Ippon Judo Tatabánya SE

  • Komárom-Esztergom
  • Tatabánya
  • CSERNOVICZKI Csaba
  • 2800 Tatabánya, Paletta lakópark 12. lépcsőház I/1.
  • 06-20-806-8668
  • cserno31@t-online.hu


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • VARGA Réka
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 1
  • Junior
  • +78
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 1
  • Junior
  • -52
  • KIS Eszter
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.13
  • 3
  • Junior
  • -57
  • VASKA Fanni
  • 20. Internationaler Thüringer Messe-Cup 2017 Férfi-Női U16
  • 2017.05.06
  • 1
  • U16(DJB)
  • -44
  • POKK Armand
  • 20. Internationaler Thüringer Messe-Cup 2017 Férfi-Női U16
  • 2017.05.06
  • 3
  • U16(DJB)
  • -60
  • KOVÁCS Attila Dávid
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 2
  • Serdülő
  • -50
  • SZABÓ Áron
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • VASKA Fanni
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • KELLER Rebeka
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • CSERNOVICZKI Éva
  • Európa-bajnokság, Varsó
  • 2017.04.20
  • 3
  • Felnőtt
  • -48
  • VARGA Réka
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 2
  • Felnőtt
  • +78
  • TORNYI Dominik
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 2
  • Felnőtt
  • -52
  • SALÁNKI Evelin
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 1
  • Felnőtt
  • -78
  • VARGA Réka
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 2
  • Junior
  • +78
  • KIS Eszter
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 2
  • Junior
  • -57
  • KOVÁCS Attila Dávid
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 1
  • Serdülő
  • -50
  • KOVÁCS Bence Ferenc
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 2
  • Serdülő
  • -50
  • VASKA Fanni
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 2
  • Serdülő
  • -44
  • POKK Armand
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • KELLER Rebeka
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 2
  • Serdülő
  • -52
  • MIKLÓSVÖLGYI Dániel Ferenc
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 2
  • Serdülő
  • -66
  • KIS Eszter
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 2
  • Junior
  • -57
  • VARGA Réka
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 2
  • Junior
  • +78
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 3
  • Junior
  • -48
  • VASKA Fanni
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • KIS Eszter
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • SALÁNKI Evelin
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 2
  • Felnőtt
  • -78
  • VARGA Réka
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • +78
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 1
  • Junior
  • -48
  • KIS Eszter
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 2
  • Junior
  • -57
  • VARGA Réka
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 2
  • Junior
  • +78
  • FEJÉR Richárd
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • VASKA Fanni
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • KELLER Rebeka
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • -48
  • SZABÓ Áron
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 1
  • Ifjúsági
  • -46
  • VASKA Fanni
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • KELLER Rebeka
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 2
  • Serdülő
  • -48
  • POKK Armand
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 1
  • Serdülő
  • -55
  • SZABÓ Áron
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 3
  • U18
  • -48
  • SALÁNKI Evelin
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 2
  • Felnőtt
  • -78
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -48
  • VASKA Fanni
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -40
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -48
  • KELLER Rebeka
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -48
  • SZABÓ Áron
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -42
  • KOVÁCS Bence Ferenc
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -46
  • SZABÓ Áron
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Serdülő B
  • -40
  • KOVÁCS Bence Ferenc
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 1
  • Serdülő B
  • -45
  • KOVÁCS Attila Dávid
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Serdülő B
  • -50
  • POKK Armand
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 2
  • Serdülő B
  • -55
  • SALÁNKI Evelin
  • Európa-kupa, Belgrád
  • 2016.10.08
  • 2
  • Felnőtt
  • -78
  • ÁBRAHÁM Benjámin
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • MIKLÓSVÖLGYI Dániel Ferenc
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 3
  • Diák A
  • -66
  • VASKA Fanni
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • KIS Eszter
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • SZABÓ Áron
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • KOVÁCS Bence Ferenc
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • KOVÁCS Attila Dávid
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Serdülő
  • -50
  • VASKA Fanni
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • VÁRADI Fédra
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • MIKLÓSVÖLGYI Dániel Ferenc
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák A
  • -66
  • FEJÉR Richárd
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • VARGA Zsófia
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák A
  • +56
  • KIS József
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 3
  • Junior
  • -60
  • OLÁH Adrienn
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 2
  • Junior
  • -44
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 1
  • Junior
  • -48
  • VÁRADI Fédra
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 2
  • Junior
  • -52
  • KIS Eszter
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 1
  • Junior
  • -57
