Kecskeméti Judo Club

  • Bács-Kiskun
  • Kecskemét-Szarkás
  • 6044 Kecskemét-Szarkás, 245/1.
  • 06-30-9580-531
  • sojkajudo@gmail.com


  • Név
  • Szül.év
  • GERA László
  • 1999
  • LEPÉS Imre
  • 1995
  • ÁBEL Péter
  • 2000
  • BARCSIK László
  • 1988
  • BODOR Adél Dina
  • 2002
  • BODOR Zoltán
  • 1989
  • BOZSIK Márk
  • 2000
  • CSEH Attila
  • 1985
  • DEÁK Ferenc
  • 1966
  • DEÁK Ferenc
  • 1990
  • HAVAS Balázs
  • 1988
  • KORPÁCSI Ferenc
  • 1994
  • LIPÓTZY Anna
  • 2000
  • NÉMETH Tamás
  • 1998
  • ROMSICS Ádám
  • 1990
  • SÁRKÁNY Dávid
  • 1998
  • SÁRKÁNY László
  • 1996
  • SZELEI Menyhért
  • 1989
  • FÖLDVÁRI Márk
  • 1996
  • BACZUR Mirella
  • 2008
  • BACZUR Tamara Anna
  • 2005
  • FALUSI Vilmos
  • 2006
  • SOMI Imre
  • 2003
  • KOVÁCS Dávid
  • 2004
  • KISMOK Balázs
  • 2005
  • SZABÓ András
  • 1966
  • PETROMÁN Gyula
  • 1978
  • PETROMÁN Csaba
  • 1981
  • FODOR Tibor
  • 1970
  • KOCSIS Benedek
  • 2003
  • SZABÓ Árpád
  • 2002
  • BODOR Petra
  • 2007
  • BODOR Bálint
  • 2007
  • CETKA Levente
  • 2007
  • KALMÁR Blanka
  • 2004
  • KOVÁCS Hunor
  • 2008
  • LEHOCZKY Barnabás
  • 2005
  • MAKÁNY Ádám
  • 2006
  • RABI Csongor
  • 2007
  • SCHULLER Lukács
  • 2007
  • VENCZEL Zsombor
  • 2007
  • BEKŐ Donát
  • 2004
  • PANCZA Bálint
  • 2001
  • SZABADI Dávid Márk
  • 2000
  • JUHÁSZ Bence
  • 1996
  • NAGYSOLYMOSI Lara
  • 2004
  • KISMOK Barnabás
  • 2008
  • PERINA Balázs
  • 1999
  • GYŐRI Szabolcs
  • 1988
  • JUHÁSZ Károly
  • 1973
  • NAGY László
  • 1979
  • KIS Anna Zita
  • 2004
  • KIS Adél
  • 2009
  • NYÚL Norbert
  • 1972
  • TATÁR Tibor
  • 2003
  • NÉMETH Iván
  • 2006
  • BOGASOV Gergő
  • 2008
  • BARACSI Zita
  • 1994
  • FARAGÓ Éva Flóra
  • 1991
  • FEHÉR Iván
  • 2005
  • HORVÁTH Levente
  • 2006
  • KÚTSZEGI Szabolcs
  • 2004
  • LADÁNYI Dominik
  • 2008
  • LANTOS Imre
  • 2004
  • LANTOS Szonja
  • 2006
  • NÉMETH LACZI Tibor
  • 2009
  • OCSENÁS Noel
  • 2009
  • SERES Dominik
  • 2009
  • LOVÁSZI Bulcsu
  • 2005
  • LOVÁSZI Botond
  • 2003
  • TÓTH Dániel
  • 2003
  • KOVÁCS Sándor
  • 1968
  • MAJOR Gábor
  • 2009
  • KOVÁCS Tamás
  • 2004
  • DÓCZI János Szabolcs
  • 2004
  • LIPÓCZKI Dániel Zsolt
  • 2004
  • MADI Tibor
  • 2004
  • NAGY Martin László
  • 2004
  • PISTÁR Zoltán
  • 2004
  • TRUNGEL Kolos
  • 2008
  • LÁZÁR Ferenc Barnabás
  • 2011
  • BÁLINT Ádám
  • 2009
  • HOJSZA Sebestyén
  • 2010
  • ALBERT Balázs Gyula
  • 2009
  • SZAKONYI Kristóf
  • 2005
  • BENKE Martin
  • 2009
  • CSÁKÓ Norbert
  • 2001
  • HARIS Viktória
  • 1998
  • LŐRIK Hunor
  • 2010
  • GARA Lilla
  • 2008
  • GARA Nelli
  • 2008
  • NAGY Nimród
  • 2010
  • MOLNÁR Ákos
  • 2008
  • NYÚL Norbert
  • 2008
  • TIMÁR Ádám Ferenc
  • 2009
  • DUDOMA Richárd Tibor
  • 2004
  • PUSKÁS Bence Norbert
  • 2006
  • HANTZMAN Milán László
  • 2005
  • JOÓ Márkó Dominik
  • 2004
  • MALOSCHIK Márton
  • 2004
  • VARGA Vanda Vanessza
  • 2004
