Adatlap: Felnőtt (Junior) Országos Rangsorverseny

Felnőtt (Junior) Országos Rangsorverseny
  • Helyszín: Horváth István Judo Csarnok - 1044 Budapest, Megyeri út 13.
  • Időpont: 2023-01-21
  • Korosztály: Felnőtt-junior*
  • Típus: Országos rangsor verseny
Felnőtt-junior férfi -55 kg
  1. 1. MOLNÁR Zétény
    Szolnoki SPC-Sportiskola
Felnőtt-junior női -48 kg
  1. 1. VASKA Fanni
    Tatabányai SC
  2. 2. JÜTTNER Janka
    Diósd
  3. 3. RAUS Kíra Emma
    Debrecen SC
  4. 3. HÁRSVÖLGYI Tamara
    Cegléd
  5. 5. BERINGER Fatime
    Budafoki KSE
  6. 5. ERDÉLYI Réka Virág
    SZESE
  7. 7. DIÓS Lara
    Erdőkertes JSE
Felnőtt-junior férfi -60 kg
  1. 1. FARKAS Bence
    MTK Budapest
  2. 2. BALOGH Csaba
    MVSC
  3. 3. KOLLER Balázs
    Kaposvári USE
  4. 3. LAJDI Csaba
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. RADICS Bendegúz
    Budafoki KSE
  6. 5. BÜKI Zámor
    Kaposvári USE
  7. 7. URBÁNFY Márton
    Ledényi JI
Felnőtt-junior női -52 kg
  1. 1. KELLER Rebeka
    Ippon Judo
  2. 2. VÉG Luca
    Cegléd
  3. 3. TSIKKOU Stella
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. SZABÓ Cseperke
    Kaposvári USE
  5. 5. PAÁR Viktória Margit
    Ledényi JI
  6. 5. TAKÁCS Sára
    PVSK
  7. 7. KOVÁCS Zsuzsanna
    DVTK SE
Felnőtt-junior férfi -66 kg
  1. 1. PONGRÁCZ Bence
    VSD
  2. 2. KOVÁCS Attila Dávid
    Tatai AC
  3. 3. GÁBOR Áron
    MTK Budapest
  4. 3. MÁTHÉ Bence
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. PUSZTAI Botond
    Debrecen SC
  6. 5. GOMBÁS Bálint
    UTE
  7. 7. TÓTH Barna
    Atomerőmű SE
  8. 7. MAJOR Ádám
    Budapesti Honvéd SE
Felnőtt-junior női -57 kg
  1. 1. MAMIRA Luca
    Dunaharaszti MTK
  2. 2. ÁBRAHÁM Titanilla
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. RÁCZ Lea
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. SZÁSZ Hanna
    Siklós Se
  5. 5. BERLIK Dorottya
    KSI SE
  6. 5. KÁRMÁN Andrea
    UTE
  7. 7. SÁNDOR Petra Luca
    Kecskeméti JC
  8. 7. VIRÁG Vivien
    Tószegi Judo Klub
Felnőtt-junior férfi -73 kg
  1. 1. KALÁSZ Ádám
    MTK Budapest
  2. 2. ZELCSÉNYI Miklós
    UTE
  3. 3. POKK Armand
    Tatabányai SC
  4. 3. SZABÓ Áron
    Ippon Judo
  5. 5. MÁTÉFFY Gábor
    Zalaegerszeg
  6. 5. POMÁZI Dominik
    Cegléd
  7. 7. CSÁNYI Tamás
    Szegedi Judo SE
Felnőtt-junior női -63 kg
  1. 1. VARGA Brigitta Tímea
    MTK Budapest
  2. 2. VIT Lili
    MTK Budapest
  3. 3. BORSOS Janka
    Kecskeméti JC
  4. 3. SZENTANDRÁSZKI Gréta
    BM Kano Judo SE
  5. 5. CSÖRGŐ Dorina
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  6. 5. SZÁSZ Klára
    Hato Judo
  7. 7. FERENCZ Virág
    Budaörsi SC
Felnőtt-junior férfi -81 kg
  1. 1. DEMETER Bendegúz
    MTK Budapest
  2. 2. SZTANKÓ Dániel
    UTE
  3. 3. KITTLER Rudolf Kevin
    MTK Budapest
  4. 3. ROTTENSTEIN Botond
    Egri VSI
  5. 5. GEBAUER Ervin
    KSI SE
  6. 7. DÖBRÖSY Álmos
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. LAKK Zsombor József
    KSI SE
Felnőtt-junior női -70 kg
  1. 1. KRÜPL Georgina
    Ippon Judo
  2. 2. ÁBRAHÁMNÉ SZIJÁRTÓ Mercédesz
    Erdőkertes JSE
  3. 3. PIRITI Rebeka
    Vasas Judo Kft.
  4. 3. NÁDOR Adél
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  5. 5. HORVÁTH Dorina Anna
    PVSK
  6. 5. DEMETER Lilien
    DVTK SE
Felnőtt-junior férfi -90 kg
  1. 1. TÓTH Benedek
    MTK Budapest
  2. 2. NERPEL Richárd
    RHDSE
  3. 3. BEVIZ Barnabás
    MTK Budapest
  4. 3. MIHÁLYI Bálint
    Vincze JC
  5. 5. SZÁVA Zoltán
    Samurai JC
  6. 5. MIKLÓSVÖLGYI Dániel Ferenc
    Ippon Judo
  7. 7. ALACSONY Bátor Levente
    MTK Budapest
  8. 7. KENDERESI Péter
    PVSK
Felnőtt-junior férfi -100 kg
  1. 1. GŐZ Roland
    MTK Budapest
  2. 2. HAVASI Bálint
    Samurai JC
  3. 3. KERSICS Dávid
    PVSK
  4. 3. GRAFFY Milán Attila
    RHDSE
  5. 5. VARGHA Zsolt
    Diósd
  6. 5. DZAPKU Ármin
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. TARJÁNYI Balázs Mihály
    Varga Cseppek SE
  8. 7. MENTES Péter
    Erdőkertes JSE
Felnőtt-junior női -78 kg
  1. 1. SÁGI Nikolett
    KSI SE
  2. 2. CSISZÁR Csenge
    Mórahalom
  3. 3. KÁNTOR Katalin
    TFSE
  4. 4. RÓZSA Vivien
    Erdőkertes JSE
Felnőtt-junior női +78 kg
  1. 1. VARGA Réka
    Ippon Judo
  2. 2. HUSZÁR Regina Terézia
    KSI SE
  3. 3. DANI Dorottya
    UTE
  4. 4. MONDOK Viktória
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  5. 5. HALMÁGYI Tamara
    Hato Judo
Felnőtt-junior férfi +100 kg
  1. 1. DOBOS Levente
    Ledényi JI
  2. 2. CIGÁNY Zsombor Zoltán
    Kecskeméti JC
  3. 3. SCHÖNBERGER Máté
    Virradat SE
  4. 3. BALOGH János
    RHDSE
  5. 5. KIRÁLY Péter
    Vasas Judo Kft.
  6. 5. VERES Marcell
    Atomerőmű SE
  7. 7. SALLAY Bence
    Erdőkertes JSE
  8. 7. NÉMETH Zsolt
    SZESE

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.