Serdülő (2023-ig) férfi -36 kg
-
1. MÁTÉ Márton
Kaposvári USE
-
2. SZILÁGYI Patrik
MTK Budapest
-
-
5. SCHEIBNER Dániel
Budapesti Honvéd SE
-
5. NAGY Agmánd Kristóf
MTK Budapest
-
7. NAGY Benjámin
Benta Judo
-
7. MEZEI Levente
Erdőkertes JSE
Serdülő (2023-ig) női -36 kg
-
-
2. SIRKÓ Dalma
Görbeország DSE
-
3. RÓMER Janka Vénusz
Gyomaendrődi Judo Klub
-
4. NAGY Liliána
Koroncói Tutti JK
Serdülő (2023-ig) női -40 kg
-
1. SCHRŐDL Emma Klára
Budapesti Honvéd SE
-
Serdülő (2023-ig) férfi -40 kg
-
1. TAKÁCS Csongor
Győri AC
-
2. DAMM Olivér
Vasas Judo Kft.
-
-
3. KADLÓT Bence
Görbeország DSE
-
-
5. LENGYEL Zalán
Ledényi JI
-
7. TANKOVICS Viktor
Rákosmenti SE
-
7. PETRÁK Norbert
Kőrös Judo SE
Serdülő (2023-ig) férfi -45 kg
-
1. TÓTH Zakariás
Vasas Judo Kft.
-
2. SZLAFKAI Márk
Vasas Judo Kft.
-
3. FEDORA Sándor
Debrecen SC
-
-
5. JUHÁSZ Balázs Sándor
Ászok JC
-
7. SZABADOS Bence
Tatai AC
-
Serdülő (2023-ig) női -44 kg
-
1. PAJERICH Anna Róza
Ledényi JI
-
2. FEDORA Emma
Főnix Judo Club
-
3. CSERPÁK Fruzsina
DVTK SE
-
3. BLÁZSOVICS Kinga
Benta Judo
-
-
5. ÁNCSÁK Kiara
Oroszlány
-
7. LENGYEL Kinga
Ledényi JI
-
Serdülő (2023-ig) férfi -50 kg
-
1. MILDNER Nimród
Budapesti Honvéd SE
-
-
3. KORONCZAY Kornél
Budapesti Honvéd SE
-
3. HORVÁTH Levente
KSI SE
-
5. KÁLMÁN Hunor
Tószegi Judo Klub
-
5. SIMON Ákos
Nippon Sport JC
-
-
7. FALLER Botond
Budapesti Honvéd SE
Serdülő (2023-ig) női -48 kg
-
1. VARGA Regina
Oroszlány
-
2. SZABÓ Vivien
Vasas Judo Kft.
-
3. TOLDI Izabella
Nagyatád
-
Serdülő (2023-ig) női -52 kg
-
1. BANDI Synthia
Budafoki KSE
-
2. HARMAN Szonja
Debrecen SC
-
3. FERENCZI Tamara
Herman DSE
-
-
5. KARNER Boróka
Erdőkertes JSE
Serdülő (2023-ig) férfi -55 kg
-
-
2. SZÉPVÖLGYI Vendel
Budapesti Honvéd SE
-
3. SZABÓ Barna
Vadhajtás JSE
-
5. BERDÓ Erik
Nippon Sport JC
-
5. HORVÁTH Benedek
Vadhajtás JSE
-
-
7. KOVÁCS Botond
Nippon Sport JC
Serdülő (2023-ig) férfi -60 kg
-
1. JÓNÁS Zalán
Bushido Judo SE
-
2. KREKA Gergely
Kaposvári USE
-
-
3. KRAUSZ Bernát
Benta Judo
-
-
-
7. SZTANKAY Zsombor
MTK Budapest
Serdülő (2023-ig) női -57 kg
-
1. MOLNÁR Flóra
MTK Budapest
-
2. DÁNOS Cecília
Budaörsi SC
-
3. KENESI Gréta Stefánia
Mistral SK
-
3. MAÁSZ Hajnal
Gödöllői JK
-
5. RÁCZ Nikolett
Tószegi Judo Klub
-
5. WÉBER Leila
Herman DSE
Serdülő (2023-ig) férfi -66 kg
-
1. LANTOS Levente
Ledényi JI
-
2. MOLNÁR Gábor
MTK Budapest
-
-
-
5. DEÁK András István
Debrecen SC
-
7. PERGER Örs
Erdőkertes JSE
Serdülő (2023-ig) női -63 kg
-
1. BOTOS Lújza
Gyomaendrődi Judo Klub
-
2. KOLUMBÁN Anna
Vasas Judo Kft.
