Bajai Judo Club

  • Bács-Kiskun
  • Baja
  • 6500 Baja, Vasvári Pál u. 16.
  • +36 70 967 8304 , +36 70 372 8840
  • radir74@gmail.com


  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • PÉTER Ákos
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 1
  • Diák A
  • -54
  • RÁCZ Csaba
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • SCHAUER András Benedek
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV
  • 2017.04.15
  • 2
  • Diák B
  • -41
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Junior Európa-kupa, Lignano
  • 2017.04.08
  • 3
  • Junior
  • +78
  • ŐRI Csanád
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • KÖLLER Milán
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 1
  • Felnőtt
  • -90
  • SZIGETVÁRI Szilárd
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 2
  • Felnőtt
  • +100
  • KNETIG Emőke
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2017.04.01
  • 1
  • Felnőtt
  • -52
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Grand Prix, Tbiliszi
  • 2017.03.31
  • 3
  • Felnőtt
  • +78
  • ANDRÁSI Márton
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 2
  • Ifjúsági
  • -46
  • TARNAI Kevin
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • BÉRES Vince
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • VIDA Gergő
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 1
  • Junior
  • +78
  • BÉRES Vince
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -55
  • KOVÁCS Máté Koppány
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • KATZENMAJER Kíra
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 3
  • Junior
  • -57
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 1
  • Junior
  • +78
  • ŐRI Csanád
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 2
  • Junior
  • -73
  • ANDRÁSI Márton
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 2
  • Ifjúsági
  • -46
  • ANDRÁSI Gellért
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • TÓTH Eszter
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 2
  • Ifjúsági
  • -48
  • KATZENMAJER Kíra
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 2
  • Ifjúsági
  • -57
  • TÓTH Eszter
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -48
  • KNETIG Emőke
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 1
  • Felnőtt
  • -52
  • VÉGVÁRI Martin
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 2
  • Felnőtt
  • -66
  • KÖLLER Milán
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • CSETE Margit Katalin
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -78
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 1
  • Felnőtt
  • +78
  • TÓTH Eszter
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 2
  • Junior
  • -48
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Junior ORV
  • 2017.01.21
  • 1
  • Junior
  • +78
  • TÓTH Eszter
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • KATZENMAJER Kíra
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • -57
  • ANDRÁSI Márton
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • -46
  • TARNAI Kevin
  • Ifjúsági ORV
  • 2017.01.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • PERGER Ivett
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • KOVÁCS Dániel
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • ANDRÁSI Emma
  • III. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.20
  • 1
  • Felnőtt
  • -57
  • ANDRÁSI Márton
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 2
  • U16
  • -42
  • KATZENMAJER Kíra
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 3
  • U16
  • -57
  • ANDRÁSI Gellért
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2016.11.12
  • 3
  • U16
  • -46
  • TÓTH Eszter
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 1
  • Felnőtt
  • -52
  • NAGY Olga
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 1
  • Felnőtt
  • -78
  • NAGY Erzsébet Noémi
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 3
  • Felnőtt
  • -78
  • CSETE Margit Katalin
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 3
  • Felnőtt
  • -78
  • VÉGVÁRI Martin
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -66
  • KÖLLER Milán
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 1
  • Felnőtt
  • -81
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 2
  • Felnőtt
  • +78
  • KATZENMAJER Kíra
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -57
  • ANDRÁSI Márton
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -42
  • ANDRÁSI Gellért
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 2
  • Ifjúsági B
  • -46
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Európa-kupa, Belgrád
  • 2016.10.08
  • 2
  • Felnőtt
  • +78
  • TÓTH Eszter
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • KATZENMAJER Kíra
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • BÉRES Vince
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • PERGER Ivett
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Serdülő
  • -48
  • MOHÁCSI Emese
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -57
  • KOVÁCS Máté Koppány
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • TARNAI Kevin
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • SZŐLLŐSI Balázs
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -42
  • ANDRÁSI Márton
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • SCHAUER András Benedek
  • Kidcoord Kupa - Diák C
  • 2016.09.10
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • REGAJZ Ferenc
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 2
  • Diák B
  • -38
  • PÉTER Ákos
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák B
  • -55
  • BÁTYITY Márk
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 3
  • Diák B
  • -55
  • FEKETE András
  • Kidcoord Kupa - Diák A
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • KOVÁCS Máté Koppány
  • Kidcoord Kupa - Diák A
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák A
  • -54
  • ANDRÁSI Márton
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 2
  • U16 Euroliga
  • -45
  • ANDRÁSI Gellért
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -50
  • VIDA Gergő