  • HORVÁTH Csongor Boldizsár
  • 2004
  • KINETTY Ákos
  • 2009
  • TÓTH Rikárdó
  • 2009
  • MALOSCHIK Sámuel
  • 2009
  • DUDÁS Alexandra
  • 2009
  • ANTAL Vera
  • 2006
  • BRANDT Tamás Erik
  • 2006
  • BRAUN Viktória Éva
  • 2005
  • SZABÓ Máté
  • 2008
  • KELEMEN Emese
  • 2002
  • TEJÉR Zsuzsanna Katalin
  • 2004
  • BARÁTH Botond István
  • 2003
  • NÁDHÁZI Rózsa
  • 2003
  • FEKETE János Dávid
  • 2006
  • HAUTERMAN Barbara
  • 2008
  • ANTAL Zita
  • 2007
  • FAZEKAS-KOVÁCS László Zsolt
  • 2009
  • SZACSURA Ádám
  • 2009
  • FORGÁCS István Dávid
  • 2006
  • TÉGER Fruzsina
  • 2005
  • TÓTH Veronika
  • 2005
  • BAKONYI Kira Olga
  • 2004
  • HEGEDŰS Botond Milán
  • 2009
  • FARKAS Kitti
  • 2005
  • KISS Zoltán Zétény
  • 2006
  • MIKÓ Dávid
  • 2007
  • MAKKOS Boldizsár József
  • 2009
  • VENCZEL Csongor Donát
  • 2009
  • CSUKA Ferenc
  • 2004
  • KŐSZEGHY Kende
  • 2009
  • VARGA Janka
  • 2005
  • HOSSZÚ Levente
  • 2010
  • KOVÁCS Dávid Ákos
  • 2009
  • FEHÉR Maja
  • 2009
  • PÉNZES Marcell
  • 2009
  • POLGÁR Zsombor
  • 2008
  • SZILÁGYI Simon
  • 2007
  • VERDUNG Imre
  • 2009
  • JANIK Mátyás
  • 2008
  • JANIK Gyula
  • 2010
  • AUGUSZTINY Zsombor
  • 2009
  • DEME Dominik
  • 2009
  • KÁRÁSZ Milán
  • 2006
  • BENKÓCZKI Ádám
  • 2010
  • BOGASOV Fanni
  • 2005
  • TAKÁCS Máté Krisztián
  • 2009
  • BOGDÁN Igor Gábor
  • 2009
  • PUSKÁS Ádám
  • 2009
  • BARANYI Kevin
  • 2010
  • BORBÉLY Petra Anna
  • 2010
  • CSÁKI Roland Andor
  • 2010
  • CZEFFER Nikoletta
  • 2009
  • FAZAKAS Bence
  • 2009
  • GARZÓ Anita
  • 2009
  • GÖRBE Gellért
  • 2008
  • JÁSZ Klarissza Szimonetta
  • 2010
  • LOVAS Lilla Anna
  • 2010
  • MERENA Bettina
  • 2009
  • NAGY Szebasztián
  • 2009
  • NYÍRI Rajmund
  • 2009
  • SÁNTA Sándor
  • 2009
  • TURJÁNSZKY Eszter
  • 2009
  • TURKEVI-NAGY Dávid
  • 2009
  • VAKULYA Gabriella
  • 2009
  • BARANYI Erik
  • 2009
  • BÓDI Kármen
  • 2009
  • BÓDI Kíra
  • 2009
  • BOGNÁR Bence
  • 2009
  • BORSODI Levente Dávid
  • 2009
  • CSIKÓS Martina
  • 2009
  • GULYÁS Erika
  • 2010
  • HERMÁN Kristóf Bence
  • 2009
  • GYŐRI Ákos
  • 2009
  • KASZA-KOVÁCS András
  • 2008
  • KASZA-KOVÁCS István
  • 2008
  • KIS Csaba Ádám
  • 2009
  • KUSZTOS Tamás
  • 2009
  • MAGYAR Zsombor Zsolt
  • 2008
  • MAJER Dalma
  • 2009
  • NAGY Anna
  • 2010
  • OBERNYIK Kíra
  • 2009
  • SCHNÁBEL Krisztián
  • 2010
  • SZABÓ Anikó
  • 2009
  • SZELECZKI Nóra
  • 2009
  • SZÉNÁSI Tamara
  • 2009
  • TATÁR Panna
  • 2010
  • TÖRÖK Tímea
  • 2009
  • VELECZKI-VIDA Dominik János
  • 2009
  • DOMJÁN Bianka
  • 2009
  • FARKAS Tamás
  • 2007
  • FELLEGI Viktória
  • 2008
  • FÜLŐP Ferenc Imre
  • 2007
  • HORVÁTH Dominik
  • 2008
  • KOVÁCS Annamária
  • 2008
  • LAJKÓ Vivien
  • 2008
  • ORSZÁGH Botond
  • 2008
  • PINKÁSZ Krisztina Klaudia
  • 2009
  • RÁCZ Norbert Károly
  • 2008
  • SZABÓ Dávid
  • 2006
  • SZABÓ Rozi
  • 2008
  • SZATMÁRI Ákos
  • 2009
  • TERJÉK Sándor