-
Serdülő (2023-ig) férfi -73 kg
-
1. BÁLIZS Balázs
Nagyatád
-
-
3. SZIGLIGETI Benedek
Erdőkertes JSE
Serdülő (2023-ig) női +63 kg
-
-
2. HORVÁTH Lilla
Nagyatád
-
3. VÉKONY Vivien
Ászok JC
-
4. KIRÁLY Regina
Koroncói Tutti JK
-
5. DERKUSICH Nóra
Delta SE
Serdülő (2023-ig) férfi -81 kg
-
Serdülő (2023-ig) férfi +81 kg
-
2. RATIU Eduard
Mistral SK
Diák A férfi -32 kg
-
1. SZÉPVÖLGYI Líviusz
Ledényi JI
-
2. JANKÓ-BOLDIZSÁR Marcell
Egri VSI
-
-
Diák A női -32 kg
-
1. SÁRIK Sára
Budapesti Honvéd SE
-
3. RÓMER Janka Vénusz
Gyomaendrődi Judo Klub
-
Diák A férfi -35 kg
-
1. SZILÁGYI Patrik
MTK Budapest
-
2. NAGY Agmánd Kristóf
MTK Budapest
-
-
3. BRONDOS Dávid Jan
Tatai AC
-
5. ULBERT Boldizsár István
MTK Budapest
-
5. KUTAS Ákos
Rákosmenti SE
-
7. SZENDI Martin
Kőrös Judo SE
-
7. NAGY Márk
Vasas Judo Kft.
Diák A férfi -38 kg
-
1. FANCSALI László Márk
Debrecen SC
-
-
3. SÁFÁR Maximilián
Kőrös Judo SE
-
3. MÁTÉ-MÁRTON Mirkó
Kaposvári USE
-
5. SZEPESI Álmos
Kőrös Judo SE
-
7. KŐSZEGI Kende Zsolt
Budapesti Honvéd SE
-
7. VARGA Balázs
Budafoki KSE
Diák A női -38 kg
-
1. KALTENECKER Laura Emma
Delta SE
Diák A női -41 kg
-
1. SZÉKELY Panna
Nippon Sport JC
Diák A férfi -41 kg
-
-
-
-
3. LENGYEL Zalán
Ledényi JI
-
5. IMRE Dávid
Gyomaendrődi Judo Klub
-
5. MAÁSZ Levente
Delta SE
Diák A férfi -45 kg
-
1. PONGRÁTZ Krisztián
Vasas Judo Kft.
-
2. ENYEDI Levente
Velence Térségi SE
-
3. SÍK Leó Brúnó
Főnix Judo Club
-
-
5. LESTYÁN Zalán
Szatymaz
-
5. LESTÁNSZKI Kristóf
Cegléd
-
7. VASS Donát
Budaörsi SC
-
Diák A női -45 kg
-
1. LENGYEL Kinga
Ledényi JI
-
2. SIPOS Zsófia
MTK Budapest
-
3. MAJANOVIC Lucija
Havasi JC
Diák A női -50 kg
-
1. SALAMON Lea
Debrecen SC
Diák A férfi -49 kg
-
-
-
3. SZAKÁL Levente
Vasas Judo Kft.
-
4. BOZSÓ Áron
Vasas Judo Kft.
