Adatlap: 36. Budapest Kupa, U23 Nyílt Országos Bajnokság

36. Budapest Kupa, U23 Nyílt Országos Bajnokság
  • Helyszín: UTE Jégcsarnok 1044 Budapest, Megyeri út 13.
  • Időpont: 2023-04-23
  • Korosztály: U23
  • Típus: Országos Bajnokság
U23 férfi -60 kg
  1. 1. ANDRÁSI Márton
    Mogyi Bajai JC
  2. 3. FARKAS Bence
    MTK Budapest
  3. 7. BALOGH Csaba
    MVSC
  4. 7. VÉG Milán
    Cegléd
U23 női -48 kg
  1. 1. KŐSZEGI Rebeka
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. SZELECZKI Szabina
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. VASKA Fanni
    Tatabányai SC
  4. 5. ZSILKA Adrienn
    Cegléd
  5. 7. SIMON Janka
    Bushido JC
  6. 7. RAUS Kíra
    Debrecen SC
U23 férfi -66 kg
  1. 1. GÁBOR Áron
    MTK Budapest
  2. 2. HEGEDŰS Levente
    Cegléd
  3. 3. FARKAS Zsombor
    RHDSE
  4. 5. ÜVEGES Attila
    MTK Budapest
  5. 5. LAUTER Viktor
    MTK Budapest
  6. 7. DUDÁS Morgan
    Samurai JC
  7. 7. MAJOR Ádám
    Budapesti Honvéd SE
U23 női -52 kg
  1. 1. PAÁR Viktória
    Ledényi JI
  2. 5. KOVÁCS Zsuzsanna
    DVTK SE
  3. 5. BOJTOR Zsófia
    Tatai AC
U23 női -57 kg
  1. 1. MAMIRA Luca
    Dunaharaszti MTK
  2. 3. ÁBRAHÁM Titanilla
    Budapesti Honvéd SE
  3. 7. BAZSÁNYI Dorka
    DVTK SE
U23 férfi -73 kg
  1. 1. SZEGEDI Dániel
    Budaörsi SC
  2. 2. SZABÓ Áron
    Ippon Judo
  3. 3. MÁTHÉ Bence
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. KALÁSZ Ádám
    MTK Budapest
  5. 5. SZATMÁRI György
    MTK Budapest
  6. 7. MÁTÉFFY Gábor
    Zalaegerszeg
U23 férfi -81 kg
  1. 1. ÓCSAI Sándor
    Cegléd
  2. 2. TÓTH Botond
    MTK Budapest
  3. 5. DÉTÁRI Dániel
    Cegléd
  4. 5. DEMETER Marcell
    MTK Budapest
  5. 7. VÁGÓ Levente
    UTE
  6. 7. DEMETER Bendegúz
    MTK Budapest
U23 női -63 kg
  1. 1. VARGA Brigitta
    MTK Budapest
  2. 2. KELEMEN Adél
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  3. 3. VIT Lili
    MTK Budapest
  4. 3. SZENTANDRÁSZKI Gréta
    BM Kano Judo SE
  5. 5. HOÓ Fédra
    DVTK SE
  6. 7. CSÖRGŐ Dorina
    Szolnoki SPC-Sportiskola
U23 férfi -90 kg
  1. 1. NERPEL Gergely
    TFSE
  2. 3. MIKLÓSVÖLGYI Dániel
    Ippon Judo
  3. 5. MIHÁLYI Bálint
    Vincze JC
  4. 7. SZÁVA Zoltán
    Samurai JC
U23 női -70 kg
  1. 1. CZERLAU Jennifer
    MVSC
  2. 2. KRÜPL Georgina
    Ippon Judo
  3. 3. PIRITI Rebeka
    Vasas Judo Kft.
  4. 3. SÓCZÓ Rebeka
    BM Kano Judo SE
  5. 5. HORVÁTH Dorina Anna
    PVSK
  6. 5. EICHMÜLLER Boglárka
    Cegléd
  7. 7. TÖRÖK Eszter
    Tatai AC
U23 férfi -100 kg
  1. 1. LAKOS Máté
    RHDSE
  2. 2. BORSOS Kristóf
    Kecskeméti JC
  3. 3. HAVASI Bálint
    Samurai JC
  4. 5. OROSZ Norbert Krisztián
    Mogyi Bajai JC
U23 női -78 kg
  1. 2. SÁGI Nikolett
    KSI SE
  2. 3. FARKAS Szilvia
    Győri AC
  3. 5. GODÓ Zsófia
    Kecskeméti JC
U23 férfi +100 kg
  1. 1. BALOGH János
    RHDSE
  2. 2. TOMPA Márton
    Szatymaz
  3. 3. LAKATOS György
    Tatabányai SC
  4. 3. DOBOS Levente
    Ledényi JI
  5. 5. BOZÓ Bence
    Gyulai Judo SE
  6. 7. PETROVSZKI Márk
    BM Kano Judo SE
  7. 7. KARA Bence
    BM Kano Judo SE
U23 női +78 kg
  1. 2. HUSZÁR Regina
    KSI SE
  2. 5. DANI Dorottya
    UTE

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.