Budapesti Honvéd Sportegyesület Judo Szakosztály

  • Budapest
  • Budapest
  • GERA Tamás
  • GERA Tamás
  • 1134 Budapest, Dózsa Gy út 53
  • 06-1-329-0243
  • judo@honved.hu


  • Név
  • Szül.év
  • BORBÁS Patrik
  • 2004
  • DÚL Patrik
  • 2000
  • GÁCS Attila
  • 2000
  • KAMPF Fanni Beatrix
  • 2002
  • KARAKAS Hedvig
  • 1990
  • KOKAS Benedek
  • 2001
  • LAUTER Viktor Botond
  • 2005
  • MAJOR Ádám
  • 2005
  • MÁTHÉ Bence
  • 2001
  • NAGY Kornél
  • 2006
  • NAGY Regő
  • 2005
  • NEU Gábor
  • 1981
  • PÁL Gyula
  • 1994
  • PÉKÓ Hunor Botond
  • 2006
  • PINTÉR Bulcsú
  • 2006
  • SZÉCSI Sebestyén
  • 1970
  • SZILÁRD Zsigmond
  • 2005
  • SZŐCS Botond
  • 2003
  • TÓTH Csaba
  • 2000
  • VARJU Ádám
  • 2002
  • VARJU Vilmos
  • 2006
  • VÉR Gábor
  • 1992
  • VISKI Ádám
  • 2004
  • VIT Lili
  • 2003
  • KELIGER Bernadett
  • 1993
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • 2001
  • SALÁNKI Evelin
  • 1994
  • FOGASY Gergő
  • 1993
  • BAJCSEV Tamás
  • 2001
  • SALAMON Márta
  • 2002
  • SALAMON Máté
  • 2004
  • SALAMON Réka
  • 2002
  • IJJAS Adrienn
  • 2003
  • IJJAS Attila
  • 2002
  • KOVÁCS Kitti
  • 1997
  • TAKÁCS Márton
  • 1995
  • HANGYA Gergő
  • 2003
  • SZABÓ Katinka
  • 1994
  • DEMETER Bendegúz
  • 2003
  • DEMETER Marcell
  • 2003
  • PLANK Attila
  • 2004
  • MELEG Szabolcs
  • 2004
  • KUSZTVÁN Boldizsár
  • 2001
  • KUSZTVÁN Zsófia
  • 2003
  • SZABÓ Tibor
  • 1984
  • SÁRI Patrik
  • 2003
  • BEVIZ Barnabás
  • 1996
  • GORJÁNÁCZ Zsolt
  • 1990
  • NAGYGYÖRGY Dominik
  • 2001
  • NAGYGYÖRGY Erik
  • 2003
  • PRIBOJSZKI István
  • 2002
  • BAJCSEV Vivien
  • 2001
  • KISS Benedek
  • 2007
  • DUNAJCSIK Péter László
  • 2005
  • GÁCS Olivér
  • 1998
  • TAS Kazimir
  • 2006
  • VARJU Csaba
  • 2008
  • ARATÓ Lili
  • 2007
  • MIZRAK Féza
  • 2000
  • FARKAS Krisztián
  • 2004
  • GIRÁSZI Petra
  • 2005
  • HALASI Gergő
  • 2008
  • PENDLI András
  • 2007
  • NAGY Nándor
  • 2008
  • TÓTH Dániel
  • 2006
  • BORBÁS Dorka
  • 2009
  • SZILÁRD Anna
  • 2008
  • NAGY Zsófia
  • 2006
  • GIRÁSZI Attila
  • 2008
  • SZŐLLŐSI Gergely
  • 2002
  • SZŐLLŐSI Benjamin
  • 2004
  • KISS Viktória
  • 2008
  • PINTÉR Júlia
  • 2008
  • BARAKA Hamza
  • 2008
  • MÓR-BARANYAI Barna
  • 2003
  • LEHOCZKY Krisztián
  • 1976
  • SZÖLLŐSI Emilia Zána
  • 1999
  • DUNAJCSIK Dániel György
  • 2008
  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • KARAKAS Hedvig
  • IJF Judo Grand Prix Zagreb
  • 2018.07.27
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • ARATÓ Lili
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • KISS Benedek
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • NAGY Zsófia
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 1
  • Diák A
  • -56
  • TÓTH Dániel
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 3
  • Diák A
  • -60
  • PINTÉR Bulcsú
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • TAS Kazimir
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • VARJU Vilmos
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 1
  • Diák A
  • -54
  • NAGY Kornél
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • IJJAS Attila
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • -90
  • DEMETER Marcell
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • VARJU Csaba
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • DUNAJCSIK Dániel György
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Diák C
  • -42
  • KISS Viktória
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • PINTÉR Júlia
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • SZILÁRD Anna
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 2
  • Diák C
  • -45
  • KUSZTVÁN Boldizsár
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • VIT Lili
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • -63
  • BAJCSEV Tamás
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • IJJAS Attila
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • PRIBOJSZKI István
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • +90
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -52
  • VIT Lili
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -57
  • BAJCSEV Vivien
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -70
  • ARATÓ Lili
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 3
  • U13
  • -32
  • NAGY Zsófia
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 1
  • U13
  • -56
