Egri Városi Sportiskola (EVSI)



  • Név
  • Szül.év
  • BALOGH Bianka Blanka
  • 2008
  • BALOGH Renátó
  • 2008
  • BÉCSI Hanna Milla
  • 2008
  • BERTÓK Eszter
  • 2009
  • ESZLÁRI Fanni
  • 2009
  • FARKAS Sándor
  • 2008
  • HERNÁDI Júlia
  • 2009
  • HOLLÓ Ábel
  • 2008
  • HORTOBÁGYI Dominik Márk
  • 2008
  • JAKAB Csenge
  • 2008
  • KALMÁR Zsombor Máté
  • 2008
  • LÁZÁR Kevin
  • 2008
  • MACSINKA Ádám
  • 2008
  • MASZÁROVICS Lukács
  • 2009
  • MOGYORÓSI Nikolett
  • 2008
  • NAGY Petra Lilla
  • 2008
  • POZSIK Rebeka
  • 2009
  • PUSZTAI Zsombor
  • 2008
  • SULYOK Barnabás
  • 2009
  • SZABÓ Bence
  • 2008
  • SZABÓ Kristóf Csaba
  • 2008
  • TEMESVÁRI Péter
  • 2008
  • VÁRADI Zalán
  • 2008
  • VARGA Tamás
  • 2008
  • OROSZ Bence
  • 2008
  • ALMÁSI Boglárka
  • 2001
  • BACSU Katalin Dominika
  • 2001
  • BALÁTI Laura Titanilla
  • 2001
  • BESENYEI Laura
  • 2002
  • BÓDI Viktória
  • 2001
  • BORZA Dominik József
  • 2001
  • CZAKÓ Máté
  • 2001
  • CSANÁDI Balázs Sándor
  • 2001
  • DÁVID Laura
  • 2002
  • DÓSA Kornél
  • 2002
  • ECSEDI Alíz Ágnes
  • 2001
  • ECSEGI Laura
  • 2001
  • FODOR Csenge
  • 2001
  • GÖMÖRI Zsófia Emma
  • 2001
  • GYŐRI Zsuzsanna
  • 2001
  • HOLLÓ Nóra Lotti
  • 2001
  • KALÓ Eszter Csilla
  • 2001
  • KISS Rebeka
  • 2001
  • KISS Ervin20010911
  • 2001
  • KISS Gréta
  • 2001
  • KONCZ Krisztina
  • 2001
  • KONCSOS Levente
  • 2001
  • KOVÁCS Petra
  • 2001
  • KUN Veronika
  • 2002
  • LÉVAI Enikő
  • 2001
  • LŐRINCZ Anett
  • 2002
  • MACSINKA Péter Zsolt
  • 2002
  • NAGY Réka
  • 2001
  • NAGY Dániel
  • 2001
  • PATAKI Ágnes
  • 2001
  • PETŐVÁRI Dóra
  • 2001
  • RÉVAY kITTI
  • 2001
  • SUTUS Noémi
  • 2001
  • SZABÓ Áron Vince
  • 2001
  • VARGA Martin
  • 2001
  • ASZTALOS Réka
  • 2008
  • BARANYI Bence Lajos
  • 2007
  • BARANYI Blanka
  • 2008
  • BATKI Dorka Zselyke
  • 2008
  • BÓTA Dorina
  • 2007
  • CZONYTÓ Vivien
  • 2008
  • CSOBÓ Éva
  • 2007
  • DOMÁN Laura
  • 2008
  • GARAI Anna
  • 2007
  • GARAI Lili
  • 2007
  • HOLLÓ Leon
  • 2007
  • KEREKES Botond
  • 2007
  • KERÉKGYÁRTÓ Zalán
  • 2008
  • KOCZKA Krisztofer
  • 2007
  • KOVÁCS Vivien
  • 2008
  • LUKÁCSI Zsombor
  • 2008
  • MIKLÓS Márk
  • 2007
  • MARALES Victor Hunor
  • 2007
  • NAGY Liliána
  • 2007
  • NÉMETH Dominik Gábor
  • 2007
  • PAPP Áron László
  • 2008
  • POCZIK Fanni
  • 2007
  • ROHACSEK Regina Edit
  • 2007
  • SZABÓ Péter Csanád
  • 2007
  • SZALAI Kinga
  • 2007
  • SZÉKELY Bence
  • 2007
  • TAMASI András
  • 2007
  • VERES Annamária
  • 2007
  • VIRÁG Petra
  • 2007
  • ESKÜDT Ádám
  • 2007
  • ESKÜDT Gábor
  • 2007
  • BARI Zsolt
  • 2007
  • NAGY Marcell
  • 2010
  • SEBE-PAP Sebestian
  • 2008
  • KRAJCSI Kristóf
  • 2008
  • PÁL Orsolya
  • 2005
  • SEREG Áron
  • 2006
  • SEREG Szilárd
  • 2008
  • LUKÁCS Botond Péter
  • 2008
  • RENADO-OSZTROLUCKI Oscar
  • 2009
  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • CSORBA Dominik Péter
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Serdülő
  • -45
  • ROTTENSTEIN Botond
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • GOTYÁR Dominik
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák C
  • -42
  • PARÁDI Balázs
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • ROTTENSTEIN Flóra
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák A
  • -50
  • IKLÓDI Máté
  • Junior Európa-kupa, Prága
  • 2017.07.22
  • 3
  • Junior
  • -81
  • CSORBA Dominik Péter
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • CSORBA Dominik Péter
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • PARÁDI Balázs
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • TAKÁCS Bálint
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • JUHÁSZ Péter
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 2
  • Ifjúsági
  • -66
  • IKLÓDI Máté
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -81
  • PARÁDI Balázs
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • ROTTENSTEIN Botond
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • IKLÓDI Máté
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 3
  • Junior
  • -81
  • ROTTENSTEIN Botond
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • TAKÁCS Bálint
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • JUHÁSZ Péter
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • CSORBA Dominik Péter
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 2
  • Serdülő B
  • -40
  • KURTÁN Zsombor
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 2
  • Junior
  • -81
  • HORVÁTH Bence Tamás
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • JUHÁSZ Péter
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 1
  • Ifjúsági
  • -66
  • HAJDÚ Mátyás
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • JUHÁSZ Péter