Diák A női -56 kg
-
-
2. KŐVÁRI Fanni
Kispesti AC
Diák A férfi -54 kg
-
2. KARDOS Domokos
Kaposvári USE
-
3. LAPSÁNSZKI Erik Botond
DVTK SE
-
-
-
5. RÁCZ Tamás
Tószegi Judo Klub
-
7. NAGY Timót Ferenc
Nagyatád
Diák A férfi -60 kg
-
-
2. DZSUDZSÁK Tamás
Főnix Judo Club
-
3. KELEMEN Pál Zoltán
Budaörsi SC
Diák A férfi -66 kg
-
1. TATÁR Levente
Görbeország DSE
Diák A férfi +66 kg
-
1. CSERHÁTI Bálint
Görbeország DSE
-
2. KÉZI Zsombor
Benta Judo
-
3. ROZGONYI Dávid
Görbeország DSE
-
-
5. BAKÓ György
Kőrös Judo SE
-
5. SZIGLIGETI Benedek
Erdőkertes JSE
-
7. NAGY Tamás
Görbeország DSE
Diák B férfi -26 kg
-
1. HALMOS Mátyás
Ledényi JI
-
-
Diák B férfi -29 kg
-
1. TAKÁCS Szabolcs
Oroszlány
-
2. MAKULA Tibor
Ledényi JI
Diák B férfi -32 kg
-
1. MÁTÉ Albert
Kaposvári USE
-
2. SZÉGNER Bertalan János
UTE
-
3. JUHÁSZ Nándor
Ászok JC
-
3. HARMAN Antal
Debrecen SC
-
5. SALAMON Krisztofer
Cegléd
-
5. KOVÁCS Barnabás
Vasas Judo Kft.
-
7. TÓTH Gábor
Gyomaendrődi Judo Klub
-
Diák B női -33 kg
-
1. VOGA Dorka Mária
Tatai AC
-
2. PINKE Dorina Lilla
UTE
Diák B férfi -35 kg
-
1. HOMOLA Mihály
Kőrös Judo SE
-
2. SZARKA Péter
Gyomaendrődi Judo Klub
-
3. NEU Gábor
Budapesti Honvéd SE
-
3. KOVÁCS Dominik
Kaposvári USE
-
5. BÜKI Zalán
Kaposvári USE
-
-
7. OROSZ Erik Dávid
Diósd
Diák B női -36 kg
-
1. BARTA Jázmin
Budapesti Honvéd SE
-
2. SZÉNÁSI Lilla
Tatai AC
-
3. BOROS Eszter
Főnix Judo Club
-
3. GIRICZ Minna
Budapesti Honvéd SE
-
5. GAÁL Blanka
Gyomaendrődi Judo Klub
-
-
7. HALÁSZ Dóra Laura
Benta Judo
Diák B férfi -38 kg
-
-
2. KOVÁCS Ákos
Kőrös Judo SE
-
3. BONDÁR Ágoston
Gödöllői JK
-
3. BÖSZÖRMÉNYI Bence
RHDSE
-
5. DEÁK Bence
Debrecen SC
-
5. KISS-SZIRÁK Gergely
Főnix Judo Club
-
7. KOSZORUS Kende
MOHA SC
-
7. KISS Botond
Kaposvári USE
Diák B férfi -41 kg
-
-
2. FÉLIX Noel
Gyomaendrődi Judo Klub
-
-
3. CSILLAG Roland
Budafoki KSE
-
5. KELEMEN István Bendegúz
Cegléd
-
5. FEJES Gergő
Tószegi Judo Klub
-
7. SZILVÁSSY Bálint
RHDSE
-
7. KOVÁCS Bendegúz
Koroncói Tutti JK
Diák B női -44 kg
-
1. KABÁLYI Zsófia
MTK Budapest
-
-
3. SCHATZ Léna
Herman DSE
-
4. KABÁLYI Luca
MTK Budapest
-
5. BALLA - BOLGÁR Luca
Havasi JC
Diák B női -49 kg
-
-
-
3. JÁNOSI Zsófia
Görbeország DSE
-
4. TÓTH Csenge Timea
Ászok JC
-
Diák B férfi -45 kg
-
1. SZAKÁLY Attila Vajk
Tatai AC
-