  • BAJCSEV Tamás
  • Ifjúsági Európa-kupa, Teplice
  • 2018.04.21
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Ifjúsági Európa-kupa, Berlin
  • 2018.04.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2018.03.24
  • 2
  • Felnőtt
  • -52
  • SZABÓ Katinka
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2018.03.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • KARAKAS Hedvig
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2018.03.24
  • 1
  • Felnőtt
  • -63
  • BAJCSEV Vivien
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2018.03.24
  • 2
  • Felnőtt
  • -63
  • SALÁNKI Evelin
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2018.03.24
  • 1
  • Felnőtt
  • -78
  • SZILÁRD Zsigmond
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • GIRÁSZI Petra
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Serdülő
  • -48
  • NAGY Nándor
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • VARJU Csaba
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • DUNAJCSIK Dániel György
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Diák C
  • -42
  • SZILÁRD Anna
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák C
  • -40
  • ARATÓ Lili
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • NAGY Kornél
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • TAS Kazimir
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • VARJU Vilmos
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák A
  • -49
  • NAGY Zsófia
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 2
  • Diák A
  • -56
  • NAGY Regő
  • 9. Budaörs kupa 2018
  • 2018.03.18
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • BAJCSEV Vivien
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2018.03.17
  • 2
  • Ifjúsági
  • -70
  • IJJAS Attila
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2018.03.17
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2018.03.17
  • 1
  • Ifjúsági
  • -52
  • BAJCSEV Tamás
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2018.03.17
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • DEMETER Bendegúz
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2018.03.17
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • NAGY Zsófia
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 2
  • Diák A
  • -56
  • TAS Kazimir
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • NAGY Kornél
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • ARATÓ Lili
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 3
  • Diák B
  • -33
  • VARJU Vilmos
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 1
  • Diák A
  • -49
  • MAJOR Ádám
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • PLANK Attila
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • SZŐLLŐSI Benjamin
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • BAJCSEV Vivien
  • Junior férfi-női OB
  • 2018.02.24
  • 2
  • Junior
  • -70
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Junior férfi-női OB
  • 2018.02.24
  • 1
  • Junior
  • -52
  • KARAKAS Hedvig
  • Grand Slam, Düsseldorf
  • 2018.02.23
  • 2
  • Felnőtt
  • -57
  • VIT Lili
  • XVI. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.17
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • IJJAS Attila
  • XVI. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.17
  • 2
  • Ifjúsági
  • -90
  • PRIBOJSZKI István
  • XVI. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.17
  • 2
  • Ifjúsági
  • +90
  • BAJCSEV Vivien
  • XVI. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.17
  • 1
  • Ifjúsági
  • -70
  • SALÁNKI Evelin
  • Női European Open, Róma
  • 2018.02.17
  • 2
  • Felnőtt
  • -78
  • SZABÓ Katinka
  • Női European Open, Róma
  • 2018.02.17
  • 3
  • Felnőtt
  • -52
  • NAGY Kornél
  • Serdülő B fiú Diákolimpia
  • 2018.02.04
  • 3
  • Serdülő B
  • -33
  • MAJOR Ádám
  • Serdülő B fiú Diákolimpia
  • 2018.02.04
  • 3
  • Serdülő B
  • -36
  • SZILÁRD Zsigmond
  • Serdülő B fiú Diákolimpia
  • 2018.02.04
  • 3
  • Serdülő B
  • -60
  • TAKÁCS Márton
  • Felnőtt és Junior férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.03
  • 1
  • Felnőtt-junior
  • -73
  • GORJÁNÁCZ Zsolt
  • Férfi European Open, Szófia
  • 2018.02.03
  • 2
  • Felnőtt
  • -66
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Ifjúsági férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -52
  • BAJCSEV Vivien
  • Ifjúsági férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -70