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • HORVÁTH Bence Tamás
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 3
  • U16
  • -60
  • PARÁDI Balázs
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 2
  • Serdülő B
  • -66
  • IKLÓDI Máté
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 1
  • Junior B
  • -81
  • KURTÁN Zsombor
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 2
  • Junior B
  • -81
  • ROTTENSTEIN Botond
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • FORGÁCS Richárd
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • HAJDÚ Mátyás
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • CSORBA Dominik Péter
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • ROTTENSTEIN Botond
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • IKLÓDI Máté
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • KURTÁN Zsombor
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • HORVÁTH Bence Tamás
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • HAJDÚ Mátyás
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • CSORBA Dominik Péter
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • IKLÓDI Anna
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Serdülő
  • -48
  • FORGÁCS Richárd
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák A
  • -54
  • IKLÓDI Anna
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 1
  • Serdülő
  • -48
  • GOTYÁR Olivér
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • GOTYÁR Olivér
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 1
  • Serdülő
  • -66
  • IKLÓDI Anna
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • ROTTENSTEIN Botond
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • FORGÁCS Richárd
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák A
  • -54
  • KURTÁN Zsombor
  • Ifjúsági Európa-kupa, Kolozsvár
  • 2016.05.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • HAJDÚ Mátyás
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • GOTYÁR Olivér
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • IKLÓDI Anna
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • IKLÓDI Máté
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • KURTÁN Zsombor
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • IKLÓDI Anna
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • CSORBA Dominik Péter
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • ROTTENSTEIN Botond
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • GOTYÁR Olivér
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • IKLÓDI Anna
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • IKLÓDI Máté
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • KURTÁN Zsombor
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • IKLÓDI Anna
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • HAJDÚ Mátyás
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • GOTYÁR Olivér
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 1
  • Serdülő
  • -66
  • IKLÓDI Anna
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • KURTÁN Zsombor
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • IKLÓDI Máté
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • IKLÓDI Máté
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • KURTÁN Zsombor
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • IKLÓDI Anna
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • IKLÓDI Máté
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.15
  • 1
  • U18
  • -81
  • IKLÓDI Máté
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.15
  • 1
  • U18 Férfi Csapat
  • -81
  • GOTYÁR Olivér
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 3
  • U14
  • -60
  • JUHÁSZ Péter
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -60
  • IKLÓDI Máté
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -81
  • KURTÁN Zsombor
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -81
  • IKLÓDI Anna
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -40
  • JUHÁSZ Péter
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • IKLÓDI Máté
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • KURTÁN Zsombor
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • IKLÓDI Anna
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -40
  • HAJDÚ Mátyás
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Serdülő B
  • -52
  • CSORBA Dominik Péter
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • FORGÁCS Richárd
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • RUDINSZKY Ádám
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 1
  • U23
  • -100
  • PARÁDI Balázs
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 3
  • Diák A
  • -66
  • CSORBA Dominik Péter
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • FORGÁCS Richárd
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • PARÁDI Balázs