  • 2007
  • TÓTH Flóra Hedvig
  • 2008
  • UJLAKY Bálint Endre
  • 2008
  • VINCZE Vilmos
  • 2008
  • BENKŐ Anikó
  • 2007
  • BORSODI Ferenc Bence
  • 2008
  • CZINGEL Nikolett
  • 2007
  • FÁBIÁN Szintia
  • 2007
  • ILIVAI Bianka
  • 2008
  • JÁSZ Klaudia Olivia
  • 2008
  • KOVÁCS Krisztina
  • 2008
  • KULLAI Szabolcs
  • 2007
  • MOLNÁR Ketrin
  • 2007
  • MUSZKA Roland Csaba
  • 2007
  • NYIKI Krisztina Szilvia
  • 2006
  • PÁLINKÁS Viktória
  • 2007
  • RÓZSA Boglárka
  • 2008
  • SIMON Krisztina Diána
  • 2007
  • SZABÓ Amanda Tímea
  • 2007
  • VÁLY Anna Noémi
  • 2006
  • BARTA Nóra
  • 2006
  • FERCSI Máté
  • 2007
  • GYŐRI Bence
  • 2007
  • HERMÁN SZABÓ Zsolt
  • 2006
  • HORVÁTH Máté
  • 2006
  • HUSZKA Tamás György
  • 2006
  • KAMENÁR Máté
  • 2007
  • KUSZTOS László
  • 2006
  • MAJER Emma
  • 2007
  • NAGY Nándor
  • 2006
  • POLYÁK Martin
  • 2006
  • RAUSCH Ádám
  • 2007
  • SÁRAI-SZABÓ Csenge
  • 2006
  • SÁRI Hédi
  • 2007
  • SRÁMLI Tamás József
  • 2006
  • SZABÓ Zsófia
  • 2007
  • SZARKA Szintia
  • 2006
  • SZTREHOVSZKI Anna
  • 2006
  • TÓTH Zsombor Zsolt
  • 2007
  • TÖRÖK Veronika
  • 2007
  • VARGA Noémi
  • 2006
  • JÁNDÉK Gabriella Emese
  • 2005
  • KULLAI Kitti
  • 2006
  • LAKATOS Dávid
  • 2006
  • LÁSZLÓ Karolina Anett
  • 2004
  • MAJOR Botond Benjámin
  • 2005
  • MAKULA Joachim
  • 2006
  • MISKI Marcell Zsolt
  • 2004
  • PÉK Evelin
  • 2006
  • PETRIK Vanessza
  • 2006
  • PINT László
  • 2005
  • RÓZSA Lili
  • 2005
  • SÖRÖS István
  • 2005
  • SZELECZKI Márton László
  • 2006
  • TÓTH Zsolt
  • 2005
  • BARANYI Kristóf Barnabás
  • 2005
  • BERTA Martin
  • 2005
  • CSIKÓS Szabina
  • 2005
  • HARKÁLY Regina Piroska
  • 2006
  • HORVÁTH Csaba
  • 2005
  • JÓZSA Ádám
  • 2005
  • LESI Bence László
  • 2005
  • MISKI Annamária
  • 2005
  • MUSZKA András Renátó
  • 2006
  • NÁDER Szonja
  • 2005
  • NAGY Bianka Vivien
  • 2005
  • OLÁH Orsolya
  • 2006
  • ÖTVÖS Krisztina
  • 2005
  • PÉNZES Alma
  • 2005
  • PETŐ Gergő
  • 2005
  • SZABÓ Tünde Helga
  • 2005
  • TORNYI Csaba
  • 2005
  • TÖRÖK Helga Renáta
  • 2005
  • BASA Réka Emese
  • 2005
  • BENDE Fanni Katalin
  • 2004
  • ENGI Lili
  • 2004
  • FARKAS Szabolcs
  • 2004
  • GÖRBE Bence
  • 2004
  • HORVÁTH Fanni
  • 2004
  • KOVÁCS Imre István
  • 2004
  • SZEGSZÁRDY Zsombor Ferenc
  • 2004
  • SZŰCS Levente
  • 2004
  • TATÁR Norbert
  • 2004
  • TÖRTELI Antal Márk
  • 2004
  • TÖRTELI Titanilla
  • 2004
  • VAJDA Nikoletta Sára
  • 2003
  • VRAVUSKA Noémi
  • 2004
  • KARIKÓ Tibor
  • 2010
  • TÓTH Dávid Richárd
  • 2009
  • DUNAI Barnabás Zsombor
  • 2009
  • SZŰCS Levente
  • 2010
  • UTASI Marcell
  • 2011
  • LÁSZLÓ Kolos
  • 2010
  • VIRÁG Máté
  • 2010
  • BAJUSZNÁCS Olivér
  • 2013
  • MERÁKOVICS Mira
  • 2013
  • FEKETE Dániel
  • 2006
  • FARKAS Ádám Erik
  • 2007
  • BORDÁS Bence Dominik
  • 2008
  • Versenyző
  • Verseny
  • Dátum
  • Hely
  • Koroszt.
  • Súlycs.