  • PRIBOJSZKI István
  • Ifjúsági férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • +90
  • DEMETER Bendegúz
  • Ifjúsági férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • IJJAS Attila
  • Ifjúsági férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • BAJCSEV Tamás
  • Ifjúsági férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Felnőtt és Junior férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.21
  • 2
  • Felnőtt-junior
  • -52
  • BAJCSEV Vivien
  • Felnőtt és Junior férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.21
  • 1
  • Felnőtt-junior
  • -70
  • SZABÓ Katinka
  • Felnőtt és Junior férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.21
  • 1
  • Felnőtt-junior
  • -57
  • BALOGH Daniella
  • Felnőtt és Junior férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.21
  • 3
  • Felnőtt-junior
  • -57
  • TAKÁCS Márton
  • Felnőtt és Junior férfi-női ORV – válogató
  • 2018.01.21
  • 2
  • Felnőtt-junior
  • -73
  • FOGASY Gergő
  • Sopron Kupa Férfi Abszolút Kategóriás Nyílt Judo Országos Bajnokság
  • 2017.12.10
  • 1
  • Felnőtt
  • +100
  • VÉR Gábor
  • Sopron Kupa Férfi Abszolút Kategóriás Nyílt Judo Országos Bajnokság
  • 2017.12.10
  • 2
  • Felnőtt
  • +100
  • SÁRI Patrik
  • Serdülő A fiú-leány Országos Bajnokság
  • 2017.11.25
  • 1
  • Serdülő
  • +81
  • DEMETER Bendegúz
  • Serdülő A fiú-leány Országos Bajnokság
  • 2017.11.25
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • SZŐCS Botond
  • Serdülő A fiú-leány Országos Bajnokság
  • 2017.11.25
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • SALAMON Máté
  • Serdülő A fiú-leány Országos Bajnokság
  • 2017.11.25
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • PLANK Attila
  • Serdülő A fiú-leány Országos Bajnokság
  • 2017.11.25
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • GERA Csaba
  • MEFOB 2017/18
  • 2017.11.18
  • 1
  • Felnőtt
  • -81
  • BAJCSEV Tamás
  • Ifjúsági Európa-kupa, Győr
  • 2017.11.18
  • 1
  • U18
  • -81
  • ARATÓ Lili
  • Diák C fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.11.11
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • MAJOR Ádám
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 1
  • Serdülő B
  • -33
  • MELEG Szabolcs
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 3
  • Serdülő B
  • -33
  • KUSZTVÁN Zsófia
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • -57
  • KAMPF Fanni Beatrix
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • BAJCSEV Vivien
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • -70
  • PLANK Attila
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • SALAMON Máté
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • SÁRI Patrik
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 1
  • Serdülő
  • +81
  • KUSZTVÁN Zsófia
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 2
  • Serdülő
  • -57
  • BAJCSEV Vivien
  • Ifjúsági B férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -63
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Ifjúsági B férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.07
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -52
  • VIT Lili
  • Ifjúsági B férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.07
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -57
  • BAJCSEV Tamás
  • Ifjúsági B férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -81
  • TÖRÖK Roland
  • U23 férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.01
  • 2
  • U23
  • -73
  • BALOGH Daniella
  • U23 férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.01
  • 3
  • U23
  • -57
  • SZILÁRD Zsigmond
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • DUNAJCSIK Péter László
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 3
  • Diák A
  • -60
  • MARÓTI Patrik Olivér
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • PINTÉR Bulcsú
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 1
  • Diák B
  • -41
  • TAS Kazimir
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • VARJU Vilmos
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 2
  • Diák B
  • -50
  • DEMETER Marcell
  • Varsó U15 Open
  • 2017.09.30
  • 1
  • U15
  • 66
  • MAJOR Ádám
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • NAGY Regő
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • KARAKAS Hedvig
  • Grand Prix, Zágráb (2017.09.29-10.01.)
