Atomerőmű Sportegyesület

  • Tolna
  • Paks
  • HANGYÁSI László
  • HANGYÁSI László
  • 7030 Paks, Gesztenyés u. 2.
  • 06 75 311 000
  • iroda@ase.hu


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • TÓTH Barna
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • SZÁRAZ Csenge
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • PETRIK Hanna Zsófia
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 2
  • Diák B
  • -30
  • MÜLLER Enikő
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • SZÁRAZ Csenge
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • AKKERMAN Gergely
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • VERES Marcell
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • BOGNÁR Péter
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -60
  • VERES Patrik
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 2
  • Junior
  • -100
  • POLGÁR Luca
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -52
  • PUPP Réka
  • Grand Slam, Baku
  • 2017.03.10
  • 2
  • Felnőtt
  • -52
  • CIRJENICS Miklós
  • Grand Slam, Baku
  • 2017.03.10
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • BOR Barna
  • Grand Slam, Baku
  • 2017.03.10
  • 2
  • Felnőtt
  • +100
  • BOGNÁR Péter
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 3
  • Junior
  • -60
  • WINDISCHMANN Bence
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 3
  • Junior
  • -73
  • VERES Patrik
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 3
  • Junior
  • -100
  • POLGÁR Luca
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 2
  • Junior
  • -52
  • KNAP Ivett
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 3
  • Junior
  • -52
  • BOR Barna
  • Grand Prix, Düsseldorf
  • 2017.02.24
  • 3
  • Felnőtt
  • +100
  • PUPP Réka
  • Női European Open, Oberwart
  • 2017.02.18
  • 2
  • Felnőtt
  • -52
  • POLGÁR Luca
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -52
  • CSOKNYAI László
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 1
  • Felnőtt
  • -81
  • CIRJENICS Miklós
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • BOGNÁR Péter
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • -60
  • WINDISCHMANN Bence
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 2
  • Junior
  • -73
  • VERES Patrik
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 3
  • Junior
  • -100
  • POLGÁR Luca
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 2
  • Junior
  • -52
  • BERNÁTH Péter
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • HORNYÁNSZKI Lilla
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • KEREPESI Amira
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 1
  • Serdülő
  • -63
  • PETRIK Hanna Zsófia
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • PUPP Réka
  • U23-as Európa-bajnokság, Tel-Aviv
  • 2016.11.11
  • 2
  • U23
  • -48
  • BOGNÁR Péter
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • WINDISCHMANN Bence
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • BOR Barna
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 1
  • Felnőtt
  • +100
  • VERES Marcell
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -73
  • TÓTH Barna
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • HORNYÁNSZKI Lilla
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • LUKÁCS Ditta Tamara
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -44
  • KNAP Ivett
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • SZÁRAZ Csenge
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák B
  • -30
  • GYÖNGYÖSI Adél
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák B
  • +49
  • PETRIK Hanna Zsófia
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • FEIL Panna
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • KEREPESI Amira
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -63
  • HORNYÁNSZKI Lilla
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • TÓTH Barna
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • CSOKNYAI László
  • Grand Prix, Zágráb (2016.09.23-25.)