  • SALÁNKI Evelin
  • Európa-kupa, Celj
  • 2016.06.11
  • 2
  • Felnőtt
  • -78
  • KOVÁCS Bence Ferenc
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • SZABÓ Áron
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • VÁRADI Fédra
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • MIKLÓSVÖLGYI Dániel Ferenc
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák A
  • -60
  • KARDOS Tímea
  • Ifjúsági Európa-kupa, Bielsko Biala
  • 2016.05.21
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Ifjúsági Európa-kupa, Kolozsvár
  • 2016.05.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -44
  • KARDOS Tímea
  • Ifjúsági Európa-kupa, Kolozsvár
  • 2016.05.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • CSERNOVICZKI Éva
  • Grand Slam, Baku
  • 2016.05.06
  • 2
  • Felnőtt
  • -48
  • KOVÁCS Bence Ferenc
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • KOVÁCS Attila Dávid
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • POKK Armand
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • Serdülő
  • -55
  • KELLER Rebeka
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • Serdülő
  • -44
  • KARDOS Tímea
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • Ifjúsági
  • -44
  • KIS Eszter
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • MIKLÓSVÖLGYI Dániel Ferenc
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • U13
  • -60
  • KARDOS Tímea
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -44
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -48
  • KIS Eszter
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 1
  • Junior
  • -57
  • VARGA Réka
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 2
  • Junior
  • +78
  • CSERNOVICZKI Éva
  • Európa-bajnokság, Kazan
  • 2016.04.21
  • 2
  • Felnőtt
  • -48
  • KARDOS Tímea
  • Ifjúsági Európa-kupa, Teplice
  • 2016.04.16
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • SALÁNKI Evelin
  • Európa-kupa, Szarajevó
  • 2016.03.19
  • 3
  • Felnőtt
  • -78
  • KOVÁCS Bence Ferenc
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • SZABÓ Áron
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • KOVÁCS Attila Dávid
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • KARDOS Tímea
  • Ifjúsági Európa-kupa, Zágráb
  • 2016.03.12
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • TÓTH Krisztián
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 2
  • Junior
  • -66
  • KARDOS Tímea
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -40
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -44
  • KIS Eszter
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -57
  • KOVÁCS Bence Ferenc
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • SZABÓ Áron
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • POKK Armand
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • TORNYI Dominik
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • KIS József
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • KARDOS Tímea
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -40
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • -44
  • KIS Eszter
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • -57
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 2
  • Junior
  • -48
  • VARGA Réka
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 3
  • Junior
  • +78
  • CSERNOVICZKI Éva
  • Grand Slam, Párizs
  • 2016.02.06
  • 3
  • Felnőtt
  • -48
  • KOVÁCS Bence Ferenc
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 2
  • Serdülő B
  • -40
  • POKK Armand
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 1
  • Serdülő B
  • -50
  • TORNYI Dominik
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 1
  • Ifjúsági
  • -44
  • KIS Eszter
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 1
  • Ifjúsági
  • -57
  • SALÁNKI Evelin
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 1
  • Felnőtt
  • -78
  • VARGA Réka
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 3
  • Felnőtt
  • +78
  • CSERNOVICZKI Éva
  • Grand Prix, Csedzsu
  • 2015.11.26
  • 2
  • Felnőtt
  • -48
  • SÁHÓ Sándor Dávid
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 2
  • Serdülő
  • -50
  • POKK Armand
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 1
  • Serdülő
  • -44
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 1
  • U16
  • -44
  • SALÁNKI Evelin
  • U23-as Európa-bajnokság, Pozsony
  • 2015.11.13
  • 3
  • U23
  • -78
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -44
  • KIS Eszter
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -57
  • SÁHÓ Sándor Dávid
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -44
  • KIS Eszter
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -57
  • SÁHÓ Sándor Dávid
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -50
  • SALÁNKI Evelin
  • Európa-kupa, Lund
  • 2015.10.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -78
  • SZABÓ Áron
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Serdülő B
  • -36
  • TORNYI Dominik
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Junior B
  • -50
  • SZÓDA Dávid Zoltán
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • MIKLÓSVÖLGYI Dániel Ferenc
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -60
  • SALÁNKI Evelin
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 1
  • U23
  • -78
  • VARGA Réka
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • +78
  • SZABÓ Áron
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 1
  • Diák A
  • -35
  • KOVÁCS Bence Ferenc
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • KOVÁCS Attila Dávid
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • POKK Armand
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 1
  • Diák A
  • -49
  • KELLER Rebeka
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • MIKLÓSVÖLGYI Dániel Ferenc
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák B
  • -60
  • KOVÁCS Bence Ferenc