  • 2017.09.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • BAJCSEV Vivien
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -63
  • SALAMON Máté
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • SÁRI Patrik
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 1
  • Serdülő
  • +81
  • KUSZTVÁN Zsófia
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • VIT Lili
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 1
  • Serdülő
  • -63
  • IJJAS Adrienn
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • +63
  • OLGYAY Bálint
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • BAJCSEV Tamás
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • ARATÓ Lili
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • TAS Kazimir
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • VARJU Vilmos
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák B
  • -50
  • PLANK Attila
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • KISS Benedek
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • DEMETER Bendegúz
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • DEMETER Marcell
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Serdülő
  • -73
  • ARATÓ Lili
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • SÁRI Patrik
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Serdülő
  • +81
  • VIT Lili
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Serdülő
  • -57
  • KUSZTVÁN Zsófia
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • MAJOR Ádám
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • LAUTER Viktor Botond
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • SZILÁRD Zsigmond
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák A
  • -54
  • DUNAJCSIK Péter László
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák A
  • -60
  • MARÓTI Patrik Olivér
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • PINTÉR Bulcsú
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Diák B
  • -41
  • PLANK Attila
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • U16 Euroliga
  • -36
  • MELEG Szabolcs
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • U16 Euroliga
  • -36
  • FOGASY Gergő
  • Európa-kupa, Celje-Podcetrtek
  • 2017.06.17
  • 2
  • Felnőtt
  • -100
  • KARAKAS Hedvig
  • Európa-kupa, Celje-Podcetrtek
  • 2017.06.17
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • KELIGER Bernadett
  • Európa-kupa, Celje-Podcetrtek
  • 2017.06.17
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • SZŐCS Botond
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • KUSZTVÁN Zsófia
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • VIT Lili
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • DEMETER Marcell
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 1
  • Serdülő
  • -66
  • PLANK Attila
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • ARATÓ Lili
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • MARÓTI Patrik Olivér
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák B
  • -32
  • PINTÉR Bulcsú
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák B
  • -41
  • SZILÁRD Zsigmond
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák A
  • -54
  • BÁNKI Menyhárt Énok
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák A
  • -60
  • SZILÁRD Zsigmond
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • U13
  • -54
  • FOGASY Gergő
  • Európa-kupa, Szarajevó
  • 2017.04.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • GORJÁNÁCZ Zsolt
  • Európa-kupa, Szarajevó
  • 2017.04.29
  • 2
  • Felnőtt
  • -66
  • DEMETER Bendegúz
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • Serdülő
  • -55
  • SZŐCS Botond
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • DEMETER Marcell
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 1
  • Serdülő
  • -66
  • SÁRI Patrik
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • VIT Lili
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • BAJCSEV Tamás
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • VARJU Vilmos
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 2
  • Diák B
  • -45
  • PINTÉR Bulcsú
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • TAS Kazimir
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • MARÓTI Patrik Olivér
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • MAJOR Ádám
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • SZILÁRD Zsigmond
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák A
  • -49
  • TAKÁCS Márton
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 1
  • Felnőtt
  • -73
  • PÁL Gyula
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 1
  • Felnőtt
  • -81
  • KORDÉLY Péter
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 2
  • Felnőtt
  • -90
  • FOGASY Gergő
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • BALOGH Daniella
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 1
  • Felnőtt
  • -57
  • CSORBA Botond
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • BAJCSEV Tamás
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • SALAMON Réka
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • VIT Lili
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • SZŐCS Botond
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • KUSZTVÁN Zsófia
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • DEMETER Bendegúz
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • SÁRI Patrik
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • VIT Lili
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 2
  • Serdülő
  • -57
  • BAJCSEV Vivien
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 2
