Adatlap: Ifjúsági Országos Rangsorverseny

Ifjúsági Országos Rangsorverseny
  • Helyszín: Tatai Edzőtábor - 2890 Tata, Baji u. 21.
  • Időpont: 2023-01-28
  • Korosztály: Ifjúsági
  • Típus: Országos rangsor verseny
Ifjúsági férfi -42 kg
  1. 1. SZABÓ Milán
    MVSC
  2. 2. CZINEGE Dávid
    Egri VSI
  3. 3. FÜLÖP György
    Gemenc Judo Klub
  4. 5. URBÁNFY István
    Ledényi JI
  5. 5. DAMM Olivér
    Vasas Judo Kft.
  6. 7. PETŐ Levente
    Gemenc Judo Klub
  7. 7. GYÖKERES Bertalan
    Zalaegerszeg
Ifjúsági női -40 kg
  1. 1. TIMOC Alexia
    Budafoki KSE
  2. 2. PÁPAI Stella
    Tatai AC
  3. 3. VOLNER Panna
    Zalaegerszeg
  4. 3. SCHRŐDL Emma Klára
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. KERESZTES Jázmin
    Rákosmenti SE
  6. 5. PIRBUS-GRÓF Nóra
    Nagykanizsai JK
  7. 7. SIRKÓ Dalma
    Görbeország DSE
  8. 7. RADICS Maja
    Mogyi Bajai JC
Ifjúsági férfi -46 kg
  1. 1. PONEVÁCS Zoltán
    DVTK SE
  2. 2. POCSÁRI Alex
    UTE
  3. 3. PÁNCZÉL Csanád
    MTK Budapest
  4. 3. SÁROSSY Barnabás
    Vadhajtás JSE
  5. 5. BANDZI Levente
    Budafoki KSE
  6. 7. NAGY József
    Delta SE
  7. 7. SÁROSSY Bence
    Vadhajtás JSE
Ifjúsági női -44 kg
  1. 1. KISS Viktória
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. CSERPÁK Fruzsina
    DVTK SE
  3. 3. KERTAI Kíra
    FTDJC AJKA
  4. 3. MAKKAI Szonja
    Kecskeméti JC
  5. 5. PAJERICH Anna Róza
    Ledényi JI
  6. 5. FEDORA Emma
    Főnix Judo Club
  7. 7. KOVÁTS-SZŐCS Viola
    VSD
  8. 7. SZŰCS Petra
    Miskolci JC
Ifjúsági férfi -50 kg
  1. 1. KUNYIK Botond
    Tatabányai SC
  2. 2. STEFANEK Hunor
    UTE
  3. 3. BÓNA Zalán
    Dunaharaszti MTK
  4. 3. GALÓ Bence
    UTE
  5. 5. SCHRŐDL Kornél
    Budapesti Honvéd SE
  6. 5. MOLNÁR Zsombor
    UTE
  7. 7. VARGA Szabolcs
    Hód Judo
Ifjúsági férfi -55 kg
  1. 1. FEKE Ádám
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. SZÉGNER Dániel
    UTE
  3. 3. KÓNYA Ádám
    Szatymaz
  4. 3. MOLNÁR Zétény
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  5. 5. GÁL Kristóf
    Ledényi JI
  6. 5. PERGEL Tamás
    PVSK
  7. 7. BENE Dominik
    Budapesti Honvéd SE
  8. 7. TÓTH Tamás
    Mogyi Bajai JC
Ifjúsági női -48 kg
  1. 1. SZABÓ Réka
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. PÁNOVICS Vivien
    UTE
  3. 3. MOHAROS Zsófia
    Tatabányai SC
  4. 3. RAUS Kíra
    Debrecen SC
  5. 5. KOVÁCS Réka
    Borsodi JUDO SE
  6. 5. PALLAI Dóra
    Hód Judo
  7. 7. CZIKORA Márta
    Görbeország DSE
  8. 7. KALMÁR Léna Luca
    PVSK
Ifjúsági női -52 kg
  1. 1. JÜTTNER Janka
    Diósd
  2. 2. SÜVEGES Fanni
    Debrecen SC
  3. 3. TÖLGYESI Réka
    Tatabányai SC
  4. 3. BOZSÓ Zita
    Vasas Judo Kft.
