Válogatott keretedzések Dunavarsányban

Felhívjuk az egyesületek, az edzők és a versenyzők figyelmét, hogy a válogatott keretedzések 2022. január 4-től minden kedden és csütörtönön 16:00 órától a Dunavarsányi Olimpiai Központban (Dunavarsány, Ér utca 73.) lesznek megtartva.

2021. 12. 30.

Kapcsolódó hírek

Dr. Tóth László az Európai Judo Szövetség elnökjelöltje
Óriási sportdiplomáciai siker kapujában: Dr. Tóth László, a Magyar Judo Szövetség elnöke lesz az egyetlen elnökjelölt az Európai Judo Szövetség (EJU) június 17-én Bécsben következő kongresszusán.
2022. 04. 22.
Bronzérmes a magyar válogatott!
Az U23-as Európa-bajnokságok történetében először rendeztek vegyes csapatversenyt, a budapesti eseményen a magyar válogatott több bravúros győzelemmel bronzérmet szerzett!
2021. 11. 07.
Tóth Krisztián bronzérmes a török Grand Slamen
Az olimpiai bronzérmes Tóth Krisztián pályafutásának huszonnegyedik World Judo Tour-érmét szerezte meg az antalyai Grand Slamen, Sipőcz Richárd pedig az előkelő ötödik helyen végzett.