  • MAJOR Ádám
  • Serdülő "B" fiú Országos Bajnokság, Junior férfi Országos Bajnokság
  • 2018.11.11
  • 3
  • Serdülő B
  • -73
  • LOVÁSZI Bendegúz
  • Diák A, B fiú - lány Országos Bajnokság
  • 2018.10.21
  • 1
  • Diák B
  • -60
  • ZSADÁNYI Zsolt
  • Ifjúsági B Férfi-Női Országos Egyéni Bajnokság Minetechnik Kupa
  • 2018.10.14
  • 1
  • Ifjúsági B
  • -66
  • CIGÁNY Zsombor
  • Ifjúsági B Férfi-Női Országos Egyéni Bajnokság Minetechnik Kupa
  • 2018.10.14
  • 2
  • Ifjúsági B
  • +90
  • MADÁR Áron
  • Zsoldos Zsolt Emlékverseny
  • 2018.10.06
  • 2
  • Ifjúsági
  • -60
  • ZSADÁNYI Zsolt
  • Zsoldos Zsolt Emlékverseny
  • 2018.10.06
  • 1
  • Ifjúsági
  • -66
  • TÓTH Roland
  • Zsoldos Zsolt Emlékverseny
  • 2018.10.06
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • LIPÓCZY István Dániel
  • Zsoldos Zsolt Emlékverseny
  • 2018.10.06
  • 2
  • Ifjúsági
  • -90
  • FINTA Ferenc
  • Zsoldos Zsolt Emlékverseny
  • 2018.10.06
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • CIGÁNY Zsombor
  • Zsoldos Zsolt Emlékverseny
  • 2018.10.06
  • 1
  • Ifjúsági
  • +90
  • LIPÓTZY Eszter
  • Zsoldos Zsolt Emlékverseny
  • 2018.10.06
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • JAKSA Ákos
  • Zsoldos Zsolt Emlékverseny
  • 2018.10.06
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • HRABOVSZKY Richárd
  • Zsoldos Zsolt Emlékverseny
  • 2018.10.06
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • MAJOR Ádám
  • Zsoldos Zsolt Emlékverseny
  • 2018.10.06
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • CSEH Márk
  • U23 férfi-női Nyílt Országos Bajnokság
  • 2018.09.29
  • 1
  • U23
  • -66
  • FALUSI Péter
  • XXXVII. Atom Kupa Diák C Magyar Kupa
  • 2018.09.22
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • SZABÓ-GYŐRFY Zalán
  • XXXVII. Atom Kupa Diák C Magyar Kupa
  • 2018.09.22
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • MAJOR Ádám
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 2
  • Serdülő
  • -73
  • SZÉKEDI Igor
  • XXXVII. Atom Kupa Diák C Magyar Kupa
  • 2018.09.22
  • 2
  • Diák C
  • -45
  • JAKSA Ákos
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • HRABOVSZKY Richárd
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • LOVÁSZI Bendegúz
  • XXXVII. Atom Kupa Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági ORV, Köves László emlékverseny
  • 2018.09.22
  • 1
  • Diák B
  • -60
  • KOLLER Félix Dániel
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • BENKOVICS Bendegúz
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 3
  • Diák B
  • -55
  • LOVÁSZI Bendegúz
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 1
  • Diák B
  • -60
  • FALUSI Péter
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 1
  • Diák C
  • -27
  • SZABÓ-GYŐRFY Zalán
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • BREZINA Dániel
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 2
  • Diák C
  • -42
  • SZÉKEDI Igor
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • PUSZTAI Maximilian Leon
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 2
  • Diák C
  • -45
  • SZELEI Mózes
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla emlékverseny
  • 2018.09.08
  • 3
  • Diák C
  • -45
  • HRABOVSZKY Richárd
  • Judo Euro Liga 2018
  • 2018.09.08
  • 2
  • U16 Euroliga
  • -60
  • ZSADÁNYI Zsolt
  • Judo Euro Liga 2018
  • 2018.09.08
  • 1
  • U16 Euroliga
  • -66
  • LIPÓCZY István Dániel
  • Judo Euro Liga 2018
  • 2018.09.08
  • 1
  • U16 Euroliga
  • +81
  • SZABÓ Lili
  • Judo Euro Liga 2018
  • 2018.09.08
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -57
  • SZABÓ Csaba
  • Európa-kupa, Belgrád
  • 2018.06.09
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • LOVÁSZI Bendegúz
  • Diák A, B Diákolimpia 2018
  • 2018.05.19
  • 1
  • Diák B
  • -60
  • LIPÓCZY István Dániel
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • TÓTH Roland
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • -73
  • SZABÓ-GYŐRFY Zalán
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • PUSZTAI Maximilian Leon
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 2
  • Diák C
  • -42
  • SZELEI Mózes
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Diák C
  • -42
  • CIGÁNY Zsombor
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • +90
  • MADÁR Áron
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 1
  • Ifjúsági
  • -55
  • LIPÓTZY Eszter
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • SZABÓ Lili
  • Diák C fiú-lány Diákolimpia, Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2018.05.13
  • 3
  • Ifjúsági
  • -57
  • LOVÁSZI Bendegúz
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 1
  • Diák B
  • -60
  • FALUSI Péter
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 2
  • Diák C
  • -27
  • SZABÓ-GYŐRFY Zalán
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 2
  • Diák C
  • -33
  • BREZINA Dániel
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 3
  • Diák C
  • -39
  • PUSZTAI Maximilian Leon
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 1
  • Diák C
  • -42
  • SZELEI Mózes
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 3
  • Diák C
  • -42
  • PAP Noel
  • Mercedes-Benz Gyári Judo Kupa
  • 2018.05.06
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • CIGÁNY Zsombor
  • 31. Budapest Kupa
  • 2018.04.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • +90
  • SZELEI Mózes
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 3
  • Diák C
  • -42
  • PAP Noel
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 1
  • Diák C
  • -45
  • JUHÁSZ Máté
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 2
  • Diák B
  • -38
  • KOLLER Félix Dániel
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • LOVÁSZI Bendegúz
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 1
  • Diák B
  • -60
  • FALUSI Péter
