Miskolci Judo Club

  • Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Miskolc
  • 3525 Miskolc, Kis-Hunyad u. 22. IV/1.
  • 06-30-903-8271
  • florusz.janos@chello.hu


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • TÓTH Lotti Noémi
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • HOÓ Fédra
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • NAGY Pentele
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák B
  • +60
  • TORNAI Zoltán
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák A
  • -60
  • MAKSA Csaba
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 1
  • Junior
  • -60
  • SZARKA Richárd Gábor
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 2
  • Junior
  • -60
  • CZERLAU Alexandra Mercedes
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 2
  • Junior
  • -63
  • CZERLAU Jennifer Stephanie
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • NAGY Pentele
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 2
  • Diák B
  • +60
  • TORNAI Zoltán
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • -60
  • GODÓ Szilárd
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 2
  • Felnőtt
  • -60
  • CZERLAU Alexandra Mercedes
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 2
  • Felnőtt
  • -57
  • GERCSÁK Szabina
  • Grand Prix, Tbiliszi
  • 2017.03.31
  • 3
  • Felnőtt
  • -70
  • SZARKA Richárd Gábor
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • CZERLAU Jennifer Stephanie
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • CZERLAU Jennifer Stephanie
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -63
  • GERCSÁK Szabina
  • Európa-kupa, Zürich-Uster
  • 2017.03.11
  • 3
  • Felnőtt
  • -70
  • JUHÁSZ Máté
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • GODÓ Szilárd
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 3
  • Junior
  • -55
  • CZERLAU Jennifer Stephanie
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 1
  • Ifjúsági
  • -63
  • CZERLAU Jennifer Stephanie
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • GERCSÁK Szabina
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 1
  • Felnőtt
  • -70
  • MAKSA Balázs
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 2
  • Felnőtt
  • -73
  • NAGY Pentele
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 2
  • Diák C
  • +55
  • GERCSÁK Szabina
  • U23-as Európa-bajnokság, Tel-Aviv
  • 2016.11.11
  • 1
  • U23
  • -70
  • CZERLAU Alexandra Mercedes
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 1
  • Felnőtt
  • -57
  • CZERLAU Jennifer Stephanie
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 1
  • Felnőtt
  • -63
  • SZARKA Richárd Gábor
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • IPACS Tamás
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • GERCSÁK Szabina
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -70
  • CZERLAU Jennifer Stephanie
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -63
  • TORNAI Zoltán
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • TORNAI Zoltán
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • NAGY Pentele
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 1
  • Diák C
  • +55
  • NAGY Gábor Árpád
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • GERCSÁK Szabina
  • Junior Európa-bajnokság, Malaga
  • 2016.09.16
  • 3
  • Junior
  • -70
  • GERCSÁK Szabina
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 1
  • U23
  • -70
  • CZERLAU Alexandra Mercedes
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • KOLLÁTH Gergely Sándor
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -42
  • NAGY Pentele
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák C
  • +55
  • MAKSA Csaba
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 2
  • Junior
  • -55
  • GERCSÁK Szabina
  • Európa-bajnokság, Kazan
  • 2016.04.21
  • 3
  • Felnőtt
  • -70
  • TORNAI Zoltán
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • GODÓ Szilárd
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • MAKSA Csaba
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 1
  • Ifjúsági
  • -60
  • MAKSA Csaba
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 3
  • Junior
  • -55
  • MAKSA Csaba
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • CZERLAU Jennifer Stephanie
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -63
  • MAKSA Csaba
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • GERCSÁK Szabina
  • Grand Prix, Havanna
  • 2016.01.22
  • 2
  • Felnőtt
  • -70
  • MAKSA Csaba
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 2
  • Felnőtt
  • -60
  • MAKSA Balázs
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 1
  • Felnőtt
  • -73
  • TÓTH Márton
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • SZILVÁSI Zsófia
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 2
  • Felnőtt
  • -52
  • IPACS Tamás
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • SZILVÁSI Zsófia
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 3
  • Felnőtt
  • -52
  • MAKSA Balázs
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • TORNAI Zoltán
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 1
  • Diák C
  • -50
  • GERCSÁK Szabina
  • U23-as Európa-bajnokság, Pozsony
  • 2015.11.13
  • 1
  • U23
  • -70
  • GERCSÁK Szabina
  • Junior-világbajnokság, Abu-Dzabi
  • 2015.10.23
  • 1
  • Junior
  • -70
  • KISS Nándor Roland
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 3
  • Diák A
  • -60
  • SZARKA Richárd Gábor
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • TORNAI Zoltán
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • -50
  • TORNAI Zoltán
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • -50
  • GERCSÁK Szabina
  • Junior Európa-bajnokság, Oberwart
  • 2015.09.18
  • 1
  • Junior
  • -63
  • NAGY Gábor Árpád
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • BALOGH Csaba
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • TORNAI Zoltán
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák C
  • -50
  • BALAJTHI Boglárka
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • VERÉB Balázs
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Serdülő
  • -73
  • JUHÁSZ Máté
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • GERCSÁK Szabina
  • Junior Európa-kupa, Berlin
  • 2015.08.01
  • 2
  • Junior
  • -70
  • GERCSÁK Szabina
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -70
  • FECZKÓ Botond
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 1
  • Junior
  • -55
  • MAKSA Csaba
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 2
  • Junior
  • -55
  • MAKSA Balázs
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 2
  • Junior
  • -73
  • NAGY Zoltán
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 3
  • Junior
  • -73
  • TÓTH Márton
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 1
  • Junior
  • -81
  • GERCSÁK Szabina
  • Junior Európa-kupa, Leibnitz
  • 2015.06.06
  • 1
  • Junior
  • -70
  • TORNAI Zoltán
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák C
  • -50
  • GERCSÁK Szabina
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 1
  • Junior
  • -70
  • FECZKÓ Botond
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 2
  • Junior
  • -55
  • MAKSA Csaba
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 1
  • Ifjúsági
  • -50
  • GERCSÁK Szabina
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 1
  • Junior
  • -70
  • GODÓ Szilárd
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 2
  • Junior
  • -55
  • FECZKÓ Csanád
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 3
  • Junior
  • -55
  • VERÉB Balázs
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 2
  • Serdülő
  • -66
  • FECZKÓ Botond
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -50
  • FECZKÓ Csanád
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • MAKSA Csaba
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • JUHÁSZ Máté
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • GÁSPÁR Sára
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • +49
  • FECZKÓ Botond
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • FECZKÓ Csanád
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • FECZKÓ Csanád
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -50
  • FECZKÓ Botond
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • GERCSÁK Szabina
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -63
  • FECZKÓ Csanád
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -50
  • FECZKÓ Botond
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • MAKSA Csaba
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -46
  • FECZKÓ Csanád
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -46
  • FECZKÓ Botond
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -50
  • MAKSA Balázs
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 2
  • Felnőtt
  • -73
  • VERÉB Áron
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • ALMÁSI Zsuzsanna
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 2
  • Diák C
  • -45
  • FECZKÓ Csanád
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • FECZKÓ Botond
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 1
  • Junior B
  • -50
  • MAKSA Csaba
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 2
  • Junior B
  • -50
  • GODÓ Szilárd
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 3
  • Junior B
  • -50
  • GERCSÁK Szabina
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 1
  • U23
  • -70
  • ZSEBE Gergő
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 3
  • Serdülő
  • -66