Judo SZK XVII. Egyesület

  • Budapest
  • Budapest
  • 1173 Budapest, Szárny u. 35.
  • 06-1-256-4329
  • csabai@takt.hu


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • VARGA Petra
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • U13
  • -45
  • VADÓCZ Bence
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 2
  • U13
  • -41
  • CSABEN MÁRTON
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák B
  • -45
  • VADÓCZ Bence
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák B
  • -41
  • CSARANKÓ Márk
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • WALTER Márk
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 2
  • Diák B
  • -32
  • OROSZ Gergő
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • VARGA Petra
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • OROSZ Dorottya
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -63
  • GÁBOR Áron
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • GÁBOR Áron
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 1
  • Serdülő B
  • -40
  • NAGYPÁL TAMÁS
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák C
  • -39
  • GÁBOR Áron
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • VARGA Petra
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Serdülő
  • -48
  • WALTER Lilla
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Serdülő
  • -52
  • OROSZ Dorottya
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • OROSZ Gergő
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • WALTER Márk
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák B
  • -32
  • VADÓCZ Bence
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák B
  • -41
  • CSABEN MÁRTON
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 1
  • Diák B
  • -45
  • KASZA Imre
  • BRJSZ Diák ABC, Serdülő nyílt regionális verseny
  • 2017.01.22
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • WALTER Márk
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • CSARANKÓ Márk
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • VADÓCZ Bence
  • Diák „C” fiú-lány OB
  • 2016.11.12
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • BALÁZS Márton
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • VADÓCZ Károly
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Serdülő B
  • -60
  • GÁBOR Áron
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • WALTER Lilla
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 1
  • Diák A
  • -50
  • OROSZ Dorottya
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 2
  • Diák A
  • -56
  • VARGA Petra
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák B
  • -44
  • WALTER Márk
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • CSARANKÓ Márk
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • VADÓCZ Bence
  • Atom Kupa, Diák C fiú-lány MK
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák C
  • -39
  • GÁBOR Áron
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • JOSEPOVITS Gábor
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák A
  • -49
  • WALTER Lilla
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák A
  • -50
  • OROSZ Dorottya
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Diák A
  • -56
  • GÁBOR Áron
  • Tenkes Kupa U11, U13 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • VADÓCZ Károly
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • WALTER Lilla
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • OROSZ Dorottya
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák A
  • -50
  • VARGA Petra
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák B
  • -40
  • WALTER Márk
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • CSARANKÓ Márk
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • VADÓCZ Bence
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • GÁBOR Áron
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • OROSZ Dorottya
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • U13
  • -50
  • WALTER Lilla
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • U13
  • -45
  • CSARANKÓ Márk
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • CSABEN MÁRTON
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • VADÓCZ Bence
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák C
  • -39
  • OROSZ Gergő
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák B
  • -41
  • VARGA Petra
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák B
  • -40
  • WALTER Lilla
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • VADÓCZ Károly
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 1
  • Serdülő B
  • -60
  • BALÁZS Márton
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 1
  • Felnőtt
  • -100
  • BALÁZS Márton
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 3
  • Felnőtt
  • -100
  • VARGA Petra
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • GÁBOR Áron
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 2
  • Diák B
  • -35
  • HOKSZA Panna
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 1
  • Diák B
  • -40
  • WALTER Lilla
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -44
  • VADÓCZ Károly
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 3
  • Diák A
  • -60
  • VARGA Petra
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • GÁBOR Áron
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • HOKSZA Panna
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák B
  • -40
  • WALTER Lilla
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák B
  • -44
  • OROSZ Dorottya
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák B
  • -49
  • VARGA Petra
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • GÁBOR Áron
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 3
  • U13
  • -35
  • VADÓCZ Károly
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 3
  • U13
  • -60
  • VARGA Petra
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák C
  • -40
  • GÁBOR Áron
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • JOSEPOVITS Gábor
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • HOKSZA Panna
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák B
  • -40
  • WALTER Lilla
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák B
  • -40
  • VADÓCZ Károly
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • GÁBOR Áron
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • HOKSZA Panna
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák B
  • -36
  • OROSZ Dorottya
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák B
  • -44
  • KOZMA Virág
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • FARKAS Zsombor
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • GÁBOR Áron
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • JOSEPOVITS Gábor
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 2
  • Diák C
  • -39
  • VARGA Bernát
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • HOKSZA Panna
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 1
  • Diák C
  • -36
  • OROSZ Dorottya
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 1
  • Diák C
  • -40
  • BAJCSEV Tamás
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 1
  • Serdülő
  • -73
  • KOZMA Virág
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • VADÓCZ Károly
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 1
  • Diák B
  • -50
  • KITTLER Rudolf
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -38
  • BAJCSEV Tamás
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • VARGA Donát
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • VARGA Donát
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 2
  • Serdülő
  • -81