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 3
  • Diák C
  • -27
  • SZABÓ-GYŐRFY Zalán
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 3
  • Diák C
  • -33
  • SZÉKEDI Igor
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 1
  • Diák C
  • -42
  • PUSZTAI Maximilian Leon
  • II. Rákóczi Ferenc Kupa, Biber Pál emlékverseny, RRV 2018
  • 2018.04.14
  • 2
  • Diák C
  • -42
  • CSEH Márk
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2018.03.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -66
  • BALOG Veronika
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2018.03.17
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • JAKSA Ákos
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • HRABOVSZKY Richárd
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • MAJOR Ádám
  • Serdülő A fiú-lány Diákolimpia
  • 2018.03.03
  • 2
  • Serdülő
  • -66
  • SÁNDOR Petra Luca
  • XVI. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.17
  • 3
  • Ifjúsági
  • -52
  • MADÁR Áron
  • XVI. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.17
  • 2
  • Ifjúsági
  • -50
  • MAJOR Ádám
  • Serdülő B fiú Diákolimpia
  • 2018.02.04
  • 1
  • Serdülő B
  • -66
  • CSEH Márk
  • Felnőtt és Junior férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.03
  • 3
  • Felnőtt-junior
  • -66
  • CSILLAG István
  • Felnőtt és Junior férfi-női MK – válogató
  • 2018.02.03
  • 3
  • Felnőtt-junior
  • -73
  • LIPÓCZY István Dániel
  • Serdülő A fiú-leány Országos Bajnokság
  • 2017.11.25
  • 2
  • Serdülő
  • +81
  • HRABOVSZKY Richárd
  • Serdülő B fiú, Junior B férfi Országos Bajnokság
  • 2017.11.04
  • 2
  • Serdülő B
  • -55
  • MADÁR Áron
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -50
  • JAKSA Ákos
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • -55
  • ZSADÁNYI Zsolt
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -60
  • TÓTH Roland
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • -66
  • FINTA Ferenc
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • CIGÁNY Zsombor
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 1
  • Ifjúsági
  • -90
  • LIPÓTZY Eszter
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • -52
  • BALOG Veronika
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 2
  • Ifjúsági
  • +70
  • JAKSA Ákos
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 1
  • Serdülő
  • -55
  • HRABOVSZKY Richárd
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • KÉKESI Levente Róbert
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 3
  • Serdülő
  • -55
  • ZSADÁNYI Zsolt
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • LIPÓCZY István Dániel
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 2
  • Serdülő
  • +81
  • KRIMINÁL István Áron
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 3
  • Serdülő
  • +81
  • SZABÓ Sára
  • ZSOLDOS ZSOLT EMLÉKVERSENY Serdülő és ifjúsági korosztály részére
  • 2017.10.14
  • 1
  • Serdülő
  • -52
  • MADÁR Áron
  • Ifjúsági B férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -46
  • CIGÁNY Zsombor
  • Ifjúsági B férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -90
  • SZABÓ Levente
  • U23 férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.01
  • 3
  • U23
  • -60
  • CSEH Márk
  • U23 férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.10.01
  • 2
  • U23
  • -66
  • MAJOR Ádám
  • Diák A, B fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2017.09.30
  • 1
  • Diák A
  • -60
  • BALOG Veronika
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • ZSADÁNYI Zsolt
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 1
  • Serdülő
  • -60
  • MADÁR Áron
  • Atom Kupa, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2017.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -46
  • KÉKESI Levente Róbert
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 1
  • Serdülő
  • -55
  • ZSADÁNYI Zsolt
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Serdülő
  • -60
  • LIPÓCZY István Dániel
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 2
  • Serdülő
  • +81
  • SZABÓ Sára
  • 18. Tóth Péter emlékverseny, Diák A, B, C, Serdülő férfi-női ORV
  • 2017.09.16
  • 3
  • Serdülő
  • -52
  • LIPÓTZY Eszter
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • U16 Euroliga
  • -52
  • MAJOR Ádám
  • Országos Diák A-B-C, Csaba Béla Judo Emlékverseny
  • 2017.09.09
  • 1
  • Diák A
  • -60
  • TÓTH Roland
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 3
  • U16 Euroliga
  • -66
  • CIGÁNY Zsombor
  • U16 Euro League Nemzetközi verseny
  • 2017.09.09
  • 2
  • U16 Euroliga
  • +81
  • BALOG Veronika
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • LIPÓTZY Eszter
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -48
  • CIGÁNY Zsombor
  • Diák "C", Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2017.05.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -90
  • MAJOR Ádám
  • Diák "A", Diák "B" fiú-lány Diákolimpia
  • 2017.05.27
  • 1
  • Diák A
  • -60
  • MAJOR Ádám
  • Budapest Kupa
  • 2017.04.29
  • 3
  • U13
  • -60
  • MAJOR Ádám
  • Diák "B", Diák "A" fiú-lány MK
  • 2017.04.08
  • 1
  • Diák A
  • -60
  • BALOG Veronika
  • XV. Eb-Mex Kupa Ifjúsági Nemzetközi Judo Verseny
  • 2017.03.25
  • 2
  • Ifjúsági
  • +70
  • HOLLÓ László
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -90
  • CSEH Márk
  • Junior férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.03.18
  • 3
  • Junior
  • -66
  • CSEH Márk
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 1
  • Junior
  • -66
  • HOLLÓ Dániel
  • Junior Magyar Kupa
  • 2017.02.25
  • 1
  • Junior
  • -90
  • BALOG Veronika
  • Ifjúsági férfi-női Országos Bajnokság
  • 2017.02.18
  • 2
  • Ifjúsági
  • +70
  • SZABÓ Csaba
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 1
  • Felnőtt
  • -60
  • SZABÓ Levente
  • Országos Judo Bajnokság Felnőtt I. o.