2. BODA Szabolcs
MTK Budapest
-
3. DURÁNYIK Gergő
Budafoki KSE
-
4. ZSIKLA Tamás
Kőrös Judo SE
Diák B férfi -50 kg
-
1. SZUCSÁK Ferenc
Gödöllői JK
-
2. VÁRFALVI Máté
Budafoki KSE
-
3. UZLOV Igor
Budapesti Honvéd SE
-
3. SCHMUCK Olivér
MTK Budapest
-
5. CSILLAG Norbert
Budafoki KSE
-
Diák B női +49 kg
-
-
2. KÁRPÁTI Boglárka
Gödöllői JK
-
3. FÖLDES Lilien
Oroszlány
Diák B férfi -55 kg
-
1. HORVÁTH Levente
Kaposvári USE
-
2. DEMÉNY Ádám
Budapesti Honvéd SE
-
3. OROSZ Károly Zsolt
Főnix Judo Club
-
3. HORVÁTH Márkó
Delta SE
-
5. LESKÓ Gábor
Budaörsi SC
-
Diák B férfi -60 kg
-
1. KOBLÁSZ Péter
Erdőkertes JSE
Diák B férfi +60 kg
-
-
2. KRECH Levente
Ászok JC
-
3. MÁRTA Marcell
Szatymaz
-
Diák C női -27 kg
-
1. BOROS Kincső Panna
Debrecen SC
Diák C férfi -27 kg
-
-
2. ZECHMEISZTER Oszkár
Gödöllői JK
-
-
Diák C női -30 kg
-
1. SÁFÁR Danica
Kőrös Judo SE
-
-
3. DOHÁNY Luca
Budaörsi SC
Diák C férfi -30 kg
-
-
2. ÁBRAHÁM Levente
Erdőkertes JSE
-
3. SEBŐK Buda
Vasas Judo Kft.
-
3. CSÓTI-GÁLFI Attila
Szatymaz
-
5. BAZSÓ-HORVÁTH Máté
Diósd
-
5. KOLLÁTH Máté
Főnix Judo Club
Diák C női -33 kg
-
1. RÁCZ Réka
Tószegi Judo Klub
-
2. DOBOS Szofia
Debrecen SC
Diák C férfi -33 kg
-
1. UZLOV Alekszander Vlagyimirovics
Budapesti Honvéd SE
-
2. MÉSZÁROS Olivér
Gödöllői JK
-
3. TÓTH-KAZÁRI Kende
Kőrös Judo SE
-
-
5. OROSZ Vince Gábor
Diósd
-
5. VARGA Benjamin
Oroszlány
-
7. KARAI László Bence
Szentesi Pollák DSE
Diák C férfi -36 kg
-
-
2. FARKAS Soma András
Budaörsi SC
-
3. KATONA Kornél
Egri VSI
-
3. PÉCSI-DÉZSI Herman
Kőrös Judo SE
-
5. GOTYÁR Alexander
Egri VSI
-
5. DEÁK Dusán
Budapesti Honvéd SE
Diák C női -36 kg
-
1. KELEMEN Panna Rebeka
Budaörsi SC
-
-
Diák C férfi -39 kg
-
1. TAKÁCS Kristóf
Oroszlány
-
2. SZABÓ Menyhért
Nagyatád
-
3. ISHAKU Levi Judah
Kaposvári USE
-
3. VARGA Zalán Zoltán
Szentesi Pollák DSE
-
-
5. TÖRÖCSIK János Tamás
Kodomo
Diák C férfi -42 kg
-
-
2. THEIL-CZEGLÉDY Vendel
Gödöllői JK
-
3. NAGY Nimród Flórián
Egri VSI
-
4. DOSZPOD Félix
Óbudai JC
-
5. SZATMÁRI Gábor
Egri VSI
Diák C férfi -45 kg
-
1. GÁL Szabolcs
Tószegi Judo Klub
-
2. KIRÁLY László
Koroncói Tutti JK
Diák C férfi -50 kg
-
1. BOGDÁN Botond
Kőrös Judo SE
-
2. LAKATOS Levente
Herman DSE
Diák C férfi -55 kg
-
1. KERTÉSZ Ármin
Óbudai JC
Diák C férfi +55 kg
-
1. GOLLER Tamás
Erdőkertes JSE