  5. 5. BOTYKAI Nikolett
    UTE
  6. 5. MÁJ Veronika
    PVSK
  7. 7. TAKÁCS Sára
    PVSK
  8. 7. ERDÉLYI Boglárka
    SZESE
Ifjúsági férfi -60 kg
  1. 1. KIS Levente
    Ledényi JI
  2. 2. RADICS Bendegúz
    Budafoki KSE
  3. 3. KOLLÁR Sebestyén
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. MARÓTI Patrik
    Ledényi JI
  5. 5. KRAUSZ Kornél
    Atomerőmű SE
  6. 5. RAFFAY Barnabás
    Ledényi JI
  7. 7. VARJU Csaba
    Nippon Sport JC
  8. 7. KOROLY Ádám
    Nippon Sport JC
Ifjúsági női -57 kg
  1. 1. DRABIK Zsófia
    MOHA SC
  2. 2. BAZSÁNYI Dorka
    DVTK SE
  3. 3. PINTÉR Júlia
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. HOÓ Fédra
    DVTK SE
  5. 5. OROSZ Blanka Krisztina
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. MRÁZ Dóra
    Benta Judo
  7. 7. NAGY Rebeka
    Delta SE
  8. 7. ZÁDORI Eszter
    Szatymaz
Ifjúsági férfi -66 kg
  1. 1. HORVÁTH Nándor
    Diósd
  2. 2. METZGER Botond
    Atomerőmű SE
  3. 3. RAFFAY Levente
    Ledényi JI
  4. 3. GÉCS Kristóf
    MTK Budapest
  5. 5. FERENCZ Barnabás
    Nippon Sport JC
  6. 5. LENGYEL Csanád
    Ledényi JI
  7. 7. KERTAI Olivér
    FTDJC AJKA
  8. 7. STOPP Patrik
    Ippon Judo
Ifjúsági női -63 kg
  1. 1. KRÜPL Georgina
    Ippon Judo
  2. 2. SÁRKÖZI Zsuzsa
    MVSC
  3. 3. BOTZHEIM Bodza
    Ledényi JI
  4. 3. KISFALUDI Eszter
    Diósd
  5. 5. PÁNOVICS Hanga-Boróka
    RHDSE
  6. 5. MUCSI Zille
    Benta Judo
  7. 7. SÓS Anna
    MTK Budapest
  8. 7. TÖRÖK Csenge
    Hód Judo
Ifjúsági férfi -73 kg
  1. 1. PINTÉR Bulcsú
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. BERTALAN Balázs
    MTK Budapest
  3. 3. KRIUCHKOV SZERHIJOVICS Valentin
    Debrecen SC
  4. 3. SELYBEN Zsigmond
    Szegedi Judo SE
  5. 5. PRIKKEL Zsombor
    Kecskeméti JC
  6. 7. PERECZ Márk
    Ledényi JI
  7. 7. TÖLGYESI Bende
    Nippon Sport JC
Ifjúsági női -70 kg
  1. 1. KŐHEGYI Fanni
    Szatymaz
  2. 2. VÉN Panna
    Dunaharaszti MTK
  3. 3. KERTAI Réka
    FTDJC AJKA
  4. 3. BAGÓ Boglárka
    Kecskeméti JC
  5. 5. GARAI Emese
    Nagykanizsai JK
  6. 5. CSISZÁR Kincső
    Mórahalom
  7. 7. DERKUSICH Nóra
    Delta SE
  8. 7. BÜTE Lili
    Mogyi Bajai JC
Ifjúsági férfi -81 kg
  1. 1. NAGYVÁRI Zsolt
    MVSC
  2. 2. OCSÁK Nimród
    Hód Judo
  3. 3. MOLNÁR Gergő
    MOHA SC
  4. 5. KOVÁCS Márk
    Nippon Sport JC
  5. 5. SALAMON Barnabás
    Ledényi JI
  6. 7. CZIBULA Bernát
    Atomerőmű SE
  7. 7. SÁROSDI Ákos
    Gemenc Judo Klub
Ifjúsági női +70 kg
  1. 1. CSISZÁR Csenge
    Mórahalom
  2. 2. ÓDOR Veronika
    Budaörsi SC
  3. 3. HUSZÁR Regina
    KSI SE
  4. 3. MONDOK Viktória
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  5. 5. SZEDRES Eszter
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. KUNSZABÓ Afrodité
    Szentesi Pollák DSE
  7. 7. FEHÉR Maja
    Kecskeméti JC
  8. 7. FRIEDRICH Nikolett
    Bushido JC
Ifjúsági férfi -90 kg
  1. 2. TÚRI Alex
    Szatymaz
  2. 3. VARJU Vilmos
    Nippon Sport JC
  3. 3. OCSÁK Soma
    Hód Judo
  4. 5. KOHUT Vince
    Vasas Judo Kft.
  5. 5. BAK Balázs
    DVTK SE
  6. 7. PETRÓCZKI Dávid
    Győri AC
  7. 7. GARAI Nimród
    Nagykanizsai JK
Ifjúsági férfi +90 kg
  1. 1. TÓTH Máté
    MVSC
  2. 2. SZEKERES Ábel
    Harsányi Utánpótlás SE
  3. 3. DZAPKU Ármin
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. CSERMÁK Dániel
    DVTK SE
  5. 5. NAGY Adrián
    Nagykanizsai TE 1866
  6. 5. TEREI Dániel
    Vitál JK
  7. 7. KÓRÓDI Zsombor
    Sopron
  8. 7. SZILÁGYI Péter
    Honvéd Szondi Judo

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.