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -81
  • DÉKÁNY Kata
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 2
  • Serdülő
  • -44
  • PERGER Ivett
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 2
  • Serdülő
  • -48
  • FEKETE András
  • Tenkes Kupa U11, U13 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • VÉGVÁRI Martin
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 2
  • U23
  • -73
  • KNETIG Emőke
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 3
  • U23
  • -57
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 2
  • U23
  • +78
  • ANDRÁSI Gellért
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -46
  • ANDRÁSI Márton
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -46
  • VIDA Gergő
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • PERGER Ivett
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -48
  • TÓTH Eszter
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • KATZENMAJER Kíra
  • Tenkes Kupa U18 férfi-női ORV
  • 2016.08.27
  • 1
  • Ifjúsági
  • -57
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Junior Európa-kupa, Berlin
  • 2016.07.30
  • 2
  • Junior
  • +78
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Atom-kupa junior Európa-kupa, Paks
  • 2016.07.09
  • 2
  • Junior
  • +78
  • CSIHI János
  • Veterán Európa-bajnokság, Porec
  • 2016.06.23
  • 2
  • Felnőtt
  • -73
  • KÖLLER Milán
  • Európa-kupa, Celj
  • 2016.06.11
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • KOVÁCS Dániel
  • 9. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2016.06.03
  • 2
  • Serdülő
  • -66
  • SZALAI Natália
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Junior Európa-kupa, Leibnitz
  • 2016.05.28
  • 3
  • Junior
  • +78
  • PÉTER Ákos
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák B
  • -50
  • KOVÁCS Máté Koppány
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • KOVÁCS Dániel
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • Serdülő
  • -66
  • ANDRÁSI Gellért
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 1
  • Ifjúsági
  • -42
  • ANDRÁSI Márton
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • TARNAI Kevin
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • KOVÁCS Máté Koppány
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • U13
  • -54
  • PERGER Ivett
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 2
  • Junior
  • -44
  • ŐRI Csanád
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 2
  • Junior
  • -73
  • SCHAUER András Benedek
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • GYENIS Márkó
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 3
  • Diák C
  • -36
  • REGAJZ Ferenc
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 1
  • Diák B
  • -35
  • CSETE Emma
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál Emlékverseny
  • 2016.04.16
  • 2
  • Diák B
  • -36
  • PÉTER Ákos
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • KOVÁCS Máté Koppány
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • ANDRÁSI Márton
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 1
  • Ifjúsági
  • -42
  • ANDRÁSI Gellért
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 2
  • Ifjúsági
  • -42
  • TARNAI Kevin
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • BURAI Martin
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -55
  • TÓTH Eszter
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • KATZENMAJER Kíra
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • KOVÁCS Dániel
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 2
  • Serdülő
  • -66
  • PERGER Ivett
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 1
  • Serdülő
  • -44
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 2
  • Junior
  • +78
  • ANDRÁSI Gellért
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -42
  • ANDRÁSI Márton
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • PERGER Ivett
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -44
  • KATZENMAJER Kíra
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 2
  • Ifjúsági
  • -57
  • KOVÁCS Dániel
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • PERGER Ivett
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • MOHÁCSI Emese
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -48
  • ANDRÁSI Márton
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • PERGER Ivett
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • -44
  • ŐRI Csanád
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 3
  • Junior
  • -73
  • PERGER Ivett
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 2
  • Junior
  • -44
  • KNETIG Emőke
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 2
  • Felnőtt
  • -57
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 1
  • Felnőtt
  • +78
  • KÖLLER Milán
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 1
  • Felnőtt
  • -81
  • ANDRÁSI Gellért
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 2
  • Ifjúsági
  • -42
  • ANDRÁSI Márton
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • PERGER Ivett
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 2
  • Ifjúsági
  • -44
  • KÖLLER Milán
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • KNETIG Emőke
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 1
  • Felnőtt
  • +78
  • SZEGI Ákos
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • NÉMETH Gábor
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 1
  • Felnőtt
  • -81
  • RUDOLF Tibor
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 2
  • Felnőtt
  • -81
  • GYÖRGY Kristóf
  • III. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.22
  • 3
  • Felnőtt
  • -90
  • ANDRÁSI Márton
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • ANDRÁSI Gellért
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • PIUKOVICS Kornél
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -50
  • VIDA Gergő
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • PERGER Ivett
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 2
  • Serdülő
  • -44
  • DÉKÁNY Kata
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • TÓTH Eszter
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • KUBATOV Kíra Fanni
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • CSETE Margit Katalin
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 2
  • Felnőtt
  • -78
  • NAGY Erzsébet Noémi
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 1
  • Felnőtt
  • +78
  • PERGER Dávid
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 1
  • Felnőtt
  • -66
  • ŐRI Csanád
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2015.11.15
  • 1
  • Felnőtt
  • -73
  • KOVÁCS Dániel
  • Koroska Open, Slovenj Gradec
  • 2015.11.14
  • 1
  • U14
  • -66
  • PERGER Ivett
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -44
  • PERGER Ivett
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -44
  • BÉRES Vince
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 2
  • Serdülő B
  • -44
  • KOVÁCS Dániel
  • Serdülő "B" Fiú OB
  • 2015.10.17
  • 2
  • Serdülő B
  • -63
  • KOVÁCS Máté Koppány
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -50
  • SZALAI Natália
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -36
  • VÉGVÁRI Martin
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • -73
  • KNETIG Emőke
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 2
  • U23
  • -63
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 3
  • U23
  • +78
  • DÉKÁNY Kata
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • KOVÁCS Máté Koppány
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák B
  • -50
  • KNETIG Emőke
  • Európa-kupa, Belgrád
  • 2015.09.26
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Európa-kupa, Belgrád
  • 2015.09.26
  • 3
  • Felnőtt
  • +78
  • DÉKÁNY Kata
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák A
  • -41
  • ANDRÁSI Gellért
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • ANDRÁSI Márton
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • VIDA Gergő
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Serdülő
  • -81
  • TÓTH Eszter
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Serdülő
  • -52
  • KATZENMAYER Kíra
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Serdülő
  • -52
  • PERGER Dávid
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Ifjúsági
  • -66
  • KATZENMAYER Kíra
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • NAGY Olga
  • Veterán világbajnokság, Amszterdam
  • 2015.09.21
  • 3
  • Felnőtt
  • -70
  • NAGY Erzsébet Noémi
  • Veterán világbajnokság, Amszterdam
  • 2015.09.21
  • 3
  • Felnőtt
  • -78
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Európa-kupa, Pozsony
  • 2015.09.05
  • 1
  • Felnőtt
  • +78
  • KOVÁCS Máté Koppány
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 3
  • U13
  • -49
  • DÉKÁNY Kata
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 1
  • U13
  • -41
  • MOHÁCSI Emese
  • XIV. Tenkes Kupa U11-U13
  • 2015.08.30
  • 3
  • U13
  • -50
  • ANDRÁSI Gellért
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • ANDRÁSI Márton
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • KOVÁCS Dániel
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • VIDA Gergő
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • PERGER Ivett
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 2
  • Serdülő
  • -44
  • TÓTH Eszter
  • XIV. Tenkes Kupa Serdülő ORV
  • 2015.08.30
  • 2
  • Serdülő
  • -52
  • KNETIG Emőke
  • XIV. Tenkes Kupa U23+Felnőtt
  • 2015.08.29
  • 2
  • Felnőtt
  • -63
  • PERGER Dávid
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 3
  • Ifjúsági
  • -66
  • KUBATOV Kíra Fanni
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 2
  • Ifjúsági
  • -63
  • NAGY Henrietta
  • XIV. Tenkes Kupa Ifjúsági ORV
  • 2015.08.29
  • 1
  • Ifjúsági
  • -70
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF), Tbiliszi
  • 2015.07.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • ANDRÁSI Emma
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -48
  • KNETIG Emőke
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • NAGY Olga
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -78
  • ANDRÁSI Emma
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 2
  • Junior
  • -52
  • NAGY Henrietta
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 3
  • Junior
  • -70
  • ANDRÁSI Márton
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • SZŐLLŐSI Balázs
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • VIDA Gergő
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • KATZENMAYER Kíra
  • Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr
  • 2015.06.06
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • LASKAI Andris
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák C
  • -50
  • DÉKÁNY Kata
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • KOVÁCS Máté Koppány
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák B
  • -45
  • GRISNIK Benedek
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -60
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Ifjúsági Európa-kupa, Kolozsvár
  • 2015.05.09
  • 1
  • Ifjúsági
  • +70
  • KATZENMAYER Kíra
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • ANDRÁSI Márton
  • Budapest Kupa serdülő MK
  • 2015.05.03
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • DÉKÁNY Kata
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 1
  • Junior
  • +78
  • SZIGETVÁRI Szilárd
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 2
  • Junior
  • +100
  • LUTZ Adrienn
  • Oros-Honvéd-kupa, Orosháza
  • 2015.04.18
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • ANDRÁSI Márton
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • KOVÁCS Dániel
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • TÓTH Eszter
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 1
  • Serdülő
  • -52
  • KATZENMAYER Kíra
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 2
  • Serdülő
  • -52
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Ifjúsági Európa-kupa, Teplice
  • 2015.04.11
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • KATZENMAYER Kíra
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Junior Európa-kupa, Lignano (2015. 03. 28-29.)