  • 2017.01.28
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • SZABÓ Csaba
  • U23-as Európa-bajnokság, Tel-Aviv
  • 2016.11.11
  • 2
  • U23
  • -60
  • MÁTÉ Erik
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 2
  • Felnőtt
  • +100
  • BARACSI Zita
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 3
  • Felnőtt
  • -52
  • FARAGÓ Éva Flóra
  • II. osztályú Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.11.06
  • 3
  • Felnőtt
  • -70
  • LÖRINC Renáta
  • Felnőtt férfi-női OB
  • 2016.10.29
  • 2
  • Felnőtt
  • -70
  • BALOG Veronika
  • Ifjúsági „B” férfi-női OB
  • 2016.10.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • +70
  • JAKSA Ákos
  • Serdülő „B” fiú OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Serdülő B
  • -45
  • HOLLÓ Dániel
  • Junior „B” férfi OB
  • 2016.10.16
  • 3
  • Junior B
  • -81
  • MAJOR Ádám
  • Diák „B” fiú-lány OB
  • 2016.10.08
  • 1
  • Diák B
  • -60
  • JAKSA Ákos
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • CIGÁNY Lázár Tamás
  • Diák „A” fiú-lány OB
  • 2016.10.01
  • 3
  • Diák A
  • -49
  • MADÁR Áron
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -40
  • CIGÁNY Zsombor
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • BODZSÁR Béla
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • BALOG Veronika
  • Atom Kupa, Diák A,B, Serdülő, Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.09.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • +70
  • MAJOR Ádám
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák B
  • -60
  • CIGÁNY Zsombor
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Serdülő
  • -81
  • JAKSA Ákos
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák A
  • -45
  • CIGÁNY Lázár Tamás
  • 17. Tóth Péter emlékverseny, Diák A,B,C fiú-lány ORV, Serdülő fiú-lány ORV
  • 2016.09.17
  • 2
  • Diák A
  • -49
  • BALOG Veronika
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 2
  • U16 Euroliga
  • +63
  • MUCSI Maja Sára
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 3
  • U16 Euroliga
  • +63
  • MAJOR Ádám
  • Kidcoord Kupa - Diák B
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák B
  • -60
  • BODZSÁR Béla
  • Kidcoord Kupa - Diák A
  • 2016.09.10
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • JAKSA Ákos
  • Kidcoord Kupa - Diák A
  • 2016.09.10
  • 1
  • Diák A
  • -45
  • CIGÁNY Lázár Tamás
  • Kidcoord Kupa - Diák A
  • 2016.09.10
  • 2
  • Diák A
  • -49
  • KRIMINÁL István Áron
  • Kidcoord Kupa - Diák A
  • 2016.09.10
  • 2
  • Diák A
  • +66
  • MADÁR Áron
  • U16 fiú-lány Euro League Nemzetközi verseny
  • 2016.09.10
  • 2
  • U16 Euroliga
  • -40
  • SZABÓ Levente
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 3
  • U23
  • -60
  • CSEH Márk
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 1
  • U23
  • -66
  • SZABÓ Csaba
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 3
  • U23
  • -66
  • LÖRINC Renáta
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 2
  • U23
  • -70
  • BALOG Veronika
  • Tenkes Kupa U23 férfi-női nyílt OB
  • 2016.08.27
  • 3
  • U23
  • +78
  • SZABÓ Csaba
  • Európa-kupa, Pozsony
  • 2016.07.09
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • BALOG Veronika
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2016.06.11
  • 2
  • Junior
  • +78
  • SZABÓ Csaba
  • Európa-kupa, Celj
  • 2016.06.11
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • KRIMINÁL István Áron
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 3
  • Diák A
  • +66
  • MAJOR Ádám
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 1
  • Diák B
  • -55
  • HRABOVSZKY Richárd
  • Diák A, B, C fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.05.28
  • 2
  • Diák A
  • -54
  • LÖRINC Renáta
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 1
  • Junior
  • -70
  • BALOG Veronika
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • +78
  • SZABÓ Levente
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 3
  • Junior
  • -60
  • CSEH Márk
  • Junior férfi-női OB
  • 2016.04.23
  • 1
  • Junior
  • -66
  • MAJOR Ádám
  • BeStrong Kondipark Magyar Kupa
  • 2016.04.09
  • 1
  • Diák B
  • -55
  • MUCSI Maja Sára
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 2
  • Ifjúsági
  • -70
  • BALOG Veronika
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2016.03.20
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • TÓTH Roland
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 2
  • Serdülő
  • -60
  • LIPÓTZY Eszter
  • Serdülő fiú-lány Nemzetközi
  • 2016.03.19
  • 3
  • Serdülő
  • -44
  • CSEH Márk
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 3
  • Junior
  • -66