  • Junior
  • -63
  • MÁTHÉ Bence
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 1
  • Ifjúsági
  • -55
  • BAJCSEV Tamás
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • BAJCSEV Vivien
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • KELIGER Bernadett
  • Női European Open, Oberwart
  • 2017.02.18
  • 3
  • Felnőtt
  • -52
  • KELIGER Bernadett
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -52
  • HENCZ Norbert
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • BALOGH Daniella
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 2
  • Felnőtt
  • -57
  • TÖRÖK Roland
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • BEVIZ Barnabás
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • VÉR Gábor
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 1
  • Felnőtt
  • -90
  • KORDÉLY Péter
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 2
  • Felnőtt
  • -90
  • FOGASY Gergő
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 2
  • Felnőtt
  • -100
  • ARATÓ Lili
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • PLANK Attila
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • SALAMON Máté
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • LAUTER Viktor Botond
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • MAJOR Ádám
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • NAGY Regő
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • SZILÁRD Zsigmond
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák A
  • -49
  • BÁNKI Menyhárt Énok
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • MARÓTI Patrik Olivér
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • PINTÉR Bulcsú
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • BAJCSEV Tamás
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • BAJCSEV Vivien
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • MÁTHÉ Bence
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • VIT Lili
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • DEMETER Marcell
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • IJJAS Attila
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • MARÓTI Patrik Olivér
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • BAJCSEV Tamás
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 3
  • U16
  • +81
  • TAS Kazimir
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • PINTÉR Bulcsú
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 1
  • Diák C
  • -39
  • VARJU Vilmos
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 2
  • Diák C
  • -45
  • MÁTHÉ Bence
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 1
  • U16
  • -55
  • DEMETER Marcell
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 1
  • U14
  • -66
  • VIT Lili
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 2
  • U14
  • -57
  • DEMETER Bendegúz
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 3
  • U14
  • -55
  • SZABÓ Katinka
  • U23-as Európa-bajnokság, Tel-Aviv
  • 2016.11.11
  • 3
  • U23
  • -52
  • BALOGH Daniella
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -57
  • PÁL Gyula
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • DR. STADLER András
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • KORDÉLY Péter
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -90
  • BAJCSEV Tamás
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -81
  • BAJCSEV Vivien
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -63
  • MÁTHÉ Bence
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -55
  • DEMETER Bendegúz
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Serdülő B
  • -55
  • DEMETER Marcell
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Serdülő B
  • -66
  • MÁTHÉ Bence
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Junior B
  • -55
  • NAGY Regő
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • SZILÁRD Zsigmond
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 1
  • Diák B
  • -50
  • BÁNKI Menyhárt Énok
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • MAJOR Ádám
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • SZILÁRD Zsigmond
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák B
  • -50
  • PINTÉR Bulcsú
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • VARJU Vilmos
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák C
  • -45
  • SZŐCS Botond
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • DEMETER Marcell
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • IJJAS Attila
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Serdülő
  • -81
  • VIT Lili
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • BAJCSEV Tamás
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • BAJCSEV Vivien
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • MAJOR Ádám
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • NAGY Regő
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • SZŐCS Botond
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • DEMETER Marcell
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Serdülő
  • -66
  • SALAMON Máté
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • KUSZTVÁN Zsófia
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Serdülő
  • -52
  • KUSZTVÁN Zsófia
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -52
  • BAJCSEV Vivien
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 1
  • U16 Euroliga
  • -63
  • SALAMON Máté
  • Kidcoord Kupa - Diák A
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • BAJCSEV Tamás
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 1
  • U16 Euroliga
  • -81
  • BALOGH Daniella
