Segítség ukrán judokáknak

Kedves Sportbarátok!
Nagy szükség van most a közösségünk összefogására.
Az ukrán-orosz helyzet nem javul, sok judós barátunk lett áldozata a háború következményeinek. Sokaknak lerombolták az otthonát, nincs hova menniük, csatornákban élnek embertelen körülmények között.

A jelenlegi célunk és feladatunk az lenne, hogy találjuk háromszáz ukrán gyermeknek (hét és tizenhét év közöttiek) hosszabb távú lakhatást Magyarországon. Tudom, ez a szám rendkívül magasnak tűnik, de több mint negyvenezer fő szerepel judósként a rendszerünkben.

Tegyünk együtt a jövőjükért és mutassuk meg újra, hogy A JUDO TÖBB, MINT SPORT!