Adatlap: Serdülő Országos Rangsorverseny

Serdülő Országos Rangsorverseny
  • Helyszín: Móradombi Sportcsarnok - Mórahalom, Móradombi krt 16.
  • Időpont: 2023-03-18
  • Korosztály: Serdülő P
  • Típus: Országos rangsor verseny
Serdülő P férfi -36 kg
  1. 1. NAGY Levente
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. MÁTÉ Márton
    Kaposvári USE
  3. 3. NAGY Agmánd Kristóf
    MTK Budapest
  4. 3. SZILÁGYI Patrik
    MTK Budapest
  5. 5. KEREKES Jonatán
    Mogyi Bajai JC
  6. 7. SZÉPVÖLGYI Líviusz
    Ledényi JI
  7. 7. SCHEIBNER Dániel
    Budapesti Honvéd SE
Serdülő P női -33 kg
  1. 1. RADICS Maja
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. RÓMER Janka Vénusz
    Gyomaendrődi Judo Klub
Serdülő P férfi -40 kg
  1. 1. FÜLÖP György
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. NAGY Nimród
    Kecskeméti JC
  3. 3. CZINEGE Dávid
    Egri VSI
  4. 3. HEGEDŰS Csaba
    Cegléd
  5. 5. CSATÓ József
    Szegedi Judo SE
  6. 5. TAKÁCS Csongor
    Győri AC
  7. 7. NAGY Csongor
    Szatymaz
  8. 7. GYÖKERES Bertalan
    Zalaegerszeg
Serdülő P női -36 kg
  1. 1. DUDÁS Regina
    Diósd
  2. 2. KORONIKA Flóra
    Koroncói Tutti JK
  3. 3. NAGY Liliána
    Koroncói Tutti JK
Serdülő P női -40 kg
  1. 1. SCHRŐDL Emma Klára
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. TAKÁCS Nóra
    Zalaegerszeg
  3. 3. VOLNER Panna
    Zalaegerszeg
  4. 4. KERESZTES Jázmin
    Rákosmenti SE
Serdülő P férfi -45 kg
  1. 2. BEKE Csongor
    Gemenc Judo Klub
  2. 3. JÁGER Tamás
    Szatymaz
  3. 5. BUZA Péter
    Bushido Judo SE
  4. 7. IZSÁK Simon
    Atomerőmű SE
  5. 7. HERNÁDI Bence
    Atomerőmű SE
Serdülő P női -44 kg
  1. 1. PAJERICH Anna Róza
    Ledényi JI
  2. 2. CSETE Ella
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. FEDORA Emma
    Főnix Judo Club
  4. 3. ÁNCSÁK Kiara
    Oroszlány
  5. 5. LENGYEL Kinga
    Ledényi JI
  6. 5. JANDL Nikoletta
    MVSC
  7. 7. NAGY Boglárka
    Vadhajtás JSE
Serdülő P férfi -50 kg
  1. 1. MILDNER Nimród
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. KORONCZAY Kornél
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. TÖRÖK Zoltán
    Hód Judo
  4. 3. IVÁN Boldizsár
    Szegedi Judo SE
  5. 5. HORVÁTH Levente
    KSI SE
  6. 5. KÁLMÁN Hunor
    Tószegi Judo Klub
  7. 7. FÉLIX Patrik
    Gyomaendrődi Judo Klub
Serdülő P női -48 kg
  1. 1. RAFFAY Zsófia
    Ledényi JI
  2. 2. VASZARI Kinga
    Gemenc Judo Klub
  3. 3. PRÁTH Írisz
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. VARGA Regina
    Oroszlány
  5. 5. BRUSZT Heidi
