • SÁNTA László
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • NAGY Bence
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • BÓKA Botond
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • SÁNTA László
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 1
  • Serdülő
  • -45
  • BÓKA Brúnó
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • SÁNTA Brigitta
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • SZIGETI Sára Klára
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 2
  • Diák C
  • -45
  • BÓKA Bendegúz
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -55
  • ÖRDÖGH András Gábor
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • +90
  • SÁNTA László
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -46
  • BÓKA Bendegúz
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • ÖRDÖGH András Gábor
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • SÁNTA László
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -46
  • NAGY Bence
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 1
  • Serdülő B
  • -33
  • BÓKA Botond
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 1
  • Serdülő B
  • -40
  • BÓKA Bendegúz
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Junior B
  • -55
  • NAGY Róbert
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Junior B
  • -100
  • NAGY Bence
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • BALOGH Kolos
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • BÓKA Botond
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • SZIGETI Sára Klára
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • SZIGETI Sára Klára
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • NAGY Bence
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • BÓKA Botond
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • NAGY Bence
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • SÁNTA László
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • NAGY Dávid
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Serdülő
  • +81
  • BÓKA Brúnó
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • BÓKA Brúnó
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • SÁNTA Brigitta
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • SÁNTA Brigitta
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • SÁNTA László
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • NAGY Dávid
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 2
  • Serdülő
  • +81
  • SÁNTA Brigitta
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • SZIGETI Sára Klára
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák C
  • -45
  • NAGY Bence
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • BÓKA Botond
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • BÓKA Brúnó
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • GUNICS Endre
  • Ifjúsági Európa-kupa, Kolozsvár
  • 2015.05.09
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • BÓKA Bendegúz
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • GUNICS Endre
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • NAGY Bence
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • BÓKA Botond
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • SÁNTA László
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • BÓKA Bendegúz
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -55
  • GUNICS Endre
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -60
  • NAGY Bence
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • SÁNTA László
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 2
  • Serdülő
  • -45
  • NAGY Dávid
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • +81
  • NAGY Bence
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • BÓKA Botond
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • BÓKA Bendegúz
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • GUNICS Endre
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • BÓKA Bendegúz
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • GUNICS Endre
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • GUNICS Endre
  • Zagreb (CRO) Európa-kupa
  • 2015.02.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • GUNICS Endre
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • SÁNTA László
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -42
  • GUNICS Endre
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • BALOGH Kinga
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 1
  • Felnőtt
  • -52
  • NAGY Dániel
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • +81
  • SÁNTA László
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • NAGY Bence
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • BALÁZS Nikoletta
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 2
  • U23
  • -63
  • SÁNTA László
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • SÁNTA László
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • BÓKA Bendegúz
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 3
  • Serdülő
  • -55