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 2
  • U23
  • -57
  • SZABÓ Katinka
  • Európa-kupa, Celj
  • 2016.06.11
  • 3
  • Felnőtt
  • -52
  • KORDÉLY Péter
  • Junior Európa-kupa, Leibnitz
  • 2016.05.28
  • 3
  • Junior
  • -90
  • LAUTER Viktor Botond
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • MAJOR Ádám
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • SZILÁRD Zsigmond
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • MARÓTI Patrik Olivér
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • SALAMON Máté
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • PINTÉR Bulcsú
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -39
  • VARJU Vilmos
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák C
  • -42
  • KARAKAS Hedvig
  • World Masters Guadalajara (MEX)
  • 2016.05.27
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • BAJCSEV Tamás
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • BEVIZ Barnabás
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 1
  • Junior
  • -81
  • BÁRÁNY Flórián
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -81
  • KORDÉLY Péter
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 1
  • Junior
  • -90
  • KORDÉLY Péter
  • Junior Európa-kupa, Lignano
  • 2016.04.09
  • 3
  • Junior
  • -90
  • MAJOR Ádám
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • KARAKAS Hedvig
  • Grand Prix, Tbiliszi
  • 2016.03.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • BAJCSEV Vivien
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • PÁL Gyula
  • Európa-kupa, Szarajevó
  • 2016.03.19
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • SZABÓ Katinka
  • Európa-kupa, Szarajevó
  • 2016.03.19
  • 3
  • Felnőtt
  • -52
  • BEVIZ Barnabás
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 3
  • Junior
  • -81
  • BAJCSEV Vivien
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • BAJCSEV Vivien
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • VÉR Gábor
  • European Open, Oberwart
  • 2016.02.13
  • 1
  • Felnőtt
  • -90
  • BÁRÁNY Flórián
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 1
  • Junior
  • -81
  • VÉR Gábor
  • European Open, Szófia (2016. 01. 30-31.)
  • 2016.01.30
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • SZABÓ Katinka
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 1
  • Felnőtt
  • -52
  • BALOGH Daniella
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 1
  • Felnőtt
  • -57
  • STADLER Ádám
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 2
  • Felnőtt
  • -73
  • PÁL Gyula
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • KARAKAS Hedvig
  • Grand Prix, Havanna
  • 2016.01.22
  • 2
  • Felnőtt
  • -57
  • STADLER Ádám
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 2
  • Felnőtt
  • -73
  • PÁL Gyula
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 1
  • Felnőtt
  • -81
  • DR. STADLER András
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • VÉR Gábor
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 1
  • Felnőtt
  • -90
  • SZABÓ Katinka
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 1
  • Felnőtt
  • -52
  • BALOGH Daniella
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 1
  • Felnőtt
  • -57
  • FOGASY Gergő
  • African Open, Tunisz
  • 2016.01.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • KARAKAS Hedvig
  • Grand Slam, Tokió
  • 2015.12.04
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • MÁTHÉ Bence
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 1
  • Serdülő
  • -55
  • BAJCSEV Tamás
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • BAJCSEV Vivien
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 1
  • Serdülő
  • -63
  • MAJOR Ádám
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • FOGASY Gergő
  • U23-as Európa-bajnokság, Pozsony
  • 2015.11.13
  • 3
  • U23
  • -100
  • BAJCSEV Tamás
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -73
  • BAJCSEV Vivien
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -63
  • BAJCSEV Tamás
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • BAJCSEV Vivien
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • IJJAS Attila
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Serdülő B
  • -70
  • SALAMON Máté
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • PÁL Gyula
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -81
  • VIT Lili
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 3
  • Diák A
  • -56
  • IJJAS Adrienn
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 2
  • Diák A
  • +56
  • FOGASY Gergő
  • Európa-kupa, Belgrád
  • 2015.09.26
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • VÉR Gábor
  • Európa-kupa, Belgrád
  • 2015.09.26
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • VIT Lili
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák A
  • -56
  • MÁTHÉ Bence
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Serdülő
  • -55
  • BAJCSEV Tamás
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Serdülő
  • -73
  • BAJCSEV Vivien
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Serdülő
  • -63
  • SZILÁRD Zsigmond
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -42
  • SZILÁRD Zsigmond
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -42
  • VIT Lili
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Diák A
  • -56
  • IJJAS Adrienn
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Diák A
  • +56
  • OLGYAY Bálint
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • MÁTHÉ Bence
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 1
  • Serdülő
  • -55