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • SZABÓ Áron
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • KOVÁCS Attila Dávid
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • KELLER Rebeka
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Serdülő
  • -44
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Ifjúsági
  • -44
  • KIS Eszter
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • SALÁNKI Evelin
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -78
  • VARGA Réka
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 1
  • Felnőtt
  • +78
  • SALÁNKI Evelin
  • Európa-kupa, Sindelfingen
  • 2015.07.18
  • 3
  • Felnőtt
  • -78
  • CSERNOVICZKI Éva
  • Európa Játékok, Baku
  • 2015.06.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -48
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 1
  • Serdülő
  • -44
  • SZABÓ Áron
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • KOVÁCS Bence Ferenc
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • KOVÁCS Attila Dávid
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • KELLER Rebeka
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • SZÓDA Dávid Zoltán
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • STAUDT Zétény
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • GALAMBOS Bernadett
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • MIKLÓSVÖLGYI Dániel Ferenc
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák B
  • -55
  • SALÁNKI Evelin
  • Európa-kupa, Orenburg
  • 2015.05.16
  • 1
  • Felnőtt
  • -78
  • CSERNOVICZKI Éva
  • Grand Slam, Baku
  • 2015.05.08
  • 2
  • Felnőtt
  • -48
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 1
  • Serdülő
  • -44
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 1
  • Ifjúsági
  • -44
  • KIS Eszter
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 1
  • Ifjúsági
  • -52
  • KOVÁCS Bence Ferenc
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • KOVÁCS Attila Dávid
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • POKK Armand
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • KELLER Rebeka
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • GALAMBOS Bernadett
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • VARGA Réka
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 2
  • Junior
  • +78
  • TÓTH Krisztián
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 3
  • Junior
  • -60
  • SÁHÓ Sándor Dávid
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 2
  • Serdülő
  • -45
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 1
  • Serdülő
  • -44
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -44
  • KIS Eszter
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -52
  • TORNYI Dominik
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -46
  • SÁHÓ Sándor Dávid
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • KIS József
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • SÁHÓ Sándor Dávid
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • OLÁH Adrienn
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • DÉNES Csenge Katica
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 1
  • Serdülő
  • -44
  • SZABÓ Áron
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • STAUDT Zétény
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • KELLER Rebeka
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • GALAMBOS Bernadett
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • SZÓDA Dávid Zoltán
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • MIKLÓSVÖLGYI Dániel Ferenc
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák B
  • -55
  • KIS Eszter
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -52
  • ŐRI Felicián
  • Férfi European Open, Varsó (2015. 02. 28-03. 01.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • VARGA Réka
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 2
  • Junior
  • +78
  • KOVÁCS Attila Dávid
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 2
  • Serdülő B
  • -40
  • SALÁNKI Evelin
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -78
  • VARGA Réka
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 3
  • Felnőtt
  • +78
  • TORNYI Dominik
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46
  • KIS József
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -44
  • KIS Eszter
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -52
  • VARGA Réka
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 3
  • Felnőtt
  • +78
  • KIS József
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -50
  • HADARÓ Balázs
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -66
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -40
  • KIS Eszter
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -52
  • MIKLÓSVÖLGYI Dániel Ferenc
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 2
  • Diák C
  • -50
  • GABNAI Klaudia
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • ÁBRAHÁM Titanilla
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • TÓTH Krisztián
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 3
  • Junior B
  • -60
  • HADARÓ Balázs
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 2
  • Junior B
  • -66
  • GALAMBOS Bernadett
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 1
  • Diák B
  • -40
  • BAKONYI Flóra
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -44
  • SZABÓ Áron
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 2
  • Diák B
  • -32
  • KOVÁCS Bence Ferenc
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • STAUDT Zétény
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • KOVÁCS Attila Dávid
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 1
  • Diák B
  • -38
  • TÓTH Krisztián
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 2
  • U23
  • -60
  • VARGA Réka
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 2
  • U23
  • +78
  • TORNYI Dominik
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -46