Kaposvári Városi Sportiskola Utánpótlás SE

  • Somogy
  • Kaposvár
  • BÖRÖCZ Zsolt
  • BÖRÖCZ Zsolt
  • Böröcz Zsolt / 7400 Kaposvár, Teleki u. 3.
  • 06-30-237-0434
  • zsoller71@citromail.hu


  • Név
  • Szül.év
  • SZVITÁN Botond
  • 2009
  • HALÁSZ Zalán
  • 2005
  • ZALAI Zoltán
  • 2004
  • HAJDU Márton
  • 2006
  • HERNÁDI Csanád
  • 2009
  • LAKOSI Olivér
  • 2009
  • DAUSEK Nándor
  • 2004
  • KIRÁLY Richárd
  • 2003
  • SZEMESI Marcell
  • 2004
  • PORKOLÁB Mátyás
  • 2009
  • POGÁNY-ORMAI András
  • 2005
  • MARÁCZI Nóra
  • 2008
  • KONTRA Levente
  • 2008
  • MOLNÁR Donát
  • 2008
  • TÖRÖK Dorián
  • 2003
  • BACSI András
  • 2005
  • MATYÉK Vivien
  • 2005
  • SAJTOS Gergő
  • 2005
  • SZABÓ András
  • 2008
  • HERVAI Tibor
  • 2008
  • GALABÁR Szilárd
  • 2009
  • TÓTH Sebestyén
  • 2008
  • MERCZ Ráhel
  • 2008
  • MÜLLER Bálint
  • 2004
  • BÓDIS Szabolcs
  • 2009
  • RAJNICS Áron
  • 2004
  • PELTZER Áron
  • 2010
  • LOCSMÁNDI Rozália
  • 2005
  • LOCSMÁNDI Lóránd
  • 2007
  • GÁSPÁR Benedek
  • 2009
  • CSIZMADIA Dorián
  • 2005
  • SZABÓ Levente
  • 2004
  • BATHÓ Milán
  • 2004
  • HORVÁTH István Ádám
  • 2004
  • FRANCSICS Barna
  • 2005
  • DANKOVICS Marcell
  • 2009
  • BORSOS Dóra
  • 2008
  • CSORNAI Leila
  • 2008
  • JÁRFÁS Ádám
  • 2007
  • SÁGI Ádám
  • 2008
  • KÁDÁR Gergő
  • 2005
  • KARDOS Dániel
  • 2009
  • SZÖRÉNYI Mihály
  • 2005
  • SZŰCS Levente
  • 2010
  • MÉSZÁROS Dominik
  • 2008
  • LÁZÁR Anna
  • 2007
  • PALAVICS Krisztián
  • 2006
  • TAPAZDI Zoltán
  • 2008
  • KESZTHELYI Levente
  • 2009
  • FORRAI Márk
  • 2007
  • HAMUSICS László
  • 2008
  • FARKAS Kevin
  • 2008
  • JUHÁSZ Janka
  • 2011
  • MÁTÉ Márton
  • 2010
  • BORSOS Péter
  • 2010
  • ZEQO Dávid
  • 2010
  • KOVÁCS Balázs
  • 2010
  • JANI Barnabás
  • 2007
  • KREKA Gergely
  • 2010
  • ZALAI Éva Julianna
  • 2007
  • PAPP Attila Bálint
  • 2006
  • ANDROSOVICS Bálint
  • 2010
  • NÉMETH Zoltán
  • 2007
  • SZEKRETÁR Dominik
  • 2013
  • AMBRUSICS Bence
  • 2014
  • ENNER Martin
  • 2011
  • GYÖRGY Bianka
  • 2014
  • ADAMIK Előd
  • 2012
  • VEJKI Marcell
  • 2013
  • ANGYAL Fruzsina
  • 2015
  • MIHÁLY Réka
  • 2014
  • PÁHY Rebeka
  • 2014
  • LÁBODI Máté
  • 2013
  • NAGY Dániel
  • 2014
  • KISS Gergő
  • 2014
  • MIHOVICS Benedek
  • 2014
  • SZÁNTÓ Panna
  • 2013
  • BOGDÁN Pál
  • 2014
  • ŐSZI Kamilla
  • 2012
  • POLAI Vince
  • 2007
  • HÜSE Márton
  • 2011
  • NAGY Barnabás
  • 2010
  • FELDER Szofi
  • 2012
  • FARKAS Áron
  • 2011
  • NÉMETH Emília
  • 2012
  • MESTER Ilka
  • 2007
  • GYŐR Rebeka
  • 2007
  • PETŐ Milán
  • 2008
  • BÚZÁS Szabolcs
  • 2004
  • MAGYAR Máté
  • 2006
  • MOLNÁR Dániel
  • 2000
  • NAGY Gábor
  • 2001
  • JÓZSEF Donát
  • 2008
  • KANYAR Dorián
  • 2010
  • ANDROVICS Dávid
  • 2000
  • SZOMBATHELYI Tenke
  • 2004
  • KOLLE Sára
  • 2008
  • VARGA Máté
  • 2004
  • FÜSZFÁS László
  • 2006
  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • KOLLER Balázs
  • Serdülő "B" fiú Országos Bajnokság, Junior férfi Országos Bajnokság
  • 2018.11.11
  • 3
  • Serdülő B
  • -36
  • SCHNEIDER Ákos
  • Serdülő "B" fiú Országos Bajnokság, Junior férfi Országos Bajnokság
  • 2018.11.11
  • 2
  • Serdülő B
  • -40
  • KASSAI Mátyás
  • Serdülő "B" fiú Országos Bajnokság, Junior férfi Országos Bajnokság
  • 2018.11.11
  • 1
  • Serdülő B
  • -50
  • SCHNEIDER Sára
  • Diák A, B fiú - lány Országos Bajnokság
  • 2018.10.21
  • 2
  • Diák B
  • -30
  • SCHNEIDER Barnabás
  • Ifjúsági B Férfi-Női Országos Egyéni Bajnokság Minetechnik Kupa
  • 2018.10.14
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -42
  • MÁJ Zsuzsanna
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • ŐZE Olivér
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 2
  • Serdülő
  • -81
  • MÁJ Veronika
  • XXXVII. Atom Kupa Diák C Magyar Kupa
  • 2018.09.22
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • VAJDA Panna
  • XXXVII. Atom Kupa Diák C Magyar Kupa
  • 2018.09.22
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • SZABÓ Hanna Bella
  • XXXVII. Atom Kupa Diák C Magyar Kupa
  • 2018.09.22
  • 1
  • Diák C
  • -33
  • STÁGL Dorina
  • XXXVII. Atom Kupa Diák C Magyar Kupa
  • 2018.09.22
  • 2
  • Diák C
  • -36
  • SCHNEIDER Barnabás
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 3
  • Serdülő
  • -45
  • HERNÁDI Csongor
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • SCHNEIDER Sára
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 1
  • Diák B
  • -30
  • FURMAN Lili
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 3
  • Diák B
  • -36
  • ŐZE Olivér
  • 11. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2018.06.02
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • SCHNEIDER Barnabás
  • 11. Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2018.06.02
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • MÁJ Zsuzsanna
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • SCHNEIDER Sára
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 1
  • Diák B
  • -30
  • SZŰCS Ákos
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 2
  • Diák B
  • -41
  • VAJDA Julianna
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 2
  • Diák A
  • -50
  • REGENYEI Balázs
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • VAJDA Panna
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • MÁJ Veronika
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • SZABÓ Hanna Bella
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • STÁGL Dorina
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • SCHNEIDER Barnabás
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -42
  • KOLLER Balázs
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • ŐZE Olivér
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • VAJDA Julianna
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 2
  • U13
  • -50
  • KOLLER Balázs
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • SCHNEIDER Barnabás
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Serdülő
  • -40
  • SCHNEIDER Ákos
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • PÓSA Zsombor
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • BÜKI Zámor
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • ŐZE Olivér
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Serdülő
  • -81
  • VAJDA Lilla
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Serdülő
  • -44
  • SZABÓ Cseperke
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 2
  • Serdülő
  • -44
  • MOLNÁR Bianka
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Serdülő
  • +63
  • MÁJ Zsuzsanna
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • VAJDA Julianna
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák A
  • -50
  • BÜKI Zétény
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Diák B
  • -35
  • ESKÜDT Levente
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 2
  • Diák B
  • -45
  • SCHNEIDER Sára
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák B
  • -30
  • FURMAN Lili
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák B
  • -33
  • NAGY Ervin
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • VAJDA Panna
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • SZABÓ Hanna Bella
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 1
  • Diák C
  • -30
  • MÁJ Veronika
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 2
  • Diák C
  • -30
  • STÁGL Dorina
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • HORVÁTH Ákos
  • Domonkos László Meghívásos Judo Emlékverseny 2018
  • 2018.03.18
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • VAJDA Julianna
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 3
  • Diák A
  • -50
  • SZŰCS Ákos
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • SCHNEIDER Sára
  • Diák „B” fiú-lány MK, Diák „A” fiú-lány MK
  • 2018.03.11
  • 1
  • Diák B
  • -30
  • KOLLER Balázs
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • SCHNEIDER Barnabás
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • ŐZE Olivér
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 3
  • Serdülő
  • -73
  • VAJDA Lilla
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • REGENYEI Balázs
  • Serdülő B fiú Diákolimpia
  • 2018.02.04
  • 2
  • Serdülő B
  • -33
  • HORVÁTH Ákos
  • Serdülő B fiú Diákolimpia
  • 2018.02.04
  • 2
  • Serdülő B
  • -73
  • KOLLER Balázs
  • Serdülő A fiú-leány Országos Bajnokság
  • 2017.11.25
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • SCHNEIDER Barnabás
  • Serdülő A fiú-leány Országos Bajnokság
  • 2017.11.25
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • SCHNEIDER Sára
  • Diák C fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.11.11
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • FURMAN Lili
  • Diák C fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.11.11
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • ŐZE Olivér
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 2
  • Serdülő B
  • -73
  • KOLLER Balázs
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 2
  • Serdülő B
  • -33
  • SCHNEIDER Barnabás
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 1
  • Serdülő B
  • -36
  • HORVÁTH Ákos
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 3
  • Diák A
  • -66
  • SZABÓ Cseperke
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • SCHNEIDER Ákos
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • SCHNEIDER Barnabás
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 1
  • Serdülő
  • -36
  • KOLLER Balázs
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • SCHNEIDER Ákos
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • SZABÓ Cseperke
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák A
  • -38
  • VAJDA Lilla
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • SZŰCS Ákos
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák C
  • -39
  • SCHNEIDER Sára
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • FURMAN Lili
  • Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • REGENYEI Balázs
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • VAJDA Julianna
  • Atom Kupa, Diák A, B ORV
  • 2017.09.23
  • 2
  • Diák B
  • -44
  • SCHNEIDER Barnabás
  • 10. Serdülő Európa-Kupa, Vági Miklós emlékverseny
  • 2017.06.03
  • 3
  • Serdülő
  • -36
  • SCHNEIDER Sára
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • MOLNÁR Bianka
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák A
  • +56
  • REGENYEI Balázs
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák B
  • -29
  • LEBÓ Péter
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • VAJDA Julianna
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák B
  • -44
  • SZABÓ Cseperke
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • VAJDA Lilla
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • KOLLER Balázs
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • U13
  • -32
  • REGENYEI Balázs
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • KOLLER Balázs
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • SCHNEIDER Ákos
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 2
  • Diák A
  • -35
  • VAJDA Julianna
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 3
  • Diák B
  • -40
  • SCHNEIDER Barnabás
  • Serdülő "A" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.03.04
  • 2
  • Serdülő
  • -36
  • ŐZE Olivér
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 2
  • Serdülő B
  • -66
  • KOLLER Balázs
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 3
  • Serdülő B
  • -33
  • SCHNEIDER Barnabás
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 3
  • Serdülő B
  • -33
  • BÜKI Zámor
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 2
  • Serdülő B
  • -50
  • FARKAS Barnabás
  • Serdülő fiú "B" Diákolimpia
  • 2017.01.29
  • 1
  • Serdülő B
  • -60
  • JÁRFÁS Levente
  • Serdülő „A” fiú-lány OB
  • 2016.11.26
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • MOCKER Lídia
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • +70
  • SCHNEIDER Barnabás
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 2
  • Serdülő B
  • -33
  • NAGY Soma
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Serdülő B
  • -66
  • VAJDA Lilla
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 3
  • Diák B
  • -40
  • HORVÁTH Ákos
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 3
  • Diák B
  • -60
  • KOLLER Balázs
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 1
  • Diák B
  • -32
  • SCHNEIDER Barnabás
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 1
  • Diák A
  • -32
  • FARKAS Barnabás
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • ŐZE Olivér
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 3
  • Diák A
  • -66
  • HORVÁTH Ákos
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák B
  • +60
  • HONVÁRI Nimród
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák B
  • +60
  • SCHNEIDER Barnabás
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák A
  • -32
  • MOCKER Lídia
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • +63
  • FARKAS Barnabás
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák A
  • -54
  • ŐZE Olivér
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák A
  • -66
  • KASSAI Mátyás
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Diák B
  • -38
  • MOCKER Lídia
  • Tenkes Kupa U15 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 2
  • Serdülő
  • +63
  • KOLLER Balázs
  • Tenkes Kupa U11, U13 fiú-lány
  • 2016.08.28
  • 3
  • Diák B
  • -32
  • HORVÁTH Ákos
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák B
  • -60
  • VAJDA Lilla
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák B
  • -36
  • REGENYEI Balázs
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • ŐZE Olivér
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • -60
  • MOCKER Lídia
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • Serdülő
  • +63
  • SCHNEIDER Barnabás
  • Budapest-kupa
  • 2016.04.30
  • 3
  • U13
  • -32
  • HORVÁTH Ákos
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák B
  • -60
  • SCHNEIDER Barnabás
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 2
  • Diák A
  • -32
  • NAGY Levente
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 3
  • Diák A
  • -54
  • KOLLER Balázs
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • SCHNEIDER Ákos
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 2
  • Diák B
  • -32
  • MOCKER Lídia
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • JÁRFÁS Levente
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -66
  • MOCKER Lídia
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 2
  • Serdülő
  • +63
  • JÁRFÁS Levente
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • MOCKER Lídia
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 2
  • Serdülő
  • +63
  • SCHNEIDER Barnabás
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 2
  • Serdülő B
  • -33
  • NAGY Soma
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 3
  • Serdülő B
  • -60
  • KOLLER Balázs
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • HORVÁTH Ákos
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • -55
  • HONVÁRI Nimród
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 3
  • Diák C
  • +55
  • SCHNEIDER Barnabás
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • VAJDA Lilla
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • SCHNEIDER Barnabás
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák B
  • -29
  • FARKAS Barnabás
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák B
  • -45
  • KOLLER Balázs
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • KOLLER Balázs
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • KALANGYA Kornél
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • -42
  • KALANGYA Kornél
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák C
  • -42
  • VAJDA Lilla
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • SCHNEIDER Ákos
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák C
  • -30
  • KASSAI Mátyás
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • HORVÁTH Ákos
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák C
  • -55
  • SCHNEIDER Barnabás
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák B
  • -29
  • ELEK Kristóf
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák B
  • -38
  • KOLLER Balázs
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • JÁRFÁS Levente
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2015.01.31
  • 3
  • Serdülő B
  • -52