Adatlap: 36. Budapest Kupa

36. Budapest Kupa
  • Helyszín: UTE Jégcsarnok 1044 Budapest, Megyeri út 13.
  • Időpont: 2023-04-22
  • Korosztály: Ifjúsági, Serdülő, U13*
  • Típus: Egyéb
Ifjúsági férfi -42 kg
  1. 1. SZABÓ Milán
    Dunaharaszti MTK
Ifjúsági női -40 kg
  1. 1. PÁPAI Stella
    Tatai AC
  2. 5. PETŐ Léna
    Gemenc Judo Klub
  3. 7. KERESZTES Jázmin
    Rákosmenti SE
Ifjúsági férfi -46 kg
  1. 3. POCSÁRI Alex
    UTE
Ifjúsági férfi -50 kg
  1. 1. KUNYIK Botond
    Tatabányai SC
  2. 2. ÓDOR Noel
    Zalaegerszeg
  3. 5. STEFANEK Hunor
    UTE
Ifjúsági női -44 kg
  1. 2. KISS Viktória
    Budapesti Honvéd SE
  2. 5. PAJERICH Anna Róza
    Ledényi JI
  3. 7. MAKKAI Szonja
    Kecskeméti JC
Ifjúsági férfi -55 kg
  1. 2. GÁL Kristóf
    Ledényi JI
Ifjúsági női -48 kg
  1. 5. SIMON Janka
    Bushido JC
  2. 5. RAUS Kíra
    Debrecen SC
Ifjúsági férfi -60 kg
  1. 1. MARÓTI Patrik
    Ledényi JI
  2. 2. ADORJÁNI András
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. RAFFAY Barnabás
    Ledényi JI
  4. 3. RADICS Bendegúz
    Budafoki KSE
  5. 7. WALTER Márk
    Ledényi JI
  6. 7. FEDORA Ferenc
    Debrecen SC
Ifjúsági női -52 kg
  1. 3. VAS Mira
    UTE
  2. 7. TAKÁCS Emese
    Vadhajtás JSE
Ifjúsági női -57 kg
  1. 1. DRABIK Zsófia
    MOHA SC
  2. 2. VÁRADI Noémi
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. MRÁZ Dóra
    Benta Judo
Ifjúsági férfi -66 kg
  1. 2. GÉCS Kristóf
    MTK Budapest
  2. 3. RAFFAY Levente
    Ledényi JI
  3. 7. LENGYEL Csanád
    Ledényi JI
  4. 7. KRAKÓCZKI Máté
    Gödöllői JK
Ifjúsági női -63 kg
  1. 2. BOTZHEIM Bodza
    Ledényi JI
Ifjúsági férfi -73 kg
  1. 7. PINTÉR Bulcsú
    Budapesti Honvéd SE
Ifjúsági férfi -81 kg
  1. 3. SÁROSDI Ákos
    Gemenc Judo Klub
  2. 7. PETRÓCZKI Dávid
    Győri AC
Ifjúsági női -70 kg
  1. 7. KERTAI Réka
    FTDJC AJKA
Ifjúsági férfi -90 kg
  1. 1. HOFFER Norbert
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  2. 2. VARJU Vilmos
    Nippon Sport JC
  3. 5. OCSÁK Soma
    Hód Judo
  4. 7. VARGA Zsadány
    Budafoki KSE
Ifjúsági női +70 kg
  1. 5. MONDOK Viktória
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  2. 7. KUNSZABÓ Afrodité
    Szentesi Pollák DSE
Ifjúsági férfi +90 kg
  1. 2. SZEKERES Ábel
    Harsányi Utánpótlás SE
  2. 3. DZAPKU Ármin
    Mogyi Bajai JC
  3. 5. CSERMÁK Dániel
    DVTK SE
Serdülő (2023-ig) női -36 kg
  1. 2. DUDÁS Regina
    Diósd
  2. 5. RADICS Maja
    Mogyi Bajai JC
Serdülő (2023-ig) férfi -36 kg
  1. 5. NAGY Levente
    Mogyi Bajai JC
Serdülő (2023-ig) női -40 kg
  1. 2. SCHRŐDL Emma Klára
    Budapesti Honvéd SE
  2. 3. KERESZTES Jázmin
    Rákosmenti SE
  3. 5. TAKÁCS Nóra
    Zalaegerszeg
Serdülő (2023-ig) férfi -40 kg
  1. 5. CZINEGE Dávid
    Egri VSI
Serdülő (2023-ig) női -44 kg
  1. 1. CSERPÁK Fruzsina
    DVTK SE
Serdülő (2023-ig) férfi -45 kg
  1. 7. BEKE Csongor
    Gemenc Judo Klub
Serdülő (2023-ig) férfi -50 kg
  1. 2. PINKE Bence
    UTE
  2. 3. MILDNER Nimród
    Budapesti Honvéd SE
  3. 5. BÓNA Zalán
    Dunaharaszti MTK
  4. 7. KIS Botond
    Ledényi JI
Serdülő (2023-ig) női -48 kg
  1. 2. KOVÁCS Réka
    Borsodi JUDO SE
  2. 7. RAFFAY Zsófia
    Ledényi JI
  3. 7. CSETE Ella
    Mogyi Bajai JC
Serdülő (2023-ig) férfi -55 kg
  1. 5. CSÁK Zsolt
    Diósd
  2. 7. KASZA Péter
    MTK Budapest
Serdülő (2023-ig) női -52 kg
  1. 7. FARKAS Zóra
    MVSC
Serdülő (2023-ig) férfi -60 kg
  1. 1. HERNÁDI Csanád
    Ledényi JI
Serdülő (2023-ig) női -57 kg
  1. 3. BARTYIK Iza
    Vasas Judo Kft.