  • 2015.03.28
  • 3
  • Junior
  • +78
  • ANDRÁSI Márton
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • KOVÁCS Dániel
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • KATZENMAYER Kíra
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 1
  • Serdülő
  • -52
  • TÓTH Eszter
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 2
  • Serdülő
  • -52
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Európa-kupa, Szarajevó
  • 2015.03.21
  • 3
  • Felnőtt
  • +78
  • DÉKÁNY Kata
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • KOVÁCS Máté Koppány
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • KAPITÁNY Bálint
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • -66
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 1
  • Ifjúsági
  • +70
  • KAPITÁNY Bálint
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -66
  • KATZENMAYER Kíra
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • KAPITÁNY Bálint
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 2
  • Junior
  • -66
  • SZIGETVÁRI Szilárd
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 2
  • Junior
  • +100
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 1
  • Junior
  • +78
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Zagreb (CRO) Európa-kupa
  • 2015.02.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • KOVÁCS Dániel
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 3
  • Serdülő B
  • -57
  • ŐRI Csanád
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -73
  • KÖLLER Milán
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -81
  • KNETIG Emőke
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -57
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 2
  • Felnőtt
  • +78
  • KAPITÁNY Bálint
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • -66
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 1
  • Ifjúsági
  • +70
  • KNETIG Emőke
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 3
  • Felnőtt
  • -57
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 2
  • Felnőtt
  • +78
  • VÉGVÁRI Martin
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 1
  • Felnőtt
  • -66
  • KÖLLER Milán
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 3
  • Felnőtt
  • -81
  • HAMMER Erik
  • III. oszt. felnőtt férfi-női OB
  • 2014.11.23
  • 1
  • Felnőtt
  • -73
  • VANCSURA Márta
  • III. oszt. felnőtt férfi-női OB
  • 2014.11.23
  • 3
  • Felnőtt
  • -63
  • SZIGETVÁRI Mercédesz
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 1
  • Ifjúsági B
  • +70
  • NAGY Olga
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 2
  • Felnőtt
  • -70
  • CSETE Margit Katalin
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 2
  • Felnőtt
  • -78
  • NAGY Erzsébet Noémi
  • II. osztályú Felnőtt Férfi-Női OB
  • 2014.11.16
  • 1
  • Felnőtt
  • +78
  • KOVÁCS Máté
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • -42
  • GOMBKÖTŐ Sebestyén
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 2
  • Diák C
  • -45
  • TÓTH Eszter
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 2
  • Serdülő
  • -52
  • DÉKÁNY Kata
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -36
  • SZŐLLŐSI Balázs
  • Diák „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.05
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • KÖLLER Milán
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 1
  • U23
  • -81
  • SZIGETVÁRI Szilárd
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 1
  • U23
  • +100
  • KNETIG Emőke
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 3
  • U23
  • -57
  • ŐRI Csanád
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • KOZMA Koppány
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -90
  • ANDRÁSI Gellért
  • 15. Tóth Péter Emlékverseny - Serdülő Fiú-Lány Orv
  • 2014.09.20
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • ŐRI Csanád
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 3
  • Junior
  • -66
  • GYÖRGY Richárd
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 3
  • Junior
  • -90
  • SZIGETVÁRI Szilárd
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 2
  • Junior
  • +100