  • 2016.09.23
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • PUPP Réka
  • Junior Európa-bajnokság, Malaga
  • 2016.09.16
  • 3
  • Junior
  • -48
  • NÉMETH Gergő
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • JAKAB Barna
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • JAKAB Márton
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • PETRIK Hanna Zsófia
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • FEIL Panna
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • TÓTH Barna
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 2
  • Diák B
  • -32
  • SZÁRAZ Csenge
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 3
  • Diák B
  • -33
  • GYÖNGYÖSI Adél
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák B
  • +49
  • SZABÓ Rita
  • Kidcoord Kupa - Diák A
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák A
  • -50
  • PALÁSTI Patrik
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 2
  • U16 Euroliga
  • -60
  • LACZA Ákos
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -73
  • TÓTH Barna
  • Tenkes Kupa U11, U13 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • WINDISCHMANN Bence
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 3
  • U23
  • -73
  • AKKERMAN Gergely
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 2
  • U23
  • -81
  • VERES Patrik
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 2
  • U23
  • -90
  • PUPP Réka
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 1
  • U23
  • -52
  • LIPTAI László
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • PUPP Réka
  • Junior Európa-kupa, Berlin
  • 2016.07.30
  • 2
  • Junior
  • -48
  • PUPP Réka
  • Junior Európa-kupa, Prága
  • 2016.07.23
  • 1
  • Junior
  • -48
  • KEREPESI Amira
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -63
  • PUPP Réka
  • Junior Európa-kupa, Leibnitz
  • 2016.05.28
  • 3
  • Junior
  • -48
  • TÓTH Barna
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • KOMLÓSI Csongor
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák B
  • -55
  • GYÖNGYÖSI Adél
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák B
  • +49
  • PETRIK Hanna Zsófia
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • BOR Barna
  • Grand Slam, Baku
  • 2016.05.06
  • 3
  • Felnőtt
  • +100
  • CIRJENICS Miklós
  • Grand Slam, Baku
  • 2016.05.06
  • 2
  • Felnőtt
  • -100
  • KEREPESI Amira
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Serdülő
  • -63
  • POLGÁR Luca
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 1
  • Junior
  • -52
  • WINDISCHMANN Bence
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 1
  • Junior
  • -73
  • SZÁRAZ Zente
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • PETRIK Hanna Zsófia
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • KOMLÓSI Csongor
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 2
  • Diák B
  • -55
  • TÓTH Barna
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • GYÖNGYÖSI Adél
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák B
  • -49
  • PUPP Réka
  • Junior Európa-kupa, Lignano
  • 2016.04.09
  • 2
  • Junior
  • -48
  • TÓTH Barna
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • CIRJENICS Miklós
  • Grand Prix, Samsun
  • 2016.04.01
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • LIPTAI László
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • PALÁSTI Patrik
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • KNAP Ivett
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • SCHVEIGERT Anett
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -63
  • KEREPESI Amira
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -63
  • NÉMETH Norbert
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 3
  • Junior
  • -66
  • WINDISCHMANN Bence
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 1
  • Junior
  • -73
  • KNAP Ivett
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 3
  • Junior
  • -48
  • POLGÁR Luca
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 1
  • Junior
  • -52
  • SCHVEIGERT Anett
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 2
  • Serdülő
  • -63
  • BOR Barna
  • Grand Prix, Düsseldorf
  • 2016.02.19
  • 3
  • Felnőtt
  • +100
  • WINDISCHMANN Bence
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 1
  • Junior
  • -73
  • HOSNYÁNSZKI Dániel
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 2
  • Junior
  • -73
  • LUKÁCS Ditta Tamara
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 3
  • Junior
  • -48
  • POLGÁR Luca
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 1
  • Junior
  • -52
  • LUKÁCS Ditta Tamara
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 2
  • Felnőtt
  • -48
  • LIPTAI László
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • BOR Barna
  • Grand Prix, Havanna
  • 2016.01.22
  • 2
  • Felnőtt
  • +100
  • CIRJENICS Miklós
  • Grand Prix, Havanna
  • 2016.01.22
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • CSOKNYAI László
  • Grand Prix, Havanna
  • 2016.01.22
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • PALÁSTI Patrik
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • LACZA Ákos
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • KEREPESI Amira
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -63
  • JANECSKA ESZTER
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • GYÖNGYÖSI Adél
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • PUPP Réka