  • HOLLÓ Dániel
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 2
  • Junior
  • -81
  • LÖRINC Renáta
  • Junior férfi-női MK
  • 2016.03.06
  • 2
  • Junior
  • -70
  • BALOG Veronika
  • XIV. Eb–MEX Kupa Nemzetközi Ifjúsági férfi-női
  • 2016.02.27
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • LIPÓCZY István Dániel
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • CIGÁNY Zsombor
  • Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia
  • 2016.02.20
  • 3
  • Serdülő
  • -81
  • BALOG Veronika
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2016.02.13
  • 2
  • Ifjúsági
  • +70
  • SZABÓ Levente
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 3
  • Junior
  • -60
  • CSEH Márk
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 3
  • Junior
  • -66
  • LÖRINC Renáta
  • Junior férfi-női ORV
  • 2016.02.06
  • 2
  • Junior
  • -78
  • LIPÓCZY István Dániel
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 1
  • Serdülő B
  • +73
  • KRIMINÁL István Áron
  • Serdülő „B” fiú Diákolimpia
  • 2016.01.30
  • 2
  • Serdülő B
  • +73
  • LÖRINC Renáta
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 1
  • Felnőtt
  • -70
  • SZABÓ Levente
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2016.01.24
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • BALOG Veronika
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2016.01.23
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • LÖRINC Renáta
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2016.01.16
  • 1
  • Felnőtt
  • -70
  • BALOG Veronika
  • Serdülő "A" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.21
  • 3
  • Serdülő
  • +63
  • MAJOR Ádám
  • Diák "C" Fiú-Lány OB
  • 2015.11.14
  • 2
  • Diák C
  • -55
  • BALOG Veronika
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági B
  • +70
  • BALOG Veronika
  • Ifjúsági "B" Férfi-Női OB
  • 2015.11.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • +70
  • CSEH Márk
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 3
  • Junior B
  • -66
  • HOLLÓ László
  • Junior "B" Férfi OB
  • 2015.10.17
  • 2
  • Junior B
  • -81
  • BODZSÁR Béla
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • JAKSA Ákos
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 2
  • Diák B
  • -41
  • KRIMINÁL Áron
  • Diák "B" Fiú-Lány OB
  • 2015.10.10
  • 3
  • Diák B
  • +60
  • LÖRINC Renáta
  • U23 Férfi-Női Nyílt OB
  • 2015.10.04
  • 1
  • U23
  • -70
  • SZABÓ Sára
  • Diák A fiú-lány Országos Bajnokság
  • 2015.10.03
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • BODZSÁR Béla
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák B
  • -29
  • JAKSA Ákos
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák B
  • -41
  • KRIMINÁL Áron
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák B
  • +60
  • LIPÓCZY István Dániel
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák A
  • +66
  • SZABÓ Sára
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 2
  • Diák A
  • -38
  • SZABÓ Lili
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Diák A
  • -45
  • HOLLÓ László
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • MUCSI Maja Sára
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 3
  • Ifjúsági
  • -70
  • BALOG Veronika
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Ifjúsági
  • +70
  • MAJOR Ádám
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -55
  • MAJOR Ádám
  • XXXIV. Atom Kupa, Diák, Serdülő, Ifi ORV
  • 2015.09.26
  • 1
  • Diák C
  • -55
  • NÉMETH Tamás
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 2
  • Ifjúsági
  • -73
  • HOLLÓ László
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • HOLLÓ Dániel
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • MUCSI Maja Sára
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 2
  • Ifjúsági
  • -70
  • BALOG Veronika
  • Kárpát-medencei Bajnokság, Kiskőrös
  • 2015.09.05
  • 1
  • Ifjúsági
  • +70
  • SZABÓ Csaba
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 1
  • Felnőtt
  • -60
  • LÖRINC Renáta
  • Felnőtt Magyar Bajnokság
  • 2015.07.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -70
  • SZABÓ Levente
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 3
  • Junior
  • -60
  • CSEH Márk
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 2
  • Junior
  • -66
  • HOLLÓ László
  • Junior férfi-női Diákolimpia
  • 2015.06.21
  • 3
  • Junior
  • -81
  • MAJOR Ádám
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 1
  • Diák C
  • -50
  • SZABÓ Sára
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák A
  • -38
  • SZABÓ Lili
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • BODZSÁR Béla
