MJSZ hírek

Nage-no Kid kata - Katame-no Kid kata eredményhirdetés
2022. május 21-én szombaton 10 órától Győrben, az országos diák A-, B- és C-korcsoportos diákolimpia döntők előtt tartjuk a Nage-no Kid kata - Katame-no Kid kata online-verseny eredményhirdetését.
2022. 05. 19.
A Magyar Judo Szövetség közgyűlése (Frissítve!)
A Magyar Judo Szövetség 2022. május 29-én vasárnap 10:00 órától a Danubius Hotel Arénában tartja évi rendes, egyben tisztségviselőket választó közgyűlését.
2022. 05. 17.
Magyarok a kata Európa-bajnokságon
Négy magyar judós vett részt a rijekai kata Európa-bajnokságon, a Mezei Dorina, Kis Noémi páros hetedik, a Cservenák Anna, dr. Sári Enikő duó pedig a nyolcadik helyezést érte el kategóriájában.
2022. 05. 16.
IJF Academy edző továbbképzés – jelentkezési határidő: május 18.
2022. júniusában kezdődik a Nemzetközi Judo Szövetség IJF Judo Academy edző továbbképzése (IJF Coach Licence), amelynek megszerzése feltétele lesz a jövő évtől az IJF kiemelt nemzetközi versenyein edzőként való részvételnek.
2022. 05. 15.
Háromszáz ukrán judoka talált nálunk menedéket
Széles körű összefogással, a Nemzetközi Judo Szövetség kezdeményezésére, a Magyar Judo Szövetség szervezésében, a magyar Kormány hathatós támogatásával és segítségével háromszáz ukrán gyermek érkezett hazánkba.
2022. 05. 13.
Tíz magyar Európa-kupa érem egy hétvége alatt!
Három arany-, egy ezüst- és egy bronzérmet szereztek a magyar judósok a Szarajevóban megrendezett felnőtt Európa-kupa viadalon, ifjúsági csapatunk a román fővárosban megrendezett Európa-kupán ugyancsak öt érmet nyert!
2022. 05. 09.
Ötvös Patrik bronzérmes a siketlimpián!
A 81 kilogrammosok között induló judós, Ötvös Patrik bronzérmet szerzett a brazíliai Caxias do Sulban zajló XXIV. nyári siketlimpián, ő a magyar csapat első dobogósa.
2022. 05. 05.
Megszületett a századik magyar Európa-bajnoki érem!
Özbas Szofi és Ungvári Attila is bronzérmet szerzett a hétvégi szófiai Európa-bajnokságon, utóbbi volt a magyar judosport századik felnőtt egyéni Európa-bajnoki érme!
2022. 05. 02.
Elkészült a diákolimpiai döntők versenykiírása
Elkészült az országos diákolimpiai döntők versenykiírása. Fontos, hogy a nevezés kizárólag a Magyar Diáksport Szövetségen keresztül zajlik, a gyerekek testnevelő tanárai által.