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák A
  • -66
  • TAKÁCS Bálint
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Serdülő
  • -45
  • IKLÓDI Anna
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • KURTÁN Zsombor
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • IKLÓDI Máté
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • IKLÓDI Anna
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • PARÁDI Balázs
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák A
  • -66
  • ROTTENSTEIN Botond
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák B
  • -38
  • FORGÁCS Richárd
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák B
  • -50
  • TAKÁCS Bálint
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • HAJDÚ Mátyás
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • GOTYÁR Olivér
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • KŐRFY Bence
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • IKLÓDI Anna
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • CSORBA Dominik Péter
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 1
  • U13
  • -35
  • ROTTENSTEIN Botond
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 3
  • U13
  • -38
  • PARÁDI Balázs
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 2
  • U13
  • -66
  • HAJDÚ Mátyás
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 2
  • Serdülő
  • -50
  • KŐRFY Bence
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • IKLÓDI Anna
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • HORVÁTH Bence
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 1
  • Ifjúsági
  • -50
  • JUHÁSZ Péter
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • KURTÁN Zsombor
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • IKLÓDI Máté
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • IKLÓDI Anna
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 2
  • Ifjúsági
  • -40
  • HORVÁTH Bence
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • PARÁDI Balázs
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák A
  • -60
  • ROTTENSTEIN Botond
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • HORVÁTH Bence
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 2
  • Serdülő
  • -50
  • LŐKÖS Balázs
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 1
  • Ifjúsági
  • -46
  • JUHÁSZ Péter
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • IKLÓDI Máté
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • IKLÓDI Anna
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • RUDINSZKY Ádám
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 1
  • Junior
  • -100
  • TAKÁCS Bálint
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • HORVÁTH Bence
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • IKLÓDI Anna
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • IKLÓDI Máté
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • KURTÁN Zsombor
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • RUDINSZKY Ádám
  • Junior Európa-kupa, Lignano (2015. 03. 28-29.)
  • 2015.03.28
  • 3
  • Junior
  • -100
  • HORVÁTH Bence
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 1
  • Serdülő
  • -50
  • IKLÓDI Anna
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • ROTTENSTEIN Botond
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • FORGÁCS Richárd
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák B
  • -41
  • JUHÁSZ Péter
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • IKLÓDI Máté
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • IKLÓDI Anna
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • LŐKÖS Balázs
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • RUDINSZKY Ádám
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 1
  • Junior
  • -100
  • GOTYÁR Olivér
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 1
  • Serdülő B
  • -52
  • IKLÓDI Máté
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • HORVÁTH Bence
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -46
  • ROTTENSTEIN Botond
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • FORGÁCS Richárd
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • LŐKÖS Balázs
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • HORVÁTH Bence
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 1
  • Serdülő
  • -45
  • IKLÓDI Máté
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 3
  • Junior B
  • -81
  • IKLÓDI Máté
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • LŐKÖS Balázs
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • LŐKÖS Balázs
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • HORVÁTH Bence
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 1
  • Serdülő
  • -45
  • RUDINSZKY Ádám
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 3
  • Junior
  • -100