    RHDSE
Serdülő P férfi -55 kg
  1. 1. GÁL Kristóf
    Ledényi JI
  2. 2. CSÁK Zsolt
    Diósd
  3. 5. CZETI Benedek
    VSD
  4. 5. SZEPESI Botond
    Gemenc Judo Klub
  5. 7. SZABÓ Barna
    Vadhajtás JSE
  6. 7. KASZA Péter
    MTK Budapest
Serdülő P férfi -60 kg
  1. 1. HERNÁDI Csanád
    Ledényi JI
  2. 2. IVACS Máté
    Gödöllői JK
  3. 3. SZŐKE Bence
    MVSC
  4. 5. PALENCSÁR Péter
    Atomerőmű SE
  5. 5. NEDELKOVICS Dávid
    Kecskeméti JC
  6. 7. SIMON Bátor Brúnó
    Győri AC
  7. 7. KROKAVESZ András
    UTE
Serdülő P női -52 kg
  1. 1. FARKAS Zóra
    MVSC
  2. 2. PALLAI Dóra
    Hód Judo
  3. 3. ÉBERLING Nóra
    Solti AC SE
  4. 3. KARDOS Kata
    Domaszék
  5. 5. ERCSÉNYI Hanna
    Mórahalom
  6. 5. ORBÁN Noémi
    Nagykanizsai TE 1866
  7. 7. DOMINIK Olga
    Rákosmenti SE
  8. 7. NAGY Gréta
    Koroncói Tutti JK
Serdülő P férfi -66 kg
  1. 1. TULIK Olivér
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  2. 3. PÁLSZABÓ Levente
    Atomerőmű SE
  3. 3. PERGER Örs
    Erdőkertes JSE
  4. 5. JUHÁSZ Sándor
    MVSC
  5. 5. LANTOS Levente
    Ledényi JI
  6. 7. POSZTÓS Gergő
    Hód Judo
  7. 7. PETRÓCZKI Báint
    Győri AC
Serdülő P női -57 kg
  1. 2. MAÁSZ Hajnal
    Gödöllői JK
  2. 3. DANKÓ Regina Róza
    Mórahalom
  3. 3. ÁBRAHÁM Janka
    Mórahalom
  4. 5. FEHÉRVÁRI Abigél
    Gemenc Judo Klub
  5. 5. HANGYÁSI Zengő
    Hód Judo
  6. 7. CSAPÓ-JAKABOS Minka
    PVSK
  7. 7. RÁCZ Nikolett
    Tószegi Judo Klub
Serdülő P női -63 kg
  1. 1. BOTOS Lújza
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. TÖRÖK Csenge
    Hód Judo
  3. 3. FEHÉR Boglárka
    Cegléd
Serdülő P férfi -73 kg
  1. 2. TAKÁCS Ábel
    PVSK
  2. 3. ANDERKÓ Bence
    Atomerőmű SE
  3. 3. LAKATOS Béla
    Miskolc-Avas JSE
  4. 5. HÁHN Adrián
    PVSK
  5. 5. MACZKA Maxim
    Mórahalom
  6. 7. SZIGLIGETI Benedek
    Erdőkertes JSE
Serdülő P férfi -81 kg
  1. 1. HUDOBA Máté
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. NOVÁK Norbert
    SZESE
  3. 3. MUSZIK Zalán
    Delta SE
  4. 5. MÓROCZ Nándor
    BM Kano Judo SE
Serdülő P női +63 kg
  1. 1. HANGYÁSI Boróka
    Hód Judo
  2. 2. KIRÁLY Regina
    Koroncói Tutti JK
  3. 3. BODA Zita
    Szatymaz
  4. 3. CSISZÁR Kincső
    Mórahalom
  5. 5. VÉKONY Vivien
    Ászok JC
  6. 7. DERKUSICH Nóra
    Delta SE
  7. 7. FEHÉR Maja
    Kecskeméti JC
Serdülő P férfi +81 kg
  1. 1. FALUSI Zsolt
    Solti AC SE
  2. 2. CSIKÓS László
    BM Kano Judo SE
  3. 3. BABARCZI-VASS Dávid
    Mórahalom

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.