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • JAKSA Ákos
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 3
  • Diák B
  • -41
  • KRIMINÁL Áron
  • Diák A, B, C diákolimpia, Közgép-kupa
  • 2015.05.23
  • 2
  • Diák B
  • +60
  • SZABÓ Levente
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 3
  • Junior
  • -60
  • CSEH Márk
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 2
  • Junior
  • -66
  • HOLLÓ László
  • Junior férfi-női MK
  • 2015.05.16
  • 3
  • Junior
  • -81
  • HOLLÓ László
  • Budapest Kupa Ifjúsági MK
  • 2015.05.02
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • SZABÓ Lili
  • Budapest Kupa U13
  • 2015.05.02
  • 3
  • Diák A
  • -41
  • LÖRINC Renáta
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 2
  • Junior
  • -70
  • SZABÓ Levente
  • Junior férfi-női OB
  • 2015.04.25
  • 2
  • Junior
  • -60
  • SZABÓ Sára
  • Oros-Honvéd-kupa, Orosháza
  • 2015.04.18
  • 2
  • Serdülő
  • -40
  • SZABÓ Lili
  • Oros-Honvéd-kupa, Orosháza
  • 2015.04.18
  • 2
  • Serdülő
  • -44
  • BODOR Adél Dina
  • Oros-Honvéd-kupa, Orosháza
  • 2015.04.18
  • 2
  • Serdülő
  • -52
  • BALOG Veronika
  • Oros-Honvéd-kupa, Orosháza
  • 2015.04.18
  • 1
  • Serdülő
  • +63
  • MUCSI Maja Sára
  • Oros-Honvéd-kupa, Orosháza
  • 2015.04.18
  • 2
  • Serdülő
  • +63
  • MUCSI Maja Sára
  • Serdülő „A” Fiú-Lány Diákolimpia
  • 2015.04.11
  • 2
  • Serdülő
  • -63
  • HOLLÓ Dániel
  • Ifjúsági férfi-női Diákolimpia
  • 2015.03.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • MUCSI Maja Sára
  • Mogyi Bácska-kupa
  • 2015.03.21
  • 3
  • Serdülő
  • +63
  • LIPÓCZY István Dániel
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák A
  • -66
  • SZABÓ Sára
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák A
  • -35
  • SZABÓ Lili
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák A
  • -41
  • BODZSÁR Béla
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 3
  • Diák B
  • -29
  • JAKSA Ákos
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 2
  • Diák B
  • -41
  • KRIMINÁL Áron
  • Diák „A", Diák „B” fiú-lány MK
  • 2015.03.14
  • 1
  • Diák B
  • +60
  • NÉMETH Tamás
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -73
  • HOLLÓ Dániel
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • HOLLÓ László
  • Ifjúsági férfi-női OB
  • 2015.03.07
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • NÉMETH Tamás
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 3
  • Ifjúsági
  • -73
  • HOLLÓ Dániel
  • Ebmex-kupa, Miskolc (2015. 02. 28.)
  • 2015.02.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • CSEH Márk
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 1
  • Junior
  • -66
  • LÖRINC Renáta
  • Junior férfi-női ORV
  • 2015.02.21
  • 3
  • Junior
  • -70
  • SZABÓ Csaba
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 3
  • Felnőtt
  • -60
  • LÖRINC Renáta
  • Felnőtt férfi-női MK
  • 2015.01.25
  • 2
  • Felnőtt
  • -70
  • NÉMETH Tamás
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -73
  • HOLLÓ Dániel
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • HOLLÓ László
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -81
  • MUCSI Maja Sára
  • Ifjúsági férfi-női ORV
  • 2015.01.24
  • 3
  • Ifjúsági
  • -63
  • LÖRINC Renáta
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 1
  • Felnőtt
  • -70
  • SZABÓ Csaba
  • Felnőtt férfi-női ORV
  • 2015.01.17
  • 1
  • Felnőtt
  • -60
  • HOLLÓ László
  • Ifjúsági B férfi-női OB
  • 2014.11.22
  • 3
  • Ifjúsági B
  • -81
  • JAKSA Ákos
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 2
  • Diák C
  • -42
  • KRIMINÁL Áron
  • Diák „C” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.15
  • 3
  • Diák C
  • +55
  • MUCSI Maja Sára
  • Serdülő „A” Fiú-Lány OB
  • 2014.11.09
  • 3
  • Serdülő
  • -63
  • SZABÓ Levente
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 3
  • Junior B
  • -60
  • CSEH Márk
  • Junior „B” Férfi OB
  • 2014.10.19
  • 1
  • Junior B
  • -66
  • SZABÓ Lili
  • Diák „B” Fiú-Lány OB
  • 2014.10.11
  • 3
  • Diák B
  • -40
  • SZABÓ Csaba
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 3
  • U23
  • -60
  • CSEH Márk
  • U23 Férfi-Női Nyílt Ob – Válogató
  • 2014.10.04
  • 2
  • U23
  • -66
  • CSEH Márk
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -66
  • HOLLÓ László
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 1
  • Ifjúsági
  • -81
  • HOLLÓ Dániel
  • „Atom Kupa” - Orv
  • 2014.09.28
  • 2
  • Ifjúsági
  • -81
  • SZABÓ Csaba
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 3
  • Junior
  • -60
  • HOLLÓ Dániel
  • Junior Férfi-Női Ob
  • 2014.08.23
  • 3
  • Junior
  • -81