Serdülő (2023-ig) férfi -66 kg
  1. 2. MOLNÁR Gábor
    MTK Budapest
  2. 3. LANTOS Levente
    Ledényi JI
  3. 7. TERJÉK Tomaj
    DVTK SE
Serdülő (2023-ig) női -63 kg
  1. 3. TÖRÖK Csenge
    Hód Judo
  2. 7. BOTOS Lújza
    Gyomaendrődi Judo Klub
Serdülő (2023-ig) női +63 kg
  1. 3. CSISZÁR Kincső
    Mórahalom
  2. 3. HANGYÁSI Boróka
    Hód Judo
  3. 5. BODA Zita
    Szatymaz
Serdülő (2023-ig) férfi -73 kg
  1. 5. TAKÁCS Ábel
    PVSK
  2. 7. KALMÁR Miklós
    Diósd
Serdülő (2023-ig) férfi -81 kg
  1. 2. HUDOBA Máté
    Mogyi Bajai JC
  2. 5. MUSZIK Zalán
    Delta SE
  3. 5. NOVÁK Norbert
    SZESE
  4. 7. MÓROCZ Nándor
    BM Kano Judo SE
  5. 7. SZENTGYÖRGYVÁRY Tamás
    PVSK
Serdülő (2023-ig) férfi +81 kg
  1. 7. SZABÓ Levente
    Samurai JC
  2. 7. CSIKÓS László
    BM Kano Judo SE
U13 férfi -32 kg
  1. 2. MÁTÉ Albert
    Kaposvári USE
  2. 7. SZÉPVÖLGYI Líviusz
    Ledényi JI
  3. 7. SZÉGNER Bertalan János
    UTE
U13 női -32 kg
  1. 5. RÓMER Janka Vénusz
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 5. PINKE Dorina Lilla
    UTE
U13 női -35 kg
  1. 1. BARTA Jázmin
    Budapesti Honvéd SE
  2. 5. SZÉNÁSI Lilla
    Tatai AC
  3. 7. GAÁL Blanka
    Gyomaendrődi Judo Klub
U13 férfi -35 kg
  1. 5. KOVÁCS Dominik
    Kaposvári USE
U13 férfi -38 kg
  1. 2. MÁTÉ-MÁRTON Mirkó
    Kaposvári USE
  2. 7. SZABÓ László
    Borsodi JUDO SE
U13 női -38 kg
  1. 5. KALTENECKER Laura Emma
    Delta SE
  2. 7. KONKOLY-KISS Panna
    Borsodi JUDO SE
U13 női -41 kg
  1. 2. LENGYEL Kinga
    Ledényi JI
  2. 3. SZAVICSKÓ Dorka
    BM Kano Judo SE
  3. 7. MOLNÁR Adél
    Zalaegerszeg
U13 férfi -41 kg
  1. 7. GROSAN Eric
    Atomerőmű SE
  2. 7. KISS Csongor
    Egri VSI
U13 női -45 kg
  1. 2. SCHATZ Léna
    Herman DSE
  2. 3. SZABÓ Luca
    Borsodi JUDO SE
  3. 7. NAGY-ILONCZAI Natália
    PVSK
  4. 7. KABÁLYI Luca
    MTK Budapest
U13 férfi -45 kg
  1. 2. BONA Zétény
    Dunaharaszti MTK
  2. 5. SÁRA András
    VSD
U13 női -50 kg
  1. 1. RAFFAY Zsófia
    Ledényi JI
  2. 5. SÁROSI Petra
    DVTK SE
U13 férfi -49 kg
  1. 2. TÖRÖK Zoltán
    Hód Judo
  2. 5. ENYEDI Levente
    Velence Térségi SE
U13 női -56 kg
  1. 1. ÉBERLING Nóra
    Solti AC SE
  2. 2. FARKAS Mila
    Tori JC
  3. 3. KŐVÁRI Fanni
    Kispesti AC
  4. 3. LAKATOS Emma
    Cegléd
U13 férfi -54 kg
  1. 3. VAJNA Csongor
    Atomerőmű SE
  2. 5. PAPP Gergő
    Egri VSI
  3. 7. ZAHORÁK Zalán
    FTDJC AJKA
U13 férfi -60 kg
  1. 1. KOVÁCS Éliás
    KSI SE
  2. 5. MEZEI-NAGY Zente
    Rákosmenti SE
  3. 7. HORVÁTH Márkó
    Delta SE
  4. 7. DÓRA Iván
    Budaörsi SC
U13 női +56 kg
  1. 2. RADVÁNSZKY Júlia
    PVSK
  2. 3. PAPP Anna
    KSI SE
  3. 4. PAPP Gréta Emese
    Szentesi Pollák DSE
U13 férfi -66 kg
  1. 2. VEREBI Ádám
    Zalaegerszeg
  2. 4. TATÁR Levente
    Görbeország DSE
U13 férfi +66 kg
  1. 1. NOVÁK Norbert
    SZESE
  2. 2. SZENTGYÖRGYVÁRY Tamás
    PVSK
  3. 3. KÉZI Zsombor
    Benta Judo
  4. 7. SZABÓ Milán
    Delta SE

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.