  • U23-as Európa-bajnokság, Pozsony
  • 2015.11.13
  • 3
  • U23
  • -48
  • CSOKNYAI László
  • Grand Slam, Abu-Dzabi
  • 2015.10.30
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • LACZA Ákos
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Serdülő B
  • -70
  • VERES Patrik
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Junior B
  • -90
  • CSOKNYAI László
  • Férfi European Open, Glasgow
  • 2015.10.10
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • HORNYÁNSZKI Lilla
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -30
  • NÉMETH Norbert
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -66
  • OHÁT Zalán
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 1
  • U23
  • -90
  • PUPP Réka
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 1
  • U23
  • -48
  • POLGÁR Luca
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 1
  • U23
  • -52
  • CSOKNYAI László
  • Grand Prix, Taskent
  • 2015.10.01
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • JANECSKA ESZTER
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • BERNÁTH Péter
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • JÁRAI Levente
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • PALÁSTI Patrik
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • VERES Patrik
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Ifjúsági
  • -90
  • KNAP Ivett
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • LUKÁCS Ditta Tamara
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • TÓTH Barna
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • TÓTH Barna
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • JANECSKA ESZTER
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • PUPP Réka
  • Junior Európa-bajnokság, Oberwart
  • 2015.09.18
  • 1
  • Junior
  • -48
  • CSOKNYAI László
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • BOR Barna
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 1
  • Felnőtt
  • +100
  • OHÁT Zalán
  • Junior Európa-kupa, Prága
  • 2015.07.25
  • 3
  • Junior
  • -90
  • PUPP Réka
  • Junior Európa-kupa, Prága
  • 2015.07.25
  • 2
  • Junior
  • -48
  • POLGÁR Luca
  • Junior Európa-kupa, Wroclaw
  • 2015.07.18
  • 3
  • Junior
  • -52
  • PUPP Réka
  • Junior Európa-kupa, Wroclaw
  • 2015.07.18
  • 3
  • Junior
  • -48
  • OHÁT Zalán
  • Junior Európa-kupa, Paks
  • 2015.07.11
  • 2
  • Junior
  • -90
  • LUKÁCS Ditta Tamara
  • Junior Európa-kupa, Paks
  • 2015.07.11
  • 3
  • Junior
  • -44
  • PUPP Réka
  • Junior Európa-kupa, Paks
  • 2015.07.11
  • 2
  • Junior
  • -48
  • PALÁSTI Patrik
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • CSOKNYAI László
  • European Open, Kolozsvár
  • 2015.05.30
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • TENGÖLICS Tamás
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák C
  • +55
  • JANECSKA ESZTER
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • LŐRINCZ Bence
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák A
  • +66
  • BOR Barna
  • World Masters
  • 2015.05.23
  • 2
  • Felnőtt
  • +100
  • HOSNYÁNSZKI Dániel
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 2
  • Junior
  • -73
  • WINDISCHMANN Bence
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 3
  • Junior
  • -73
  • OHÁT Zalán
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 2
  • Junior
  • -90
  • KNAPP Ivett
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 1
  • Junior
  • -44
  • LUKÁCS Ditta Tamara
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 2
  • Junior
  • -44
  • PUPP Réka
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 1
  • Junior
  • -48
  • POLGÁR Luca
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 1
  • Junior
  • -52
  • BOGNÁR Péter
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 1
  • Junior
  • -60
  • BOR Barna
  • Grand Slam, Baku
  • 2015.05.08
  • 1
  • Felnőtt
  • +100
  • VERES Patrik
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • KNAPP Ivett
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • CSOKNYAI László
  • Grand Prix, Zágráb (2015. 05. 01-03.)
  • 2015.05.01
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • HOSNYÁNSZKI Dániel
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 1
  • Junior
  • -73
  • OHÁT Zalán
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 1
  • Junior
  • -90
  • LUKÁCS Ditta Tamara
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 2
  • Junior
  • -44
  • KNAPP Ivett
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 3
  • Junior
  • -44
  • PUPP Réka
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 1
  • Junior
  • -48
  • POLGÁR Luca
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 1
  • Junior
  • -52
  • KISS Márk
  • Oros-Honvéd-kupa, Orosháza
  • 2015.04.18
  • 1
  • Serdülő
  • -50
  • KOVÁCS Dániel
  • Oros-Honvéd-kupa, Orosháza
  • 2015.04.18
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • JÁRAI Levente
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • PALÁSTI Patrik
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • KEREPESI Amira
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • ÉDL Kevin
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • LUKÁCS Ditta Tamara
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • SÁROSI Sára
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • OHÁT Zalán
  • Junior Európa-kupa, Lignano (2015. 03. 28-29.)
