December 12-én téli danvizsga Cegléden
A Magyar Judo Szövetség Országos Dankollégiuma december 12-én az Ungvári Miklós Ceglédi Judoközpontban zárt kapuk mögött tartja meg az idei téli danvizsgát.
2021. 11. 30.
Berzeviczy Albert tanulmányi ösztöndíj pályázat
A BOM Alapítvány immár kilencedik alkalommal írja ki a Berzeviczy Albert tanulmányi ösztöndíj pályázatát.
2021. 11. 29.
Versenysport bizottsági ülés november 30-án (Frissítve!)
A Magyar Judo Szövetség versenysport bizottsága november 30-án kedden tartja következő ülését.
2021. 11. 24.
Szünetelnek a serdülő keretedzések
Felhívjuk az egyesületek és az edzők figyelmét, hogy a serdülő válogatott keddi és csütörtöki keretedzései január közepéig szünetelnek.
Pupp Réka Grand Slam-győztes!
Az olimpiai bajnok skalpját is begyűjtve Pupp Réka, az Atomerőmű SE sportolója aranyérmet szerzett a Bakuban zajló judo Grand Slam-torna első versenynapján.
2021. 11. 09.
Nem keserít el, hogy nem lett négy aranyunk
Dr. Tóth Lászlóval, a Magyar Judo Szövetség elnökével a budapesti U23-as Európa-bajnokság után beszélgettünk. Az értékelés mellett szó esett a magyar judosport előttünk álló nagy változásairól és a jövőben rendezendő világversenyekről is.
2021. 11. 08.
Bronzérmes a magyar válogatott!
Az U23-as Európa-bajnokságok történetében először rendeztek vegyes csapatversenyt, a budapesti eseményen a magyar válogatott több bravúros győzelemmel bronzérmet szerzett!
2021. 11. 07.
Két ezüst és két bronz az U23-as Európa-bajnokságon
Négy érmet is szereztek a mieink a Ludovika Arénában zajló U23-as Európa-bajnokság egyéni küzdelmeiben: Sipőcz Richárd és Vég Zsombor ezüst-, Tóth Benedek és Özbas Szofi bronzérmes lett.
2021. 11. 06.
Sáfrány Péter junior-világbajnok!
Valamennyi mérkőzésén remekül judózva, kirgiz, bolgár, francia, orosz és holland judóst legyőzve a magyar judosport hetedik junior-világbajnoki címét szerezte meg a Miskolci VSC 90 kilogrammos sportolója, Sáfrány Péter!
2021. 10. 10.
Boros Bence és Gőz Roland aranyérmes Szarajevóban
Két arany-, egy ezüst- és egy bronzéremmel zárta a magyar válogatott a Szarajevóban megrendezett European Open-viadalt, Magyarország negyedik lett az éremtáblázaton!