  • KAMPF Fanni Beatrix
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Serdülő
  • -52
  • BAJCSEV Vivien
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 2
  • Serdülő
  • -63
  • VIT Vince
  • XV. Tóth Péter Emlékverseny
  • 2015.09.13
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • STADLER Ádám
  • Európa-kupa, Pozsony
  • 2015.09.05
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • STADLER Ádám
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -73
  • DR. STADLER András
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • PÁL Gyula
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • FOGASY Gergő
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • FOGASY Gergő
  • Európa-kupa, Sindelfingen
  • 2015.07.18
  • 2
  • Felnőtt
  • -100
  • KARAKAS Hedvig
  • Európa Játékok, Baku
  • 2015.06.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -57
  • TÖRÖK Roland
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 2
  • Junior
  • -81
  • MÁTHÉ Bence
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • BAJCSEV Tamás
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 1
  • Serdülő
  • -73
  • BAJCSEV Vivien
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 3
  • Serdülő
  • -63
  • SZILÁRD Zsigmond
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • VIT Lili
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák A
  • -50
  • SALAMON Máté
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • TÖRÖK Roland
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 3
  • Junior
  • -73
  • BAJCSEV Tamás
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • MÁTHÉ Bence
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • VIT Lili
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 2
  • Diák A
  • -50
  • KRIZSÁN Szabolcs
  • Grand Prix, Zágráb (2015. 05. 01-03.)
  • 2015.05.01
  • 1
  • Felnőtt
  • -81
  • ŐRY Hunor
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 1
  • Serdülő
  • -45
  • BAJCSEV Tamás
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 1
  • Serdülő
  • -73
  • BAKONYI Alexander
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • SALAMON Réka
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • BAJCSEV Vivien
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • -63
  • TÓTH Csaba
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -90
  • MEZEI Bernát
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • MÁTHÉ Bence
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • BAJCSEV Tamás
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 1
  • Serdülő
  • -73
  • BAKONYI Alexander
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • SALAMON Réka
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • BAJCSEV Vivien
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 2
  • Serdülő
  • -63
  • KRIZSÁN Szabolcs
  • African Open, Casablanca
  • 2015.03.14
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • VIT Lili
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák A
  • -50
  • SALAMON Máté
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • SZUDI Dominik
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • TÓTH Csaba
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • MEZEI Bernát
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • TÓTH Csaba
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -90
  • KARAKAS Hedvig
  • Grand Prix, Düsseldorf (2015. 02. 20-22.)
  • 2015.02.20
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • OLLÁRY Péter
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -60
  • PETKA Roland Tamás
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • HENCZ Norbert
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • HORVÁTH Adrián
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -100
  • TÓTH Csaba
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -90
  • KARAKAS Hedvig
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 1
  • Felnőtt
  • -63
  • KRIZSÁN Szabolcs
  • Tunis (TUN) Continental Open
  • 2015.01.17
  • 1
  • Felnőtt
  • -81
  • HENCZ Norbert
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 2
  • Felnőtt
  • -66
  • PÁL Gyula
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 2
  • Felnőtt
  • -73
  • DR. STADLER András
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • MEZEI Bernát
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • TÓTH Csaba
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • MÁTHÉ Bence
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 2
  • Serdülő
  • -50
  • KANCSÁR Gergely
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 3
  • Junior B
  • -100
  • VIT Lili
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -44
  • TONCS Tamás
  • Diák „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.05
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • TÖRÖK Roland
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 3
  • U23
  • -73
  • CSORBA Botond
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • TÓTH Csaba
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Serdülő
  • +81
  • OLGAY Bálint
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • MÁTHÉ Bence
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 1
  • Serdülő
  • -50
  • CSORBA Botond
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • MEZEI Bernát
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • BAKONYI Alexander
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • TÓTH Csaba
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 1
  • Serdülő
  • +81
  • PÁL Gyula
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 2
  • Junior
  • -81