  • 2015.03.28
  • 3
  • Junior
  • -90
  • PUPP Réka
  • Junior Európa-kupa, Lignano (2015. 03. 28-29.)
  • 2015.03.28
  • 1
  • Junior
  • -48
  • BOR Barna
  • Grand Prix, Samsun (2015. 03. 27-29.)
  • 2015.03.27
  • 3
  • Felnőtt
  • +100
  • PALÁSTI Patrik
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • LŐRINCZ Bence
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák A
  • +66
  • HORNYÁNSZKI Lilla
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • -30
  • SÁROSI Sára
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • VERES Patrik
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • KNAPP Ivett
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • SÁROSI Sára
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -70
  • BOGNÁR Péter
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 2
  • Junior
  • -60
  • NÉMETH Norbert
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • -60
  • WINDISCHMANN Bence
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 1
  • Junior
  • -73
  • HOSNYÁNSZKI Dániel
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 2
  • Junior
  • -73
  • OHÁT Zalán
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 1
  • Junior
  • -90
  • KNAPP Ivett
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 1
  • Junior
  • -44
  • PUPP Réka
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 1
  • Junior
  • -48
  • POLGÁR Luca
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 1
  • Junior
  • -52
  • CIRJENICS Miklós
  • European Open, Szófia (2015. 02. 07-08.)
  • 2015.02.07
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • KISS Márk
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 2
  • Serdülő B
  • -52
  • BERNÁTH Péter
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 2
  • Serdülő B
  • -36
  • WINDISCHMANN Bence
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -73
  • OHÁT Zalán
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -90
  • POLGÁR Luca
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -52
  • PALÁSTI Patrik
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • POLGÁR Luca
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 2
  • Felnőtt
  • -52
  • CSOKNYAI László
  • Tunis (TUN) Continental Open
  • 2015.01.17
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • BOR Barna
  • Tunis (TUN) Continental Open
  • 2015.01.17
  • 3
  • Felnőtt
  • +100
  • PUPP Réka
  • Tunis (TUN) Continental Open
  • 2015.01.17
  • 3
  • Felnőtt
  • -48
  • HORVÁTH Zsombor
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 2
  • Felnőtt
  • -60
  • BOGNÁR Péter
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • OHÁT Zalán
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 1
  • Felnőtt
  • -90
  • VERES Patrik
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -73
  • WOLF Márton
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -81
  • KNAPP Ivett
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -44
  • ÉDL Kevin
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • LUKÁCS Ditta Tamara
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • KNAPP Ivett
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • JÁRAI Levente
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • BOGNÁR Péter
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 3
  • Junior B
  • -55
  • WINDISCHMANN Bence
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 2
  • Junior B
  • -73
  • LŐRINCZ Bence
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • +60
  • BERNÁTH Péter
  • Diák „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.05
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • ZIMMERMANN László
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 3
  • U23
  • -66
  • HOSNYÁNSZKI Dániel
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 2
  • U23
  • -73
  • WINDISCHMANN Bence
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 3
  • U23
  • -73
  • KÁRPÁTI Gábor
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 2
  • U23
  • -81
  • OHÁT Zalán
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 1
  • U23
  • -90
  • POLGÁR Luca
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 3
  • U23
  • -52
  • BOGNÁR Péter
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -55
  • PÓSA Dénes
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • WINDISCHMANN Bence
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • BOGNÁR Péter
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 2
  • Junior
  • -55
  • NÉMETH Norbert
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 2
  • Junior
  • -60
  • ZIMMERMANN László
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 3
  • Junior
  • -66
  • HOSNYÁNSZKI Dániel
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 2
  • Junior
  • -73
  • WINDISCHMANN Bence
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 3
  • Junior
  • -73
  • OHÁT Zalán
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 1
  • Junior
  • -90